הנדמין בטבריה

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בטבריה לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק. יחד עם זאת, שירותי הנדימן הם לחלוטין לא שירותי שיפוצים. אז מה זה בדיוק הנדימן? לאילו סוגי עבודות מזמינים הנדימן? האם כל הנדימן מתאים לכל סוגי העבודות או שחשוב לבחור את ההנדימן בטבריה המתאים לסוגי העבודות אותן אתם רוצים לבצע? כיצד מתבצע התמחור של שירותי הנדימן? האם המחיר כולל גם חומרים או רק עבודה? את כל התשובות על שאלות אלו ועוד, נותנים לכם בשורות הבאות המומחים של היחידה לשיפוצים, שמציעה בין היתר, גם שירותי הנדימן בכל רחבי הארץ.

אייקון של מברשת צביעה

מה זה הנדימן?

הנדימן הוא מונח שאומץ על ידי הישראלים אך מקורו הוא בארה"ב. המונח מתייחס לאיש בעל ידי זהב, שיודע לבצע את כל העבודות הקטנות בבית, לרבות עבודות תליית מדפים, הרכבת רהיטים, חידוש רהיטים, תיקוני צנרת, תיקוני נגרות, תיקוני גבס, תיקוני צבע וכן הלאה. המדובר בכל המשימות שבבתים רבים מבוצעים על ידי הגברים בבית, אם כי לא מעט פעמים גם על ידי נשים, ללא צורך בהזמנת איש מקצוע. יחד עם זאת, בהרבה מאוד בתים אחרים פשוט אין זמן או אין ידע או אין יכולת לבצע את המשימות האלה באופן עצמאי ובמקרים אלה אפשר להזמין איש מקצוע שמציע שירותי הנדימן.

בחירת שיפוצניק מומלץ ב בטבריה

בכל מקרה, חשוב לזכור שהנדימן הוא לא איש שיפוצים וכאשר אתם מזמינים שירותי הנדימן, אין הכוונה לכך שאתם נכנסים לפרויקט שיפוץ לשיפוץ חדר האמבטיה או הדירה כולה. הנדימן הוא שירות שמתייחס לעבודות תחזוקה קלות ברחבי הבית ולא לשום דבר שיורד לעומק. מן הסתם, רבים מאנשי המקצוע המציעים שירותי הנדימן הם גם אנשי שיפוצים שיודעים איך לשפץ בית מא' ועד ת', ולכן גם בהחלט יכולים לספק שירותי הנדימן, אבל זאת לא חובה. ישנם אנשי מקצוע שמציעים שירותי הנדימן בלבד על אף שהם אינם אנשי שיפוצים, והם יכולים להציע לכם את שירותי ההנדימן ברמה מקצועית לא פחות טובה.

מהן עבודות הבית שעבורן מזמינים שירותי הנדימן?

ובכן, מגוון המשימות שיכול לבצע עבורכם הנדימן בטבריה הוא כמעט אינסופי, אבל המכנה המשותף של כולן הוא שלאף אחת מהן לא נדרש איש מקצוע מומחה. כך למשל, במסגרת שירותי הנדימן, אתם בהחלט עשויים להזדקק לאיש מקצוע כזה בכדי להתקין לכם חסכמים בבית או להחליף לכם את צינור המקלחת במקלחון. יחד עם זאת, אם יש לכם בעיה של נזילה או של רטיבות, או שמכל סיבה אחרת אתם רוצים לחדור אל הצנרת שבתוך הקירות ולבצע בה תיקונים והחלפות, הרי שבמקרה הזה אתם רוצים להזמין אינסטלטור ולא הנדימן.

הנדימן בטבריה

רק כדי לתת המחשה לגבי מגוון העבודות שתוכלו לבצע בסיועו של הנדימן, נפרט את הבאים: התקנת מדפים, תיקון ארונות, חיזוק צירים בארונות, החלפת ברזים וצנרת חיצונית, תליית תמונות, תיקוני טיח וצבע, תיקון תריס או רצועת תריס קרועה, הרכבת רהיטים חדשים, שינוי תצורה של רהיטים מודולריים למיניהם, התקנת סוכך למרפסת או לגינה וכן הלאה. כל המשימות הללו הן משימות שלא לכולנו יש את הידע, היכולת, החשק או הזמן לבצע אותן, אבל הן לא באמת דורשות התמחות יוצאת דופן מעבר לשתי ידי זהב. אלו הן בדיוק העבודות הקלאסיות שעבורן מזמינים שירות הנדימן.

כיצד מתומחר שירות הנדימן?

