צביעת דירה – מדריך עשה זאת בעצמך מול בחירת קבלן

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צביעת דירה היא משימה מקצועית, שמחייבת ידע מקצועי, כלי עבודה מקצועיים ועבודה מקצועית בפועל, אבל זה לא אומר שאי אפשר לבצע אותה גם בידיים לא מקצועיות. מן הסתם, התוצאות לא תהיינה אותן תוצאות במרבית המקרים ומן הסתם, אם אתם בכל זאת בוחרים באופציה של צביעת דירה בשיטת עשה זאת בעצמך, הרי שהתוצאות הצפויות מקובלות עליכם ומספיק טובות לכם ואין לכם צורך בתוצאות שהן מעבר לכך. בשורות הבאות נספר לכם איך נכון לצבוע את הדירה בשיטת עשה זאת בעצמך, ולאחר מכן גם נבחן את האפשרות של בחירת קבלן צבע כאלטרנטיבה למי שמעוניין בתוצאות מקצועיות יותר.

צובעים בשעות הבוקר

הדבר הראשון שאתם רוצים לזכור בכל פרויקט צביעת דירה הוא שאת פעולת הצביעה אתם רוצים לכוון לשעות הבוקר, כך שהצביעה תיכנס אל תוך שעות הצהריים ויום העבודה יסתיים בשעות אחר הצהריים. למה? מכיוון שככל שהטמפרטורה בחדר היא גבוהה יותר, כך הצבע נמרח ונטמע טוב יותר בשכבות הטיח או הצבע שמתחתיו. שעות הבוקר הן לא השעות החמות ביותר של היום, אבל הן חמות יותר משעות הלילה ובהנחה שהצביעה תימשך לאורך היום, מרבית עבודת הצביעה תתבצע בשעות החמות שבהן הטמפרטורה בחדר מגיעה לשיא. על אותו מטבע מומלץ שלא לבצע צביעה של הדירה עם מזגן פועל ברקע.

מכינים את חלל הפנים לצביעה

כעת אתם רוצים להכין את חלל הפנים לצביעה, על מנת להימנע מסחבת בתהליך הצביעה, במסגרתה עליכם להפסיק לסירוגין את עבודת הצביעה בכדי להזיז רהיטים. כנסו את כל הרהיטים בחדר אחד, או במרכזו של כל חדר וכסו אותם בניילון, בבדים שונים או בנייר עיתון. וודאו כי יש לכם חופש תנועה מלא מסביב לערימת הרהיטים במרכז החדר ושלא קיימת חסימה של התנועה, שיכולה לפגוע בגישה שלכם ובהמשך לכך גם לאיכות הצביעה.

יוצרים מסגרת

ממש כמו ציור שאנו מציירים על נייר, גם במקרה של צביעת דירה חשוב ליצור מסגרת ראשונית שמגדירה את גבולות הגזרה של העבודה. סימון המסגרת מבוצע באמצעות מברשת ברוחב 5-7 ס"מ תוך טבילה מינימלית בפח הצבע, על מנת לחסוך בצבע לעניין זה. סימון המסגרת צריך להיות רחוק כ-10 ס"מ מהמסגרת הפיזית (מהקיר הסמוך או ממשקוף החלון או הדלת למשל). לאחר מכן, באמצעות רולר קטן, יש להרחיב את המסגרת אל עבר הגבול הפיזי כאמור וזאת מבלי לגעת בגבול. זאת אומרת שהרולר לא יגע בקיר האנכי, פשוט מכיוון שנגיעה כזאת יוצרת מגע של צבע שהוא אינו מריחה ובסופו של דבר נותר סימן שפוגע באסתטיקה של העבודה כולה.

מתחילים בתקרה

לא בכל משימת צביעת דירה יש צורך לצבוע גם את התקרה. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים לצבוע את התקרה, הרי שעבודת הצביעה חייבת להתחיל בצביעת התקרה ורק לאחר שסיימתם את צביעתה באופן סופי ומוחלט, רק אז כדאי לעבור לצביעת הקירות עצמם. הסיבה לכך היא שאנחנו רוצים למנוע נתזים של צבע מהתקרה אל הקירות שכבר נצבעו. נתזים כאלה אינם ניתנים למניעה ולכן חשוב שצביעת הקירות תתבצע רק לאחר צביעת התקרה. את התקרה יש לצבוע עם מברשת לאורך חיבור התקרה עם הקירות, ואת תוכן המסגרת יש לצבוע עם רולר.

צובעים בשתי שכבות לפחות

אחת השאלות שאיתן מתמודד כל אדם הצובע את דירתו באופן עצמאי היא כמה שכבות צריך, והתשובה היא שלצורך קבלת תוצאות איכותיות ואחידות, יש לבצע צביעת דירה בשתי שכבות לפחות. לאחר שסיימתם שכבה אחת, יש להמתין מספר שעות (בינתיים אפשר לעבור לחדרים האחרים) ורק לאחר שהצבע התייבש יש ליישם את השכבה השנייה. כמו כן, אם אתם רוצים לקבל מרקם חלק עד כמה שניתן, לאחר סיום צביעת השכבה השנייה, מומלץ לעבור עם מברשת או רולר ללא צבע כלל בכיוון אחד מלמעלה כלפי מטה.

