צביעת דירה בבית שמש

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

צביעת דירה בבית שמש

יש שעושים את זה אחת לשנה, יש שממתינים שנתיים שלוש ויש שעושים את זה אחת לעשור, אבל בסופו של דבר, בכל בית מגיע השלב הזה שבו צריך לצבוע את הבית, להעניק לו מראה חדש ומרענן ואולי גם לשנות אווירה ורוח עיצובית. את המשימה של צביעת הבית רבים מאיתנו בוחרים להשלים באופן עצמאי לחלוטין ובדרך כלל שלא בצדק. מדוע לא בצדק? האם צביעת הדירה באופן עצמאי אינה זולה יותר ואינה משתלמת יותר מאשר הזמנת איש מקצוע? מדוע דווקא כן להזמין איש מקצוע לביצוע המשימה? איך תוכלו לנצל את איש המקצוע ליותר מצביעת קירות הבית בצבע לבן סטנדרטי? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לשיפוצים, המציעה שירותי צביעת דירה בבית שמש ובכל רחבי הארץ.

 

צביעת דירה בבית שמש – האם צביעה עצמאית של הדירה היא זולה יותר מאיש מקצוע?

ובכן, התשובה היא שברוב המקרים, כאשר נבחן את העלות הגולמית זו מול זו, כנראה שצביעה עצמאית של הדירה תהיה זולה יותר מאשר הזמנת איש מקצוע. יחד עם זאת, הפער הוא הרבה יותר קטן ממה שאתם חושבים, הוא בטח ובטח לא שווה את כל הטרחה, הוא לא שווה גם את הפערים בתוצאה ובמקרים מסוימים, את זה חשוב לומר, המצב הוא בדיוק הפוך – במקרים מסוימים, יכולה צביעה עצמאית להיות יקרה יותר מאשר הזמנת איש מקצוע. עלות צביעת דירה בבית שמש בידי איש מקצוע יכולה לעלות לכם בין 2,500 שקלים לדירת שלושה חדרים ועד 5,000 שקלים לדירת ארבעה חדרים, תלוי את מי אתם מזמינים ומה כולל השירות. כשאתם משלמים את הסכום הזה, אתם משלמים על הכל כולל הכל. לעומת זאת, כאשר אתם צובעים את הדירה שלכם בעצמכם, אתם צריכים לקחת בחשבון את עלות הצבע, את עלות הכלים וחומרי האיטום הנדרשים ולבסוף גם את עלות ימי החופש שתצטרכו לקחת לטובת המשימה. כשאתם משקללים את כל אלה, תלוי כמובן בשווי של יום חופש שלכם, זה יכול להצטבר לסכומים לא קטנים שלעיתים יכולים לעבור גם את העלות של הזמנת איש מקצוע ובכל מקרה, אינם מצדיקים לא את הטרחה ולא את פערי התוצאה.

 

צביעת דירה בבית שמש – למה זה דווקא כן נכון להזמין איש מקצוע?

אחרי שאמרנו את כל זה, די ברור שההמלצה החד משמעית שלנו היא להזמין איש מקצוע, צבעי שמציע שירות צביעת דירה בבית שמש ויכול לבצע עבורכם את העבודה כולה מא' ועד ת' ובסטנדרטים מקצועיים ראויים. למה זאת ההמלצה? ובכן, רבים מאיתנו רואים את משימת הצביעה כמשימה שבה אנחנו רק מורחים צבע על הקיר ומרגע שהקיר כולו מכוסה בצבע החדש, אפשר לעבור לקיר הבא. בפועל, צביעת דירה בבית שמש הוא שירות שכולל מרכיבים נוספים שמתחילים באיטום של חורים וסתימת סדקים, בהחלקה של הקיר באמצעות מכונות שיוף רובסטיות ורק כאשר הקיר מגיע למצב ראשוני גולמי ראוי, רק אז מתחיל שלב הצביעה עצמו. בשלב הזה אנחנו מתחילים בכלל בתיחום של גבולות הצביעה, כיסוי של משטחים שעליהם אנחנו רוצים להגן מפני הצבע, כמו למשל משקופי דלתות וחלונות, מתגי חשמל, ברזים, פאנלים, קו החיבור של הקירות עם התקרה וכן הלאה. רק לאחר מכן, אנחנו מתחילים עם הצביעה עצמה ואותה אנחנו מבצעים לפחות בשתיים או שלוש שכבות, עם זמני המתנה וייבוש בין שכבה ושכבה. כל אלה נועדו בכדי לקבל בסופו של התהליך, תוצאה שאפשר להביט בה ולהרגיש שנגעה פה יד מקצועית.

