שיפוץ אמבטיה – המדריך המלא: שלב אחרי שלב

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

חדר הרחצה שונה במהותו מכל חדר אחר בבית. הוא מתאפיין בשלל מערכות, כלים וברגע שאנחנו רוצים לשפץ אותו אנחנו צריכים להביא בחשבון מרכיבים רבים. תהליך שיפוץ אמבטיה יכול להיות מרגש והתוצאה בהתאם, עלינו רק לשים לב לבחירה נכונה של אנשי המקצוע, משלב התכנון ועד לסיום העבודה.

בין אם השיפוץ הוא חלק מתהליך גדול יותר בבית ובין אם תכננו לשפץ רק את החלל הנוכחי, המדריך הבא יהיה לנו לעזר רב.

לפני שנצא לדרך – לדעת מה עומד לפנינו

החלום לשפץ את החדר ולקבל מראה חדש וסביבה נוחה יותר יכול להפוך למציאות, אך עלינו לדעת מה הוא כולל. שלא כמו שינוי שאנחנו עושים בחדרי השינה או אפילו בסלון, בהם יכול להיות שנשבור קירות, נעביר עוד נקודות חשמל ורוב הפעולות יגעו בפן האסתטי, במקרה של חדר האמבטיה נכנסת מערכת אחת נוספת וחשובה והיא מערכת האינסטלציה.

במידה ואנחנו מתגוררים בבית ישן כדאי שנחשוב לנצל את ההזדמנות ולהחליף גם את הצנרת הנוכחית. אנחנו נצטרך ככל הנראה להוציא את הכלים הסניטריים ובהם גם האמבטיה, מה שידרוש אמצעים מתאימים לפירוק ופינוי. למעשה, עוד לפני שאפשר יהיה להתחיל את השינוי, להרכיב את הכלים החדשים ולבחור את הקרמיקה, יהיה על בעלי המקצוע לפרק את החדר על פי התוכניות.

שיפוץ אמבטיה – שלב אחר שלב

שלב ראשון – התכנון

רגע לפני שיכנסו לבית אנשי המקצוע השונים אנחנו צריכים להתחיל לבנות את החלום שלנו. עלינו לחשוב מה אנחנו רוצים לראות בסוף התהליך ולאחר מכן מומלץ לפנות לגורם מתכנן כדי שיבצע תוכניות לחדר. קבלן שיפוצים מקצועי המתמחה בתחום השיפוצים ותכנון חדרי הרחצה יוכל לעזור לנו לבנות את החלום כך שהתוצאה תתאים בדיוק לציפיות שלנו.

בסיום שלב זה אמורות להיות בידינו תוכניות איתן נוכל לפנות לאנשי המקצוע ולקבל הצעת מחיר בעבור התהליך שאנו עומדים לעבור. תכנון נכון יעזור לנו גם לקבל החלטות כמו האם אנחנו רוצים להחליף את האמבטיה כולה או רק לתקן ולשפץ את זו הנוכחית ולדעת מהי כמות הקרמיקה שנצטרך לקנות.

שלב שני – בחירת אנשי המקצוע

לבחירת אנשי המקצוע יש השפעה משמעותית על התוצאה שתתקבל בסופו של התהליך. מומלץ תמיד לבחור בצוות אשר מכיר היטב את סוג העבודה, שמנוסה בשיפוצי חדרי רחצה ושיכול לתת לנו פתרון כולל. בתהליך השיפוץ נצטרך לבצע עבודות הקשורות במערכת האינסטלציה, החשמל והחלק האסתטי של הנחת קרמיקה וכלים סניטריים הוא רק חלק מהתהליך.

עלינו לבקש לראות עבודות קודמות שבוצעו על ידי אנשי המקצוע ואפילו לשוחח עם לקוחות קודמים כדי ללמוד על תהליך השיפוץ שאנחנו עומדים לפניו. זה הזמן להתרשם גם מהיכולות המקצועיות וגם לקבל הצעת מחיר ספציפית ומפורטת.

