עלות שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט: כל מה שצריך לדעת

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753262

מהי המשמעות האמיתית של שיפוץ קומפלט לחדר האמבטיה ואיך נבדל שיפוץ כזה משיפוץ סטנדרטי של חדר האמבטיה? איך ייתכן שעלות שיפוץ סטנדרטי אינה נמוכה משמעותית לעומת עלות שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט? על מה חשוב להקפיד בתהליך שיפוץ קומפלט של חדר האמבטיה? אם אתם עומדים לפני קבלת החלטה על שיפוץ חדר האמבטיה בביתכם, כדאי שתקראו את השורות הבאות, שבהן תמצאו את כל התשובות לכל השאלות הללו ועוד.

מה זה בעצם שיפוץ קומפלט לחדר האמבטיה?

בקצרה, שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט הוא שיפוץ שמתחיל בהפשטת חדר האמבטיה עד השלד, קרי עד חשיפת קירות הבטון שלו וחשיפת הבסיס הרצפתי שמתחת לאריחי הרצפה. במסגרת שיפוץ כזה מפשיטים את חדר האמבטיה מכל מה שנראה לעין החל מכיורים, ברזים, מקלחון, אגן אמבטיה, אסלה ומיכל הדחה וכלה בהסרה של אריחי רצפה, אריחי חיפוי קרמיקה ואפילו את טיח הקירות עד לחשיפת הבטון. בנוסף, במסגרת שיפוץ קומפלט של חדר האמבטיה מבוצעת גם החלפה של הצנרת העוברת בקירות ובחלל התת רצפתי ובונים תשתית אינסטלציה חדשה לחלוטין שתחזיק מעמד לעוד עשורים ארוכים. כשמגיעים למצב שבו חדר האמבטיה עירום לחלוטין מתחיל תהליך הבנייה שלו מחדש על בסיס השלד הקיים ופה מתחילה בעצם המשימה האמיתית של תכנון חדר האמבטיה החדש, וכתוצאה מכך גזירת העלות של השיפוץ הכולל.

כיצד נקבעת העלות של שיפוץ כזה?

בכל פרויקט שיפוץ, אין שום דרך לבקש הצעת מחיר, מה שנקרא מן המדף. כל הצעת מחיר עבור פרויקט שיפוץ חייבת להישען על מפרט טכני ועל תכנית שיפוץ מסודרת שעל פיה ניתן לגזור כתב כמויות של חומרי הגלם, זמן עבודה נדרש, מומחים וקבלני משנה נדרשים, אביזרים ופריטים נדרשים וכוח אדם נדרש. גם עלות שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט נקבע בדיוק באותה צורה, והמאפיין המרכזי של פרויקט כזה הוא שהוא דורש זמן עבודה רב יותר, מומחים בתחומים רבים יותר (למשל אינסטלציה), חומרי גלם רבים יותר, כוח אדם רב יותר ואביזרים ופריטים רבים ומגוונים יותר. מעבר לכך, כאשר אנו מקבלים החלטה על שיפוץ קומפלט לחדר האמבטיה, אנחנו מן הסתם עושים זאת בציפייה שהתוצאה שתתקבל בסוף הפרויקט תהיה שונה לחלוטין ממה שהיה קודם לכן ותתבסס על סטנדרטים גבוהים בהרבה, מה בתורו מוסיף גם הוא לעלות הכוללת של הפרויקט.

שיפוץ גדר

כאשר איש או קבלן השיפוץ מתיישב על המשימה של הערכת העלות לפרויקט, הוא בוחן שני אלמנטים מרכזיים: נקודת המוצא ונקודת היעד. נקודת המוצא משקפת את המצב ההתחלתי של חדר האמבטיה ואת היקף העבודה הנדרשת על מנת להפשיט אותו לחלוטין. כמו כן, במידה ומדובר בדירה חדשה יחסית, ייתכן שלא יהיה צורך בהחלפת צנרת האינסטלציה וניתן יהיה להסתפק בתיקון או החלפה של מקטעי צנרת בלבד וגם זה צריך להילקח בחשבון. נקודת היעד היא התוצאה הסופית שצריכה להתקבל בתום הפרויקט ולשם כך נדרשת תכנית שיפוץ וכתב כמויות. כמו כן, איש המקצוע מבצע את הערכת העלות בהתאם למשימות המוטלות עליו. כך למשל, אם אתם רוצים לבחור ולהזמין את הברזים בעצמכם, עליכם לציין זאת בפני איש המקצוע על מנת שלא ייקח את הברזים בחשבון בהערכת העלות. דברים אלה נכונים לגבי כל פריט שאתם רוצים להזמין בעצמכם, לרבות מרצפות, חיפוי קרמיקה או שיש, כיורים, אסלה וכן הלאה. יחד עם זאת, בין שאתם בוחרים להאציל את כל הסמכויות על איש המקצוע ובין שאתם לוקחים לעצמכם חלק מהסמכויות, אתם רוצים לבצע את הכל בתיאום מלא עם איש המקצוע.