איך באה לידי ביטוי היד המקצועית הזאת? ובכן, רבים מאיתנו חושבים עד כמה יכול להיות גדול הפער בין יד מקצועית ובין יד חובבנית? את התשובה אפשר לקבל כאשר נכנסים לבית כלשהו ועל אף שהכל נראה מסודר ונקי, בפועל יש לנו מעין הרגשה לא נעימה כזאת. אנחנו לא יכולים להסביר כל כך ממה נובעת ההרגשה הזאת וראוי גם לומר שהיא לא תמיד נובעת מקירות המבנה, אבל קירות הם פריטי עיצוב בעלי השפעה דרמטית על האווירה בכל חלל פנים, וזאת מהסיבה הפשוטה שמדובר בפריטים בעלי שטח הפנים הגדול ביותר בכל חלקי הבית. צבע של קיר, איכות של צביעת הקיר, מידת הברק של הצבע, סימני נזילות או מרקם גס מדי – כל אלה יכולים להשפיע על התחושה הכללית שלנו בתוך חלל הפנים וכאמור, לרוב אנחנו לא יודעים להצביע על כל אחד מאלה באופן פרטני אבל באופן בלתי מודע הם בהחלט עושים עלינו את העבודה.

אם אתם רוצים ליצור בבית שלכם אווירה שלא יכולה להיות נעימה ממנה, אם אתם רוצים להימנע מאווירה עגמומית שנובעת לעיתים משימוש בצבע לא נכון, בכמות הלא נכונה וביישום לא מקצועי, אתם בהחלט רוצים לבחור איש מקצוע שמציע שירות צביעת דירה בבית שמש ולהעניק לו את היכולת להעניק לכם את מה שאתם מבקשים לעצמכם.

 

 

צביעת דירה בבית שמש – אז איך תבחרו את איש המקצוע המתאים למשימה?

צביעת דירה בבית שמש המלצות

אוקי, אז במקום הזה אפשר ללכת לשני כיוונים: אפשר להמליץ לכם לערוך מחקר שוק השוואתי מורכב ומסובך שאמור לבסוף להוביל אתכם לאיש המקצוע האולטימטיבי עבורכם או פשוט לתת לכם לסמוך על האינטואיציות שלכם. במרבית המקרים, לא משנה כמה מעמיק יהיה המחקר שלכם, שום מחקר לא באמת יכול להוביל אתכם אל האיש הנכון אם לא תעשו שימוש נכון באינטואיציה שלכם. מצד שני, אינטואיציה לבדה לא יכולה להביא אליכם את איש המקצוע המתאים ביותר בתחום של צביעת דירה בבית שמש. על כן, נמליץ לכם דווקא על דרך האמצע. דרך האמצע הזאת היא מאוד פשוטה: תחילה אתם מנסים להשיג המלצות מאנשים פרטיים שאתם מכירים – חברים, בני משפחה, קולגות בעבודה, שכנים ומכרים אחרים שאתם סומכים על דעתם. פעם שנייה, אתם רוצים לפנות לאנשי מקצוע שעובדים עם צבעים בשגרה היומיומית שלהם. כך למשל, אם אתם מכירים איש מקצוע שעובד בחנות לאספקה טכנית ממנה קונים צבעים מקצועיים את הצבע והכלים הנדרשים להם, אם אתם מכירים מנהל תחזוקה בבניין דירות או בניין משרדים, שגם הוא עובד עם צבעים על בסיס קבוע או אם אתם מכירים כל איש מקצוע אחר שיוצא לו לעבוד באופן יומיומי או באופן תדיר עם צבעים, אתם בהחלט רוצים לפנות אליו ולבקש חוות דעת מקצועית. חוות דעת מקצועית כזאת מאדם שאתם סומכים על דעתו, יכולה להיות אפקטיבית יותר מכמה וכמה המלצות על מומחה צביעת דירה בבית שמש.

לבסוף, אתם רוצים לפנות אל שניים שלושה אנשי מקצוע מהשמות שקיבלתם, לבקש הצעת מחיר בה אתם מפרטים בדיוק מה אתם רוצים ולבחון את ההצעות שאתם מקבלים – עד כמה הן סופיות ועד כמה הן מותירות לאיש המקצוע מקום לחרוג מהיקף הפרויקט והמחיר תוך כדי תנועה? עד כמה הן מפרטות את מרכיבי הפרויקט? האם איש המקצוע מגיש לכם הצעה שהיא אולי יותר יקרה אבל היא מבוססת על סטנדרטים גבוהים יותר שכוללים גם את ביצוע עבודות האיטום, הכנת הקירות, סידור חפצים לפני ואחרי צביעה וכן הלאה? כל אחד מאלה יכול להעיד על הרמה המקצועית ועל האופן בו תופס איש המקצוע את המקצוע שלו בעצמו. רק בשלב הסופי, אתם רוצים להשוות את המספר שמופיע למטה בהצעה, הלוא הוא המחיר הנדרש. בהיבט הזה, אתם רוצים לוודא שאתם לא בוחרים בהצעה הזולה ביותר רק בגלל שהיא הזולה ביותר, שאתם לא בוחרים בהצעה היקרה ביותר רק בגלל שהיא היקרה ביותר ושאתם לא בוחרים בהצעה שהמחיר שלה חורג מהמיינסטרים אם לכך סיבה מוצדקת. בזה סיימתם את העניין ואתם פשוט צריכים לבחור את האיש שיצבע לכם את הדירה ולצאת לדרך.

