טיפים מנצחים מאינסטלטור להחלפת כיור בבית שלכם

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו-0507396218

התקנת כלים סניטריים מצריכה ידע וניסיון עשירים, מאחר וכל התקנה לקויה תגרום בהמשך לנזילות בלתי פוסקות. אם רכשתם לאחרונה כיור חדש ואתם מעוניינים לבצע החלפה של כיור על ידי איסטלטור באזור מגוריכם, מומלץ שתמצאו בעל מקצוע איכותי שאפשר לסמוך עליו, אבל שגם תכירו בעצמכם את סוגי ההתקנות השונות, כדי שלא יעבדו עליכם.

freepik

סוגי התקנות הכיורים הקיימות

החלפת הכיור בביתכם מצריכה פירוק של הכיור הישן והתקנת החדש. בעוד שקיימת רק דרך אחת לפרק כיור, את החדש יש מספר שיטות להתקין. האינסטלטור אמור להביא בחשבון את סוג הכיור שרכשתם, את אזור ההתקנה הנדרש, גודל הברז ופרמטרים נוספים שיקבעו את השיטה המדויקת.

התקנה עליונה: בשיטה זו, הכיור מותקן על גבי ארון, שיש או משטח כלשהו, כך שהוא "יושב" עליו. שיטה זו מאפיינת בעיקר את חדרי הרחצה והשירותים, בהם קצוות הכיור חורגים מגובה המשטח ועשויים להשפיע על היכולת לגרוף מים מן המשטח עצמו בחזרה אל הכיור. ועם זאת, ההתקנה קלה ומספקת תוצאה יפה למראה.

התקנה תחתונה: שיטה זו מאפיינת מטבחים בעיקר, מאחר והיא יורדת נמוך מגובה השיש. התקנה זו נחשבת למורכבת יותר מההתקנה העליונה, מאחר והיא כוללת ביצוע איטום ולכן מייקרת את המחיר.

התקנה שטוחה: שיטה שמתאימה מאוד לעיצוב המודרני האחיד והפרקטי, בה הכיור ממוקם בדיוק בגובה המשטח, או רק כמה מילימטרים מעליו, כך שיהיה נוח לגרוף את המים לתוך הכיור.

התקנה אינטגרלית: זוהי התקנה שמתבצעת על ידי הלחמה של שני אלמנטים. מדובר בהתקנה שמצריכה ידע רב מאוד, מכיוון שהיא דורשת הבנה של שינויי הטמפרטורה המתרחשים בין השיש והכיור המולחמים זה לזה, כך שהכיור יותקן בגובה משטח העבודה אך מבלי ליצור סדקים או שברים.

טיפים למחליפים כיור

את הכיור תצטרכו כמובן לרכוש בעצמכם, בהתאם לעיצוב והסטנדרטים האיכותיים שאתם מעוניינים לקבל. מומלץ לבצע את הרכישה מחברה מוכרת בלבד, כדי להימנע מתקלות או בעיות בהמשך הדרך. בנוסף, חשוב לקבל על המוצר תעודת אחריות. שימו לב שרוב הכיורים מגיעים עם הכנה לברז וחלקם ייעודיים לשיטת התקנה מסוימת, כמו עליונה או תחתונה.

בדרך כלל, הגובה המקובל להתקנת כיורים הוא סביב 90 ס"מ מגובה הקרקע, אך אם יש לכם חזון עיצובי אחר, מומלץ להבהיר זאת לאינסטלטור במעמד ההחלפה. כמו כן, כל עוד מדובר באינסטלטור מיומן ומקצועי, פירוק הכיור הישן והתקנת החדש יארכו לכל היותר שעה אחת בלבד.

אינסטלטורים מקצועיים ומנוסים

בין אם זהו חדר האמבטיה או השירותים ובין אם מדובר בכיור חדש למטבח, חשוב לאתר אינסטלטורים בהרצליה, בתל אביב, בראשון לציון או בכל עיר מגורים רלוונטית, שיוכלו לבצע את הפעולה בצורה חלקה, ללא טעויות ונזקים ולגבות בעבורה מחיר הוגן ביותר.

בלוג

דגשים לעבודות צבע שצריך להכיר

הגיע הרגע לו חיכינו – צביעה מחודשת של הבית. משפחות רבות אוהבות לצבוע את הבית אחת לכמה שנים, כדי לתת מראה רענן ונקי, במיוחד בבתים

שיפוץ בית משותף

מעונינים להתחיל תהליך של שיפוץ בית משותף? בין אם אתם מבצעים את הפרויקט דרך ועד הבית ובין אם דרך חברת הניהול, היחידה לשיפוצים שיפצה במהלך

קרא עוד »

drop us a line and keep in touch

רקע קיר
שיפוץ בית משותף

מעונינים להתחיל תהליך של שיפוץ בית משותף? בין אם אתם מבצעים את הפרויקט דרך ועד הבית ובין אם דרך חברת הניהול, היחידה לשיפוצים שיפצה במהלך

קרא עוד »
התקשרו עכשיו