חברת שיפוצים בכפר יונה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנו מתחילים שיפוץ בבית שלנו הוא לבחור בצורה נכונה חברת שיפוצים על מנת שתבצע את השיפוץ עצמו. כולנו יודעים שעבודה מול קבלנים יכולה להיות מעיקה ולא פשוטה בכלל כאשר בראש ובראשונה לא לכל אחד מאיתנו יש את הידע המקצועי הדרוש בעולם הקבלנות והשיפוצים על מנת לתכנן ולנהל שיפוץ אך מעבר לכך רובנו פשוט לא מעוניינים בכאב הראש שעומד מאחורי השיפוץ שכולל תיאום בין קבלנים, דאגה לבחירת קבלנים, התמודדות אל מול קבלנים שלא מסיימים את הפרויקט אותו הם צריכים לבצע בזמן וכדומה.

חברת שיפוצים בכפר יונה

לכן, עבור כל אותם אנשים שלא מעוניינים להתעסק עם הדברים הללו מומלץ מאוד לשכור את השירותים של חברת שיפוצים בכפר יונה שהיא למעשה דואגת לכל תהליך השיפוץ, מרכזת את כלל העבודה מול הקבלנים כולל לוחות זמנים של עבודת הקבלנים, תיאומים בין הקבלנים השונים וכמובן בחירה של הקבלנים שיבצעו כל עבודה.

על מנת לעשות לכם מעט סדר בבלאגן החלטנו לכתוב לכם את המדריך הבריך העוסק בשאלה כיצד נכון לבחור חברת שיפוצים שתבצע את השיפוץ אצלכם בבית. אנו יודעים שבחירת קבלן הוא דבר לא פשוט בכלל היות ואתם רוצים להיות בטוחים שמי שיבצע את השיפוץ אצלכם בבית הוא איש מקצועי איכותי, שעובד בצורה מקצועית ונכונה וידע לבצע את הפרויקט בצורה יעילה, מקצועית ובהתאם ללוח הזמנים.

 

מה ההבדל בין עבודה עם קבלנים לבין עבודה עם חברת שיפוצים בכפר יונה?

אז כפי שכבר ציינו ברגע שאתם בוחרים לעבוד עם קבלנים שונים עליכם להיות אלה שבוחרים את הקבלן בכל תחום, למשל בחירת קבלן גבס, בחירת קבלן האינסטלציה, בחירת קבלן החשמל, מיזוג אוויר ועוד מגוון רב של קבלנים ואנשי עבודה.

מעבר לכך, עליכם עליכם לתאם את כניסת העבודה שלהם בהתאם להתקדמות הקבלנים האחרים בפרויקט ולמעשה להיות אלה שמנצחים על כל תהליך השיפוץ. עבודה שכזו מלווה בלא מעט כאבי ראש רב היות ועליכם לתת פתרונות לכל מיני בעיות שצצות להן במהלך תהליך השיפוץ וכמובן לתת מענה לבעיות בזמן אמת של הקבלנים השונים.

במידה ואתם בוחרים בחברת שיפוצים בכפר יונה, החברה שאותה בחרתם היא למעשה זו שאחראית לביצוע כל אותם תהליכים של בחירת אנשי מקצוע, תיאום מול הקבלנים השונים איתם היא עובדת ועוד. היתרון בכך הוא למעשה טמון בעובדה שאנו מורידים מעצמנו את כל הכאב ראש של השיפוץ ושל העבודה אל מול הקבלנים. עוד יתרון הוא שבדרך כלל לחברת שיפוצים שכזו יש קבלנים בכל תחום עימם היא עובדת כאשר במקרים רבים הקבלנים כבר מכירים זה את זה ועובדים ביחד בשיתוף פעולה, דבר שמקל על תהליך השיפוץ בהיבט של נקודות הממשק של הקבלנים השונים כמו למשל קבלן גבס והקבלן מיזוג אוויר, קבלן גבס וקבלן האינסטלציה ובכך למעשה השיפוץ גם יגמר מהר יותר. וגם הסיכוי לתקלות תוך כדי השיפוץ פוחת משמעותית.

ישנם מקרים בהם חברת השיפוצים שאותה בחרתם תרכז את מירב העבודה על הפרויקט אצלה, כלומר אנשי המקצוע שלה הם אלה שיעבדו בפרויקט השיפוץ שלנו ורק עבור דברים מסויימים החברה תיעזר בקבלנים אחרים כך שגם במקרה הזה רוב העבודה מרוכזת תחת קורת גג אחת ובידיהם של אנשי מקצוע הפועלים תחת חברת השיפוצים שבחרנו ובכך למעשה הליך השיפוץ הופך למהיר יותר וקל יותר לניהול.

