איך מבצעים איתור נזילות מבלי להרוס את הבית?

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש לכם נזילה סמויה? לא רוצים לשבות את הבית? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל המידע החשוב על איתור נזילות מבלי להרוס את הבית.

איתור נזילה עם מצלמה תרמית

מצלמה תרמית היא הטכניקה הנפוצה ביותר כיום לאיתור נזילה סמויה בבית מבלי להרוס את  הקירות או להרים את המרצפות. המצלמה התרמית מאפשרת לבעל המקצוע לזהות את המוקד המדויק של הנזילה תוך שהיא מזהה את הבדלי הטמפרטורה שבקיר. היא מציגה על גבי המסך שלה תמונה תרמוגרפית מיוחדת שמאפשרת לבעל המקצוע לבצע ניתוח מדויק של הצנרת.

במהלך העבודה, מאתר הנזילות יסרוק את השטח החשוד, יבחן את התמונה שהוא מקבל על המסך ויקבע היכן נמצא מוקד הנזילה. כך, בעל המקצוע שצריך לבצע את התיקון בצנרת, יוכל להסתפק בפתיחה ממוקדת ונקודתית של הקיר ולא יצטרך לבצע שבירה נרחבת שלו.

איתור נזילה עם חיישן אקוסטי

איתור נזילות סמויות עם חיישן אקוסטי היא טכנולוגיה מתקדמת מאד שמצליחה להתמודד עם נזילות מינורית מאד שברוב המקרים לא תוכלו לראות סימנים מעידים לה. מדובר בחיישן שעובד באמצעות גלי קול ומסוגל לזהות את התדרים החוזרים מהקיר. במקומות שבו הוא ירגיש הבדלי תדרים או רעשים של נזילות, הוא פשוט יתריע וכך בעל המקצוע יוכל לקבוע היכן נמצא מקור הנזילה.

איתור נזילה עם חיישן גז

איתור נזילה עם חיישן גז נחשב לטכניקה מורכבת מאד שלא כל בעל מקצוע מתחיל יכול לבצע. אולם, בסופו של דבר המטרה היא זהה, לאתר את הנזילה הסמויה בתוך הקיר מבלי לבצע שבירה נרחבת ולגרום לבלגן. תחילה, בעל המקצוע ירוקן לגמרי את הצנרת שלכם ממים ולאחר מכן ימלא אותה בגז חנקן.

לאחר מכן, הוא יסרוק את הצנרת באמצעות חיישן גז מיוחד. במקומות בהם יש דליפה בצנרת, החיישן יתריע מכיוון שהוא יזהה את הריח של הגז. כך, בעל המקצוע יוכל לזהות במדויק את מוקד הנזילה ולבצע תיקון נקודתי. אגב, אל חשש מהגז, מדובר בגז ידידותי מאד לסביבה ואין כל סכנה להשתמש בו.

איתור נזילה עם סיב אופטי

הסיב האופטי מתאים בדרך כלל במקרים בהם מדובר בצנרת מים שהקוטר שלה מאד קטן. במצב כזה, בעל המקצוע יוכל להחדיר את הסיב האופטי לתוך הצנרת ולאפשר לו לטייל בה. הסיב האופטי הזה מצלם את הצנרת מבפנים באיכות גבוהה מאד ומשדר את הסרטון על גבי מסך המצלמה שבעל המקצוע מחזיק בידו.

במהלך העבודה, מאתר הנזילות יוכל לנתח את הוידאו שהוא מקבל ולקבוע היכן נמצאים הכשלים בצנרת, מה החומרה שלהם, מה הגורם וכמובן להמליץ על תיקון ממוקד מבלי להרוס את הבית.

איתור נזילות ללא הרס זה לא משחק ילדים ולא כל אינסטלטור נחשב למאתר נזילות מקצועי. לכן, ודאו שאתם מזמינים מאתר נזילות אמין ומקצועי, כזה שיודע לבצע את העבודה במקצועיות ולהמליץ לכם על תיקון מתאים של הצנרת.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!