תמחור של שירותי הנדימן בטבריה יכול להתבצע בכמה וכמה צורות. המודל הנוח ביותר הוא מודל של עבודה לפי שעה. איש המקצוע יודע כמה הוא רוצה להרוויח בכל שעת עבודה שלו וזה המחיר שהוא גובה. מודל זה יכול לכלול תנאים שונים כמו גביית תעריף של שעה מלאה על כל שעה או חלק ממנה. המודל הנוסף הוא מודל של תמחור לפי משימה. ישנן משימות שעבורן יגבה איש המקצוע מאה שקלים וישנן משימות אחרות שעליהן הוא יגבה 50 שקלים או לחילופין, 500 שקלים. מודל זה מתאים יותר לשירות שכולל משימה אחת או מספר בודד של משימות ידועות מראש. המודל השעתי מתאים יותר להזמנת הנדימן לביצוע שורה של תיקונים בבית.

שיפוץ דירה ישנה ב בטבריה

מעבר למודל התמחור

ישנו גם ההיבט של עלות החומרים. בכל קבלת הצעת מחיר, עליכם לבדוק האם ההצעה כוללת את החומרים או שהחומרים צריכים להיות מסופקים על ידכם. אם ההצעה ניתנת לכם מבלי שההנדימן בכלל יודע מהן המשימות שיש לבצע, הרי שההצעה לא כוללת חומרים ואם ההנדימן יטען שכן, זה כבר יכול להעלות אצלכם חשד. מדוע? מכיוון שאף הנדימן מקצועי לא יתחייב על אספקת החומרים בעצמו במסגרת הצעת המחיר שלו, אם הוא אינו יודע כלל מה הם החומרים שעליו לרכוש ולהביא איתו. אז או שהוא בסופו של דבר יגיד לכם שאתם צריכים לקנות את החומרים בעצמכם, או שהוא מתמחר לכם בתמחור גבוה באופן חריג, כך שיכסה לו כל הוצאה אפשרית על חומרים.

חשבתם שהזמנת הנדימן בטבריה זה עניין פשוט? אז הנה אתם מגלים שלא. מה שהכי פשוט הוא להיות שקופים לחלוטין, אתם כלפי ההנדימן וההנדימן כלפיכם. פרטו בפניו את כל המשימות שאתם רוצים שיבצע, הסבירו לו מה צריך לבצע פחות או יותר בכל משימה ובקשו הצעת מחיר כוללת. כמו כן, בקשו ממנו לציין במפורט הצעה כוללת חומרים והצעה ללא חומרים, כך שתוכלו לבחור מה מתאים לכם יותר. רבים חושבים שעדיף להם לקנות את החומרים בעצמם, שכן גם על החומרים עושים אנשי המקצוע רווח, אלא שהרווח הזה מגיע לאנשי המקצוע בכל מקרה, ואם הם לא יגבו אותו דרך החומרים, הם יגבו אותו דרך מחיר גבוה יותר עבור העבודה.

בסופו של דבר, כדי לפשט את התהליך, פשוט בקשו הצעת מחיר רק וודאו שההצעה כוללת את כל מה שאתם צריכים ושאין שום פרט שאותו יוכל איש המקצוע לנצל בכדי לשנות את מה שסיכמתם לאחר שהוא כבר הגיע אליכם, או יותר גרוע, לאחר שכבר שילמתם לו, אפילו חלק מהתשלום.

מה לגבי אחריות?

אחריות הוא מרכיב חשוב מאוד בכל שירות הנדימן ולמרבה הצער לא כל אנשי המקצוע העוסקים בתחום זה, אכן מעניקים את האחריות הראויה על העבודה שלהם. אתם מבחינתכם רוצים להבטיח שאתם מקבלים אחריות על כל העבודה שבוצעה עבורכם, ואם איש המקצוע מביא איתו גם את החומרים, אז גם על החומרים הללו אתם רוצים אחריות מלאה. אחריות זו יכולה לנוע בין 3 חודשים ובין שנה, אבל איש מקצוע אמיתי פשוט יעניק לכם אחריות מלאה על הכל למשך שנה.

האם צריך לחתום על הסכם עבודה עם הנדימן?

ובכן, התשובה היא שזה בהחלט אפשרי, אבל לפעמים זה גם קצת מוגזם. במקרים רבים, מדובר במשימות קלות שההנדימן מבצע בבית וגם הסכומים המשולמים הם לא גבוהים במיוחד. אם הייתם נעזרים למשל בעורך דין כדי לנסח את ההסכם, ייתכן שרק דמי הטרחה של עורך הדין היו גבוהים יותר מהשירות כולו ואם זה מצדיק את זה שתחתמו על הסכם ללא ליווי עורך דין בגלל דמי טרחה, אז זה לא מצדיק הסכם מלכתחילה.