 

צביעת דירה בבית שמש – האם צריך לחתום על הסכם עבודה עם הצבע?

צביעת דירה מקצועית בבית שמשעד כמה שהיינו רוצים לסמוך על אנשי המקצוע שאנו שוכרים למשימות שונות, במקרים רבים זה לא המצב ולא משנה כמה ננסה להתעלם מזה. מצד שני, ייתכן שמדובר בחוסר אמון טבעי שצריך ללמוד לחיות איתו. מצד שלישי, אין שום סיבה לחיות איתו ולסמוך על המזל אם אפשר לפחות למזער את הסיכון שחוסר האמון הזה גם יתממש לנו מול העיניים. איש מקצוע יכול לגרום לכם נזק בעיקר באי עמידה בהצעה, בדרישת כספים נוספים תוך כדי תנועה מבלי שאלו סוכמו מראש, בנטישה באמצע הפרויקט או אפילו בגרימת נזק למבנה. אבל איש מקצוע יכול לגרום נזק גם באופן לא מכוון. כך למשל, אם אחד העובדים שלו או הוא עצמו מועד ונופל בדירה שלכם, הרי שיש כאן פתח לתביעת ביטוח נגדכם.

מכל הסיבות האלה, כאשר אתם מזמינים איש מקצוע המתמחה בתחום של צביעת דירה בבית שמש, אתם בהחלט רוצים לחתום איתו על הסכם עבודה ולא משנה מה היקף הפרויקט ומהי העלות שלו. בסופו של דבר, גם אם הצביעה עלתה לכם אלפיים שקלים בלבד, הנזק של תביעה ביטוחית בגין פציעה של אחד העובדים יכול להיות גדול יותר עשרות ומאות מונים. על כן, כדאי וחשוב לחתום על הסכם עבודה, הוא יכול להיות קצר ותמציתי, לכלול את ההצעה שהוגשה לכם עם התחייבות של איש המקצוע לכל מרכיביה, התחייבות של איש המקצוע לסיים את הפרויקט בכל תנאי ואפילו לבצע תיקון של ליקויים לאחר סיום הפרויקט וכמובן לכלול התחייבות שלו לעריכת ביטוח רכוש וצד ג', ביטוח שחשוב שיוצג לכם באופן פיזי. ישנם היום הסכמי עבודה עם נותני שירות שונים ובכלל זה גם אנשי שירות המספקים שירותי צביעת דירה בבית שמש או בכל מקום ברחבי הארץ. המדובר בהסכמים מאוד תמציתיים שמכסים את הרכיבים המרכזיים והחשובים ביותר ואלו בדרך כלל מספיקים במרבית הפרויקטים.

יחד עם זאת, אם יש לכם סיבה טובה לערוך הסכם מורחב יותר, למשל אם יש לכם דירת יוקרה עם רכוש יקר ערך, דירה שבה כל טעות יכולה לגרום נזק בעלות גבוהה, או אם היקף הפרויקט הוא גבוה יותר ומגיע לעשרות אלפי שקלים, אתם בהחלט רוצים לחתום על הסכם נרחב יותר ואפילו בליווי עורך דין. איש מקצוע שיציע לכם את האופציה של חתימה על הסכם עבודה מיוזמתו, הוא בהחלט איש מקצוע שאתם רוצים לשים אליו לב יותר מאשר אחרים.

חברת היחידה לשיפוצים מתמחה בביצוע מגוון רחב של פרויקטי שיפוץ לדירות פרטיות ולמבנים משותפים ובכלל זה מציעה שירות צביעת דירה בבית שמש לרבות שפכטל, איטום קירות, צביעה בכל גוון, צביעה בשילובי גוונים, צביעה אמנותית וכן צביעה של פריטים אחרים ברחבי הבית. לחברה צוות מקצועי ומיומן, סטנדרטים גבוהים של עבודה וכמובן אופציה שעומדת לרשות כל עובד לחתום על הסכם עבודה הוגן שיאפשר לשני הצדדים להיכנס לפרויקט בראש שקט עד התוצאה האולטימטיבית שיודעת לייצר היחידה לשיפוצים עבור כל לקוחותיה.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