 

כיצד נבחר חברת שיפוצים בכפר יונה ?

אז לאחר שהבנו את היתרונות של חברת שיפוצים בכפר יונה, כדאי שנבין כיצד נבחר אחת כזו בצורה הטובה היותר.

  1. קבלן רשום – אז בראש ובראשונה חשוב מאוד כאשר אנו רוצים לבחור חברת שיפוצים הוא לוודא כי אכן החברה רשומה בפנקס הקבלנים, בעיקר שמדובר בשיפוץ בהיקף גדול. הדבר חשוב מאוד שכן זוהי גושפנקא מקצועית שאכן מדובר שאנשי מקצוע ברמה מקצועית ובטיחותית אך גם אימרה כלכלית שמדובר בקבלן שלא נמצא בהליכי פשיטת רגל למשל.
  2. המלצות- על מנת שנדע שאנו בוחרים חברת שיפוצים מקצועית ואיכותית רצוי מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע כאשר כתובת טובה להמלצות בנושא יכולה להיות האדריכל שלכם או מעצב הפנים שערך עבורכם את התוכניות. אלו בדרך כלל אנשי מקצוע שמתעסקים הרבה מאוד עם חברות שיפוצים וקבלנים וידעו לומר לכם מי חברת השיפוצים שתתאים עבור השיפוץ שלכם היות ולא כל קבלן מתאים לכל סוג של שיפוץ.
  3. פרויקטים קודמים – לאחר שקבלתם המלצה מאנשי מקצוע כדאי מאוד ללכת ולראות בעינים שלכם פרויקטים שאותה חברת שיפוצים ביצעה ולראות אם זה אכן עומד בקנה מידה אחד עם הסטנדרטים שלכם. חשוב מאוד במקרים כאלה לא רק לשאול את בעלי הבית האם הם מרוצים מהשיפוץ אלא להסתכל גם בעצמנו על אלמנטים בעיצוב ולראות שהם יצאו לשביעות רצוננו, להסתכל על רמת הגימור של הקבלן ועוד.

 

חברת שיפוצים בכפר יונה מחירים

העלויות של חברת שיפוצים בכפר יונה ישתנו כמובן מפרויקט אחד לאחר והן תלויות במגוון רב של משתנים כמו מה בדיוק אנו רוצים לשפץ בבית, האם זה חלק קטן בבית כמו המטבח או חדר הרחצה למשל או האם זהו שיפוץ של כל הבית. עוד משתנים שהמחיר תלוי בהם הם כמובן רמת הגימור אותה אנו רוצים להשיג, גודל הבית, סגנון העיצוב, חומרי הגלם אותם נבחר, עלות השיש, קרמיקה, כלים סניטריים ועוד. במידה ונרצה שיפוץ בתקציב נמוך נוכל לבצע שיפוץ של חדר האמבטיה, עבודות צבע, עבודות קרמיקה ומעט קוסמטיקה לבית בעלות של 30 אלף ש״ח. במידה ונרצה שיפוץ נרחב יותר כולל שיפוץ המטבח וחדר הסלון ממוצע המחירים יהיו סביב ה-100 אלף ש״ח. ישנן עבודות שיפוץ בתקציב גבוה יותר שכוללות הריסה של כל הבית, החלפת כלל האינסטלציה והחשמל בבית, החלפת השיש וכלל הקרמיקה בנוסף לכל מה שציינו קודם לכן באמבטיה ובמטבח שעלולים להגיע עד לכדי 250 אלף ש״ח.

 

מחפשים חברת שיפוצים בכפר יונה? 

שיפוצים בכפר יונה

אין ספק שאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ בהיבט של הנדל״ן היא כפר יונה. היא כל מה שאנחנו רוצים שאנחנו מחפשים מקום לגור בו בין אם אנחנו רוצים לרכוש דירה או להשכיר דירה. היא קרובה לכל מרכזי העסקים ולרוב רובם של מקומות העבודה, היא עיר שבנויה כמו שבנו פעם ערים עם קמעונאות רחוב, התחבורה הציבורית בה מרושתת היטב, יש בה מגוון רב של פעילויות מחוץ לשעות העבודה כמו בילויים, ברים ומסעדות, יש בה מגוון רב של פינות וכמובן היא יושבתממש  על הים התיכון וזה כמובן יתרון אדיר.

