פרגולות לבית

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

פרגלות לבית שלנו זה כמעט כמו חלום שתגשם זוהי פינת החמד של הבית משרה על הבית אווירה של חמימות ונעימות ונותנת איזור מתוחם בבית עם יתרונות של חוץ ויתרונות של פנים .
פרגולה ביתית נותנת מראה מרשים לבית כאשר מדובר בפרגולה קדמית חזותית מעץ, זוהי הפרגולה הישראלית האהבה והמוכרת שכולנו אוהבים כל כך לאהוב ונהנים לשבת בצל קורתה.
אך למרות הפרגולות הישראליות המוכרות לכולנו פרגולות לבית זהו תחום מגוון ורחב היקפים עד כדי שרבים מכירים רק סוג פרגולה אחת אולי שניים, אך ישנם סוגי פרגלות רבות וסגנונות בניה שונות ושלל עיצובים.
באתר https://pergola-harel.co.il תוכלו למצוא כמה סוגי פרגולות, נסקור כעת שני סוגי פרגולות

פרגולה מעץ לבית

פרגולה מעץ לבית זוהי הפרגולה המוכרת שכולנו אוהבים בדרך כלל נרצה לבנות פרגולה כזו כחלק מחצר בין אם חצר קדמית או חצר אחורית או כמשטח מוגבהה מעל העצר היוצר סוג של תצפית על גינה רחבה יותר.
פרגולה מעץ לבית זו פרגולה הנתמכת לרוב על ידי קורות עץ מסיביים מהרצפה ועליהם גג מסוגים שונים שניתן לבחור בין רעפים לעץ לסנטף.
פרגולה מעץ לבית תוחמת עבורנו חלק מהחצר שלנו לטובת משטח מסויים אותו אנ מקצים כשטח הפרגולה.
לקוחות רבים מעדיפים ואוהבים לרצף בריצוף שיש או דק את שטחה של פרגולה מעץ לבית .פרגולה מעץ לבית ניתן לבנות מסוגי עצים רבים ומגוונים אך הנפוץ ביותר הוא עץ האורן בשל התאמת מאפיינים לצרכי והבניה וכמובן מחירו הזול יחסית ביחס לשאר סוגי העצים כמו אלון , איפאה או פיק.

פרגולות אלומיניום

סגנון נוסף של פרגולות הנפוצים כיום פחות וכמובן גם מוכרים פחות אלו הן פרגולות אלומניום.
פרגולות אלומניום הם פרגולות שחומר הבניה הבסיסי שלהם הוא לא עץ אלה אלומניום.
מאפיין זה מקנה לפרגולות אלומניות מראה מתכתי ומוצר ובאופו יחסי יותר קריר ונעים היתרון של פרגולות אלומניום על פני פרגולות עץ הוא שהם אינם דורשות תחזוקה שוטפת בעוד פרגולות העץ דורשות צביעה ולקה אחת לכמה חודשים או שנים תלוי באקלים פרגולות אלומניום מיוצרות מחומר המכונה "מת" בשונה מעץ המיוצר מחומר "חי" ועל כן פרגולות אלומניות נותנת מענה רחב לאנשים שאינם מעוניים להתעסק בתחזוקה שוטפת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!