יחד עם זאת, אתם לא רוצים לעשות שום צעד מחייב לפני שהדברים כתובים ומפורטים בצורה ברורה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא לשלוח להנדימן בטבריה בו בחרתם הודעת דואר אלקטרוני ובה אתם מפרטים את כל הפרטים של השירות כולל עלויות, לוחות זמנים, תמחור עבודה, תמחור חומרים, אחריות, תנאי תשלום וכדומה ומבקשים מההנדימן לאשר לכם את הדברים במייל חוזר. מסמך כזה יכול בהחלט לשרת אתכם אם וכאשר תידרשו לצאת למאבק משפטי בהנדימן, אם כי בהחלט מדובר במקרה קיצוני למדי. אם אתם רוצים להקפיד הקפדה יתרה, תוכלו להדפיס את המייל, כולל האישור שנתן לכם עליו ההנדימן, וכשהוא מגיע אליכם, לפני שהוא מתחיל לעבוד, לבקש ממנו שיחתום על המייל ואף כדאי לצלם את תעודת הזהות שלו, אפילו באמצעות הטלפון שלכם.

מצד אחד, אתם רוצים להיות קפדניים ומצד שני אתם לא רוצים להוציא לבנאדם את החשק לעבוד איתכם. דברים אלה נכונים לכל תחום בחיים ולא רק להזמנת שירותי הנדימן, ואתם אמורים לדעת את המינון הנכון של הדברים על מנת להבטיח את עצמכם מצד אחד, ועדיין להבטיח שההנדימן יבצע את עבודתו בהנאה ובשמחה, מה שיפעל רק לטובתכם בסופו של דבר.

ממי מזמינים שירותי הנדימן בטבריה ?

שירותי הנדימן מסופקים היום על ידי שני סוגים של אנשי מקצוע: קבלני שיפוצים ואנשי שיפוצים המציעים גם שירותי הנדימן וכן אנשים פרטיים עם ידי זהב שמציעים שירותי הנדימן על אף שהם לא עוסקים בתחום השיפוצים כלל. מה יותר טוב? ובכן, לכל אפשרות יש את היתרונות והחסרונות שלה. מצד אחד, אנשי שיפוצים מגיעים אליכם עם הרבה יותר ידע, ניסיון והיכרות עם מעגלי ידע רחבים יותר ממה שנדרש לצורך ביצוע המשימות הקלות. מצד שני, ידע נרחב זה יכול להוביל אותם גם להציע לכם כל מיני הצעות לפעולות שאתם לא באמת זקוקים להן, אבל עבורם זה יכול לייצר עוד הכנסה מעבר לעבודות ההנדימן. בסופו של דבר, צריך לזכור שהעסק המרכזי של קבלני שיפוצים הוא שיפוצים ולשם הם תמיד יובילו בכל התנהלות עסקית שלהם.

אנשים פרטיים שמבצעים פעולות תחזוקה במודל הנדימן אמנם לא עוסקים בשיפוצים, אבל בדרך כלל יש להם את הידע הנרחב שנדרש כדי לבצע את כל המשימות הנדרשות ברמה הגבוהה ביותר ולא פחות מזו של אנשי שיפוצים. מצד שני, אם במסגרת הפעולות השונות בבית, אכן יתגלו ליקויים שדורשים פעולות שיפוץ נרחבות יותר, לא בטוח שאותו הנדימן פרטי ידע לבצע אותן עבורכם. אלא שזה לא לגמרי חיסרון כל עוד אותו הנדימן מביא לידיעתכם את הליקוי ואת האפשרות לתקן אותו, או אז תוכלו להזמין איש מקצוע מומחה לתיקון הספציפי.

חשוב יותר למצוא הנדימן בטבריה מקצועי, אדיב, שמציע את השירות שלו במחירים אטרקטיביים, שיודע לבצע כל עבודת תחזוקה קלה בבית ויכול לסייע לכם בכל המשימות העומדות על הפרק. אם ההנדימן מתחיל לסנן את המשימות וטוען שהוא לא יכול לבצע את חלקן, פשוט חפשו מישהו אחר. אתם לחלוטין לא רוצים להפוך את העניין הפעוט הזה של עבודות תחזוקה קלות בבית למשימה אינסופית שדורשת מעורבות של מספר אנשי מקצוע.

היחידה לשיפוצים מציעה לכם צוות של אנשי מקצוע, שחלקם עוסקים בשיפוצים נרחבים ועמוקים וחלקם מתמחים דווקא בעבודות הנדימן ומיועדים לשירות ספציפי זה של החברה. מיותר לציין שעל כל השירותים מפקחת החברה ומעניקה את ההתחייבות שלה לסטנדרטים ואת האחריות שלה על החומרים, העבודה וכל מרכיבי השירות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!