אך מעבר לכל היתרונות שלה כאשר אנו רוכשים בית בכפר יונה או שוכרים דירה לטווח ארוך מאוד של כמה שנים אנחנו לא תמיד נקבל את מה שאנחנו רוצים בהיבט של הניראות של הדירה ובהיבט של מענה מלא לצרכים שלנו בין אם מדובר במשפחה, זוג רווקים או פנסיונרים שהחליטו שאת השליש הבא של חייהם הם רוצים לבלות באחת הערים השוות בעולם.

 

שיפוצים בכפר יונה מה זה אומר?

רוב הדירות בכפר יונה הן מאוד ישנות ונבנו בסטנדרטים של פעם ולכן ברוב המוחלט של המקרים בהם אנו נכנסים לדירה ישנה עלינו לקחת בחשבון שיפוץ דירה מקיף ביותר. השיפוצים במקרים רבים גם כוללים הריסה של חלק נכבד מהקירות ותכנון מחדש של הדירה על מנת לנצל את המקום בצורה מיטבית, דבר שלא ניכר בתכנון הדירות של פעם. בעזרת תכנון מחדש נוכל להשיג דירה נוחה יותר למחייה, מרווחת יותר אך בעיקר כזו שתתאים לסטנדרטים העיצוביים של היום. לכן, החלטנו לרשום לכם את המדריך לשיפוצים בכפר יונה, מה עליכם לעשות כדי שזה יצליח ואיך תעשו את זה בצורה זולה.

 

איך מתחילים תהליך של שיפוץ בכפר יונה?

אז כפי שהבנתם מהפתיח המלאכה של שיפוץ בכפר יונה יכולה להיות לא פשוטה כלל והיא כוללת תכנונים רבים. על מנת לעשות את אותם תכנונים בצורה מקצועית ומעמיקה מומלץ לשכור את שירותיו של אדריכל לצורך תכנון שיפוץ הדירה. כפי שאמרנו במקרים רבים, בטח לאחר רכישה של דירה, נרצה לעשות שיפוץ מקיף שכולל הריסה של הקירות ותכנון מחדש של כל המרחבים בדירה. כאשר אנו מתחילים להרוס קירות ולתכנן את המרחבים בדירה מחדש מומלץ שנשכור את שירותיו של אדריכל שמתמחה בשיפוצים כאלה ושיפוצים בכפר יונה בפרט.

המלאכה של תכנון מחדש, בעיקר של דירות קטנות היא אינה פשוטה כלל ונדרשת יצירתיות רבה וגם נסיון רב בתכנון דירות דומות. לא תמיד ניתן להרוס את כל הקירות בדירה היות והם מהווים חלק מהגרעין של הבית ולכן התכנון חייב להיעשות אל מול תוכניות מקוריות של הבניין כמו כן לשלב תכנון בשטח ולהתאים את התוכניות של הבית החדש לכך.

 

שיפוץ דירה בכפר יונה מן היסוד

אז כפי שציינו במקרים רבים, בעיקר כאשר אנו רוכשים דירה אנו נרצה לשפץ אותה מן היסוד כאשר כמובן שישנם מקרים יוצאי דופן כמו רכישת דירה בבניין המיועד לתמ״א, כלומר הריסה ובנייה מחדש של הבניין, שכן במקרה כזה אין טעם להשקיע בדירה מפני שכל הבניין מתוכנן להיבנות מחדש.

אז במקרים בהם אין תכנית לתמ״א ואנו רוצים לשפץ מן היסוד כמובן שמדובר בתהליך מורכב וארוך כפי שכבר הסברנו קודם לכן ועלינו לשקול מספר היבטים שקשורים לזה. אין ספק ששיפוץ הוא תהליך ארוך שיש להתמסר אליו ואנו עלולים למצוא את עצמנו נשאבים אליו ועלינו לקחת בחשבון לפנות אליו זמן הן בהיבט של העבודה שלנו והן בהיבט של חיי משפחה שכן לשניהם יהיה לנו פחות זמן.

 

שיפוצים בכפר יונה – מה זה כולל?

במסגרת השיפוץ עלינו להסתובב לא מעט ולבחור כל מיני דברים החל מהמטבח אותו אנו נרצה להתקין בדירה שלנו, דרך הנגרות ברחבי הבית וחדרי השינה, חדר המקלחת על כל רבדיו כמו הכלים הסניטריים, הקרמיקה, המקלחון ועוד וכמובן אלמנטים רבים ברחבי הבית כמו ריצוף, פרקט, אלומיניום ועוד דברים רבים. מעבר לעובדה שנצטרך להסתובב לא מעט בין ספקים ויצרנים שונים על מנת לבחור את המרכיבים השונים של הדירה לאחר שיפוץ יש לקחת בחשבון את העבודה עם הקבלנים השונים את הסנכרון ביניהם במהלך העבודה.

