עלויות שפוץ דירה ישנה

 אומרים שהבית הוא המבצר שלנו, בבית אנו נחים, אוכלים, מבלים עם המשפחה, ומשתמשים בבית לצרכים יום יומיים, לכן ישנה חשיבות גבוהה שהבית יתאים לצרכים שלנו. כאשר יש ברשותכם דירה ישנה. יש צורך לבצע בה שיפוץ מסיבי כדי שתוכלו להנות ממנה שיפוץ דירה זה לא החלטה קלה, והיא תלויה במספר גורמים שבגורם הראשי הוא התקציב לשיפוץ הדירה. יש לבחור חברה מקצועית המתמחה בשיפוץ דירה ישנה חברת היחידה לשיפוצים המתמחה בכל סוגי השיפוץ ומעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחומי השיפוץ כך שתוכלו לחסוך עלות של בעלי מקצוע, וכאב ראש לא מועט בשיפוץ הדירה, בנוסף לכך אנו עובדים בפריסה ארצית ומתחייבים להביא לכם רק בעלי מקצוע העובדים באזור המגורים שלכם. אנו עובדים עם בעלי מקצוע מומחים בתחומם בלבד המשתמשים בחומרים הטובים ביותר שיש בשוק.

מה צריך לדעת לפני שמתחילים בשיפוצים

לפני שמתחילים בשיפוצים יש לבצע היערכות לקראת השיפוץ הכוללת:

 • בדיקת כמות התקציב שברצונכם או יכולתכם להשקיע בפרויקט שיפוץ דירה. בשביל שהתקציב ישקף בדיוק את השיפוץ שברצונכם לבצע. מומלץ ללכת לחנויות למוצרי בניין לבדוק את עלות חומרי הבנייה. לפי עלות זו תוכלו לבדוק אם הכסף שיש בידכם מספיק לשיפוץ הרצוי. במידה ואין זה מספיק תוכלו לבחור עוד לפני השיפוץ על אלו חלקים לוותר. דבר זה ימנע מכם אי נעימות בהמשך.
 • גיבוש תוכנית שיפוץ דירה או שיפוץ משרדים, לאחר שיש לכם תקציב לשיפוץ פנו אל אדריכל שיכין עבורכם תוכנית אדריכלית. תוכנית זו גם כוללת היתרי בניה במידה ויש צורך בכך.
 • פניה אל קבלן שיפוצים וסגירת חוזה, בחירת הקבלן היא חשובה ביותר ותגרום להצלחת השיפוץ עדיף לבחור את חברה לשיפוצים, שמכילה בתוכה את כל בעלי המקצוע המתאימים, דבר זה חוסך כאב ראש רב וזמן רב בעת השיפוץ ניתן לבחור חברה קבלנית על ידיי המלצות מחברים ובני משפחה שביצעו שיפוץ או על ידי חיפוש ברשת האינטרנט.

מה כולל שיפוץ דירה

במידה והדירה שלכם ישנה מאד וצריכה שיפוץ דירה קומפלט שיפוץ זה כולל:

 1. כל הפעולות צריכות להיות מלוות ע"י אנשי מקצוע
 2. החלפת ריצוף
 3. החלפת הצנרת בדירה, במידה וכבר שברתם את הריצוף כדאי לבצע החלפה של צנרת חדשה.
 4. קילוף הקירות וצביעה מחדש, טיפול זה כולל גם הסרת כתמים מקירות.
 5. הוספת קירות גבס
 6. הנמכת קירות והוספת מזגן וגופי תאורה
 7. שבירת הקירות ובנייה מחומרים שונים, כך תעצבו את הדירה מחדש לפי רצונכם.
 8. שיפוץ וחידוש המטבח מאפס
 9. שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים

כמה זה עולה לנו?

במידה וישנו צורך לשפץ את הדירה בצורה יסודית עליכם להסתכל על מחירון שיפוצים לדירה בת 3 חדרים הם 55,000-115,000 ואילו שיפוץ דירה ישנה מהיסוד יעלה בין 5000-6000 למ"ר .

השארת תגובה