עלות שיפוץ

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

ההחלטה על שיפוץ בית או דירה חייבת להיות מתוכננת לפרטי פרטים. בין אם מדובר על כמה שינויים קוסמטיים כמו החלפת ריצוף וצבע ובין אם מדובר על שיפוץ הכולל שינוי תשתיות והזזת קירות.

עלות שיפוץ

שיפוץ דירה או בית חשוב לעשות בצורה הנכונה ביותר וכמובן, עם אנשי המקצוע הטובים בתחום. שיפוץ יכול להיות מקיף, חלקי או רק קוסמטי. לכל שיפוץ מטרה ותקציב שונים. כדי להגיע לתוצאות מושלמות חשוב להגדיר מראש את מטרת השיפוץ שלך וכמו כן, מומלץ להיעזר בשירותיהם של אדריכל או מעצב פנים אשר יכינו עבורך תכניות הכוללות הערכה של כמות ועלות החומרים הנדרשים. חשוב לקחת בחשבון חריגות תקציב עקב בעיות שעלולות לצוץ במהלך השיפוץ.

עלות פרויקט שיפוצים

תכנון תקציבי נכון של שיפוץ חייב לכלול כתב כמות מסודר הכולל את כל ההוצאות הצפויות במהלך השיפוץ ביניהן: ריצוף, תאורה, צבע, ריהוט ועוד. כתב הכמות הוא טבלה הכוללת את תהליך השיפוץ והעבודות הנדרשות לצורך כך כמו עבודות חשמל, צבע, הריסה ופירוק, אינסטלציה ועוד. בעזרת כתב כמות, ניתן להגיע לתקציב המדויק הצפוי עבור השיפוץ ולהישאר מאוזנים לאורך השיפוץ עם חריגות קטנות בלבד עקב בעיות הצצות לעיתים במהלך השיפוץ ודורשות פתרון.

עלות שיפוץ בית פרטי

עלות שיפוץ דירה 60 מר

מחיר שיפוץ דירה 3 חדרים

שיפוץ קוסמטי

לפני התחלת פרויקט שיפוץ  דירה יש לבחור אנשי מקצוע לצורך הכנת התוכניות כמו מעצב או אדריכל וכן קבלן שיפוצים מקצועי ובעל ניסיון. חשוב להחליט על מטרת השיפוץ לפני תחילת העבודות שכן אם מטרת השיפוץ שלך היא העלאת ערך הנכס לצורך מכירתו או השכרתו, סביר להניח כי השיפוץ שיבחר יהיה בעלות נמוכה יותר משיפוץ כולל והוא יכלול בעיקר שינויים קוסמטיים כמו החלפת ריצוף, החלפת ארונות מטבח וצביעת הקירות.

שיפוץ כולל

סיבות רבות יכולות להביא להחלטה על שיפוץ דירה: מעבר לדירה חדשה מביא אתו רצון להפוך אותה לדירת חלומות, בנוסף, אנשים רבים מעדיפים שיפוץ גדול וכולל בדירה בה הם חיים על פני מעבר דירה. צורך בשינוי מבנה החדרים או בעיה באינסטלציה ברחבי הנכס מצריכים גם הם שיפוץ כולל עם פתיחת קירות ושבירת רצפות, אין ספק שבמקרים אלו מדובר על עלות גבוהה בהרבה משיפוץ קוסמטי כיוון שהוא דורש עבודה רבה יותר ושימוש רב יותר בחומרים.

לכל חלום יש תכנית

כדי להבטיח כי השיפוץ עליו החלטת יסתיים בתוצאות שחלמת עליהן וכי עלות שיפוץ הנכס לא תעבור את התקציב, חשוב לבחור קבלן שיפוצים אמין ומקצועי בעל ניסיון רב בבניה ובשיפוץ של בתים ונכסים. חשוב לבחור בקבלן העומד בזמנים בצורה מדויקת ולו צוות מיומן ומקצועי המסוגל לבצע את כל סוגי העבודות. חשוב לזכור כי שיפוץ דירה הוא צעד חשוב ואף משנה חיים ולכן מומלץ להיכנס לפרויקט השיפוץ בצורה רגועה ושלווה עד כמה שניתן ולקחת בחשבון את חוסר הנוחות הזמנית שהוא מביא עמו.

הערכת העלות והשגת המימון עלות שיפוץ בית בהתאם לסוג העבודה

עריכת שיפוצים היא מחויבת המציאות, והיא חייבת להתבצע בכל תקופה קצובה. עם זאת, עלות שיפוץ בית עלולה להיות גבוהה למדי ולהטיל עומס לא פשוט על התקציב המשפחתי. מה כולל תהליך השיפוץ של הבית? כיצד ניתן לממן את השיפוצים בלי לפגוע פגיעה של ממש בתקציב המשפחתי החודשי ובתזרים המזומנים? בשורות להלן נשיב לשאלות הללו ונצביע על דרכים יעילות למימון השיפוצים.

