בריקים למטבח

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

חיפוי קירות באמצעות בריקים הוא סגנון עיצוב מובחן, שיכול להתאים לסגנון העיצוב המודרני ולסגנון העיצוב הכפרי, אבל לא יכול להתאים לכל אחד. אחד מחדרי הבית שבו משתלבים הבריקים בצורה הטובה ביותר הוא חדר המטבח ובמיוחד בסגנונות עיצוב כפריים או מודרניים כפריים. בריקים למטבח יכולים להגיע במגוון רחב של עיצובים ולהיות מיוצרים ממגוון רחב של בריקים, וישנה חשיבות רבה מאוד להתאמת סוג הבריקים בהתאם למיקום שלהם במטבח. על הנושא של בריקים למטבח ובחירת הבריקים הנכונים, מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של יחידת השיפוצים המבצעת עבודות בריקים לכל חלקי הבית ובכל סגנון עיצוב.

מה זה בריקים?

בריק היא מילה לועזית שפירושה לבנה. בריקים הם למעשה לבנים ובניגוד לבלוקים שמטרתם היא בעיקר הנדסית מבנית והשימוש בהם נעשה בעיקר בשלב השלד של המבנה, בריקים הם בעיקרם לבנים מעוצבות שמשמשות בשלב הגמר. באופן ספציפי, משמשים הבריקים לחיפוי קירות ותצורתם היא דקה ומוארכת בדומה ללבנים המשמשות לחיפוי חוץ של מבני לבנים אדומים, מראה קלאסי במדינות אירופה שונות ובאזורים שונים בארה"ב. בישראל, מעטים הם הבתים שעושים שימוש בבריקים לצורך חיפוי חוץ של מבנים, אבל בתחום של חיפוי קירות פנים לעומת זאת, ישנה פריחה חסרת תקדים של השימוש בבריקים. כפי שאמרנו בתחילת הדברים, אחד מחדרי הבית שבו יכולים הבריקים להשתלב בצורה הטובה ביותר, בהתאמה לכל סגנון עיצוב וכל טעם אישי, הוא חדר המטבח ואכן, בריקים למטבח הוא היישום השכיח ביותר של חיפוי בריקים בחללי פנים.

מה כדאי לדעת לפני שמזמינים בריקים למטבח?

ישנם לא מעט סוגים של בריקים, לרבות בריקים רטרו, בריקים מפירוק (של מבנים עתיקים), בריקים אפויים, בריקים שרופים, בריקים מחימר, בריקים מחול וגיר, בריקים מבטון, בריקים בזלת, בריקים סינתטיים ועוד. סוגים אלה של בריקים נבדלים זה מזה בדוגמת העיצוב שלהם, אבל גם בתכונות המבניות שלהם. כך למשל, בריקים אפויים הם בריקים שנועדו לעמוד בטמפרטורה גבוהה מאוד של עד 1000 מעלות צלזיוס, ואלו הם הבריקים שאתם רוצים לעשות בהם שימוש לחיפוי הקירות באזור הבישול והאפייה במטבח. בריקים סינתטיים לעומת זאת, הם בריקים בעלי מראה תעשייתי ומלאכותי ועשויים להיות הרבה יותר רגישים לחום. מהבריקים האלה אתם רוצים להתרחק אם אתם לא מתחברים למראה המיושר, התעשייתי והמלאכותי. בריקים מחימר מגיעים בדרך כלל בעיצוב אחיד ומשמשים בעיקר לחיפוי של קירות חוץ ואינם מומלצים לחיפוי פנים בתור בריקים למטבח למשל. לעומת זאת, בריקים בזלת הם בריקים חזקים מאוד ועמידים מאוד, שכן הם עשויים מאבן בזלת טבעית, אם כי הם כולם מגיעים בגוון שחור וזה לאו דווקא הגוון שהייתם רוצים לשלב במטבח שלכם.

שיקולים של עיצוב ושל פונקציונליות

מן הסתם, את שיקולי העיצוב שלכם אתם יודעים לעשות בעצמכם, ואתם יודעים טוב יותר מכל אחד אחר, מהו המראה הסופי שאתם רוצים להשיג. המסר המרכזי שלנו בשורות אלה הוא שמעבר לעניין העיצוב, במקרה של בריקים למטבח, חשוב מאוד לשים לב גם להיבט הפונקציונלי, וזה אומר עמידות הבריקים בחום, קלות הניקוי שלהם, הנטייה שלהם להתלכלך, האופן בו הם מקרינים מראה של ניקיון, האופן בו הם משפיעים על פיזור התאורה במטבח וכן הלאה. כל אלה הם שיקולים שיהיה לכם הרבה יותר קל לעשות בליווי גורם מקצועי, המתמחה בתחום הבריקים ובליווי מעצב פנים מומחה. יחידת השיפוצים מציעה לכם את כל סוגי עבודות הבריקים, ובכלל זה בריקים למטבח. הצוות המקצועי של היחידה, ילווה אתכם בתהליך העיצוב, הבחירה וכמובן הביצוע במחירים אטרקטיביים ועם אחריות מלאה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!