חברת ניקיון

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אנו בחברת אביב ניקיון שירותי ניקיון מבריקים, כחברת נקיון מקצועית ואיכותית נותנים את כלל שירותי הנקיון ללקוח ב איכות וביעילות המירבית תוך שמירה על טיב ואיכות המוצר לאורך זמן וכל זאת על ידי כח אדם איכותי ומיומן.
לקוח המבקש לעצמו חברת נקיון איכותית ומקצועית חייב לשים לב לכמה פרמטרים עליהם יש להקפיד בבחירת כל חברת נקיון לכל מטרה שתידרש בין אם מדובר בניקיון ביתי או נקיון מקום עבודה, נקיון ספות, ניקוי ריפודים , ניקוי שטיחים והרשימה עוד ארוכה.
חברת נקיון איכותית המכבדת את עצמה חייבת להחזיק כח אדם איכותי ואמין ונאמן שהרי בפעולת הנקיון הנראת לכאורה שולית אנו מכניסים גורם או איש זר חיצןוני למרחב האישי שלנו (בית , רכב , עבודה) ואנו רוצים לדעת שבמקומות רגישים אלו העבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר.
בנוסף לכל זה יש להקפיד על חומרי נקיון איכותיים ולא רק חומרי נקיון חזקים שכן ישנם חומרי נקיון חזקים יכולים להתאים למגוו שימושים אך גם יכולים לייצר נזק למוצרים כמו עור, ספות ריפוד ושטיחים וכן מוצרים רגישים אחרים.

ניקוי ריפודים

אחד משרותי הנקיון שלנו הוא ניקוי ריפודים או מבצעים ניקוי ריפודים לספות ניקוי ריפודים ברכב וניקוי ריפודים בפינות אוכל ועוד.
ניקוי ריפודים כאמור זוהי מלאכה עדינה יחסית והדורשת שימוש בחומרי נקיון איכותיים ביותר במיוחד כאשר מדובר בניקוי ריפודים המיוצרים מעור או מבד שהם חומרים רגישים ביותר.
ניקוי ריפודים משתנה בין סוג הריפוד לדוגמא  ניקוי ריפודים של רכב הוא ניקוי בעל דגשים על חריצים קטנים ויותר שימוש בכח של שואב אבק על מנת להגיע לחריצים הקטנים שבין הריפוד ולעומת זאת ניקוי של ספות שבדרך כלל מיוצרים מעור או ממוצרים דמויי עור ינוקו עם דגש על חומרי ניקוי איכותים שלא יפגעו בער ובמרקם שלו.

ניקוי ריפודים יסודי

בבואנו לבצע ניקוי ריפודים יסודי אנו נשים דגש רב יותר על פירוק המוצר עד כמה שניתן וכן על חומרי ניקוי חזקים יותר ואיכותיים שכן ניקוי ריפודים יסודי נדרש כאשר ישנו ריח רע דבוק למוצר או כאשר ישנו לכלכוך קשה שלא יורד בניקוי רגיל כמו לכלוכי בוץ או דברי מאכל ופטריות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!