מלגזות למכירה – איך מתחילים?

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

לא בכל יום קונים מלגזה עבור העסק שלכם. לרוב זהו סימן חיובי של גדילה, התייעלות, וצמיחה של העסק, אך נשאלת השאלה איך עושים זאת נכון?  במדריך הבא נסקור את כללי האצבע לבחירת מלגזה, וכמה טיפים מהמומחים שיכולים להפוך את החוויה לנעימה יותר.

השקעה לטווח הארוך

כשאתם מחפשים מלגזות למכירה תדעו כי רכישת מלגזה היא הוצאה כספית לא קטנה, אך כשבוחרים אותה בקפידה, זה רק עניין של זמן עד שהיא תחזיר את ההשקעה. המלגזה מסייעת למחסנים ולמפעלים להתייעל באופן משמעותי, כשעושים את הדברים נכון. ניתן לומר שמלגזה היא אמצעי להגדלת התפוקה במפעל, משום שמקצרת את זמני העבודה. את הזמן שנחסך ניתן לנצל לעבודות נוספות במחסן, מה שיכול להגדיל את התפוקה בעשרות אחוזים!

החיפזון מן השטן

למרות ההתרגשות, והרצון "לתקתק" את רכישת המלגזה, כדאי לקחת כמה רגעים ולקרוא את המדריך, שיכול למנוע מכם טעויות. זה הזמן לעשות סקר שוק, ולשאול את כל השאלות הנכונות. חשוב להבין, שרכישה אימפולסיבית של מלגזה, עלולה לגרום לנזק כספי ולסרבול עבודת המחסן.

אז למה כדאי לשים לב?

פיל בחנות חרסינה – מלגזה במחסן צפוף

אם תשאלו את המחסנאים הוותיקים, יכולת התמרון של המלגזה היא אחד הגורמים שחשוב לקחת בחשבון. מחסנים רבים מתאפיינים בצפיפות, מתוך ניסיון לחסוך בשטחי אחסון, ולייעל את עבודת המחסן. במיוחד במחסנים צפופים, מלגזה טובה נמדדת בהיותה קלה לתמרון. הכוונה כמובן לאופן הסיבוב, הרוורס, ותפעול נוח ופשוט.

טווח ההרמה של המלגזה

הפרמטר החשוב ביותר הוא טווח ההרמה של המלגזה. קיים בשוק מגוון רחב של מלגזות, מלגזות דיזל ומלגזות חשמליות. מלגזות דיזל הן בעלות טווח הרמה גבוה יחסית 1.5-16 טון, בעוד מלגזות חשמליות הן בטווח של 1.5-5 טון. זכרו – טווח ההרמה של המלגזות אינו בגדר המלצה, אלא כלל בטיחות. לא מומלץ לאתגר את המלגזה מעבר לטווח ההרמה שלה, הדבר עלול לגרום לנזקים טכניים למלגזה, לסחורה, ועלול לסכן חיי אדם. את טווח ההרמה הרצוי כדאי לחשב בהתאם למשקל הסחורה, ולכמה "נגלות" תזדקקו על מנת לסיים לפרוק או להעמיס.

עלויות התפעול

עלויות התפעול משתנות כמובן בין מלגזה למלגזה. חשוב לברר לפני הרכישה מה הן עלויות התפעול, ולחשב בדיוק את עלות התפעול של המלגזה. כך תוכלו להשוות לא רק בין המחירים השונים של המלגזות, אלא גם בין עלות התפעול החודשית. ככל שתשקיעו בהשוואה בין הדגמים, תוכלו לבחור בדגם החסכוני ביותר שמתאים לצרכים שלכם.

המיקום בו תשתמשו במלגזה

חשוב לדעת שמלגזות דיזל פולטות גזים רעילים בעת השימוש בהם. מהסיבה הזו, הן פחות מתאימות לעבודה במחסנים סגורים ולא מאווררים. ניתן להשתמש במלגזות דיזל באוויר הפתוח, כדי לא לסכן את מפעילי המלגזה ואת העובדים במחסן. מלגזה חשמלית לעומת זאת, אינה פולטת גזים רעילים ולכן בטוחה לשימוש במחסנים סגורים.

רעש הפעלה של המלגזה

קיימות מלגזות רועשות יותר ורועשות פחות. במידה והעבודה מתבצעת בסביבה רועשת, למשל במפעל תעשייתי, אולי כדאי לשקול לבחור במלגזה שקטה יותר. כמובן שניתן לעבוד עם אוזניות שאוטמות רעשים, כדי להגן על האוזניים, אך כדאי לברר את מידת הרעש מראש, כדי לא להיות מופתעים אחרי הרכישה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!