גרירת רכבים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

הליך חילוץ מכונית ממצב קשה נקרא גרירה. גרירה מתרחשת בדרך כלל כאשר המכונית תקועה בבוץ, שלג או קרח או הייתה מעורבת בתאונה. ניתן לגרור את הרכב על ידי וו ושרשרת, מוט גרירה עם כננת, הרמת גלגלים, מעמיס קדמי עם שלד A או אפילו על ידי רכב אחר. גרירה עשויה לאפשר את הזזת הרכב כדי למנוע נזק בזמן ההמתנה לביצוע התיקונים. במקרים מסוימים יתכן ויהיה צורך להזיז כלי רכב גדולים כגון משאיות למחצה ואוטובוסים אשר כבדים מדי לניוד ללא ציוד מיוחד.

רכבי גרירה משמשים במצבים רבים ושונים, החל מהצלת רכב מהיפוך ועד להוצאת רכב נכה מאמצע הכביש. ברוב המקרים, לפחות אחד מכל שלושה גרר באזור יוזמן לבצע עבודות מסוג זה. גרר מורכב משלושה חלקים עיקריים: מיטה, שבה יכול הרכב לנוח בזמן גרירתו; כננת וכבל, המתחברים לקצהו הקדמי או האחורי של הרכב הנכה ומושכים אותו לאחור למקום בו ניתן לתקנו; והידראוליקה המאפשרת תנועה קדימה ואחורה וכן תנועה מצד לצד. בקצה הקדמי יש גם שני ווים שניתן להשתמש בהם לייצוב הרכב הנגרר

גרירת רכבים היא שירות נפוץ לתעשיית הרכב. לעתים קרובות זה כולל שירותים כמו התקנת שרשראות צמיגים, התנעת מצבר מת, וגרירת רכב נכה מהכביש. אנו מציעים סיוע בדרכים חירום ולא חירום. אם היית בהתנגשות או מצבר הרכב שלך מת, נוכל לעזור לך לחזור לכביש במהירות האפשרית. בנוסף לגרירת רכבים מהצד, נוכל לספק שירותים נוספים כמו התקנת שרשראות לצמיגים או הזנקת מצבר מת. כמו כן, אנו מציעים גם סיוע חירום 24/7 בצד הדרך וגם סיוע לא חירום בצד הדרכים למי שזקוק לסיוע ברכבם אך אינו במצב חירום.

על מנת למנוע השארת רכבים ללא השגחה לפרק זמן ממושך, פעמים רבות נקראת גרר למקום. אנשים שחושבים לעשות משהו לא חוקי עם רכב או רכב צריכים לדעת שסביר מאוד שהם יתפסו כי מצלמות מעקב נמצאות בכל מקום בימינו גרירת רכבים היא הכרח לבטיחות במקרים מסוימים. הם גם מועילים להחזיק בהישג יד מטעמי נוחות. לדוגמה, אם יש לך רכב גדול אבל לא כל כך הרבה מקום חניה, אתה יכול לגרור את הרכב מאחורי המכונית שלך כדי להרחיק אותו בקלות רבה יותר.

ישנם סוגים רבים ושונים של משאיות גרר בשוק כיום. כל אחד עם התכונות והיתרונות שלו. אחד מהם הוא מסוג מיטת המשאית שיש לו אזור אחד גדול בו ניתן להעמיס מכוניות משני צידי המיטה בקלות. לחלקם יש אפילו מעליות שמקלות על העלאת מכוניות אל משטח המשאית ללא כל עזרה מאדם אחר במהלך תהליכי הטעינה והפריקה.

רכבי גרר הם כלי רכב שנגררים על ידי כלי רכב אחרים למקומות בהם הם מתקנים או מפורקים. גרר הוא כלי רכב המשמש להובלת כלי רכב נכים, חונים בצורה לא תקינה או בלתי ניידים בדרך אחרת. הגרר משתמש בכננת ובשרשרת כדי למשוך את הרכב על גלגליו, או לדחוף אותו על גלגליו באמצעות דולי. רכבי גרר הם כלי רכב המשמשים להוצאת כלי רכב נכים, חונים שלא כדין או בלתי ניידים בדרך אחרת מהכביש. הגרירה מתבצעת בדרך כלל על ידי משאיות גרר מתמחות, אך אנשים מסוימים עשויים לגרור מכוניות אחרות כתחביב. אם אתה צריך לדעת איך לגרור רכב, מאמר זה ייתן לך את כל המידע שאתה צריך לדעת. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לוודא שמכוניתך מועברת למצב ניטרלי ולאחר מכן לכבות את המנוע לפני שתנסה לגרור אותה; זה מונע את הסיכון של פציעה של עצמך ואחרים ופגיעה בכל ציוד חשמלי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!