5  טיפים להתאים את הסלון לכלב גדול

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

בהמון מקרים הכלב חי איתנו בתוך הבית, במיוחד כאשר אין לנו חצר שהוא יכול לשהות בה. נכון, בבתים כיום יש מרפסות, אך מדובר בשטח קטן שלרוב יתמזג עם הסלון ויאפשר לכלב להשתלב גם בתוכו. אם הכלב שלכם קטן, זה פחות מורגש, אך כאשר מדובר בכלב גדול, מרגישים מאוד את הנוכחות שלו. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם חמש טיפים מצוינים להתאמת סלון ביתכם עבור שהיה ומגורים של כלב גדול.

 

טיפ מספר 1 – הגדירו אזור בסלון עבור ציוד הכלב

הכלב חי אתכם, אך לא הייתם מעוניינים שהוא יתפוס את הספה שלכם בבית ויותיר עליה שערות. בשל כך, חשוב לדאוג שיהיה בסלון אזור שמיועד לכלב. זו יכולה להיות פינה מסוימת או אזור שקרוב לספות שלכם. באזור זה שימו את משטח הרביצה שלו ואת האוכל והמים. כאשר יהיה לו מקום מוגדר, הוא ישהה בו רוב הזמן ולכם גם יהיה הרבה יותר קל לנקות את האזור. כמו כן, פעם בשנה ניתן לצבוע את הקירות באזור הזה בלבד וכך לשמור על הניקיון גם שם.

טיפ מספר 2 – רכשו ספות מבד עור שלא נדבקות אליו שערות

כלבים מנשירים שערות, זו עובדה! שערות של כלב בבית זה לא דבר נעים ובמיוחד אם הן נדבקות אל הספה. כדי למנוע זאת, מומלץ פשוט לרכוש ספת עור. העור הוא חומר נוח לניקוי ושאיבה והשערות לא נדבקות אליו כמו בספת בד, לכן הוא מאוד מומלץ בבתים שיש בהם כלבים גדולים. למידע נוסף על כלבים גדולים היכנסו לאתר של כלב נבון.

טיפ מספר 3 – בחרו בשטיח קש או שטיח עם שערות קצרות מאוד

שטיח, כמו ספה, הוא אחד הפריטים שסופחים לכלוך בבית והרבה. כאשר לשטיח יש חוטים ארוכים, שערות הכלב ובכלל לכלוך בבית חודרים אליו עמוק וקשה להוציא אותם. אם יש לכם כלב בבית, בחרו שטיח נוח לניקוי שהשערות כמה שפחות חודרות אליו עמוק. שטיח קש הוא מצוין עבור מטרה זו ואם הקש פחות מתאים לכם לעיצוב, אז שטיח עם שערות קצרות בהחלט יעשה את העבודה.

טיפ מספר 4 – רכשו שואב אבק רובוטי

בית עם כלב מחייב שאיבת אבק לעיתים קרובות! על מנת שלא תשברו את הגב בשאיבת אבק בכל שבוע, מומלץ מאוד לרכוש שואב אבק רובוטי שישאב את הסלון שלכם באופן קבוע. זה יקל עליכם את העבודה ויותיר את הסלון שלכם ריק משערות.

טיפ מספר 5 – רכשו משחקים המיועדים ללעיסה ושימו בסלון

כלבים אוהבים ללעוס וכל בד או רהיט עשויים להיראות להם כמשהו מצוין ללעיסה. על מנת למנוע מהם ללעוס את הספות שלכם והרהיטים, הקדימו תרופה למכה ורכשו עבורם צעצועים שיהיו בסלון באזור הישיבה שלהם. בצורה זו הכלב שלכם יתעסק עם הצעצועים שלו, לא ישתעמם ולא ילעס פריטים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!