5 דברים שלא ידעתם על פייבר צמנט

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

עד לפני כמה שנים חיפוי הקירות המקובל היה חיפוי אבן שהביא איתו יתרונות וחסרונות. אך בשיקול כולל הבנו כי החסרונות במקרה של חיפוי אבן גוברים על היתרונות. מהסיבה הזאת הוציאו לשוק חיפויים אחרים, כאלה שאמורים לשנות את תמונת המצב כולה. אחד מהפתרונות האידיאליים ביותר לחיפוי של קירות פנים או חוץ הוא חיפוי פייבר צמנט. חיפוי שהפך להיות פופולרי בקרב אלה שרוצים לחפות את המבנה מבחוץ. הכנו לכם רשימה של 5 דברים שאותם ככל הנראה לא ידעת על פייבר צמנט . גם אם ידעתם, תמיד טוב לשמוע שוב דברים מעניינים על החיפוי שבו אתם הולכים להשתמש.

 

1.עמיד בתנאי מזג אוויר קיצוניים

בישראל אנו יודעים כי חודשי הקיץ יכולים להיות חמים במיוחד בהשוואה למדינות אחרות בעולם. מזג האוויר הים תיכוני הוא מזג אוויר לא צפוי, כזה שיכול לשנות את פניו מפעם לפעם. גם בחורף, לא פעם מזג האוויר הופך להיות קר וגשום יתר על המידה. לוחות פייבר צמנט ידועים בתור לוחות עמידים בתנאי מזג אוויר שונים וקיצוניים. כך שמהבחינה הזאת לא אמורה להיות לכם בעיה כאשר תתקינו אותם במבנה שלכם. תוכלו להיות בטוחים כי החיפויים עצמם יעשו עבודה מעולה, הרבה מעבר למה שאתם מתארים לעצמכם.

 

2.תחזוקה מינימלית מהצד שלכם

אין לכם את הכוח להתרוצץ כל היום סביב החיפויים שאותם התקנת מחוץ למבנה? אנו בהחלט יכולים להבין אתכם בהקשר הספציפי הזה. הרי יש עוד המון דברים שדורשים מכם התייחסות, לא תרצו להתעסק עם החיפוי כל הזמן. מה שגם לא תמיד תדעו איך לתחזק את החיפוי כנדרש כדי לשמור עליו ביתר שאת. במקרה של פייבר צמנט ניתן להגיד כי העניין הזה בכלל לא יעסיק אתכם עקב עמידותו. חומר הגלם הזה ידוע בתור חומר גלם אידיאלי, כזה שמביא איתו יתרונות רבים. בין היתר הוא עמיד במיוחד, מה שלא ידרוש מכם לבצע תחזוקה מרובה. גם אם תבצעו פעולות תחזוקה יהיה מדובר על פעולות בסיסיות למדיי.

 

3.מגוון אין סופי של עיצובים וטקסטורות

איך דמיינתם שיראה המבנה שלכם מבחוץ? נדגיש כי הנראות של המבנה מבחוץ משפיעה רבות על ההרגשה של האנשים שנכנסים אליו. מהסיבה הזאת יש כאלה שמשקיעים המון מאמץ על שדרוג המבנה מבחוץ, דבר שלא בא ברגל. בהקשר של פייבר צמנט ניתן להגיד כי הוא עושה את העבודה בדיוק כמו שצריך. מדובר על חומר גלם שמגיע במגוון רחב של עיצובים וטקסטורות לבחירתכם האישית. כל אחד יבחר את הסגנון המועדף עליו, בהתאם לשיקולים שונים ובהתאם לרצונות ספציפיים. המטרה היא שבכל פעם שתיכנסו למבנה יעלה לכם חיוך על הפנים. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה החיפוי הזה אהוב כל כך על הציבור הישראלי.

 

4.התקנה פשוטה שמתבצעת במהירות

אינכם אמורים להיות אלה שמתקינים את החיפויים על קירות המבנה החיצוניים. ההתקנה חייבת להתבצע על ידי קבלן מוסמך שיבצע אותה בדיוק על פי כל הכללים הרצויים. עם זאת חשוב שתבינו כי ההתקנה עצמה פשוטה, כל איש מקצוע שמנוסה בה יבצע אותה במהירות. מה שאומר שבתוך זמן קצר המבנה הקיים יהפוך להיראות כמו מבנה חדיש ומעודכן. את ההתקנה ניתן לעשות כמעט על כל סוגי המבנים, מבלי שיהיו מבנים יוצאים מן הכלל. כל עוד בחרתם את האיש הנכון שיבצע את המשימה, תוכלו לראות כי לא קיימות מגבלות. הוא יביא אתכם בדיוק לנקודה שבה אתם רוצים להיות.

 

5.רלוונטי להתקנה על מבנים קיימים

הדעה הרווחת היא כי לוחות פייבר צמנט רלוונטיים להתקנה על מבנים חדשים. זה נכון שיש כאלה שמשתמשים בחיפויים האלה כדי לחפות מבנים שנמצאים בתהליך הקמה. עם זאת גם מבנים קיימים יכולים לעבור שדרוג באמצעות התקנת לוחות חיפוי איכותיים. המבנה הישן שנראה עד לא מזמן כמו מבנה לא מזמין ישנה את פניו ללא היכר. לעיתים לא תצטרכו לעשות שיפוץ פנימי בתוך המבנה, רק להחליף את החיפוי החיצוני. יש כאלה שמבצעים את פעולת החלפת החיפוי יחד עם שיפוץ כולל במבנה עצמו. הבחירה היא שלכם, רק תדעו כי הלוחות האלה רלוונטיים להתקנה גם במבנים קיימים וישנים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!