רובה אפוקסית

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

כידוע מים הם חלק מהותי בחיים שלנו אבל כאשר הם נכנסים לתוך קירות ומרצפות ביתנו, הם כבר פחות חביבים. לכן, אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנו עוסקים בשיפוץ או בניית הבית שלנו הוא השקעה בכל מה שקשור סביב נושא האיטום. האיטום לא מתאפיין אך ורק באיטום של הגג בזפת או יריעות ביטומניות כמו שהיה נהוג לחשוב בעבר אלא מגיע לעוד המון רבדים אחרים ברחבי הבית שלנו.

סגירת המישקים שבין המרצפות הוא תהליךקריטי המסייע למנוע בעיות איטום בהמשך. מישקים זהו שמם המקצועי של אותם רווחים שאנו משאירים בכוונה תחילה בין המרצפות לאור העובדה שהמרצפות לא יכולות להיות צמודות באופן טבעי ולכן עלינו להשאיר רווחים יזומים על מנת לקבל רמת גימור גבוהה.

משיקים רובה

את אותם מישקים חובה למלא על מנת לקבל איטום מושלם של רצפת הבית שלנו ולא לגרום לנזילות לקומה מתחתינו. במידה ולא נאטום את המישקים הללו בצורה מושלמת אנו עלולים לגרום לנזילות ורטיבות בתקרה של השכנים מלמטה בכל פעם שבה נשטוף את הרצפה או יפלו מעט מים על הרצפה בחדר האמבטיה מהכיור או מן המקלחת וכך נגרום לאי נעימות לנו ולשכנים שלנו. על מנת למנוע את זה רובה אפוקסית היא פתרון מצויין שמתאים כמעט לכל מרחב בבית כאשר היא מתאימה במיוחד למקומות בעלי רטיבות גבוהה כמו מטבח או אמבטיה.

מהם היתרונות של הרובה האפוקסית?

רובה אפוקסית היא חומר מאוד פופולרי בגלל כמה סיבות. מעבר לסיבה שציינו קודם לכן כי היא פופולרית בשל העמידות והחוזקה שלה הרובה האפוקסית נחשבת לחומר איכותי היות והיא אינה סופגת כתמים.

העובדה שהיא אינה סופגת כתמים עוזרת לנו במקומות בהם כתמים עלולים להוות בעיה כמו במטבח למשל ששם כל רובה אחרת תספוג כתמי שמן, רוטב וכדומה בעוד רובה אפוקסית לא תספוג כל כתם כתוצאה מבישול או לכלוך. מעבר למטבח שימוש ברובה אפוקסית יעיל לכל מקום בו נרצה להשיג גימור בעל אסתטיקה גבוהה וכזה שיהיה לנו חשוב לשמור עליו נקי מכתמים כאלה ואחרים. יתרון מרכזי הוא שלאור העמידות שלה היא מאריכה את חיי המבנה עצם כך שאין בו רטיבויות ונזילות וגם את חיי האריחים והמרצפות ששומרים על חוזקם לאורך זמן.

עוד יתרון מאוד חשוב של הרובה האפוקסית הוא הגמישות שלה בהיבט העיצוב. כאשר העיצוב חשוב לנו מאוד ואנו רוצים לשמור על קו עיצובי כזה או אחר גם הצבע של הרובה עצמה יהיה חשוב לנו מאוד. לרובה אפוקסית מגוון רחב מאוד של צבעים ולכן הגמישות העיצובית שהיא מקנה לנו גבוהה מאוד בניגוד לפתרונות אחרים של איטום מישקים שנותנים לנו מספר בודד של צבעים. כך, נוכל לנעשה לשמר על סגנון עיצוב או צבעים כאלה ואחרים עימם אנו רוצים לעבוד וגם לא להתפשר על איכות החומרים עימם אנו עובדים ועל התוצאה אותה נקבל.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!