בניית קיר בלוקים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

מתכננים להיכנס לפרויקט של שיפוץ ממש בקרוב? רוצים לשנות את הרכב החללים אצלכם בבית? הפוסט הבא בדיוק בשבילכם ויפורט בו כל המידע שצריך וכדאי לדעת על בניית קיר בלוקים.

בניית קיר בלוקים הוא שלב אותו מכניסים בשיפוץ או פרויקט בו רוצים להרוס את הקירות הישנים ולבנות במקומם קיר או קירות חדשים.

מתי נרצה לבנות קיר בלוקים?

ובכן יש סיבות עיקריות אשר גורמות לאנשים לבצע בניית קיר בלוקים. הסיבה הראשונה היא כאשר הצרכים שלנו משתנים. החיים דינמיים וכל הזמן יש שינויים בהרכב המשפחתי. בניית קיר בלוקים יכולה להפוך רלוונטית מתמיד כאשר מצטרף אלינו תינוק למשפחה ואז יש צורך בחלל נוסף. יחד עם זאת, אם אחד הילדים או יותר עוזבים את הבית, יכול מאוד להיות שנרצה למקסם את החלל ולפתוח אותו. 

סיבה נוספת שיכולה להוביל לשבירה ובניה של קירות בלוקים היא כאשר נרצה ליצור מרחב פתוח המשלב בין הסלון למטבח. אם למשל רכשתם דירה גדולה יחסית שהמטרה שלה היא השקעה כלומר אתם רוצים להשכיר אותה ולמקסם את הרווח שלכם תוכלו להפוך דירה של שלושה חדרים לדירת ארבעה חדרים.

בניית קיר בלוקים – איך זה מתבצע?

תהליך של בניית קיר בלוקים נעשה עם קירות גבס או קירות בלוקים כאשר עלינו להתמקד בבלוקים עצמם ובאופן שבו אנו בונים את המחיצות פנים מהבלוקים. יש המון סוגים וגדלים של בלוקים, כאשר ברוב המקרים נבחר בבלוק בטון המשלב בין תערובת חול, מלא וחצץ. בדרך כלל בלוק בטון נע בין עובי של 7-10 ס“מ.

את סוג הבלוק בוחרים בהתאם למה שאנחנו רוצים ליצור ולבנות. כלומר, אם אנחנו רוצים לבנות קיר חזק עם רמת בידוד גבוהה, נבחר בבלוק בטון 10 אבל אם אנחנו רוצים לבנות בלוק לקיר בחלל קטן וכל מה שחשוב לנו הוא לייצר מרחב, נבחר בבלוק 7.

איך מתבצעת בניית קיר בלוקים בשלבים?

  1. בשלב הראשון חשוב לזכור שאת קיר הבלוקים אנו בונים על גבי בטון חשוף. לכן, אם הריצוף לא מוחלק, חייבים לבצע חציבה בריצוף עצמו. לעתים יש צורך לחשוף אותו כדי להחליף את הריצוף.
  2. הרטבה של הבטון המכונה אשפרה במטרה ליצור חיבור איכותי.
  3. יצירת שכבת בטון נוספת והנחת הבלוק הראשון. פילוס והשמת שורת בלוקים. שוב יישום, מתיחה של חוט במטרה ליצור קו ישר.
  4. בשלב זה מניחים על כל שלוש שורות של בלוקים קוצי ברזל העוברים בתוך הקיר.
  5. שכבת בטון הנקראית חגורת בטון.
  6. רשת יוטה.
  7. טיח.

מעוניינים לשמוע מידע נוסף על בניית קיר בלוקים? המומחים של היחידה לשיפוצים ישמחו לסייע לכם בכל שאלה או בקשה.

אנו עובדים עם בעלי המקצוע המובילים בישראל בתחום התכנון, הבניה והשיפוצים ביניהם אדריכלים, מהנדסים, קבלנים ושיפוצניקים. נשמח לסייע לכם בכל התהליך מא‘ ועד ת‘. דרכנו תוכלו לייעל תהליכים, להימנע מליקויים עתידיים, לחסוך זמן יקר ולהוזיל את עלות השיפוץ בעשרות אחוזים. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם במהרה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!