מגנים על מכלולים באמצעות מסקנטייפ

בכדי להימנע מלכלוך של אביזרים המותקנים לקירות, מומלץ לכסות אותם, במלואם או לפחות את קווי הגבול שלהם, באמצעות פסי מסקנטייפ. את כיסויי המסקנטייפ כדאי לשלב בתהליך ההכנה של החדר לצביעה ולהשלים את כל הדבקות המסקנטייפ על משקופי החלונות והדלתות, על המתגים החשמליים ואפילו על הפאנלים, עוד לפני שהתחלתם לצבוע. שימו לב שחשוב מאוד לדייק ביישום המסקנטייפ ולא לחרוג אל תוך שטח הצביעה. עדיף שיחרוג מעט צבע אל המכלול המוגן מאשר שייווצר שטח קיר מת שאליו לא הגיע הצבע. השתמשו במסקנטייפ ברוחב המתאים על מנת להבטיח הגנה מיטבית לאותם מכלולים, הגנה שתאפשר לכם חופש פעולה ללא חשש.

צובעים בגוון ביניים

אם וכאשר, ורק אם וכאשר הבית שלכם צבוע בגוון כהה ואתם מתכוונים לצבוע אותו בגוון בהיר, חשוב ליישם לפחות שכבה אחת של גוון ביניים בין הגוון הכהה לגוון הבהיר. כך למשל, אם הקיר צבוע בגוון אדום ואתם רוצים להלבין אותו, מומלץ מאוד לצבוע תחילה בשכבה של גוון ביניים כדוגמת אדום בהיר. יש להמתין כשעתיים לייבוש שכבת הביניים ולאחר מכן לצבוע שתי שכבות נוספות של הגוון הבהיר. דברים אלה נכונים למעבר מגוון כהה לגוון בהיר בלבד ואינו רלוונטי בכיוון ההפוך או כאשר מבקשים לבצע הבהרה זעירה בגוון שנותר בסופו של דבר עדיין כהה.

מסירים את המסקנטייפ רק בסוף

לאחר שהשלמתם את משימת הצביעה, המתינו 24 שעות לייבוש מלא של כל שכבות הצבע ורק לאחר מכן הסירו את המסקנטייפ. הסרת הסמקנטייפ צריכה להתבצע בזהירות על מנת שלא לפגוע בצבע הסמוך אליו. חתכו את קצה פס המסקנטייפ כדי שתוכלו לאחוז בו ומשכו אותו בצורה איטית בזווית של 45 מעלות, באופן שימנע פגיעה בשכבת הצבע והותרת סימנים כתוצאה מהסרת המסקנטייפ. המפתח פה הוא להמתין עד לייבוש מלא של הקיר ולבצע את הסרת המסקנטייפ בצורה איטית וזהירה.

ניקיון כתמי צבע

כתמי צבע הם תופעת לוואי של כל משימת צביעת דירה ולא ניתן להימנע מהם. השיקול מתי לנקות את אותם כתמי צבע הוא לגמרי שלכם. ההמלצה היא להצטייד במגבוני אלכוהול או בנוזל אלכוהולי עם פיסת בד ולנקות את הכתמים תוך כדי צביעה לפני שהם מתייבשים על הרצפה או על הרהיט. שיטה זו היא השיטה הנכונה במיוחד במקרים בהם הבית מלא ברהיטים שמרוכזים במרכז החדר. כאשר מדובר בדירה ריקה לחלוטין, ניתן להשתמש בכמויות נאות יותר של מים להסרת הצבע, אך גם במקרה זה המים רק יסייעו לכם במעט. ניקיון מהיר של כתמי הצבע לפני שהם מתייבשים הוא פתרון הניקוי הטוב והיעיל ביותר.

כשיוצאים להפסקה או מסיימים

החלטתם לסיים את העבודה להיום אבל העבודה טרם נסתיימה? מה שאתם רוצים לוודא הוא שהצבע על גבי סיבי המברשת או הרולר נותר לח ורטוב ולא מתייבש. אין צורך וגם לא נכון לשטוף את הכלים לפני שמסיימים לחלוטין את הצביעה. מה שאתם כן רוצים לעשות הוא לעטוף היטב את המברשת או הרולר באמצעות ניילון נצמד, כך שלא יהיה להם מגע עם האוויר. או אז תוכלו להכניס את הציוד לאחסון בתוך המקרר כדי למזער את פוטנציאל הייבוש עד כמה שניתן והוציאו הכל חזרה מהמקרר למחרת, כחצי שעה לפחות לפני שאתם מתכוונים להתחיל שוב לצבוע וזאת על מנת להחזיר לסיבי המברשת או הרולר את הגמישות הטבעית שלהם.