שלב שלישי – הריסה ופירוק

לאחר שבחרנו את אנשי המקצוע וחתמנו על חוזה, מגיע היום בו מתחילות העבודות. אנחנו יכולים להיות נרגשים בשלב זה אך לפני שנראה את החדר כשהוא מקבל את המראה החדש, יש צורך לבצע עבודת פירוק והריסה. לעתים שלב זה נשמע (וגם נראה) מפחיד מעט, אך הוא למעשה מכין את השטח לעבודה הנדרשת.

יש לשים לב כי בשלב זה יוצאו מהבית כלים שונים ועל החברה המבצעת לפנות אותם בצורה מסודרת למקום המיועד לכך. החברה צריכה להיות אחראית על כל שלבי השיפוץ ולאפשר לנו ליהנות מהתהליך.

שלב רביעי – החלפת מערכת האינסטלציה

שיפוץ חדר אמבטיה כולל נגיעה במערכת האינסטלציה וישנם עוד מספר שלבים לפני שנוכל לבצע את הנגיעות האחרונות בחדר. לאחר שלב ההריסה והפירוק אפשר להתחיל לגעת ולטפל במערכת, להחליף את הצנרת על פי הצורך ולחדש אותה.

זהו שלב חשוב מאד ואיש מקצוע, אינסטלטור, אשר מומחה בתחום השיפוצים יכנס פנימה ויבצע את כל החיבורים הנדרשים. נקודה שיש לשים לב אליה היא בחירת המערכת החדשה. ישנם סוגים שונים של צינורות וכדאי להכניס לחוזה את הסוג המועדף עלינו. נקודה נוספת שכדאי להביא בחשבון הוא לקחת צילום לאחר סיום הנחת האינסטלציה כדי שבעתיד, אם יהיה צורך בכך, נוכל לדעת היכן עוברים הקווים.

שלב חמישי – איטום

עתה יש לבצע פעולות איטום לחדר. לצורך כל נשתמש במלט ואנשי המקצוע יצרו מסגרת סביב הקירות. המטרה של האיטום היא למנוע רטיבות בעתיד וליצור הפרדה בין החדר הרטוב לבין שאר החדרים בבית, כך שבמקרה ותהיה נזילה, היא לא תגיע אל שאר החדרים בבית.

כדי להבטיח לעצמנו שעבודת השיפוץ מתבצעת כראוי עלינו לוודא כי הפרטים השונים נמצאים בחוזה העבודה מול החברה המבצעת. עלינו לבדוק כי היא מתכננת לאטום את החדר ואף לברר כיצד היא מתכוונת לבצע את העבודה (מבחינת החומרים).

שלב שישי – ריצוף

זהו שלב מרגש בו נוכל סוף כל סוף לראות את השינוי וכיצד ייראה החדר בעתיד. את הריצוף אנחנו יכולים לבחור וכאן האפשרויות בלתי נגמרות. נקודה שיש לשים לב אליה היא התזמון של בחירת הקרמיקה והריצוף. כדאי להתחיל לבצע את הבחירה כבר בתחילת הדרך ולבקש מהחברה המבצעת לעדכן אותנו בזמן כדי שנוכל להביא את הציוד הנדרש בלי לעכב את העבודה.

כיוון שיש אינספור אפשרויות ושילובים באמצעותם אפשר לרצף את החלל, כדאי לתכנן את השלב מראש ולוודא כי החברה יכולה לבצע את מה שאנחנו רוצים ושהיא משתמשת בחומרים מתאימים להדבקה.

דירה עם בריכה משופצת
exterior home with swimming pool in the house

שלב שביעי – כלים סניטריים

בשלב זה ניגע באמבטיה ובכלים הסניטריים. ניתן להחליף את כל הכלים, כולם או חלקם וניתן לשפץ את האמבטיה או הכלים. זהו השלב שבסיומו נראה את החדר ואת הכלים שישמשו אותנו. חשוב לשים לב כי גם בבחירת כלים סניטריים ישנן אפשרויות רבות ואנחנו צריכים לבחור את אלו שמתאימים לחלל.