שיפוצים בבית –מה הם כוללים

תהליך השיפוצים בבית עשוי לכלול מרכיבים רבים, והוא תלוי הן במטרה ההתחלתית של השיפוצים והן בסכום הכסף העומד לרשותם של בעלי הבית. ככלל ניתן לומר שיש שיפוצים עם מטרות מצומצמות ויש שיפוצים שהמטרות שלהם מרחיקות לכת. המטרה המצומצמת של שיפוצים הינה, בדרך כלל, טיפול יסודי בתקלות ובעיות מצטברות במבנה או בחלקים ממנו, שנוצרו עם השנים. עם המטרות דלעיל ניתן למנות החלפת הצנרת בבית, החלפת החיווט במערכת החשמל, שיפוץ במערכת מיזוג האוויר או, לחילופין, בניית מיזוג מרכזי. בנוסף, וכפועל יוצא של הליך השיפוצים, מחליפים המשפצים גם את המרצפות בכל הבית או בחלקו, ומתבצעים גם שינויים גדולים במטבח ובחדרי האמבטיה והשירותים. עלות שיפוץ בית במקרים הללו עשויה להסתכם באלפי שקלים ועד כמה עשרות אלפים – בהתאם לאיכות החומרים ובהתאם לאופי השיפוצים שיתבצעו בסיכומו של עניין.

שיפוצים מרחיקי לכת יותר עשויים להיות שינויים בחלל המבנה – בנייה של חדר נוסף, סגירה או פתיחה של חלונות, החלפת תריסים וכל טיפול אחר שאיננו מחויב המציאות אלא נועד להשיג מטרות אחרות – בין השאר התאמת הבית למשפחה שהתרחבה ונוסף אליה ילד אחד או יותר. שיפוצים מהסוג הזה דורשים גם אישור של אדריכל ומהנדס, מה שמייקר את העלויות מצד אחד, אבל מגדיל את הבטיחות והביטחון של הדיירים בבית מצד שני. במקרים הללו, העלויות עשויות להסתכם בעשרות אלפי שקלים, ועד למאות אלפים. עם זאת, ולמרות העלויות הרבות,  השיפוצים עדיין משתלמים יותר מאשר קניית דירה חדשה, ובייחוד במצב שבו מחירי הדירות מצויים בעלייה מתמדת.

עלות שיפוץ בית וכיצד לממן אותה

עלות שיפוץ בית יכולה להיות גבוהה למדיי שיפוץ של בית, כפי שהובהר לעיל. עם זאת, ישנן דרכים שיאפשרו לעמוד בעלויות כאמור בכבוד. אחת הדרכים היא, כמובן, שחרור תכניות חיסכון או שימוש בקרנות ההשתלמות, אם ישנן, להשגת המטרה. דרך נוספת היא נטילת הלוואה ייעודית מהבנק, בריביות המקובלות. אבל הדרך שהיא אולי הנוחה ביותר הינה הגדלת משכנתא. התהליך עצמו הוא פשוט – סוגרים משכנתא קיימת ולוקחים משכנתא גבוהה יותר. כך, ההחזרים מתפרשים על פני תשלומים רבים, וגם הריביות נמוכות יחסית. ההחזר החודשי של המשכנתא החדשה לצורך העניין עלול לעלות בכמה מאות שקלים לחודש, אבל זה כאין וכאפס לעומת החזרים של אלפי שקלים לחודש, אם לוקחים הלוואה של עשרות אלפי שקלים לתקופה קצובה של חמש שנים, או אפילו שמונה שנים, בריביות המקובלות להלוואות.

אם יש לכם עניין לבצע שיפוצים, ואם עלות שיפוץ בית מאפשרת לכם לבצע אותם, זה המקום הנכון עבורכם. ניתן ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך לשינויים בבית והתאמה שלו לצרכים המשתנים של המשפחה.

עלות שיפוץ דירה היא נגזרת של לא מעט פרמטרים כמו גודל ועומק השיפוץ, מטרת השיפוץ, סוג וכמות החומרים, כמות אנשי המקצוע המעורבים, דירה או בית פרטי צמוד קרקע ועוד.

עלות שיפוץ דירה

שוק מחירי השיפוצים פרוץ ומשתנה מקבלן לקבלן. לכן תמיד עדיף לפנות לחברת בנייה ושיפוצים מסודרת הגובה מחירים הוגנים, הכוללים את כל מרכיבי השיפוץ. ישנם אנשים המעדיפים להתמודד לבד עם פעולת השיפוץ. אם יש להם את הידע המקצועי הדרוש ואת האנשים הנכונים לעזרה, ההוצאה מסתכמת בעלות החומרים ותשלום לשניים או שלושה עובדים. יחד עם זאת קשה מאוד עד בלתי אפשרי, לבצע שיפוץ טוב ללא אנשי מקצוע מוסמכים ומאוד מנוסים. הסיכויים להצלחת שיפוץ עצמאי לחלוטין לא גבוהים.

