צבעי זול בחריש

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

צבעי זול בחרישרוצים לצבוע את הבית ומחפשים צבעי זול בחריש? אולי אתם רוצים לחשוב שנית על הפרמטרים שעל פיהם אתם רוצים לבחון את הצבעי שייבחר למשימה. ככלל, בבחירת איש שירות, הן בתחום הצבע והן בכל תחום אחר, מחיר לא אמור להוות פרמטר מכריע שעומד בפני עצמו. מצד שני, אי אפשר להתעלם שהמחיר משחק תפקיד מפתח בתהליך הבחירה ולכן חשוב לבנות את הגבולות עבורו ולקבוע מתי המחיר הופך כבר לשיקול לא רלוונטי. אז מתי באמת מגיע השלב הזה? מתי אתם אמורים להגיד לעצמכם אוקי, זה באמת זול אבל ייתכן שזה זול מדי וייתכן שזה יוציא אותנו ביוקר? האם נכון בכלל להיכנס לפרויקט של צביעת דירה אם אין בידיכם את התקציב הנדרש לצורך ביצועו ברמה המקצועית הנדרשת? האם נכון מבחינתכם לפגוע ברמה המקצועית של הפרויקט באמצעות שכירת צבעי זול בחריש שלא עומד בקריטריונים הנדרשים, או שאולי כדאי להמתין מעט, לאסוף את התקציב הנדרש ואז לעשות את הדברים כפי שצריך? על שאלות אלו ועוד, עונים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת היחידה לשיפוצים.

 

צבעי זול בחריש – לפני שנתחיל, כמה עולה לצבוע דירה?

מן הסתם, אם אתם מחפשים צבעי זול בחריש, הדבר שהכי מעניין אתכם כרגע זה כמה צפוי לעלות לכם פרויקט לצביעת הדירה שלכם. עלות צביעת דירה יכולה להשתנות ממקרה למקרה, כמובן גם לאור הבדלים בשטח הדירה ובמספר החדרים אבל גם לאור פרמטרים נוספים כמו סוג הצביעה, תוספת בגין עבודות טיח מיוחדות, צביעה מיוחדת/ אמנותית, שילובי צבעים, צביעה של אלמנטים נוספים כמו סורגים, גדר וכדומה, שילוב שירותים בעלי ערך מוסף כמו למשל פינוי רהיטים, סידור רהיטים מחדש וניקיון הבית לאחר הצביעה וכן אתגרים שונים שיכולים להתעורר בפרויקט צביעה ספציפי. אם נניח לרגע לכל הפרמטרים האלה ונתמקד בממוצע, הרי שעלות ממוצעת לצביעת דירה יכולה לנוע בין 2,000 שקלים ועד 5,000 שקלים לצביעת דירת 2 חדרים עד דירת 4 חדרים בהתאמה. במילים אחרות, אם אתם מקבלים הצעה בטווח המחירים הזה, הרי שמדובר במחיר סביר והוגן שעומד בסטנדרט של השוק. אם אתם מקבלים הצעה עם מחיר גבוה משמעותית יותר מטווח זה, הרי שמדובר בשירות יקר שכדאי לבחון מה הסיבות לו. צבעי זול בחריש עשוי לתת לכם הצעה נמוכה מטווח זה וגם במקרה זה חשוב מאוד לבחון מה עומד מאחורי המחיר הנמוך.

 

 

צבעי זול בחריש – מדוע זול זה לא תמיד כדאי?

איך למצוא צבעי זול בחרישאתם בוודאי מכירים את הפתגם שאומר לקנות בזול ולצאת ביוקר. הפתגם הזה אומר דבר פשוט מאוד: המחיר שאנחנו משלמים עבור המוצא או השירות שאנחנו קונים הוא מחיר נמוך, אבל אם תמורת המחיר הזה אנחנו מקבלים מוצר או שירות שלא עומד בציפיות שלנו, הרי שיצאנו ביוקר שכן גם סכום הכסף הקטן יחסית ששילמנו, נזרק לכאורה לפח או שאנחנו לא מקבלים תמורתו את התמורה לה אנחנו מצפים. במקרה כזה, יכול להיות ששילמנו מעט, אבל נצטרך לקנות שוב את אותו מוצר או להזמין שוב את אותו שירות בכדי ליהנות משביעות הרצון לה אנחנו מצפים ואז אנחנו בהחלט יוצאים ביוקר. במקרה של צביעת דירה, הדברים בולטים עוד יותר מכיוון שצביעת דירה היא משימה שרבים מאיתנו יודעים לבצע לבד ואם אנחנו כבר משקיעים כסף בשכירת צבעי מקצועי, אז מן הראוי שתוצאות עבודתו של אותו צבעי, אפילו אם הוא עומד בקריטריון של צבעי זול בחריש, תצדקנה את סכום הכסף שאנחנו משלמים במקום לצבוע את הדירה בעצמנו.

