5 טיפים לתליית טלוויזיה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

אם רכשתם טלוויזיה חדשה וכעת אתם מעוניינים לתלות אותה על זרוע מתכווננת ייעודית או על הקיר, חשוב מאוד שתדעו שתליית טלוויזיה היא לא דבר קל או פשוט. חשוב מאוד שתבדקו כמה דברים חשובים טרם אתם רוכשים את הטלוויזיה וכן לגבי המקום שבו אתם מעוניינים לתלות את הטלוויזיה וזאת בכדי שתהיה לכם אפשרות לתלות את הטלוויזיה בצורה הבטוחה, האיכותית והטובה ביותר שיכולה להיות. במאמר הבא תקבלו כמה טיפים לתליית טלוויזיה.

מה חשוב לדעת על תליית טלוויזיה על זרוע מתכווננת?

אחת הדרכים היעילות ביותר לתלות מסך טלוויזיה על הקיר היא תליית הטלוויזיה על זרוע מתכווננת על ידי מתקין מקצועי אותו מספק המרכז לתליית טלויזיות בישראל. הזרוע מתאימה לשימוש לרוב הגדלים של המסכים. היא מאפשרת תליית מסך טלוויזיה על קיר בלוקים ובטון אך היא פחות מומלצת על קיר גבס בשל העמידות הנמוכה של הקיר למשקל רב. אם תרצו בכל זאת להתקין את הזרוע על הקיר תוכלו לנקוט בכמה צעדי בטיחות שיאפשרו לכם לעשת את זה.

כמה טיפים לתליית טלוויזיה על הקיר

  1. כאמור, זרוע מתכווננת כשמה כן היא. היא מאפשרת למסך לשנות זווית ולהזיז את המסך בהתאם למקום הצפייה לכל כיוון עד 180 מעלות אופקי. ניתן לשנות גם בזווית אנכית למטה או למעלה. חשוב מאוד לרכוש את הזרוע המתאימה ועל כן במעמד הרכישה יש לציין בפני המוכר את הדגם והגודל של המסך שיש לכם על מנת להתאים את הזרוע.
  2. לאחר הרכישה אם יש לכם ידע טכני, תוכלו להתקין בעצמכם את הטלוויזיה, אך אם אין לכם ידע טכני כדאי שתזמינו מתקין מקצועי. לא שווה לחסוך את הכסף על מתקין מקצועי ולפגוע במהלך ההתקנה בקיר או במסך.
  3. אם החלטתם להתקין בעצמכם את הטלוויזיה על הקיר, ראשית כל חשוב מאוד שתסמנו את המקום של הברגים עבור תליית הטלוויזיה על הקיר. כדאי להקפיד להימנע מקידוח בקיר על כבלי החשמל. חשוב מאוד לזהות היכן עוברים חוטי החשמל וכן להשתמש בפלס לצורך קבלת קו ישר וזאת בכדי שהזרוע תשב ישיר
  4. אם מדובר על קיר גבס, ניתן לתלות עליו מסכים קטנים או גדולים אך חשוב מאוד להקפיד לחפש את המייצבים בקיר ולקדוח לתוכם על מנת שיסייעו בהחזקת משקל המסך. אם אתם תוהים כיצד תוכלו למצוא את הניצבים, בכל רשת לכלי בית ניתן לרכוש כיום מגנט חזק. את המגנט המדובר יש להעביר על הקיר עד שהוא ייתפס על המתכת. אם הקיר שעליו ישב הנסך טרם מבנה ניתן להתקין על שני ניצבים לוח עץ ועליו להתקין את הזרוע אחרי חיפוי הגבס.
  5. כאמור, אם אתם לא יודעים כיצד להתקין בצורה הטובה ביותר טלוויזיה על הקיר, חשוב שתבחרו באיש מקצוע אמין, אשר יודע כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות. יש לוודא שמדובר על איש מקצוע מנוסה בתחום וכמובן מומלץ

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!