בניית תקציב שיפוץ

חשוב מאוד לקבוע מראש את תקציב השיפוץ. ראשית כל יש לוודא מהן האפשרויות הכלכליות הראליות ולאחר מכן לקבוע סופית את סכום ההוצאה לשיפוץ. בתוך הסכום שנקבע יש לבצע חלוקה לסעיפים מאוד מפורטים רק לאחר שהתבצע בירור עלויות, למשל, ריצוף קרמיקה לפי מטר, מה עלותו. בתכנית התקציב יהיה רשום סעיף של ריצוף קרמיקה בעלות כך וכך. מצטרפים סעיפים של חומרים נוספים, אנשי מקצוע, קופה קטנה ועוד רבים. תקציב בנוי נכון מונע הפסדים עצומים.

איך אדע שלא עובדים עלי?

שאלה טובה. לצערנו רמאים ושרלטנים צצים כפטריות אחרי הגשם. לא פעם קשה להבחין בין אנשי מקצוע ישרים ואמינים לאחרים אשר רק פוזלים לעבר הארנק שלך. חברת שיפוצים ובנייה היא פתרון טוב מאוד. חברה מקצועית, מנוסה ובעלת מוניטין, לא יכולה וגם לא מעוניינת להרשות לעצמה עיגולי פינות, אי אמינות ואי עמידה במילה. חברה רצינית זה פשוט לא מעניינה. חברה רצינית רק מעוניינת להעניק את השירות הטוב, המהיר, המקצועי, הישר והאמין ביותר שאפשר.

לראות תיק עבודות ולקבל המלצות

אין סיבה להרפות בנושא זה. אחרי הכול מצפה לך הוצאה לא קטנה ובטח שאינך רוצה לקנות חתול בשק. שמענו לא מעט על קבלני שיפוצים אשר נעלמו לפני תום העבודה של בפרויקט שיפוץ דירה, לקחו את הכסף והשאירו את הלקוחות עם בית על גלגלים באמצעו של תהליך שיפוץ. לכן חובה לקבל המלצות מהימנות, לראות עבודות אשר בוצעו על ידי הקבלן אליו פנית. כך אפשר להיות בטוחים שהכסף לא נזרק לפח ושהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר – ולשם כך חברת שיפוצים מקצועית היא הפתרון הבטוח ביותר.

עלות שיפוץ דירה הוגנת ממקור מהימן

היחידה לשיפוצים תבחן במקצועיות את כל צורכי השיפוץ ותדע לקבוע את העלות החסכונית ביותר האפשרית לפרויקט. חברה בעלת אמינות מוכחת ומקצועיות ללא פשרות. ליצירת קשר מידי בבקשה ללחוץ כאן.

עלות שיפוץ דירה

עלות שיפוץ בית

בונים על מקצוענים

חברת אבן חושן מביאה עמה ניסיון רב, מקצוענות וידע בבניית בתים פרטיים, דו משפחתיים וכן שיפוץ נכסים רבים בכל רחבי הארץ. החברה מנוסה במגוון גדול של עבודות בנייה ושיפוץ ולה צוותים מקצועיים ומיומנים ויכולת עמידה בזמנים. אם יש לך צורך בהצעת מחיר עבור עלות שיפוץ, זה הזמן להשאיר לנו פרטים באתר או ליצור עמנו קשר טלפוני ולקבוע פגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות עם אחד מהמומחים שלנו. החלום שלך נבנה כאן.

מדד תשומות הבניה

עלות שיפוץ

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ בית משותף

מעונינים להתחיל תהליך של שיפוץ בית משותף? בין אם אתם מבצעים את הפרויקט דרך ועד הבית ובין אם דרך חברת הניהול, היחידה לשיפוצים שיפצה במהלך

קרא עוד »
מחשבון שיפוץ

השימוש במחשבונים לביצוע חישובים בתחומים שאין לנו ידע בהם או היכרות איתם, הלך והתרחב בשנים האחרונות, במיוחד סביב שירותים פיננסיים כמו הלוואות, ביטוחים, חסכונות, השקעות

קרא עוד »
שליכט צבעוני מחיר

חיפוי קירות החוץ של המבנה יכול להתבצע בדרכים שונות כאשר אחת הפעולות הנפוצות כאן בארץ היא הנחת שליכט. מדובר בחיפוי שמשמש כשכבה נוספת ומיושם כמעט

קרא עוד »
שיפוץ בית משותף

מעונינים להתחיל תהליך של שיפוץ בית משותף? בין אם אתם מבצעים את הפרויקט דרך ועד הבית ובין אם דרך חברת הניהול, היחידה לשיפוצים שיפצה במהלך

קרא עוד »
מחשבון שיפוץ

השימוש במחשבונים לביצוע חישובים בתחומים שאין לנו ידע בהם או היכרות איתם, הלך והתרחב בשנים האחרונות, במיוחד סביב שירותים פיננסיים כמו הלוואות, ביטוחים, חסכונות, השקעות

קרא עוד »
שליכט צבעוני מחיר

חיפוי קירות החוץ של המבנה יכול להתבצע בדרכים שונות כאשר אחת הפעולות הנפוצות כאן בארץ היא הנחת שליכט. מדובר בחיפוי שמשמש כשכבה נוספת ומיושם כמעט

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון