משפצים? זה בדיוק הזמן להחליף צילינדר בדלת הבית

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו-0507396218

אנשים רבים מתכננים שיפוץ מסיבי בביתם ושוכחים להתייחס לפרט קטן אחד – הצילינדר של דלת הכניסה. זה נכון שדלת כניסה בדרך כלל לא נוהגים להחליף, אך שיפוץ דירה אמור לתת לכם תמריץ לבצע לפחות החלפה של הצילינדר שלה. מדוע כדאי לשקול את החלפת הצילינדר במהלך שיפוץ דירה? מייד תבינו.

pixabay

אם כבר מחדשים – אז שיהיה עד הסוף!

תהליך שיפוץ הבית טומן בחובו התחדשות ושדרוג כמעט בכל המובנים. אז מדוע לא לקחת בחשבון גם את כל נושא האבטחה של דלת הכניסה במהלך תכנון השיפוץ? זוהי הזדמנות מצויינת גם לטפל בדלת הבית שלכם ולהחליף צילינדר. בתחום המנעולים חלה כל הזמן התקדמות ואין שום סיבה שלא תשדרגו את עצמכם במנעול חדשני שימנע מפורצים להרוס את כל מה שהשקעתם במהלך השיפוץ. אין שום צורך הכרחי להחליף את כל הדלת עצמה כי אם אלא רק את מנגנון הנעילה שלה.

אין לדעת מי מתכנן לפרוץ לביתכם

זמן שיפוץ מהווה תקופה בה אנשים זרים רבים נכנסים ויוצאים מן הבית שלכם – מנהלי עבודה, פועלים ונותני שירות כאלו ואחרים. מספיקה שנייה אחת של חוסר תשומת לב כדי שמפתח הכניסה ייגנב ואף יעבור שכפול על ידי אחד מהמעורבים בשיפוץ (כיום ישנן שיטות פשוטות ומהירות לכך כמו הצמדת המפתח לגוש פלסטלינה לשם השגת התבליט שלו כך שלעולם לא תדעו כי הוא נלקח לשכפול). זוהי בדיוק הסיבה מדוע החלפת צילינדר בדלת הבית מומלצת מאוד לאחר סיום עבודות השיפוץ. לעולם אין לדעת מי חפץ לפרוץ לביתכם לאחר שראה את תכולתו וזיהה את הזמנים שאתם לא באיזור. בנוסף וכדי ללכת על הצד הבטוח רצוי להחליף מנעולים בסיום עבודת השיפוץ גם עבור דלת הכניסה האחורית, אם קיימת, שער הכניסה לבית ומנעול החנייה. יותר מידי מקרים של דירות שנפרצו לאחר שיפוץ מגיעים לחקירה במשטרה – אל תהיו הקורבן הבא והתנהלו בחוכמה.

כיצד מחליפים צילינדר על הצד הטוב ביותר?

הדרך הטובה ביותר להחליף צילינדר לדלת הכניסה, לאחר שיפוץ ובכלל, היא באמצעות התקשרות עם מנעולן מורשה. זה נכון שכל אדם מסוגל לבצע החלפה של צילינדר בכוחות עצמו, אך רק פנייה אל מנעולן מקצועי תבטיח התקנה נכונה שלא תפגע בדלת עצמה, כמו גם עבודה תקינה של מנגנון הנעילה לשם סיפוק הגנה מירבית לדיירים. מנעולן איכותי יהיה מסוגל להתמודד עם כל סוג של מנגנון נעילה, להחליף, להתקין ולייעץ לגבי רכישת המנעולים החדישים והמתקדמים ביותר בהתאמה אישית מושלמת לתקציב שלכם. היכן מוצאים מנעולן איכותי שניתן לסמוך על מקצועיותו ואמינותו? נסו את מנעולן פיקס!

מנעולן פיקס ישלח אליכם מנעולן להחלפת צילינדר לכל כתובת שתבחרו. השירות עובד בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, וכל שיש זה להתקשר למוקד ומייד תקבלו פרטי התקשרות למגוון רחב של מנעולנים שפועלים באיזור המגורים שלכם. כל המנעולנים דרך מנעולן פיקס עברו את כל ההכשרות הנדרשות שמאפשרות להם להחליף צילינדרים בכל סוגי הדלתות ולהעניק מגוון שירותים נוספים דוגמת התאמת מנעולים לדלתות כניסה, רכבים וכספות וגם פריצה שלהן במקרה הצורך. וכל זאת תחת אישור משטרת ישראל, כמובן. 

בלוג

בריכות פרטיות-מה עושים

הקיץ במדינת ישראל הוא אחד מהארוכים בעולם המערבי, הוא מתחיל במרץ ומסיים אי שם באזור נובמבר לפעמים. בחודשים אלו של הקיץ אנו יכולים לראות גם

בלוג

דגשים לשיפוצים עם עבודות גבס

סוף סוף הגיע הרגע לעשות שיפוץ בבית, זה שחלמתם עליו כמה כבר שנים. אז אחרי ייעוץ עם מעצבת פנים, היא המליצה לכם להוסיף מחיצת גבס

drop us a line and keep in touch

רקע קיר
התקשרו עכשיו