שלושה טיפים חשובים לפני שמתחילים לשפץ

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 35% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו 054-3259514

שיפוץ דירה הוא הזדמנות מצוינת לרענן את הבית, אבל נדמה שזו בעיקר הזדמנות נהדרת לתכנן את הנכס שלנו קצת יותר טוב. עכשיו, רגע לפני שהבית מתמלא באנשי מקצוע שיזיזו קירות ויחליפו אריחים, יש לכם את הזמן להגדיר מטרות, להחליט מה באמת מתאים לכם ולהשקיע בכל הפינות החשובות ביותר בבית. אז מה חשוב לזכור?

לא לשכוח את חצר הבית

נתחיל דווקא מחלקו החיצוני של הבית, זה שרבים נוטים להשאיר לסוף למרות שמדובר בפינה קריטית – בוודאי למי שחיכה כל חייו לבית עם חצר. בתהליך השיפוץ מומלץ לתת דגש לעיצוב הגינה, לטיפוח שלה ולבחירת ריהוט גינה יוקרתי שיאפשר לכם ליהנות מכל הטוב הזה מתי שרק תרצו. אם תתכננו את החצר שלכם בצורה טובה כבר בשלב הזה, תוכלו לראות את השפע ואת הצבעים המופלאים גם כשאתם נשענים לאחור על ספת הסלון ומתקשים לפספס את המראה המרהיב של הגינה המשגעת.

https://www.la-gan.co.il/

הישארו נאמנים לצרכים שלכם

אתם בטח מתייעצים עם חברים, לקולגות במשרד יש דעה משלהם וגם להורים ולבני הדודים יש טיפים ורעיונות כאילו מדובר באנשי המקצוע המומחים והמנוסים ביותר. יכול להיות שזה נכון, אבל גם העצות הגדולות והמגזינים היוקרתיים ביותר לא מחליפים את ההעדפה האישית שלכם. רק אתם יודעים מה באמת מתאים לכם, איזה סגנון עיצוב מדבר אליכם ומה יעניק לכם תחושה אמיתית של בית חם ומפנק. בקיצור, שיפוץ צריך להתאים למידותיהם של דיירי הבית, לתנאי השטח וכמובן לתקציב ולסגנון העיצוב שלהם, ואם הטרנד השולט הוא גוונים אפורים ושחורים אבל אתם חולמים על סלון בהיר – הדעה שלכם קובעת.

קבלו החלטות בזהירות רבה

בין אם אתם מגייסים אנשי מקצוע למשימות השונות, בוחרים את אריחי הריצוף שלכם או רוכשים ריהוט גינה לחצר, זכרו לבצע סקר קצר ולהבין מה המשמעות של כל צעד. אנשי המקצוע שילוו אתכם בפרויקט הזה – מקבלן השיפוצים ועד האינסטלטור או הזגג – כולם חייבים להיות מקצועיים ומיומנים. בדקו את תיק העבודות שלהם, התרשמו מהמקצועיות ובחרו רק את מי שאתם מרגישים שיוכל להבין אתכם ולספק תוצאות בדיוק כמו שאתם מצפים.

אם תפעלו בשיקול דעת ותבחרו את מה שנכון לכם בצורה הטובה ביותר ובהתאם להעדפות העיצוב שלכם, ארבעת הקירות שלכם יהפכו בקלות לפינה חמה ומזמינה. זה ידרוש מכם קצת תכנון ואת אנשי המקצוע המובילים לכל משימה, קטנה או גדולה.

אבן ירושלמית מחיר

את חיפויי הבתים באבנים ירושלמיות ניתן לראות בכל העיר ירושלים אך לא רק. היופי של כל אבן מעניק למבנה תחושה של חיבור לאדמה ולמקורות. מעבר

שאלות נפוצות על בריקים

בריקים אלו לבנים אשר מיועדות לחיפוי הקיר. ניתן ליישם את השיטה על הקירות הפנימיים או החיצוניים של המבנה. הם משמשים מזה שנים לחיפוי בתים, מבנים

drop us a line and keep in touch

רקע קיר
התקשרו עכשיו