שיפוץ גגות הכולל איטום

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו-052-727-2356

צילום freepik

בעוד שבמקרים מסוימים פלוני יצטרך שירותי איטום גגות בלבד, במקרים אחרים יהיה צורך בשיפוץ הכולל עבודת איטום בגג. וכשצריך עבודות שיפוץ בגג הכוללות איטום, חובה לפנות אל המקצוענים ביותר בתחום האיטום. הנה כמה דגשים לפני שיפוץ ואיטום בגגות, מרפסות ובקירות חיצוניים של מבנים.

מתכננים שיפוץ גגות הכולל עבודת איטום? אם כן, אתם לקראת תהליך שעשוי להצטייר כמעט מורכב בהתחלה. אבל אל-חשש, אתם עומדים להסתייע במקצועני איטום גגות ומקצועני איטום מבנים. אלו יוכלו לסייע לכם בכל מה שקשור לצליחת התהליך על הצד הטוב ביותר שלו. הנה הטיפ הראשון שלנו אליכם, הקפידו על עבודת שיפוץ ואיטום בגג – בקיץ.

מדוע עדיף לבצע שיפוץ ואיטום גגות דווקא בקיץ?

בניגוד לעונת החורף הגשומה, בעונת הקיץ עבודת האיטום ועבודת השיפוץ בגג הן פחות מסוכנות. כפועל יוצא מכך, הן גם פחות מורכבות עבור בעלי המקצוע. וכשהעבודה גם פחות מסוכנת וגם פחות מורכבת, כמובן שהיא גם תעלה לכם פחות בכיס.

ואם כבר מדברים על הכיס, יהיה כדאי לבצע השוואת מחירים בין קבלני איטום גגות ושיפוץ גגות. לאחר שמבצעים השוואת מחירים לשיפוץ ואיטום גגות במבנה, יהיה אפשר להתקדם הלאה עם העסקה הכי אטרקטיבית עבורכם.

מה עוד חשוב לדעת על שיפוץ גגות ואיטום מבנים?

ראשית חשוב להבין מהו החומר המתאים ביותר לאיטום הגג, למשל איטום בעזרת יריעות ביטומניות של גג שטוח הגיוני יותר לביצוע מגג ברעפים. מעבר לכך שחשוב לבצע את עבודת השיפוץ והאיטום בעונה הנכונה, חשוב לבצע זאת בעזרת חומרי האיטום הנכונים ואנשי העבודה הרלוונטיים. בעוד שישנם חובבים בתחום השיפוץ, ההמלצה הגורפת היא להוסיף כמה שקלים לטובת העניין ולהסתייע במקצוענים בלבד.

כשאתם מסתייעים במקצועני שיפוץ גגות ואיטום מבנים, אתם מבטיחים לעצמכם את תוצאות הגמר הטובות ביותר. וחשוב להבין, את איכות התוצאות אתם תרגישו כבר ביום הגשם הראשון. אם עבודת השיפוץ והאיטום מקצועית, לא תצטרכו להתמודד עם כל מיני נזילות מים בעייתיות.

אל תיתנו לנזילות המים להרוס לכם את החורף

כמובן, כולנו יודעים עד כמה בעייתי יכול להיות להיפטר מנזילות מים בגג המבנה. לרוב, אתם תצטרכו לחכות לעונה המתאימה בכדי לבצע עבודת איטום מחודשת. אם כך, אנחנו מבינים שיהיה עדיף לסיים את עבודת האיטום ב"מכה" אחת, בפעם אחת.

לאחר שאתם מבצעים השוואת מחירים בין קבלני שיפוץ גגות ואיטום מבנים, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך להתנהג כמו הצרכנים החכמים שאתם. כעת, יהיה עליכם להתמקח על הצעת המחיר ולהשיג את הצעת העבודה הטובה ביותר.

 

 

הקפידו לקבל אחריות על עבודת איטום גגות ושיפוץ

 

אל תשכחו, חשוב גם לקבל אחריות על עבודת האיטום והשיפוץ בגג. משך האחריות משתנה מחברה לחברה, ככה שיהיה כדאי לבדוק זאת מראש. חלק מחברות האיטום נותנות גם 5 שנות אחריות ומעלה על עבודות איטום גגות ומבנים. אם חברת האיטום מסרבת לספק לכם את האחריות המתבקשת על העבודה, דרשני, התרחקו מאותם אנשי איטום חובבים.

צביעת דירה בחריש

  יש שעושים את זה אחת לשנה, יש שממתינים שנתיים שלוש ויש שעושים את זה אחת לעשור, אבל בסופו של דבר, בכל בית מגיע השלב

כובע של שיפוצניק
קבלן שיפוצים מומלץ

  אף אחד לא נולד כשהוא יודע מי הוא קבלן שיפוצים מומלץ. הרי בתחומים אחרים בחיים אנחנו לומדים מניסוי וטעיה. אלא, שבכל התחום הרחב של

קרא עוד »

drop us a line and keep in touch

רקע קיר
כובע של שיפוצניק
קבלן שיפוצים מומלץ

  אף אחד לא נולד כשהוא יודע מי הוא קבלן שיפוצים מומלץ. הרי בתחומים אחרים בחיים אנחנו לומדים מניסוי וטעיה. אלא, שבכל התחום הרחב של

קרא עוד »
התקשרו עכשיו