שיפוצים באשדוד

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

מזל טוב! אתם מתכננים לשפץ את הבית או הדירה וכעת אתם מחפשים קבלן שיפוצים באשדוד או חברה מקצועית המתמחה בשיפוצים. יש לא מעט קריטריונים שעלינו להתייחס אליהם כמו רמת הניסיון של הקבלן, זמינות, חומרי עבודה איתם הוא עובד, הסתכלות על פרויקטים קודמים, רמת גימור, אחריות ומחירים אבל הפעם בחרנו לדבר איתכם על נושא לא פחות חשוב. נושא קריטי שאי אפשר לוותר עליו באף שיפוץ החל מהקטן ועד המורכב ביותר. כתב כמויות

שיפוצים באשדוד – מהו כתב כמויות ומדוע הוא כל כך חשוב?

בין אם אתם מתכננים לשפץ את חדר האמבטיה בלבד ובין אם אתם משפצים את הבית כולו, כתב הכמויות הוא מסמך קריטי המרכז את כל העבודות שהולכות להתבצע אצלכם בבית. עבודות הריסה, עבודות בניה, עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה, עיצובים בגבס – זוהיא כמובן רק רשימה חלקית. כתב הכמויות מפרט לסעיפים ותתי סעיפים את המוצרים, הרכיבים וחומרי העבודה בכל תהליך, כאשר מפורטות גם כמויות של כל מוצר והמחיר שלו.

למעשה, מדובר בסוג של הסכם ביניכם לבין הקבלן (בלי קשר לחוזה העבודה), שמחייב את הקבלן לספק לכם לאורך כל תהליך השיפוץ.  יש גם דברים שמחייבים אתכם במסמך הזה. המטרה של כתב הכמויות היא שכל המידע וכל הפרטים הכוללים את השיפוץ ומאפיינים אותו יהיו כתובים שחור על גבי לבן ולכן אין  אף דרך להציג אותם אחרת.

כתב כמויות להשוואת מחירים לגבי חברות שיפוצים באשדוד

דבר נוסף שכתב הכמויות יכול מאוד לעזור הוא בכל מה שקשור להשוואת מחירים. כלומר, לאחר שכתב הכמויות מוכן על ידכם (יש כל מיני תוכנות שמראות איך מנסחים ואיך עושים את זה) אתם יכולים להגיש אותו לכמה קבלנים או חברות שיפוצים באשדוד ואז תקבלו כמה הצעות מחיר לגבי אותה תכנית. תמחור של העבודה רק לפי התכניות מבלי לראות כתב כמויות יוצר מצב שבו הקבלן שהציע לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר, לא באמת הבין את התכניות כמו שהם סורטטו וכאן בדיוק החשיבות של כתב הכמויות. אי אפשר לפרש את המידע בכמה דרכים.

מתי לייצר כתב כמויות?

עוד לפני שאתם בוחרים את הקבלן. למעשה, אם אתם נעזרים במעצב פנים או אדריכל אתם יכולים כבר לבקש ממנו לייצר עבורכם את כתב הכמויות כדי שלא תגיעו למצב שמתחילה עבודה ואתם חושבים שהקבלן יודע בדיוק מה הולך להיות אבל בפועל אתם לא מקבלים את זה.

רוצים לשמוע מידע נוסף על תהליך תכנון שיפוץ, כתב כמויות, חתימה על חוזה, בניית תקציב ותהליכים נוספים שיהפכו את השיפוץ שלכם בדיוק כפי שאתם מדמיינים? היחידה לשיפוצים נמצאים בקשר ישיר עם קבלני השיפוצים המובילים בישראל. אנו נשמח לסייע לכם בכל שלב בשיפוץ שלכם מא‘ ועד ת‘. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, להוזיל עלויות ולהימנע מטעויות וליקויים תוך כדי השיפוץ מה שיבטיח תמורה מושלמת למחיר שאתם משקיעים. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!