כלומר, לכל קבלן יש את הזמן שלו בשיפוץ בו הוא צריך לעבוד שכן קודם כל למשל נצטרך להרוס את הקירות לאחר מכן קבלן הגבס יכנס לעבודה ולאחר מכן יצטרפו החשמלאי וקבלן המיזוג אוויר וכן הלאה כאשר אנחנו אלה שנצטרך לנצח על המקהלה הזו.

במידה ואנחנו רוצים פחות כאב ראש היות ועבודה מול הקבלנים יכולה להיות מורטת עצבים אנו יכולים לשכור את שירותיו של קבלן מפתח. קבלן מפתח הוא קבלן שיפוצים בכפר יונה לכל דבר ועניין והוא למעשה יהיה זה שאחראי על שיפוץ הדירה מתחילתו ועד סופו, הוא יהיה הכתובת לכל הבעיות של הקבלנים האחרים, יהיה אחראי על הקשר עם האדריכל במקרה של אי בהירויות במהלך העבודה, על הסנכרון בין הקבלנים השונים עד לרגע בו הדירה תהיה מוכנה ואנו למעשה נקבל את המפתח בשביל להיכנס לדירה. ההחלטה לקחת לפרויקט כמו שיפוץ בכפר יונה ולהיעזר בקבלן שהוא סוג של מנהל עבודה שאמור לסגור לנו את רוב הפינות ובעיקר לנהל את כל הקבלנים בלוח זמנים שהוגדר מראש יכולה לחסוך לנו הרבה מאוד כאבי ראש, זמן וכן גם כסף.

 

שיפוץ דירה שכורה בכפר יונה

במקרים רבים בהם אנו אלה ששוכרים את הדירה לא תמיד נרצה להשקיע בשיפוץ מן היסוד של הדירה גם אם אנו שוכרים אותה לטווח ארוך. במידה ואנו שוכרים לטווח ארוך את הדירה ואנו בכל זאת רוצים לבצע שינויים כלשהם לאור העובדה שאנו מתכננים לגור בדירה הזו מספר שנים ניתן לבצע כל מיני שיפוצים בכפר יונה שנחשבים לקוסמטיים בחדרים מסויימים או מרחבים כאלה ואחרים בבית בכדי להפוך אותו לנוח יותר למגורים.

אותם שיפוצים נחשבים לשיפוצים קטנים בלשון המקצועית והם אינם לוקחים זמן רב כאשר שיפוץ שכזה יקח בממוצע בין שלושה ימים לשבועיים. במקרה של שיפוץ כזה לפני כניסה לדירה שכורה רצוי לשוחח עם בעל הדירה קודם לכן על פרטי השיפוץ ואף לדרוש ממנו אי תשלום של דמי שכר הדירה למספר חודשים בהתאם להיקף השיפוץ היות ואנו למעשה מבצעים לו השבחה של הנכס.

לכן, הדבר חייב להיות חלק מן הנושאים שתדונו עליהם במסגרת המשא ומתן ואף תנאי לפני הכניסה שלכם לאותה דירה. ברוב המקרים בעל הדירה יסכים לכך היות וזה מעלה לו את ערך הנכס אך מעבר לכך הוא יודע שהוא מקבל דייר רציני לטווח ארוך, שעבור בעלי דירות זהו דבר מאוד חשוב, בעיקר בכפר יונה בה תחלופת השוכרים היא מאוד מהירה.

 

 

שיפוץ מקלחת ושירותים בכפר יונה

אז כמו שהזכרנו בפתיח, רוב הדירות בכפר יונה מאוד ישנות והדבר מתבטא בעיקר בחדר המקלחת והשירותים, שבמקרים רבים כלל לא יהיו באותו חדר. במקרים רבים ישנה אמבטיה ישנה שתופסת מקום רב שמקומו היינו יכולים לנצל את המקום לדברים אחרים או למקלחון רחב ידיים. שיפוץ מקלחון הוא עניין של בין יומיים לשלושה כאשר מה שמבוצע במסגרת השיפוץ הוא הריסה של האמבטיה, איטום מחדש של הרצפה תחת המקלחון והתקנה של המקלחון עצמו. לאחר מכן מבצעים ריצוף מחדש של הרצפה והקירות שבאיזור המקלחון כאשר במקרים מסויימים ננצל את ההזדמנות על מנת להחליף צנרת גם, במידה ומדובר בבניין ישן מאוד שמעולם לא התבצעה בו החלפה של רכיבי הצנרת.