אם להבדיל, סיימתם לחלוטין את כל משימת צביעת הדירה שלכם, או אז אתם כן רוצים לנקות היטב את הציוד ואת זה תוכלו לעשות בצורה הבאה: לתוך קערה, שפכו מים חמים וחומץ ביחסים שווים (כוס מים על כוס חומץ למשל) וטבלו את המברשות בתוך התערובת, כך שהתערובת תכסה את כל סיבי המברשת או הרולר. הניחו לציוד להיות מושרה בתערובת למשך כחצי שעה לפחות ולאחר מכן שטפו את המברשת או הרולר במים קרים.

האם נכון אולי לעשות את הכל באמצעות קבלן צבע?

כעת נעסוק בשאלה נוספת שכדאי לבחון והשאלה היא האם צביעת דירה היא משימה שאתם רוצים להשלים בעצמכם או שאתם רוצים לבחור קבלן מקצועי לצורך המשימה. אחד השיקולים הם מן הסתם שיקול העלות. ככלל, צביעת חדר עולה כ-1500 שקלים והמחיר לחדר הולך ויורד ככל שמספר החדרים הולך ועולה. כך למשל, צביעת דירת 3 חדרים שכוללת גם את המטבח, חדר השירותים והאמבטיה, המחסן וכן הלאה, תעלה לכם בסביבות 4000-4500 שקלים. מחיר זה כולל את העבודה, את ציוד הצביעה, את הצבע עצמו ואת כל החומרים האחרים הנדרשים, אם נדרשים. קבלן צבע שמציע לכם גם שירותים נלווים כמו הכנת חלל הדירה לפני הצביעה וניקיון הדירה לאחר הצביעה, עשוי לגבות סכום נוסף עבור שירותים אלה, אבל בסך הכל זוהי העלות של משימת צביעת דירה באמצעות איש מקצוע.

אם תיקחו בחשבון את הזמן שאתם משקיעים בעצמכם במשימת הצביעה ואת עלויות המברשת, הרולר והצבע עצמו, הפער של העלות בשיטת עשה זאת בעצמך אל מול העלות של קבלן צבע יכול להצטמצם מאוד מאוד ואף מעבר לכך, בהתאם לעלות הזמן שלכם. אם אתם זקוקים למשל לקחת ימי חופש מהעבודה, עליכם לקחת בחשבון את העלות של ימי חופש אלה עבורכם. אם אתם עובדים כעצמאיים, גם עבורכם זמן הצביעה כרוך באובדן עבודה ולכל אלה יש עלות.

איך בוחרים קבלן צבע?

בחירת קבלן צבע היא משימה לא פשוטה, אבל גם לא צריך להפוך אותה למורכבת מדי. מאחר ואין לכם ידע מקצועי מתאים ואין לכם גם את היכולת לבחון את הרמה המקצועית של כל קבלן צבע שעומד מולכם, יהיה עליכם להשתמש ברמזים שונים ובכלל זה שיחה שתנהלו עם קבלן הצבע, וידוא כי מדובר בקבלן רשום וכמובן המלצות וחוות דעת מקצועיות שתוכלו לקבל מחברים, בני משפחה, מכרים, שכנים ואפילו אנשי מקצוע בתחומים משיקים כמו טיח, קבלני בניין, קבלני שיפוצים וכן הלאה. בסך הכל, מדובר בשירות שאתם שוכרים כמו כל שירות אחר ויהיה עליכם להסתמך על החושים הצרכניים שלכם בתהליך הבחירה.

יחד עם זאת, במסגרת תהליך הבחירה אתם רוצים גם להכין הסכם עבודה שבו אתם מעגנים את התשלום, את תנאי התשלום, את ההתחייבויות של הקבלן ואת הסמכות שלכם לדרוש תיקון של ליקויים כמו תנאים נוספים שאולי חשובים לכם. המוכנות של הקבלן לחתום על הסכם העבודה, ובתנאי שמדובר בהסכם סביר ומקובל, יכולה אף היא לרמוז לכם על הרמה המקצועית שלו. קבלן צבע מקצועי יהיה מוכן בדרך כלל לחתום על כל הסכם סביר של פרויקט צביעת דירה וזה לכשעצמו רמז עבה שאולי באמת מצאתם את האיש הנכון לכם.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

צביעת דירה מחיר

רוצים לצבוע את הדירה שלכם בסיוע איש מקצוע, אבל לפני כן אתם רוצים לוודא שמדובר בתקציב שאתם יכולים לעמוד בו? בשורות הבאות מפרטים לכם המומחים

קרא עוד »
עבודות צבע

לצבוע את הבית כל אחד יכול, אבל לצבוע את הבית בצורה מקצועית רק איש מקצוע יכול. השאלה היא מה זה אומר עבודות צבע מקצועיות, מה

קרא עוד »
צביעת דירה מחיר

רוצים לצבוע את הדירה שלכם בסיוע איש מקצוע, אבל לפני כן אתם רוצים לוודא שמדובר בתקציב שאתם יכולים לעמוד בו? בשורות הבאות מפרטים לכם המומחים

קרא עוד »
עבודות צבע

לצבוע את הבית כל אחד יכול, אבל לצבוע את הבית בצורה מקצועית רק איש מקצוע יכול. השאלה היא מה זה אומר עבודות צבע מקצועיות, מה

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון