עלות שיפוץ חדר אמבטיה

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו

073-3753262

תוכן עניינים:

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים המעניינים מבחינת השיפוץ. הוא כולל שלל מרכיבים, אנשי מקצוע והוא יכול לקבל מראה שונה לחלוטין מזה הראשוני. לפני הכניסה לשיפוץ מומלץ לבצע תכנון של כל הפרטים. להעלות את הציפיות שלנו, לחשוב מה אנחנו רוצים ליצור ואף להתייעץ עם גורם מתכנן שיעזור לנו בדרך. החברה שתבצע את השיפוץ תוכל גם כן לעזור לנו בשלבי התכנון. היא תבחן את המצב הנוכחי של החדר ותמליץ על פעולות שיהפכו אותו למתאים עבורנו.

הגורמים שמשפיעים על עלות שיפוץ חדר אמבטיה

אחת השאלות המעניינות נוגעת לעלויות של השיפוץ. כיוון שמדובר בפרויקט משמעותי, חשוב שנבין מה יכול להשפיע על טווח המחירים. ישנם מספר גורמים אשר יכולים להשפיע על העלות של השיפוץ ובניהם:

המצב הנוכחי של החדר

המצב הנוכחי של החדר יכול להשפיע על העלות של השיפוץ. אם המצב טוב ואין צורך להחליף את הצנרת, אפשר לטפל יותר בפעולות אשר נמצאות על פני השטח. אם יש צורך להחליף את הצנרת, העלות תהיה גבוהה יותר, גם בשל עלות הצנרת החדשה וגם בשל עלות אנשי השיפוץ.

גם אם אנחנו חושבים שהמצב של הצנרת טוב, אך מעולם לא ביצענו שיפוץ, עדיף לבצע בדיקה מקדימה ולבדוק באופן מקצועי האם יש צורך או לא בהחלפה שלה. כניסה לשיפוץ ללא בדיקה מקדימה עשויה תוך זמן קצר לגלות לנו שיש צורך בתיקון והעלות תהיה יקרה בהרבה מכפי שתעלה בדיקה במהלך השיפוץ.

הציפיות שלנו

אנחנו יכולים לתכנן את השיפוץ בכל דרך שנרצה. נוכל להחליף רק את התאורה והחלקים ה”קוסמטיים” של חדר הרחצה ונוכל להחליף גם את הריצוף וכמובן את הצנרת. האפשרויות בלתי מוגבלות וככל שנרצה לבצע עבודה יותר מורכבת, כך העלות תהיה גבוהה יותר.

תכנון נכון יעזור לנו לקבל הצעת מחיר ספציפית רלוונטית. עלינו לעבור עם החברה המבצעת על התוכניות שלנו, להתייעץ, לבחון אם ישנם פתרונות נכונים יותר מאלו שחשבנו עליהם ובהתאם לקבל הצעת מחיר עבור עלות שיפוץ חדר אמבטיה.

המפרט שנבחר

המפרט קשור אך ורק לבחירה שלנו. אנחנו יכולים לבחור ברז בעלות של 100 ₪ ויכולים לבחור ברז בעלות של 1,000 ₪ ויותר. ישנו מרווח רחב של מחירים והדרך היחידה לבחור את המפרט כך שהוא לא יעלה לנו יותר ממה שאנחנו רוצים היא לקבוע מראש את התקציב.

בעלי מקצוע רבים מכירים את העלויות הנהוגות בשוק והם יוכלו לעזור לנו גם להגדיר את התקציב שלנו. הם יחשבו את המפרט שאנחנו צריכים ויעזרו לנו לדייק את העבודה.

הדרך לקבל הצעת מחיר לקראת שיפוץ

עלות שיפוץ חדר אמבטיה יכולה לנוע בין 10 אלף ₪ ל-25 אלף ₪ ואף יותר מכך. זהו טווח גדול מאד ויש סיבה לכך. ככל שיש לבצע יותר עבודות וכלל שיש צורך ביותר חומרים, כך העלות תהיה גבוהה יותר. הדרך הנכונה לקבל הצעת מחיר מסודרת לפני השיפוץ היא להגדיר את הבקשות שלנו.

בעל מקצוע אשר ייתן לנו הצעת מחיר בטלפון, בלי לראות את החדר, יחטא לעבודה. אין דרך להציע הצעת מחיר בלי לראות את חדר האמבטיה ובלי להתרשם מהמצב הנוכחי. לאחר הגעה למקום ובחינה של המערכות נוכל לקבל הצעה המבוססת גם על הציפיות שלנו.

בפגישה עלינו לתאר את סוג העבודה, הציפיות שלנו ולציין את כל מה שאנחנו רוצים שהקבלן יבצע. כל בקשה יכולה להיות לגיטימית, אך עלינו לקבוע מה אנחנו רוצים. ניתן לבצע שבירה של הקיר, להחליף את הצנרת, את כל הכלים הסניטריים או את חלקם ואפילו בריצוף אפשר לבחור בסוגים שונים של עבודות שהעלות שלהן משתנה.

לאחר שתיאמנו ציפיות, נוכל לקבל הצעת מחיר שרלוונטית לבקשה שלנו. את הצעת המחיר אנחנו צריכים לקבל בכתב ולאחריה יגיע שלב החוזה. עלינו לבחון בקפידה את החוזה כדי לדעת על מה הקבלן לוקח אחריות ומה יהיה במסגרת האחריות שלנו. אם אנחנו חושבים שמשהו לא הוגדר בחוזה, אין לחתום עליו עד שנהיה מרוצים ממה שכתוב בו.

מה החוזה צריך לכלול?

