קבלני בניין בצפון

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שלד וגמר –  בכל שיטה בה בחר היזם לבנות את ביתו, בשיטת "עד המפתח" או בשיטת התקשרויות נפרדות מוטב כי תיהיה לו הבנה מסויימת בתהליכי בניה, בעיקר לשם בקרת איכות.

קבלני בניין בצפון

שיטות בניה –  בארץ מקובלות  2 שיטות בניה: קונבנציונאלית המוכרת והמקובלת לרוב ובנייה מפלדה. הראשונה מוכרת יותר ובה הקמת יסודות, רצפות בטון התלויות על קורות וקירות בלוקים. כשנדרש אין קושי לשלב קירות גבס. בשיטה זו מרכיב העלויות נמוך בשל עלויות חומרי בניה וכ"א לעבודה נמוכים. בשיטת הפלדה הבסיס הנו זהה ביסודות ורצפות בטון. בהמשך יוקם שלד פלדה ותקרות שיוכנו מקורות פלדה בציפוי עליון של בטון. בהמשך המבנה יצופה ברשתות טיט או אבן. חומר הבידוד יפריד בין הטיח החיצוני ללוחות גבס פנימיים. הגימור יעשה בשיטת בנייה רגילה. שיטה זו מהירה בשל הנוחות הרבה בהשחלת תשתיות וחלוקת חללים באמצעות קירות גבס. שיטה זו מתקבלת לאט בארץ משום שאינה מקנה תחושת מוצקות כפי שמקנה השיטה הקונבנציונלית.

קבלני בניין בצפון לבניית שלד

בניית שלד – בנייה תקינה של שלד הנה הבסיס להכנה לבעלי מקצוע.קבלני בניין בצפון  עבודה נקייה וישרה תקל על עבודות כטיח וריצוף. אדריכל קב' ע.י.ד.ן מוסיף כי עבודה נקייה וישרה תקצץ עלויות שכן בעלי מקצוע שונים לא יצטרכו לטרוח כפליים על מנת  לגשר בין עבודתם לבין מבנה השלד במידה ואינו ישר.  בקב' ע.י.ד.ן עלויות עבודות השלד הנן עפ"י תוכניות עבודה שמגיש אדריכל החברה ומהנדס הקונסטרוקציה. ריפוי מפלסים, עובי קירות נדרש ושטחן ישפיעו על המחיר. הצעת מחיר קבלן בניין לשלד (כחלק מביצוע הפרוייקט כולו בקב' ע.י.ד.ן(תתייחס לחפירות, קירות תומכים, משטחים ועוד. היא תכלול תוכניות אדריכל ומהנדס כאשר החברה מחוייבת לתוכניות אלו ולאישור ביצוע מול אדריכל ומהנדס החברה. החברה מבצעת הזמנת מעבדה לדגימות בטון ומתייחסת לנתונים בתום קבלני בניין בצפון התקופה הנדרשת. בזמן בניית השלד שטח החברה מגודר ואין כניסה לעוברי אורח. גבולות המבנה לצורך קידוחי יסודות ברורים ויציקות יעשו באישור מהנדס החברה כאשר הוא נוכח בשטח. יש להקפיד על השקיית הבטון במשך 7 ימים. בזמן היציקה תלקח דגימת הבטון ע"י המעבדה איתה עובדת קב' ע.י.ד.ן. התוצאות תוגשנה למשרדי החברה בתום 28 יום שבסופם הבטון מגיע לשיא עמידותו. במידה ועמדו בתקני הבדיקות ניתן להתקדם בבניית המבנה. מחפשים קבלנים בצפון הארץ? האמת היא שזה לא כל כך חשוב מהיכן מגיעים הקבלנים, מה שחשוב הוא מי הם הקבלנים, האם הם קבלנים רשומים, מה הניסיון שלהם, האם ביצעו בעבר פרויקט דומה לזה שאתם רוצים לשכור אותם עבורו, מהם התנאים שהם מאפשרים לכם לניהול הפרויקט, מהם התנאים שהם מוכנים לחתום עליהם במסגרת הסכם עבודה וכן הלאה. בשורות הבאות מסבירים לכם המומחים של קבוצת עידן על הפרמטרים המרכזיים שעל פיהם כדאי לבחור קבלן ביצוע, ובכלל זה גם קבלנים בצפון או בכל מקום אחר בארץ.

מהו התנאי הראשון וההכרחי בבחירת קבלן?

