איך לבחור אדריכל?

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אדריכל ומעצב פנים הוא האדם שיקבע איך הולך להיראות העיצוב של הבית שלכם. על כתפיו של האדריכל מוטלת אחריות גדולה, כזאת שקשה להסביר אותה. כדי שתוכלו להשיג את המטרה הרצויה תצטרכו לבחור את האיש הנכון לביצוע המשימה. לא כל מעצב פנים יהיה האיש הנכון שאותו תוכלו לגייס לטובת ביצוע המשימה. אילו תכונות הן החשובות ביותר לאדריכל או מעצב פנים? גייסנו לכם כמה תכונות קריטיות שיכולות לעשות את ההבדל. הביאו את עצמכם למצב שבו אתם בוחרים את האיש הנכון שיגיע בזמן הנכון.

 

המלצות

בשלב הראשון יהיה עליכם לבחון את המלצות של האדריכל אותו תרצו לבחור. האדריכל צריך להיות איש מקצוע שיש לו חוות דעת חיובית מלקוחות מרוצים. אם הלקוחות האחרים היו מרוצים מעבודתו, אין סיבה שגם אתם לא תהיו מרוצים מהעבודה. עם זאת אדריכל שאין לו המלצות בכלל יהיה כזה שידליק לכם נורות אזהרה בוהקות. למה אף אחד לא מסוגל להגיד מילים טובות על העבודה שאותה הוא מבצע באופן שוטף? המלצות הן האסמכתא הכי טובה לעבודה ברמה גבוהה.

 

זמינות

בעת הזמנת אדריכל השאיפה הטבעית תהיה שהוא יהיה זמין באופן מידיי. לא תרצו להביא את עצמכם למצב שבו העבודה תעשה באיחור רב או בעיכוב משמעותי. הביאו את עצמכם למצב שבו אתם דואגים כי הזמינות של האדריכל תהיה מיידית. כך שהוא יוכל להגיע אליכם לבית או לעסק בהקדם להתחיל לתכנן את העיצוב. גם אם העבודה עצמה תיקח זמן, אין סיבה להתחיל אותה באיחור. התחילו את העבודה מוקדם ככל האפשר, כך היא תסתיים הרבה לפני מה שתיארתם לעצמכם.

 

תיק עבודות

כל אדריכל או מעצב פנים אמור להציג בפניכם את תיק העבודות שלו. בתיק העבודות אמורות להימצא כל העבודות שאותן הוא ביצע בתקופה האחרונה. על סמך תיק העבודות תוכלו להבין פחות או יותר את הרמה שלו. הצוות במשרד אדריכלות ועיצוב פנים – אסתי איפרגן ישמח להראות לכם תיק עבודות מפואר. בהתאם לעיצובים הקיימים בתיק העבודות תוכלו לקבל השראה לעיצוב של הבית או המשרד שלכם. גם אם נדמה לכם שמדובר על עניין קטן, התרומה שלו לבחירה הסופית תהיה גדולה.

 

מחיר

אי אפשר להתעלם מהמחיר כאשר מזמינים אדריכל או מעצב פנים לעיצוב הבית. גם אם אתם מגיעים עם תקציב יחסית גמיש יהיה עליכם להבין כמה תהיו מוכנים לשלם. הרי בסוף ההבדלים יכולים להיות מהותיים בין אדריכל אחד לבין אדריכל אחר. השאיפה תהיה להזמין את האיש הנכון שלא יעשה לכם חור בכיס. המחיר משתנה בין היתר גם בהתאם לאופי העבודה שאותה תצטרכו לעשות אצלכם בבית או בעסק. לכל אחד מאיתנו יש דרישות שונות, לפיכך המחיר יהיה אחר לגמרי. בואו לקבל הצעת מחיר משתלמת אצל אסתי איפרגן אדריכלות ועיצוב פנים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!