מדרגות בטון

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אם אתם רוצים להוסיף מדרגות לבית הקיים, לבנות מדרגות בפרויקט בנייה חדשה, או פשוט להחליף את המדרגות בבית, מדרגות בטון היא האופציה הטובה ביותר עבורכם, במיוחד אם מדובר במרחב חוץ, אבל לא רק. מהם סוגי המדרגות שמהם תוכלו לבחור? מה הופך את האופציה של מדרגות בטון לאופציה הכדאית והנכונה ביותר, לבטח במרחבי חוץ? כמה עולה לבנות מדרגות בטון? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות המומחים של היחידה לשיפוצים.

סוגים של מדרגות לבית ולחוץ

קשה לחשוב על חומר גלם שממנו לא ניתן היום לבנות מדרגות לבית או אפילו למרחב החוץ. את גרם המדרגות שמחבר בין קומות הבית ואת המדרגות בשביל הכניסה לבית תוכלו לבנות מכל חומר גלם שעולה בדעתכם, החל מעץ, דרך מתכת, עובר בזכוכית וכמובן מבטון ואבן. ואל על פי כן, כשבוחנים את כל חומרי הגלם הללו, המאפיין המרכזי שמבדיל ביניהם הוא האופי העיצובי שלהם, אבל מבחינה הנדסית, מבחינת חוזק מבני ומבחינת עמידות לאורך זמן והצורך בתחזוקה, מדרגות בטון הן ללא ספק האופציה הטובה ביותר. בניגוד לעץ שנשחק וסובל מדפורמציות לאורך זמן, בניגוד למתכת שמתכווצת ומתרחבת בהתאם לטמפרטורה ובכך משפיעה על כל שכבת הגמר שמכסה אותה, בניגוד למדרגות זכוכית שיכולות להיות מאוד אסתטיות אבל פחות חזקות מבחינה מבנית וגם מאוד רגישות לקרינת שמש חזקה, מדרגות בטון מעניקות לכם חוזק מבני מקסימלי ללא צורך בתחזוקה ולאורך עשורים שלמים.

אפשר גם לעצב איך שרוצים

העניין הוא שמבחינה אסתטית, בטון הוא כנראה החומר הכי פחות "סקסי". בהיבט זה חשוב לזכור את הדבר הפשוט הבא: הבטון משמש לבניית שלד המדרגות ממש כפי שהוא משמש לבניית שלד של בית. בדיוק כפי שאת שלד הבית שלכם אתם יכולים "להלביש" בכל אופן שתרצו, כך תוכלו לעשות גם עם מדרגות בטון. בכלל זה תוכלו לצפות את מדרגות הבטון בלוחות עץ אלון, אורן, איפאה, בוק ועוד. תוכלו לצפות אותן בשכבה פולימרית, בשטיח, במתכת חדשנית ועתידנית ואפילו בשכבת אפוקסי מעוצבת עליה גם תוכלו להוסיף משטח זכוכית אם תרצו. הבטון עצמו משמש כשלד המדרגות ומעניק להן את התצורה ואת החוזק המבני שלהן. משם, השמים הם הגבול עבורכם.

כמה עולות מדרגות בטון?

עלות מדרגות בטון ניתנת לרוב לפי מ"ר או לפי יחידה. ככלל, בניית מדרגות בטון מוחלק שהיא אולי האופציה החזקה והמעוצבת ביותר שתוכלו למצוא בעולם המדרגות, תעלה לכם כ-250 ₪ למ"ר. מדרגות בטון בחיפוי עץ תעלה לכם החל מ-200 ₪ ליחידה בהתאם לגודל המדרגה ולסוג עץ החיפוי. מדרגות מבטון טרומי תעלנה לכם כ-370 ₪ למ"ר, אבל תחסוכנה לכם את עלות העבודה שכן המדרגות מגיעות מוכנות וצריך רק להתקין אותן במקומן.

אם אתם מחפשים את המודל האולטימטיבי של מדרגות בטון שמשלבות בתוכן חוזק מבני רב מאוד ועיצוב יוצא דופן, מדרגות בטון מוחלק היא האופציה הטובה ביותר עבורכם. המדובר במדרגות בטון שעובר יישור והחלקה ולבסוף יציקה של שכבת אפוקסי באמצעותה תוכלו להעניק למדרגות את העיצוב המועדף עליכם עם המון ברק ועם כל דוגמת עיצוב ובכל גוון שאתם יכולים לדמיין.

יחידת השיפוצים היא חברה קבלנית רשומה, המבצעת מגוון רחב של עבודות שיפוץ ובנייה, ובכלל זה גם מבצעת בנייה של מדרגות בטון מוחלק, בחיפוי עץ, בחיפוי אפוקסי וזכוכית, בחיפוי מתכת וכל אופציה אחרת שתבחרו. יועצי החברה מסייעים ללקוח בהבנת כלל האפשרויות הקיימות ובבחירת האפשרות המתאימה לו ביותר מבחינת העדפות עיצוב ובכפוף למסגרת התקציב שעומד לרשותו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!