צביעת דירה גוונים
צביעת דירה גוונים

צביעת דירה גוונים חושבים לצבוע את הדירה באופן עצמאי? מתלבטים עם בעל המקצוע שהזמנתם מהו הצבע הנכון ביותר לחדרים שלכם? במילים פשוטות, אתם מבולבלים וזה

קרא עוד »
כיצד לחסוך כסף לשיפוץ מטבח קומפלט
צביעת דירה מחיר

צביעת דירה מחיר היום כמעט כל צביעה שיש לכם בבית מבוצעת על ידי בעל מקצוע אשר משתמש בצבעים אקריליים. הצבע הפופולרי ביותר בישראל הוא לבן,

קרא עוד »
אילו פרמטרים משפיעים על מחיר של שיפוץ דירה מלבנית
צביעת דירה קטנה

צביעת דירה קטנה צביעת דירה קטנה בהכרח תהיה זולה ומהירה יותר מאשר צביעת דירה גדולה למרות שהמחיר בעיקרון נקבע על פי מספר החדרים. המחיר הממוצע

קרא עוד »
כיצד לבצע שיפוץ מטבח בדירה שכורה באופן מהיר ויעיל
צביעת חדר שירותים

צביעת חדר שירותים מעוניינים לחדש את הבית שלכם? צביעת חדר שירותים הוא חלק בלתי נפרד מהקו העיצובי של הבית. לעיתים מדובר על חדרי שירותים אשר

קרא עוד »
כיצד ניתן לחסוך במהלך שיפוץ דירה מלבנית
צביעת חדרי שינה

צביעת חדרי שינה עומדים לעבור למבנה חדש? זה הזמן הטוב ביותר בשבילכם עבור צביעת חדרי שינה. תמיד לפני מעבר דירה אנחנו אוהבים לראות עד כמה

קרא עוד »
צביעת דירה בחריש

  יש שעושים את זה אחת לשנה, יש שממתינים שנתיים שלוש ויש שעושים את זה אחת לעשור, אבל בסופו של דבר, בכל בית מגיע השלב

קרא עוד »
צביעת דירה בעומר

  יש שעושים את זה אחת לשנה, יש שממתינים שנתיים שלוש ויש שעושים את זה אחת לעשור, אבל בסופו של דבר, בכל בית מגיע השלב

קרא עוד »
צביעת דירה גוונים
צביעת דירה גוונים

צביעת דירה גוונים חושבים לצבוע את הדירה באופן עצמאי? מתלבטים עם בעל המקצוע שהזמנתם מהו הצבע הנכון ביותר לחדרים שלכם? במילים פשוטות, אתם מבולבלים וזה

קרא עוד »
כיצד לחסוך כסף לשיפוץ מטבח קומפלט
צביעת דירה מחיר

צביעת דירה מחיר היום כמעט כל צביעה שיש לכם בבית מבוצעת על ידי בעל מקצוע אשר משתמש בצבעים אקריליים. הצבע הפופולרי ביותר בישראל הוא לבן,

קרא עוד »
אילו פרמטרים משפיעים על מחיר של שיפוץ דירה מלבנית
צביעת דירה קטנה

צביעת דירה קטנה צביעת דירה קטנה בהכרח תהיה זולה ומהירה יותר מאשר צביעת דירה גדולה למרות שהמחיר בעיקרון נקבע על פי מספר החדרים. המחיר הממוצע

קרא עוד »
כיצד לבצע שיפוץ מטבח בדירה שכורה באופן מהיר ויעיל
צביעת חדר שירותים

צביעת חדר שירותים מעוניינים לחדש את הבית שלכם? צביעת חדר שירותים הוא חלק בלתי נפרד מהקו העיצובי של הבית. לעיתים מדובר על חדרי שירותים אשר

קרא עוד »
כיצד ניתן לחסוך במהלך שיפוץ דירה מלבנית
צביעת חדרי שינה

צביעת חדרי שינה עומדים לעבור למבנה חדש? זה הזמן הטוב ביותר בשבילכם עבור צביעת חדרי שינה. תמיד לפני מעבר דירה אנחנו אוהבים לראות עד כמה

קרא עוד »
צביעת דירה בחריש

  יש שעושים את זה אחת לשנה, יש שממתינים שנתיים שלוש ויש שעושים את זה אחת לעשור, אבל בסופו של דבר, בכל בית מגיע השלב

קרא עוד »
צביעת דירה בעומר

  יש שעושים את זה אחת לשנה, יש שממתינים שנתיים שלוש ויש שעושים את זה אחת לעשור, אבל בסופו של דבר, בכל בית מגיע השלב

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון