דואגים לצל: התקנת פרגולה מאלומיניום

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו-0507396218

 

החלטתם להתקין פרגולה, הגעתם למקום הנכון. אז אם אתם רוצים פרגולה בעלת מראה חדשני וכזו שמתאימה לכל מרפסת או חצר, סביר להניח שפרגולה מאלומיניום תתאים לכם מאד.

במאמר הבא נסביר למה כדאי להתקין פרגולה מאלומיניום, אילו דגמים קיימים וגם, למה חשוב לשים לב לפני שרוכשים? כל התשובות.

למה אלומיניום?

לעומת העץ או כל פתרונות הצללה אחרים, האלומיניום נחשב לשדרוג משמעותי בכל הקשור להתקנת פרגולה. תחילה, האלומיניום שוקל פחות וביחס לעץ הוא נחשב ממש לקליל. בנוסף, הוא נשמר לאורך זמן, לא מחליד והצבע שלו לא דוהה.

כמו כן, האלומיניום מפגין עמידות מרשימה מאד בכל הקשור לתנאי מזג האוויר, זאת ביחס לעץ שלפעמים מתקשה לעמוד בפני הגשמים העזים, הקור והשמש הקופחת. הוא עמיד ביותר בפני לחות ומתמודד כמו גדול עם קרינת השמש.

פרמטר חשוב נוסף שמקנה לאלומיניום יתרון משמעותי ביחס לעץ הוא בתחזוקה שלו. בניגוד לעץ שדורש חידוש כל מספר שנים, התחזוקה של האלומיניום מינימלית ביותר ולא פחות חשוב, הוא הרבה יותר בטוח ביחס לעץ, שכן הוא אינו דליק.

אילו דגמי פרגולות קיימים?

לפני שאתם מחפשים פרגולות אלומיניום למרפסת שלכם, תצטרכו כמובן לבחור בסוג ההתקנה שמתאים לצרכים שלכם וכן למבנה בו תותקן הפרגולה. באופן כלי יש לכם שתי אופציות:

פרגולה עומדת – מדובר בפרגולה שעומדת על 4 עמודים ואינה משתמשת במבנה הקיים לתמיכה, אלא רק באמצעות 4 העמודים העצמאיים שלה. בתוך כך, בניגוד לפרגולה התלויה עליה נפרט בהמשך, מדובר בפרגולה פחות יציבה שמצריכה חיזוק וביסוס של היסודות שלה.

פרגולה תלויה – מדובר בפרגולה שלמעשה מחוברת לבית שלכם או לכל מבנה חיצוני אחר, שישמש כתמיכה לקונסטרוקציה שלה. לפרגולה עצמה יש בדרך כלל שני עמודים עצמאיים והצד שני שלה נשען עם המבנה הקיים ומנצל אותו.

מדובר בפרגולה יקרה יותר מהפרגולה התלויה, אך אם מסתכלים על התמונה בכללותה, היא נחשבת לבטוחה הרבה ויציבה יותר מהפרגולה התלויה. בנוסף, היא יכולה להתאים מאד גם למקומות קטנים, מכיוון שבפועל היא תופסת פחות מקום מהפרגולה התלויה.

מה חשוב לדעת לפני שמתקינים?

לפני שאתם ממהרים להתקין פרגולה, אנו ממליצים לכם להתייעץ עם מהנדס בכל הקשור להיבט הבטיחותי, בטח ובטח כשמדובר בפרגולת אלומיניום שבנויה מחומר קל מאד. מהנדס הבטיחות יוכל לייעץ לכם בכל הקשור לעובי הפרופילים של הפרגולה, הריתוכים והאיטום.

בנוסף, בצעו סקר שוק נרחב ודרשו הצעת מחיר מבוססת שכוללת את כל האלמנטים של העבודה, הן מבחינת ההתקנה והן מבחינת החומר. אל תבחרו באופן אוטומטי בהצעת המחיר הזולה ביותר, לפעמים הזול עלול לעלות לכם ביוקר. בחרו בהצעה שנראית לכם הכי מקצועית והשתמשו בהצעות האחרות שאספתם לטובת מיקוח על המחיר הסופי.

כך תיהנו מהשיפוצים

האמת היא ששיפוצים ו'הנאה' לא ממש מסתדרים יחד אם לא נתייחס לסיפוק הסופי מהתוצאות. תהליך השיפוצים עצמו הינו תהליך מייגע ומתיש מאוד עד שלעיתים אנשים

קרא עוד »

drop us a line and keep in touch

רקע קיר
כך תיהנו מהשיפוצים

האמת היא ששיפוצים ו'הנאה' לא ממש מסתדרים יחד אם לא נתייחס לסיפוק הסופי מהתוצאות. תהליך השיפוצים עצמו הינו תהליך מייגע ומתיש מאוד עד שלעיתים אנשים

קרא עוד »
התקשרו עכשיו