ישנם אינספור קבלנים בצפון הארץ, וכולם יודעים להציע לכם פתרונות לכל סוג של פרויקט, החל מעבודות עפר, דרך עבודות בניין וכלה בעבודות שיפוץ, חשמל, אינסטלציה וגבס. יחד עם זאת, נתח לא קטן מהקבלנים האלה הם אנשים פרטיים עם ידי זהב, ואולי עם ניסיון של שנים בתור פועלי בניין ואולי אפילו עם השכלה מקצועית שרכשו במסגרת לימודי תעודה שונים. בין הקבלנים האלה תוכלו למצוא קבלנים מצוינים, שיודעים לעשות את העבודה מצוין ואולי אפילו תקבלו המלצות עליהם. אבל זה לא העניין. העניין הוא שכאשר אתם עובדים עם קבלנים בצפון, אתם חייבים לוודא שאתם עובדים עם קבלנים רשומים בלבד.

קבלן רשום לעבודות בצפון

קבלן רשום הוא קבלן שרשום בפנקס הקבלנים של משרד השיכון. עצם הרישום של הקבלן בפנקס הקבלנים, מצביע על כך שהקבלן מוכר לרשויות, שהפעילות שלו נבחנה לפניי ולפנים, שהוא עומד בסטנדרטים של אמינות והוגנות ושהוא אוחז בכל היכולות המקצועיות ובהשכלה המקצועית הנדרשת בכדי לספק את השירותים אותם הוא מציע לציבור. בכדי לוודא שכך אכן יהיה, מסווג כל קבלן בתחום ספציפי בענף הבניין ובהיקף ספציפי של פרויקטים (מבחינת תקציב פרויקט). אבל מעבר לערך של בחירת קבלנים בצפון שהם גם רשומים בגלל שהם מוכרים לרשויות, להיותו של קבלן, קבלן רשום, יש ערך מוסף חשוב נוסף. את המעמד הזה של קבלן רשום, אותו קבלן לא ירצה להפסיד ולכן יהיה מחויב לסטנדרטים גבוהים של מקצועיות, שירות והוגנות וזה בדיוק מה שאתם מחפשים, ושאותם לא תוכלו למצוא אצל קבלנים בצפון שהם אינם קבלנים רשומים, או לפחות לא תוכלו לוודא זאת.

פרמטרים שיסייעו לכם לבחון את הקבלן שעומד מולכם

אתם נכנסים לפרויקט בנייה או שיפוץ רחב ידיים, וצפויים להשקיע במסגרתו לא מעט כסף. בפרויקט כזה אתם רוצים לאחוז בכמה שיותר שליטה על הדברים. כך למשל, אתם רוצים לוודא שלא תשלמו את הכסף לקבלן והוא יעלם לכם באמצע העבודה. בהתאם לכך, אתם רוצים לוודא שהקבלן מולו אתם עומדים מוכן למודל תשלומים מדורג על פי אבני דרך. השלים שלב א'? קיבל תשלום. השלים שלב ב'? קיבל תשלום נוסף. השלים את הפרויקט כולו בהצלחה לאחר אישור מהנדס ובדיקת בדק בית? קיבל תשלום אחרון. זהו מודל שכל קבלן מקצועי ואמין אמור להסכים אליו. קבלנים בצפון שהם קבלנים רשומים ומקצועיים, יסכימו גם למעורבות של מפקח בנייה מטעמכם, הלקוחות. מפקח הבנייה הוא הגורם המקצועי שאחראי לוודא שהפרויקט מבוצע על פי הסטנדרטים והאינטרסים שלכם, הלקוחות. קבלנים לא ממש אוהבים את זה, אבל מבחינתכם כלקוחות אתם רוצים לעגן את מעמדו של המפקח ואת סמכותו מול הקבלן. גם את הנושא של בדיקת בדק בית בתום הפרויקט כתנאי לקבלת התשלום האחרון ומתן אחריות על העבודה, אתם רוצים לעגן מול הקבלן. כאמור, לא כל קבלן יסכים לתנאים האלה, וסירוב לתנאים אלה יכול להוות תמרור אזהרה עבורכם. קבוצת עידן היא חברה קבלנית המבצעת מגוון רחב של פרויקטים בענף הבנייה, ויכולה לתת לכם מענה מצוין לכל סוג של פרויקט שיקום, שיפוץ ובנייה אם אתם מחפשים קבלנים בצפון הארץ. קבוצת עידן מנהלת עבורכם את הפרויקט משלב התכנון והיתרי הבנייה ועד שלב הביצוע, הגמר והאישור הסופי במסגרת בדיקת בדק בית. לחברה קבלנים רשומים עימם היא עובדת ועל פי הצורך שוכרת גם קבלני משנה איתם היא עובדת על בסיס קבוע, והם כולם קבלנים רשומים העומדים בסטנדרטים הגבוהים שמכתיבה הקבוצה ושעליהם היא מתחייבת עבור כלל לקוחותיה. אם אתם מחפשים קבלנים בצפון, קבוצת עידן היא האופציה הראשונה עבורכם לבדוק.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!