בניית קיר גבס

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו-0507396218

 

קיר גבס

 

במקרים רבים בעת בנייה או שיפוץ בית אנו מתכננים את המרחב הביתי ותוחמים חלקים ממנו באמצעות בניית קיר גבס. לבניית קיר גבס ישנם יתרונות רבים כאשר בראש ובראשונה יש לציין כי גם העלות שלו אל מול בניית קיר לבנים היא זולה יותר אך בעיקר חוסכת לנו זמן רב במהלך הבנייה.

 

בנוסף במידה וחילקנו את המרחב בעזרת קירות גבס בעתיד יהיה לנו הרבה יותר קל אם נרצה לשנות שוב את החלל בבית. למשל אם חילקנו את הבית למספר חדרים עבור הילדים בעת השיפוץ, נוכל שוב אחרי מספר שנים שהילדים עוזבים את הבית להרוס את קיר הגבס ולהגדיל את הסלון לדוגמא.

 

בניית קיר גבס מעוצב

אדריכלים ומעצבי פנים רבים משתמשים באלמנט של קירות גבס על מנת ליצור גם אלמנט עיצובי בבית. אחת הדוגמאות הבולטות לשימוש באלמנט של בניית קיר גבס מעוצב הוא כאשר אנחנו רוצים לעשות נישה עבור הטלוויזיה ולכן על הקיר המרכזי של הסלון ניצור קיר גבס עם מקום שקוע שבו נתלה את הטלוויזיה. דוגמא נוספת לבניית קיר גבס מעוצב היא כאשר אנו רוצים ליצור מאין ספריה בסלון או בכל חדר אחר בבית ולמעשה ניצור בעזרת לוחות גבס סוג של כוורת שבה נוכל לשים ספרים, תמונות, חפצי אומנות ועוד.

 

כיצד נבחר קבלן לבניית קיר גבס?

אז היות וישנם מגוון רב של קבלני גבס, כיצד נדע לבחור את קבלן הגבס לפרויקט שלנו. קודם כל מומלץ מאוד להסתכל על עבודות אותן ביצע בעבר כאשר בין היתר ניתן להסתכל על קירות גבס אותם בנה, קירות מעוצבים או ספריות מגבס ואפילו אלמנטים של תקרה מגבס כמו תקרה שקועה או תעלות למיזוג אוויר. מעבר לרמת הגימור הגבוהה יש לוודא איתו את הזמינות שלו שכן קבלן גבס הוא קבלן שחייב לתאם את ההתקדמות של העבודה שלו עם שאר הקבלנים שעובדים בפרויקט שלכם כמו למשל קבלן מיזוג האויר או קבלן החשמל ולכן חשובה מאוד הגמישות והמקצועיות של איש הגבס בו תבחרו. בנוסף כדאי מאוד לברר על המלצות של חברים או בני משפחה או אפילו המלצות מרחבי האינטרנט של אנשים שהשתמשו לאחרונה בשירותיו של איש גבס.

 

אנחנו ביחידה לשיפוצים מתמחים בכל סוגי עבודות הגבס החל מבניית קיר גבס ועד בניית תקרה מגבס, נשמח לעזור ולייעץ לכם על עבודות הגבס בפרויקט שלכם.

 

מה העלויות של בניית קיר גבס

במידה ונרצה לבנות קיר גבס מעוצב בבית כמו הדוגמא שנתנו קודם עם הנישה לטלוויזיה בסלון העלות של קיר כזה תנוע בין 1500 ש״ח ל-3000 ש״ח כאשר הסכום תלוי ברמת גימור והמורכבות של הקיר. במידה ונרצה לבנות קיר גבס פשוט בבית העלות שלו תנוע בין 180 ש״ח ל-300 ש״ח למ״ר.

 

 

שיפוץ בית ישן
בניית קירות גבס

בניית קירות גבס הוא תחום המשתלב בתוך עולם שלם הנקרא בנייה קלה. למעשה, בניית קירות גבס חוסכת לנו זמן יקר, מפחיתה את הבלאגן והלכלוך שנוצר

קרא עוד »

drop us a line and keep in touch

רקע קיר
שיפוץ בית ישן
בניית קירות גבס

בניית קירות גבס הוא תחום המשתלב בתוך עולם שלם הנקרא בנייה קלה. למעשה, בניית קירות גבס חוסכת לנו זמן יקר, מפחיתה את הבלאגן והלכלוך שנוצר

קרא עוד »
התקשרו עכשיו