כדאי להתייעץ עם החברה המשפצת לפני קניית הכלים החדשים כיוון שאנחנו לא רוצים להביא כלים במידות לא נכונות או כאלו שאינם יכולים להתחבר למקום. התייעצות מקדימה תעזור לנו לבצע את הבחירות הנכונות עבורנו.

שלב שמיני – צביעה ונגיעות אחרונות

זהו, בשלב זה כל שיש לעשות הוא לצבוע את הקירות שנשארו חשופים ולבצע את התיקונים האחרונים, אם יש צורך בכך. בתחילת שלב זה החדר נראה כמעט מוכן ועתה כל שהחברה צריכה לעשות הוא לדאוג להשלמות. בסיום שלב זה נוכל לנקות את החדר ולחזור לשגרה.

נקודה חשובה שיש להתייחס אליה היא שימוש בצבעים אשר מתאימים לחדרי הרחצה. שימוש בצבעים רגילים שאינם עמידים בלחו תוביל להתקלפות תוך תקופה קצרה.

הדרך לחסוך בתהליך השיפוץ

שיפוץ אמבטיה יכול להיות תהליך שההוצאה עליו גבוהה. הוא דורש מומחיות, אנשי מקצוע שונים והעבודה מורכבת משלבים רבים. כיוון שכך רבים מאיתנו רוצים לדעת איך אפשר לחסוך בתהליך השיפוץ וכיצד ניתן להוריד את המחיר. ישנם פריטים רבים שיכולים לקבוע את העלויות וישנו מרכיב אחד שבכל מקרה לא נרצה להתפשר עליו והוא אנשי המקצוע. אין זה אומר שמי שמציע את ההצעה היקרה יהיה הטוב ביותר, אך יש לשים לב לפרטים הקטנים ולקרוא היטב את החוזה.

הדרך לחסוך בעלויות מתחילה בתכנון נכון של החלל. ככל שתידרש יותר עבודה כך העלות תהיה גבוהה יותר. למשל, אם אנחנו רוצים לשבור את הקיר, תהיה לכך עלות נוספת. אם אנחנו רוצים להחליף את האמבטיה ולא לשפץ אותה, נצטרך לקנות אחת והמחיר יהיה גבוה יותר לעומת התיקון של זו הקיימת.

נקודה נוספת שעלינו להתייחס אליה היא המפרט הסופי. אנחנו לא רוצים להתפשר על איכות אנשי המקצוע ולא על החלפת הצנרת. אנחנו כן יכולים לבחור רצפות, קרמיקה וכלים סניטריים בטווח גדול של מחירים. הדרך הטובה ביותר לשמור על התקציב שלנו היא לקבוע מראש כמה כסף נרצה להוציא בשלב הזה, של קניית הכלים והמפרט הסופי ובהתאם לבצע את הרכישה.

כיוון שהשלב של הנחת הכלים הסניטריים, הארונות והצביעה, הוא השלב האחרון, יש לנו מספיק זמן לקבל החלטות ולערוך השוואת מחירים בין האפשרויות השונות העומדות לרשותנו. עלינו לזכור כי שיפוץ אמבטיה הוא תהליך שיכול להסתיים בעלויות גבוהות ותכנון נכון ופינוי הזמן שלנו לבדיקות השונות יכול להשפיע על העלות בסוף הדרך.

התנהלות בתקופת השיפוץ

עלינו להתכונן לא רק לעלויות של השיפוץ ולרכוש את הכלים השונים אלא גם להתכונן לתקופה הזו מבחינת התנהלות בבית. במידה והשיפוץ הוא של חדר הרחצה בלבד, בלי נגיעה בחללים נוספים, השיפוץ יכול להימשך כשמונה ימים (לא כולל סופי השבוע). אם אנחנו מתגוררים בבית בו ישנם מספר חדרי רחצה, יכול להיות שנוכל להמשיך לגור בו, אך נצטרך להיות סבלניים מאד ולהבין כי יתכן ויהיו אצלנו אנשי מקצוע לאורך שעות רבות של היום.

אפשרות נוספת היא לצאת מהבית ולא להתגורר בו בעת השיפוץ. זוהי האפשרות המתאימה יותר לשיפוצים גדולים, שיפוצים בבתים בהם אין עוד חדר רחצה ולמשפחות עם ילדים. בהתאם לגודל החדר, סוג השיפוץ הנדרש ומרכיבים נוספים נוכל לקבל את ההחלטה היכן לשהות בזמן שאנשי המקצוע נכנסים אלינו לבית.

עוד לפני השיפוץ יש לחשוב גם על אופן התנהלות מבחינת התקשורת מול שאר אנשי המקצוע. כדי לייעל את התהליך כדאי שנהיה בקשר מול האחראי על השיפוץ ולא מול כל אחד מהעובדים. כניסה לאתר, העלאת שאלות והצעות לשינויים, עלולה לפגוע בתהליך ולמנוע מאנשי המקצוע המומחים בתחום שיפוץ אמבטיה לעשות את עבודתם כראוי. כבר בתחילת התקשורת עם החברה נוכל לברר מיהו איש הקשר אליו נוכל לפנות ועלינו ליצור איתו קשר בכל שאלה לאורך כל הדרך.

כלי שיפוץ של קבלן
Construction tools placed on wooden floors.

אחריות על שיפוץ אמבטיה

האחריות על העבודה תהיה תמיד במסגרת החוזה שנחתם. היום ישנם צינורות איכותיים המשמשים לעבודות שיפוץ ושהאחריות עליהם יכולה להיות תקפה למשך עד עשר שנים. באופן כללי, כל עוד החברה לא ביצעה את עבודתה כראוי, עליה לחזור לבצע תיקון. כל עוד התיקון נוגע לעבודה שאנחנו רוצים לשנות על אף שהתבצעה בתיאום מולנו, יהיה עלינו לבחון את העלויות לתיקון.

באופן כללי, כל חברה צריכה להגדיר באופן מדויק את כל התנאים שהיא מציעה. בחוזה אשר ייחתם לפני תחילת העבודה יש להכניס את סוג העבודה שנדרשת, מספר ימי העבודה שיידרשו לחברה, סוג החומרים שהיא תשתמש בהם (כמו סוג הצנרת) ובחוזה יש להגדיר את האחריות של החברה באופן מפורט.

לעבוד עם חברה מנוסה

בכל הנוגע לשיפוץ חדר האמבטיה תמיד נרצה שיגיעו אלינו אנשי מקצוע מנוסים שמכירים היטב את העבודה. חשוב שנוכל לצאת לדרך בראש שקט ולהיכנס לחדר חדש שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. היחידה לשיפוצים מעמידה לרשותנו צוות מקצועי, מנוסה ומאחוריה שלל לקוחות ממליצים. זוהי הכתובת אליה נרצה לפנות ושאיתה נרצה להתייעץ בדרך להשגת חדר הרחצה החדש שלנו.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ אבטיה ב{CITYH}
החלפת אמבטיה למקלחון מחיר

מעוניינים לבצע החלפה של האמבטיה למקלחון? המומחים מטעם היחידה לשיפוצים ישמחו לסייע לכם בשלבים השונים, בתכנון מחדש ובבחירת המקלחון המתאים לחלל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן

קרא עוד »
שיפוץ במקום בנייה
שיפוץ חוץ

אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בקרב בתים משותפים בשנים האחרונות הוא שיפוץ חוץ כאשר המטרה המרכזית היא שיפור הניראות הכללית של הבניין וכמובן העלאת ערך הנכס.

קרא עוד »
שיפוץ אבטיה ב{CITYH}
החלפת אמבטיה למקלחון מחיר

מעוניינים לבצע החלפה של האמבטיה למקלחון? המומחים מטעם היחידה לשיפוצים ישמחו לסייע לכם בשלבים השונים, בתכנון מחדש ובבחירת המקלחון המתאים לחלל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן

קרא עוד »
שיפוץ במקום בנייה
שיפוץ חוץ

אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בקרב בתים משותפים בשנים האחרונות הוא שיפוץ חוץ כאשר המטרה המרכזית היא שיפור הניראות הכללית של הבניין וכמובן העלאת ערך הנכס.

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון