קבלן שלד

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מזל טוב! רכשתם מגרש, בחרתם אדריכל ואתם מתחילים לצעוד לעבר הצעדים הראשונים שיובילו להגשמת החלום. הבית שלכם. הפעם בחרנו לדבר אתכם על קבלן שלד ויותר מכך, על החשיבות בבחירת קבלן שלד. למעשה, החוזק והיציבות של השלד הינה קריטית להמשך העבודה, שכן השלד מהוות את הבסיס לבניית הבית שלכם.

החשיבות של השלד

מבנה שלד חזק, יציב ותקין יוביל לפרויקט יציב ובטיחותי. ברגע שהשלד מתוכנן ובנוי כמו שצריך בהתאם לכל כללי הבטיחות והתקנים הוא יהיה מסוגל לעמוד בפני אסונות טבע כמו רעידת אדמה למשל. האדם אשר מתכנן את השלד הוא מהנדס קונסטרוקציה. התכניות מאופיינות בכל שלבי הבניה החל מעומק החפירות – השלב בו יוצקים את הבסיס לפרויקט, דרך רצפת יצוקה מבטון, עמודים וקורות ועד קוטר הברזל. במהלך בניית השלד על קבלן השלד לקחת בחשבון את כל התשתיות שעתידיות להיבנות. שלד שייבנה כמו שצריך יתרום לאיכות החיים של בני הבית ויעלה את רמת הבטיחות בו.

קבלן שלד – מה התפקידים שלו?

תפקידו של קבלן שלד הוא לקחת אחריות על ביצוע הפרויקט, לפקח ולבקר על כל תהליכי העבודה. הוא זה שמזמין את החומרים וכל הציוד הנדרש בהתאם לדרישות והתכניות ומוודא שהכל תקין מול הספקים. בנוסף, קבלן שלד מגיע לשטח הקיים כשהקרקע עוד ריקה. הוא זה שאחראי על מדידות בשטח במטרה שניתן יהיה למקם את יסודות המבנה. בנוסף, הוא מבצע קידוחי כלונסאות עליהם מיישמים את יציקות הבטון להמשך בניית יסודות. לאחר מכן הקבלן מבסס את המבנה, אחראי על יצירת מעטפת קירות החוץ, הגג וקירות הפנים עד שהמבנה מושלם שלב אחר שלב.

איך בוחרים קבלן שלד?

ובכן, לבחירת קבלן שלד יש כמה אלמנטים חשובים שכדאי להתייחס אליהם.

  1. תחומים משיקים – בחירת קבלן שלד לרוב מתבצעת אחרי שכבר בחרנו אדריכל לפרויקט. לכן, אחת הדרכים היותר טובות לבחור אות היא להיעזר באדריכל או באנשי מקצוע אחרים המשיקים לתחום כמו מהנדס או קונסטרוקטור. יחד עם זאת, פנו לאותו קבלן רק אם גם אתם סומכים עליו במאת האחוזים.
  2. קבלן רשום- שימו לב כי הקבלן רשום בפנקס הקבלנים של משרד השיכון. תוכלו לבדוק את המידע הזה ברשת האינטרנט באתר של משרד השיכון.
  3. פרויקטים קודמים – המלצות, חוות דעת והתסכלות על פרויקטים קודמים של הקבלן הם חלק בלתי נפרד מהתהליך גם כן!.

מחפשים קבלן שלד? הלכתם לאיבוד ואין לכם מושג מאיפה להמשיך? המומחים של היחידה לשיפוצים נמצאים בדיוק למטרה זו. אנו נמצאים בקשר עם בעלי המקצוע המובילים בישראל בתחום הבניה והשיפוצים לרבות קבלני מפתח, קבלני שלד, אדריכלים, מעצבי פנים ועוד. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, אנרגיה ולהוזיל את עלות הבניה בעשרות אחוזים וחשוב מכך: למנוע מצב של ליקויים כתוצאה מבניית שלד לא תקנית. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם שלב אחר שלב.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!