שיפוץ שירותים

חדר השירותים הוא חדר בעל חשיבות לא מבוטלת בו מבלים זמן רב במהלך החיים והוא אף משמש אורחים המגיעים הביתה. לכן, חשוב לשים דגש על עיצוב נעים המתכתב עם הסגנון הכללי של הבית.

שיפוץ שירותים

שיפוץ של חדר שירותים הוא משימה לבעל מקצוע מיומן, בעל ידע וניסיון הן בריצוף והן באינסטלציה תשתיות, טיח וצביעה. כשמדובר על חדר שירותים, חשוב להעניק לו עיצוב שהוא חלק בלתי נפרד מסגנון העיצוב הכללי השולט בבית ולהקפיד על התאמה מדויקת הכלים הסניטריים, הדלת, החלון ומיכל ההדחה לגודל החדר הנתון כדי לאפשר כניסה נוחה, ישיבה נוחה וכן שימוש נוח בכיור. מומלץ לעצב את חדר השירותים בסגנון אהוב ולהשקיע בפריטים יפים המעניקים מראה נעים לחדר.

שיפוץ שירותים

אם תמיד חלמת על חדר שירותים עם מראה עכשווי שהופך את השהות בו נעימה במיוחד, חשוב לקחת בחשבון מספר אלמנטים שיסייעו לך בהליך השיפוץ ביניהם: התקנת דלת הנפתחת בצורה נוחה שלא תיתן תחושה של צפיפות בחדר, אסלה בגודל המתאים לחדר ושאינה גוזלת מקום, כיור שיהיה נוח לשימוש, ארון קטן או מראה המתאימים לעיצוב הכולל של החדר ואינם תופסים מקום רב, חלון לאוורור אשר יוצב בגובה נכון וכמובן, ריצוף וקרמיקה איכותיים ולא בהירים מידי ועוד.

חדר עם נוחיות מושלמת

כדי להפוך את חדר השירותים לחדר נוח לשהות בו בין אם עבור בני הבית או עבור האורחים שלך, יש להקפיד על שיפוץ שירותים הנעשה בידיים מקצועיות ומיומנות אשר ישים דגש על כל האלמנטים החשובים. מומלץ להתאים את עיצוב החדר לסגנון העיצובי של כלל הבית. למרות שמדובר על חדר קטן, ניתן להגשים בו כל חלום עיצובי כיוון שעלות החומרים דוגמת ריצוף וקרמיקה לא תהיה גבוהה גם אם מדובר בחומרים יקרים יחסית.

מגמה של יופי

בין המגמות השולטות כיום בעיצוב חדרי שירותים ניתן למצוא שימוש בעץ המעניק מראה חם ונעים לחדר, הוספת עציצים המכניסים את הטבע לחדר, הצבת סולמות המיועדים לתליית מגבות, שיבוץ אריחים ייחודיים עם נגיעות של זהב או עיטורים מיוחדים המצוירים ביד וכן ריצוף קרמיקה עם דוגמאות טרנדיות ועוד אלמנטים רבים כדי הדמיון והכיס. ניתן לעצב את חדר השירותים בכל סגנון העולה על רוחך. בין אם מדובר על סגנון כפרי, סגנון תעשייתי הכולל רצפת בטון במראה מחוספס, סגנון מודרני מינימליסטי ועוד.

כשאיכות פוגשת נוחות

אחד האלמנטים החשובים ביותר בשיפוץ חדר שירותים הוא האסלה ומיכל ההדחה. ניתן לבחור באסלה סטנדרטית, אסלה במראה תלוי או אסלת מונובלוק בה גם האסלה וגם הניאגרה עשויות חרס ונראות כיחידה אחת. מנגנוני ההדחה מגוונים כיום ונעים בין המנגנונים הפשוטים ביותר העשויים פלסטיק ועד מכלי הדחה סמויים הקבועים בקיר. ניתן לבחור בסוגי אסלות פשוטים העולים כמה מאות שקלים ואפשר גם ללכת על מותגים מובילים אשר מחיריהם בהתאם.

בונים על מקצוענות

כמו כל שיפוץ אחר בבית במסגרת שיפוץ דירה , גם שיפוץ שירותים דורש מיומנות ומקצועיות. אבן חושן היא חברת בנייה פרטית המתמחה בבניית וילות, בתים דו משפחתיים ושיפוצים. עשרות שנות ניסיון, צוותים מיומנים ומקצועיים ואינספור עבודות בנייה ושיפוצים איכותיות בכל רחבי הארץ הופכים אותה לאחת החברות המובילות בתחומה. אם יש לך צורך בחברת בנייה ושיפוצים איכותית, זה הזמן להשאיר לנו פרטים באתר או להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות ולהתחיל להגשים חלום של בית.

שיפוץ שירותים

 

 

השארת תגובה