במקרה של צביעת דירה, כשאתם בוחרים צבעי זול בחריש מבלי לבחון את כל יתר הפרמטרים המקצועיים, אתם עלולים לגלות בתום הפרויקט, שאתם עצמכם הייתם יכולים לצבוע את הדירה טוב יותר בעצמכם. לפעמים לא תוכלו לזהות את זה בצורה ויזואלית, אבל מהר מאוד תגלו שהצבע מתחיל להתקלף או לנשור, מה שאומר שנעשה שימוש בצבע לא מתאים או צבע באיכות נמוכה מאוד. מכל הסיבות האלה, לחלוטין לא כדאי לבחור צבעי אך ורק בגלל שהוא זול. מצד שני, צבעי זול בחריש זה לא מילה גסה ואפשר למצוא צבעי שהוא גם זול וגם מקצועי.

 

איך תבחרו את הצבעי המתאים לכם, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת מחיר?

צבעי זול מומלץ בחרישובכן, קודם כל אתם רוצים למצוא צבעים שאתם יכולים לקבל עליהם המלצות ובהמלצות אנחנו רוצים למקד אתכם תחילה בחוות דעת מקצועיות. חוות דעת מקצועית היא המלצה הניתנת לכם על ידי אנשי מקצוע וזוהי ההמלצה הטובה ביותר שתוכלו לקבל. כך למשל, אם אתם מקבלים קבלן בניין, קבלן שיפוצים, מנהל תחזוקה במקום העבודה שלכם או אפילו מוכר בחנות לאספקה טכנית, שיכול להמליץ לכם על צבעי זול בחריש, זה אולי המקור הטוב ביותר שיכול לכוון אתכם לצבעי המתאים לכם. בנוסף לכך, תוכלו לפנות גם לחברים, מכרים, בני משפחה, שכנים או קולגות בעבודה ולקבל המלצות אישיות, אם כי המלצות אלה צריכות להיות חמות במיוחד וכדאי גם להבין מה גורם לאדם הממליץ להמליץ על הצבעי הספציפי. מרגע שיש בידיכם מספר שמות של צבעים פוטנציאליים, אתם יכולים להתחיל להתמקד בסוגיית המחיר וכאן אתם בהחלט יכולים לשאוף למחיר זול וכדאי, אם כי שוב נחזור על הדברים, לא מומלץ לבחור את הזול ביותר רק בגלל שהוא הזול ביותר.

כדי להבטיח שאתם עושים את הדברים נכון, חשוב להקפיד על הדברים הבאים: א' אתם רוצים לוודא שיש בידיכם את התקציב הנדרש לביצוע צביעה מקצועית של הדירה שלכם, בהתאם לשטחה ולמספר החדרים בה. אם אין לכם את התקציב הנדרש, עדיף להמתין עוד חודש חודשיים, לחסוך שקל לשקל ולהגיע אל המשימה עם הסכום הנדרש כדי להבטיח מינימום של איכות ורמה מקצועית. ב' אתם רוצים להבין בדיוק מה אתם רוצים להשיג ומה אתם רוצים לבצע במסגרת הפרויקט. כך למשל, אתם יכולים להזמין שירות צביעת דירה בסיסית וסטנדרטית, בדרך כלל בגוון לבן או גוון בהיר אחר. אתם יכולים להזמין שירות צביעה מורכבת יותר שכוללת למשל צביעה אמנותית, שילוב של מספר צבעים, צביעה של קירות שונים בגוונים שונים, צביעה עם גווני יסוד בוהקים, עבודות טיח, צביעה של אלמנטים נוספים מעבר לקירות הבית וכדומה. עוד לפני שאתם פונים לצבעים השונים בכדי לקבל הצעות מחיר, חשוב מאוד שתדעו בדיוק עבור מה אתם מבקשים את ההצעה ושכל הצבעים העומדים על הפרק, יגישו לכם הצעות מסודרות הכוללות את כל מרכיבי הפרויקט שלכם. גישה זו תמנע מצב בו באמצע הפרויקט שעבורו מצאתם צבעי זול בחריש, יבקש מכם פתאום הצבעי תוספת בגין רכיב כלשהו שלא סוכם עליו מראש או מכיוון שהוא "לא תיאר שהדירה כל כך גדולה" וכדומה. גישה זו גם תבטיח שהצעות המחיר שאתם מקבלים הן ברות השוואה, זאת אומרת שאתם משווים תפוח לתפוח ושכל הצעת מחיר שאתם מקבלים מתייחסת בדיוק לאותם מרכיבי שירות. זאת גם הסיבה שבגינה אתם רוצים לפרט בבקשה שלכם להצעת מחיר, גם את מספר החדרים של הדירה, גם את השטח המדויק של הדירה וגם כל פרט אחר שלהערכתכם יכול להשפיע על מחיר השירות.

