איך בוחרים לפטופ בתור סטודנט

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו-0507396218

לומדים במכללה או באוניברסיטה? בדיוק התקבלתם לאחת התוכניות או החוגים במוסד אקדמי? אחד האמצעים הבסיסיים שישרתו אתכם בשנים הקרובות הוא המחשב הנייד. יחד עם זאת, חשוב להבין כי לפטופ מומלץ לסטודנט אינו אותו המחשב שהיה מומלץ עבורכם עד כה, שכן הרגלי השימוש שלכם עומדים להשתנות. אז איך בוחרים לפטופ בתור סטודנט, על מה לתת את הדעת וכיצד לעשות זאת בתקציב סביר? התשובות לפניכם.

freepik

לפטופ מומלץ לסטודנט

בתור התחלה יש להבין כי הלפטופ לא אמור לשמש אתכם לצרכים מאוד כבדים. אלא אם כן אתם עומדים ללמוד עיצוב פנים, אדריכלות, עיצוב גרפי וכדומה – בתור סטודנטים לא תצטרכו הרבה יותר מאת תוכנות האופיס, זיכרון לשמירת הקלטות וטקסטים (אפשר ממילא לשמור את הרוב גם בענן), הרצה טובה של דפדפני האינטרנט, ופחות או יותר זהו.

מצד שני, תרצו מחשב שיהיה לכם מאוד נוח לעבוד איתו. כן, האצבעות שלכם הולכות לעבוד לא מעט בשנים הקרובות, וכדי למנוע אי נוחות ובעיות במפרקים חשוב מאוד שהעבודה תהיה הכי נוחה שאפשר. כמו כן, אתם עומדים לעבור בין כיתות לימוד, ספריות, מסדרונות, בתחבורה הציבורית ובבית, ולכן הלפטופ גם צריך להיות קל משקל ונוח לנשיאה. זה דווקא מסתדר מצוין: לפטופ עם ביצועים שאינם בשמיים ביחד עם משקל קל ומידות סבירות הנובעות ממסך בגודל מניח את הדעת.

ועוד דבר שמסתדר, ובוודאי תגלו שהוא סופר חשוב, הן העלויות. בתור סטודנטים לא יהיה לכם המון זמן לצאת לעבוד, להתפרנס, לשלם על שכר הדירה ושכר הלימוד, ולכך מצטרפות הוצאות על בילויים וכן הלאה. אז גם אם הורים תומכים, אין סיבה לרכוש לפטופ במחירים מרקיעי שחקים, ואפשר בהחלט להסתפק במחשבים נייד בסדר גודל של אלף חמש מאות עד אלפיים חמות מאות שקלים.

עוד פרמטרים של לפטופ מומלץ לסטודנט

מה עוד עושה לפטופ מומלץ לסטודנט? קודם כל, הוא יודע לעבוד הרבה זמן. שוב, למרבה המזל אתם לא עומדים להתמודד עם תוכנות כבדות במיוחד וזוללות חשמל, אבל מצד שני בהרבה מקומות באקדמיה שתשבו בהם לא יהיה חיבור זמני. אז בחרו לפטופ שנותן זמן עבודה ארוך ככל האפשר, עדיף לא פחות מארבע שעות ברצף.

עוד סוגיה שכדאי לתת עליה את הדעת היא הזיכרון. קודם כל, כדאי שללפטופ יהיה כונן SSD המאפשר שמירה של תמונות, סרטונים, הקלטות של הרצאות וכדומה בענן. שנית, אתם בעיקרון לא צריכים זיכרון עבודה גדול במיוחד, למשל 16 ג'יגה, אבל גם לא צריכים להגזים כלפי מטה אל ה- 4 ג'יגה. ככל שזיכרון העבודה יותר גדולה כך הפעולות מתבצעות ביתר מהירות ובאופן חלק, אבל מצד שני העלויות יותר גבוהות. אז מחשב נייד עם זיכרון עבודה של 8 ג'יגה יכול להספיק למי שאין צרכים מיוחדים.

בטון מוחלק בחריש

  נמצאים בתהליך של שיפוץ, בניה או חידוש של הבית או המשרד? בונים דירה או בית ונמצאים בשלבי התכנון? על בטון מוחלק בחריש כבר שמעתם?

בטון מוחלק בעומר

  נמצאים בתהליך של שיפוץ, בניה או חידוש של הבית או המשרד? בונים דירה או בית ונמצאים בשלבי התכנון? על בטון מוחלק בעומר כבר שמעתם?

כך תיהנו מהשיפוצים

האמת היא ששיפוצים ו'הנאה' לא ממש מסתדרים יחד אם לא נתייחס לסיפוק הסופי מהתוצאות. תהליך השיפוצים עצמו הינו תהליך מייגע ומתיש מאוד עד שלעיתים אנשים

קרא עוד »

drop us a line and keep in touch

רקע קיר
כך תיהנו מהשיפוצים

האמת היא ששיפוצים ו'הנאה' לא ממש מסתדרים יחד אם לא נתייחס לסיפוק הסופי מהתוצאות. תהליך השיפוצים עצמו הינו תהליך מייגע ומתיש מאוד עד שלעיתים אנשים

קרא עוד »
התקשרו עכשיו