הדלת של הארון יצאה מהמקום? הכל על תיקון ארון מקצועי

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

בזמנים בהם אנחנו צוברים ואוגרים, לארונות יש מקום של כבוד בכל בית. אפילו כשמחפשים דירה להשכיר, אחד האלמנטים הקריטיים בעת החיפוש הוא מקום אחסון מספק. לא תאמינו, אבל ישנם לא מעט אנשים שבוחרים את הדירה הבאה שלהם על פי שטח האחסון. אם כן, תיקון ארון הוא נדרש ואפילו די מלחיץ, ברגעים שבהם חלילה מסמר מתנתק ממקומו, הדלת יוצאת מהמקום או מדף מחליט לקרוס.

האמת היא שאין סיבה להיכנס ללחץ. כל מ שצריך זה ליצור קשר עם אדם שמתמחה בעולמם של הארונות, שיודע כיצד לגשת ולטפל בכל בעיה בקלות ובמהירות ובעיקר, במקצועיות.

 

האם תיקון ארון הוא משהו שאפשר למנוע?

כמו כל אלמנט אחר בבית, גם תיקון ארון הוא לחלוטין בר מניעה, כשכל מה שצריך זה בסך הכל לשמור עליו ככל האפשר. איך נעשה זאת?

  • לא להעמיס – מי לא אוהב בגדים חדשים? וכמובן רצפה נקייה בידיעה שכל החפצים זרוקים בארון הבגדים? עד כדי כך, שלפעמים מדובר בהתמכרות של ממש. הבעיה היא שעומס רב מידי על הארון שלנו עלול להזיק לו. לכן, כדאי להקפיד על סדר ומידי פעם למיין; את מה שלא לובשים יותר, לתרום. את מה שמשאירים, לקפל ולהחזיר באופן מסודר ואם אפשר, גם שווה בין המדפים.
  • לא בכוח – חשוב מאוד לא לטרוק את דלתות הארון, כמה שפחות להשתמש בכוח וזה נכון דרך אגב גם לכל דלת אחרת בבית. טריקת דלתות הורסת אותן מהר יותר, וגם לא נעימה לאוזן ביננו. כיום ניתן לרכוש ארונות ודלתות עם מנגנון מיוחד לטריקה שקטה ואיטית יותר שמונע את הטריקה האלימה עצמה. למרבה המזל, רוב הארונות מיוצרים עם המנגנון הזה כיום!
  • הקפדה על ניקיון – מידי תקופה כשניגשים לעשות סדר בארון, כדאי לנצל את ההזדמנות וכבר לנקות את האבק שמצטבר עם הזמן. העבירו מטלית לחה על המדפים ושאבו אבק בסביבת הארון, המסילות והחלקים הפנימיים האחרים שלו. כמו בכל דבר בבית, סדר וניקיון שומרים על הארון לאורך זמן רב יותר.

 

וביננו, חבל על הבריאות שלך

לסיכומו של עניין, כששומרים על הארון שלנו נמנע מצב שבו יש צורך להזמין תיקון ארון מידי תקופה, פשוט כי הבלאי שלו הופך לאיטי הרבה יותר. אם בכל זאת הקפדת לשמור על הארון ככל האפשר; ניקית, סידרת והתייחסת אליו בעדינות ועדיין נוצרה בעיה מסוימת, https://vladi.co.il/ הוא הכתובת שלך!

עם שנים של ניסיון ותיקון מגוון ארונות מכל הסוגים, ישמח להגיע עד אליך ולהעניק לארון שלך את הטיפול הטוב והמקיף ביותר, תוך הקפדה על סביבת עבודה נקייה ומסודרת ומתן ייעוץ לגבי אופן השמירה על הארון בעתיד. כי עם ציוד מתקדם, ידע וניסיון, ניתן להציל כל ארון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!