לאחר שאתם מקבלים את הצעות המחיר, כדאי להשוות לא רק את המחיר הסופי שמצוין מטה, אלא את כל מבנה ההצעה, את המידע שמוסר לכם המציע במסגרת ההצעה, את המוכנות שלו לפרט את הדברים ואת הפירוט של כל רכיבי ההצעה והמחיר של כל רכיב. ככל שההצעה היא יותר "מסתורית" ונסתרת כך ראוי שיעלה בכם יותר חשד לגבי האותנטיות שלה. כך למשל, אם אתם פשוט מקבלים הצעה שכוללת מחיר ללא פירוט של כל מרכיבי ההצעה, זה בהחלט יכול להעלות את החשד שבהמשך הדרך, יבוא אליכם הצבעי וידרוש מכם תוספות שונות ומשונות בגין דברים שהוא לא העריך נכונה בהצעה. בדיוק מהסיבה הזאת חשוב לקבל הצעת מחיר – בכדי להבטיח שאתם מקבלים הצעה רשמית של המחיר עצמו ולא פחות מכך בכדי לעגן את כל רכיבי השירות הנכללים באותו מחיר. פעמים רבות, אתם יכולים לקבל הצעה נמוכה ולחשוב לעצמכם שהנה מצאתם צבעי זול בחריש, אלא שבפועל מדובר בהצעה שכוללת בתוכה את הצבע באיכות הנמוכה ביותר, שטח דירה שחושב בחישוב מינימליסטי, ללא כל שירות ערך מוסף שהוא וכדומה, בעוד שיתר ההצעות כוללות את כל השירותים הנלווים ויותר רכיבים של איכות. במקרה כזה, אותו צבעי זול בחריש הוא לא באמת זול, הוא פשוט מצייר את עצמו ככזה ואת האמת עליו אתם עלולים לגלות אחרי שכבר תשכרו אותו ותהיו "שבויים" שלו לכאורה.

 

צבעי זול בחריש – בשורה התחתונה, לא על המחיר לבדו

צבעי זול בחריש המלצות

אם אנחנו רוצים לסכם את הדברים, הרי שזה לגיטימי לחלוטין לחפש איש מקצוע זול, שיכול לבצע עבורכם עבודה מקצועית כמו צביעת דירה במחיר זול עד כמה שניתן. יחד עם זאת, המחיר הזול לא יכול בשום פנים ואופן לבוא על חשבון הביצוע המקצועי. אז אמנם אתם לא חייבים לשכור אומן ברמה גבוהה ואתם לא חייבים לשכור את החברה או את הצבעי בעל המוניטין הרב ביותר באזור המגורים שלכם, אבל מצד שני אתם גם לא רוצים לשכור צבעי זול בחריש רק בגלל שהמחיר שהציע לכם הוא מחיר זול, מבלי שבחנתם את כל יתר הרכיבים שאמורים להשפיע על ההחלטה שאתם מקבלים לגביו.

אנשי מקצוע אוהבים לנקוט במגוון רחב של "תרגילים" שחלקם יותר לגיטימיים וחלקם פחות, הכל בכדי למקסם לעצמם את הרווח הכספי על כל פרויקט. כאמור, חלק מהתרגילים האלה הם לגיטימיים, אבל זה לא ממש צריך לעניין אתכם. אתם רוצים לגשת אל הפרויקט כשאתם יודעים בדיוק מהן הפעולות שיבוצעו במסגרת השירות, בדיוק מה כולל השירות, בדיוק מה הסטנדרטים שבהם יסופק לכם השירות ובדיוק כמה זה עולה לכם ללא אפשרות לתוספות מתוספות שונות ומשונות לאחר שכבר בחרתם את איש המקצוע.

ובכל מקרה, אם אתם מחפשים צבעי זול בחריש כי חשוב לכם להשלים את הפרויקט בתקציב כמה שיותר נמוך, אבל חשוב לכם גם להשלים אותו ברמה כזאת שתהיו גאים בתוצאות, פתרון מצוין שיכול לשרת אתכם הוא הפתרון של היחידה לשיפוצים. היחידה לשיפוצים היא חברת שיפוצים הרשומה כקבלן רשום ומספקת למעשה שורה ארוכה של שירותי שיפוצים לבתים פרטיים, דירות ובתים משותפים ובין היתר מציעה גם שירותי צביעת דירה. לצד זאת, מביאה אליכם היחידה לשיפוצים עוד סל שלם של שירותים שתוכלו להיעזר בהם להשלמת תהליך הצביעה ובכל מקרה, תוכלו להיות בטוחים במאה אחוז שאתם מקבלים מחיר אטרקטיבי והוגן ושהמחיר הזה לא בא כהוא זה על חשבון רמת צביעה יוצאת דופן בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!