דבר שכזה ייתן לו גם נוחות וגם שקט נפשי שכן אנו נדע שהסיכוי לפיצוץ בצנרת קטן משמעותית. כמו שהזכרנו קודם לכן, החלפת האמבטיה במקלחון תורמת רבות לניראות של חדר המקלחת כמו גם פותחת מקום רב יותר בו נוכל לאכסן מכונת כביסה למשל או מייבש כביסה או לנצל את המרחב למקלחון רחב ונוח לחוויית מקלחת מפנקת.

 

שיפוץ המטבח בכפר יונה

שיפוץ מטבח בכפר יונהשיפוץ קטן נוסף שמאוד נפוץ במסגרת שיפוצים בכפר יונה הוא שיפוץ של המטבח. במקרים רבים נראה החלפה כוללת של המבטח, אך לעיתים גם רק שיפוץ קוסמטי יכול לעזור לניראות של המטבח.

במקרים רבים הריסה של המטבח יכולה גם לבוא עם הריסה של קירות המטבח ובעצם כך לפתוח את המרחב של המטבח ולחבר אותו עם הסלון וליצור פינת אוכל, דבר שכמעט ולא קיים בדירות הישנות ויכול להפוך את הדירה שלכם למודרנית יותר אך בעיקר פתוחה יותר ולגרום לה להיראות גם גדולה ומרווחת יותר.

בכדי לעשות שיפוץ מטבח מומלץ לקחת חברה שמתכננת מטבחים בדגש על מטבחים קטנים שכן בדירות רבות לא יהיה יותר מידי מקום למטבח רחב ידיים עם אי למשל ונצטרך להסתפק במשטחי עבודה קטנים יותר ושולחן אוכל במתכונת צרה יותר כאשר שולחן בר בדרך כלל ניתן פתרון אולטימטיבי לבעיית המרחב. במקרים בהם אתם לא רוצים להשקיע הרבה במטבח אך חשוב לכם לשפר את הניראות שלו מומלץ לשקול חידוש מטבח במסגרתו תחליפו את דלתות הארונות, את הצירים ואת המסילות של מגירות וכך תרעננו את הניראות והעיצוב שלו בעלות נמוכה.

 

חמישה טיפים מנצחים לשיפוץ דירה בכפר יונה

  1. הכינו לוח זמנים מראש והיו מתואמים עם הקבלן
  2. עבדו אך ורק עם תקציב מסודר ועם כתב כמויות
  3. חשבו על אווירה, על סגנון עיצובי, קחו השראה מהרשת ומאנשים שאתם מכירים
  4. השקיעו בבחירת בעלי המקצוע

 

מה המחיר של שיפוצים בכפר יונה?

המחיר של שיפוץ דירה בכפר יונה משתנה בהתאם להרבה מאוד פרמטרים שאת רובם צייני כאן קודם לכן. תלוי מאוד כמה עמוק וכמה יסודי יהיה השיפוץ כאשר לדוגמא שיפוץ מן היסוד של דירה שלושה חדרים עם אדריכל וקבלן מפתח ינוע בדרך כלל בין סכום של 300 אלף ש״ח ועד מליון ש״ח בהתאם כמובן לרמת הגימור ורמת הרהיטים והכלים הסניטריים אותם נבחר.

שיפוצים קטנים יותר במידה ואתם שוכרים דירה שאותה אתם רוצים מעט לשדרג יהיו זולים יותר כאשר שיפוץ מטבח ינוע בין מחיר של עד 10,000 ש״ח במקרה של שדרוג קוסמטי של המטבח ומחיר של בין 60 אלף ש״ח ל- 150 אלף ש״ח במקרה של החלפת המטבח כולו.

שיפוץ חדר המקלחת ינוע בין 5,000 ש״ח לבין 20 אלף ש״ח כאשר גם כאן ללוי כמה יסודי יהיה השיפוץ כאשר אנו יכולים להחליף רק את האמבטיה במקלחון בעלות נמוכה יחסית ואנו יכולים לעשות שיפוץ מעמיק יותר שכולל החלפת כלים סניטריים ונגרות במחירים של בין 15 אלף ש״ח ל-20 אלף ש״ח.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!