עלות שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט כמרכיב בקבלת ההחלטות

כשאתם מתעניינים בעלות שיפוץ קומפלט לחדר האמבטיה, אתם עושים זאת בכדי להשיג מידע שיסייע לכם לקבל שתי החלטות מרכזיות: א’ האם אתם יכולים בכלל להרשות לעצמכם להיכנס לפרויקט כזה או שאתם צריכים לבדוק שיפוץ מינורי יותר משיפוץ קומפלט וב’ במידה ואתם מחליטים להיכנס לפרויקט כזה, מהו התקציב שאתם צריכים להכין לטובתו. בשורות אלה לא נוכל לספק לכם את המידע המדויק הנדרש לכם לצורך קבלת שתי ההחלטות, אבל סביב ההחלטה הראשונה ניתן בהחלט לומר את הדבר הבא: עלות שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט יכולה בקלות להגיע לרמה של 20,000 שקלים והעלות הזאת יכולה להמשיך ולהתנפח לרמות של עשרות רבות של אלפי שקלים, בהתאם למפרט הטכני שאתם רוצים ליישם. זאת אומרת שאם אין לכם את התקציב המינימלי הזה, אתם רוצים לשקול אולי את היקף השיפוץ המתאים לכם והאם אתם בכלל יכולים לבצע את השיפוץ.

לגבי ההחלטה השנייה, הדרך היחידה בה תוכלו לקבל את העלות המדויקת לפרויקט השיפוץ שלכם היא באמצעות קבלת הצעות מחיר מפורטות עבור הפרויקט הספציפי וכאמור, הצעות אלה יכולות להגיע לסכומים גבוהים במיוחד בהתאם לסטנדרטים שאותם אתם רוצים ליישם ובהתאם לגודל חדר האמבטיה ומגוון המערכות שאתם רוצים לשלב בו.

הצעות מחיר על שיפוץ קומפלט לחדר אמבטיה

כאשר אתם ניגשים למשימה של קבלת הצעות מחיר, חשוב שתבצעו השוואת מחירים בין לפחות שני אנשי מקצוע פוטנציאליים (וכמובן חשוב לוודא שמדובר בקבלני שיפוצים רשומים בפנקס הקבלנים). לשם כך, יהיה עליכם לבנות תחילה תכנית שיפוץ ממנה ניתן לגזור מפרט טכני ואז להגיש את התכנית והמפרט לקבלנים השונים על מנת לקבל הצעה בהתאם. בכל מקרה, אתם רוצים להימנע ממצב בו כל קבלן נותן לכם הצעת מחיר כללית שלא מבוססת על מפרט אחיד ומוגדר, שכן במצב כזה אין שום טעם להשוואה ויכול להיות שכל קבלן מציע לכם חבילת שיפוץ שונה לחלוטין גם אם אינכם יכולים להבחין בכך לאור היעדר הידע המקצועי שלכם בתחום השיפוצים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753262

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ אבטיה ב{CITYH}
החלפת אמבטיה למקלחון מחיר

מעוניינים לבצע החלפה של האמבטיה למקלחון? המומחים מטעם היחידה לשיפוצים ישמחו לסייע לכם בשלבים השונים, בתכנון מחדש ובבחירת המקלחון המתאים לחלל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן

קרא עוד »
שיפוץ במקום בנייה
שיפוץ חוץ

אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בקרב בתים משותפים בשנים האחרונות הוא שיפוץ חוץ כאשר המטרה המרכזית היא שיפור הניראות הכללית של הבניין וכמובן העלאת ערך הנכס.

קרא עוד »
שיפוץ אבטיה ב{CITYH}
החלפת אמבטיה למקלחון מחיר

מעוניינים לבצע החלפה של האמבטיה למקלחון? המומחים מטעם היחידה לשיפוצים ישמחו לסייע לכם בשלבים השונים, בתכנון מחדש ובבחירת המקלחון המתאים לחלל. דרכנו תוכלו לחסוך זמן

קרא עוד »
שיפוץ במקום בנייה
שיפוץ חוץ

אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בקרב בתים משותפים בשנים האחרונות הוא שיפוץ חוץ כאשר המטרה המרכזית היא שיפור הניראות הכללית של הבניין וכמובן העלאת ערך הנכס.

קרא עוד »
צרו קשר

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

© 2022 All Rights Reserved

התקשרו עכשיו