החוזה הוא כתב ההתחייבות של שני הצדדים. אנחנו מחויבים לשלם את הסכום שנקבע בזמן ולספק, אם נקבע כך, כלים סניטריים ואחרים. הגורם המבצע צריך לבצע את כל העבודות שמוגדרות תחת החוזה. כל עבודה שלא מוגדרת עלולה להעלות את המחיר הסופי של השיפוץ. הגורם המבצע לא חייב להוסיף עבודות במחיר שנקבע מראש אלא יתמחר אותן בנפרד.

על החוזה להכיל את מחיר הפירוק של כל פרט בחדר, לרבות פח מתאים ופינוי של כל הפסולת למקום מתאים. החוזה צריך לפרט האם הצינורות יוחלפו ואם כן לאיזה סוג בדיוק (כדאי להיות ספציפיים ולא להשאיר את בחירת הצנרת לגורם המבצע בלי שאנחנו יודעים מה הוא בחר). יש להכניס לחוזה כל שינוי שאנחנו מצפים לו, כולל: הוספת או הזזת נקודות חשמל ונקודות אינסטלציה.

אם הגורם המבצע מביא איתו כלים סניטריים, הדבר צריך להיות כתוב באופן ברור בתוך החוזה. כך גם עבודות הגמר. אנחנו יכולים לבקש שהמחיר יכלול את האיטום והצבע ויכולים גם לבקש שעבודות הגמר יכללו תליית מראה חדשה, התקנת מנורות ואפילו תנור חימום. המתנה לרגע האחרון עם בקשות מסוג זה יכולה להיות יקרה יותר מכפי שנוכל לצפות ולהעלות את מחיר השיפוץ ברגע האחרון.

עבודה עם בעל מקצוע מול עבודה עם קבלן

בעל המקצוע אשר יכול לבצע עבודות בחדר הרחצה יהיה לרוב אינסטלטור. הוא היחיד שיכול להחליף את הצנרת ולהזיז את נקודות המים. בעוד שהאינסטלטור הוא הגורם המומחה לביצוע עבודות הקשורות לצנרת, הוא לא יכול לבצע עבודות במערכת החשמל ולא תמיד הוא יהיה בעל המקצוע הנכון להנחת הריצוף והקרמיקה.

קבלן אשר מרכז תחתיו את כל אנשי המקצוע ובהם: אינסטלטור, חשמלאי, איש גבס, שיפוצניקים ואחרים, הוא זה שיוכל לעזור לנו לבצע את העבודה באופן רציף ומקצועי. הוא ייקח אחריות על כל העבודה, יתאם בין אנשי המקצוע השונים וידאג להיות בקשר איתנו ולענות על כל שאלה שתעלה במהלך הדרך.

אנחנו יכולים לעבוד עם אינסטלטור, אך אם הוא מביא אנשי מקצוע נוספים ולא מבצע את העבודה בעצמו, עדיף לשקול לפנות לחברה שמתמחה בתחום. חברה שמביאה איתה ניסיון קודם בפרויקטים דומים ושיכולה לבצע שיפוץ קומפלט בכל הבית, תתאים לפרויקטים גדולים.

לפנות לחברה מקצועית ומנוסה

ישנם אנשי מקצוע רבים אשר יכולים להציע לנו לבצע עבודות שיפוצים. אנחנו צריכים לבחור בחברה שאנחנו יכולים לסמוך עליה. על החברה להציג ניסיון קודם ולהיות הוגנת לאורך כל הדרך. מהפגישה הראשונה בה היא תברר את הצרכים שלנו, לאורך החוזה וכמובן בכל שלבי העבודה. באפשרותנו לשוחח עם לקוחות שכבר עבדו עם החברה ולהתרשם מהם על העבודה שבוצעה.

דרך פשוטה לקבל הצעת מחיר מסודרת היא לפנות אל היחידה לשיפוצים. החברה עומדת לרשותנו עם צוות מקצועי, יחס אישי וניסיון רב. אנחנו יכולים ליצור קשר, לקבוע פגישה אישית ולקבל עוד פרטים על עלות שיפוץ חדר אמבטיה או אם אנחנו מעוניינים, גם על עלות שיפוץ הבית כולו או חלקו.

כמה עולה פינוי אסבסט ?

  תהליך פינוי אסבסט הוא תהליך חשוב מאוד. אם אתם תוהים כמה הדבר יעלה לכם, כדאי מאוד שתדעו שהעלות הכלכלית של פינוי אסבסט היא אמנם

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ אבטיה ב{CITYH}
החלפת אמבטיה למקלחון מחיר

מעוניינים לבצע החלפה של האמבטיה למקלחון? המומחים מטעם היחידה לשיפוצים ישמחו לסייע לכם בשלבים השונים, בתכנון מחדש ובבחירת המקלחון המתאים לחלל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן

קרא עוד »
שיפוץ במקום בנייה
שיפוץ חוץ

אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בקרב בתים משותפים בשנים האחרונות הוא שיפוץ חוץ כאשר המטרה המרכזית היא שיפור הניראות הכללית של הבניין וכמובן העלאת ערך הנכס.

קרא עוד »
שיפוץ אבטיה ב{CITYH}
החלפת אמבטיה למקלחון מחיר

מעוניינים לבצע החלפה של האמבטיה למקלחון? המומחים מטעם היחידה לשיפוצים ישמחו לסייע לכם בשלבים השונים, בתכנון מחדש ובבחירת המקלחון המתאים לחלל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן

קרא עוד »
שיפוץ במקום בנייה
שיפוץ חוץ

אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בקרב בתים משותפים בשנים האחרונות הוא שיפוץ חוץ כאשר המטרה המרכזית היא שיפור הניראות הכללית של הבניין וכמובן העלאת ערך הנכס.

קרא עוד »

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

צרו קשר

© 2021 All Rights Reserved

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

התקשרו עכשיו