הנדמין בראשון לציון

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בראשון לציון לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק. יחד עם זאת, שירותי הנדימן הם לחלוטין לא שירותי שיפוצים. אז מה זה בדיוק הנדימן? לאילו סוגי עבודות מזמינים הנדימן? האם כל הנדימן מתאים לכל סוגי העבודות או שחשוב לבחור את ההנדימן בראשון לציון המתאים לסוגי העבודות אותן אתם רוצים לבצע? כיצד מתבצע התמחור של שירותי הנדימן? האם המחיר כולל גם חומרים או רק עבודה? את כל התשובות על שאלות אלו ועוד, נותנים לכם בשורות הבאות המומחים של היחידה לשיפוצים, שמציעה בין היתר, גם שירותי הנדימן בכל רחבי הארץ.

אייקון של מברשת צביעה

מה זה הנדימן?

הנדימן הוא מונח שאומץ על ידי הישראלים אך מקורו הוא בארה"ב. המונח מתייחס לאיש בעל ידי זהב, שיודע לבצע את כל העבודות הקטנות בבית, לרבות עבודות תליית מדפים, הרכבת רהיטים, חידוש רהיטים, תיקוני צנרת, תיקוני נגרות, תיקוני גבס, תיקוני צבע וכן הלאה. המדובר בכל המשימות שבבתים רבים מבוצעים על ידי הגברים בבית, אם כי לא מעט פעמים גם על ידי נשים, ללא צורך בהזמנת איש מקצוע. יחד עם זאת, בהרבה מאוד בתים אחרים פשוט אין זמן או אין ידע או אין יכולת לבצע את המשימות האלה באופן עצמאי ובמקרים אלה אפשר להזמין איש מקצוע שמציע שירותי הנדימן.

בחירת שיפוצניק מומלץ ב בראשון לציון

בכל מקרה, חשוב לזכור שהנדימן הוא לא איש שיפוצים וכאשר אתם מזמינים שירותי הנדימן, אין הכוונה לכך שאתם נכנסים לפרויקט שיפוץ לשיפוץ חדר האמבטיה או הדירה כולה. הנדימן הוא שירות שמתייחס לעבודות תחזוקה קלות ברחבי הבית ולא לשום דבר שיורד לעומק. מן הסתם, רבים מאנשי המקצוע המציעים שירותי הנדימן הם גם אנשי שיפוצים שיודעים איך לשפץ בית מא' ועד ת', ולכן גם בהחלט יכולים לספק שירותי הנדימן, אבל זאת לא חובה. ישנם אנשי מקצוע שמציעים שירותי הנדימן בלבד על אף שהם אינם אנשי שיפוצים, והם יכולים להציע לכם את שירותי ההנדימן ברמה מקצועית לא פחות טובה.

מהן עבודות הבית שעבורן מזמינים שירותי הנדימן?

ובכן, מגוון המשימות שיכול לבצע עבורכם הנדימן בראשון לציון הוא כמעט אינסופי, אבל המכנה המשותף של כולן הוא שלאף אחת מהן לא נדרש איש מקצוע מומחה. כך למשל, במסגרת שירותי הנדימן, אתם בהחלט עשויים להזדקק לאיש מקצוע כזה בכדי להתקין לכם חסכמים בבית או להחליף לכם את צינור המקלחת במקלחון. יחד עם זאת, אם יש לכם בעיה של נזילה או של רטיבות, או שמכל סיבה אחרת אתם רוצים לחדור אל הצנרת שבתוך הקירות ולבצע בה תיקונים והחלפות, הרי שבמקרה הזה אתם רוצים להזמין אינסטלטור ולא הנדימן.

הנדימן בראשון לציון

רק כדי לתת המחשה לגבי מגוון העבודות שתוכלו לבצע בסיועו של הנדימן, נפרט את הבאים: התקנת מדפים, תיקון ארונות, חיזוק צירים בארונות, החלפת ברזים וצנרת חיצונית, תליית תמונות, תיקוני טיח וצבע, תיקון תריס או רצועת תריס קרועה, הרכבת רהיטים חדשים, שינוי תצורה של רהיטים מודולריים למיניהם, התקנת סוכך למרפסת או לגינה וכן הלאה. כל המשימות הללו הן משימות שלא לכולנו יש את הידע, היכולת, החשק או הזמן לבצע אותן, אבל הן לא באמת דורשות התמחות יוצאת דופן מעבר לשתי ידי זהב. אלו הן בדיוק העבודות הקלאסיות שעבורן מזמינים שירות הנדימן.

כיצד מתומחר שירות הנדימן?

תמחור של שירותי הנדימן בראשון לציון יכול להתבצע בכמה וכמה צורות. המודל הנוח ביותר הוא מודל של עבודה לפי שעה. איש המקצוע יודע כמה הוא רוצה להרוויח בכל שעת עבודה שלו וזה המחיר שהוא גובה. מודל זה יכול לכלול תנאים שונים כמו גביית תעריף של שעה מלאה על כל שעה או חלק ממנה. המודל הנוסף הוא מודל של תמחור לפי משימה. ישנן משימות שעבורן יגבה איש המקצוע מאה שקלים וישנן משימות אחרות שעליהן הוא יגבה 50 שקלים או לחילופין, 500 שקלים. מודל זה מתאים יותר לשירות שכולל משימה אחת או מספר בודד של משימות ידועות מראש. המודל השעתי מתאים יותר להזמנת הנדימן לביצוע שורה של תיקונים בבית.

שיפוץ דירה ישנה ב בראשון לציון

מעבר למודל התמחור

ישנו גם ההיבט של עלות החומרים. בכל קבלת הצעת מחיר, עליכם לבדוק האם ההצעה כוללת את החומרים או שהחומרים צריכים להיות מסופקים על ידכם. אם ההצעה ניתנת לכם מבלי שההנדימן בכלל יודע מהן המשימות שיש לבצע, הרי שההצעה לא כוללת חומרים ואם ההנדימן יטען שכן, זה כבר יכול להעלות אצלכם חשד. מדוע? מכיוון שאף הנדימן מקצועי לא יתחייב על אספקת החומרים בעצמו במסגרת הצעת המחיר שלו, אם הוא אינו יודע כלל מה הם החומרים שעליו לרכוש ולהביא איתו. אז או שהוא בסופו של דבר יגיד לכם שאתם צריכים לקנות את החומרים בעצמכם, או שהוא מתמחר לכם בתמחור גבוה באופן חריג, כך שיכסה לו כל הוצאה אפשרית על חומרים.

חשבתם שהזמנת הנדימן בראשון לציון זה עניין פשוט? אז הנה אתם מגלים שלא. מה שהכי פשוט הוא להיות שקופים לחלוטין, אתם כלפי ההנדימן וההנדימן כלפיכם. פרטו בפניו את כל המשימות שאתם רוצים שיבצע, הסבירו לו מה צריך לבצע פחות או יותר בכל משימה ובקשו הצעת מחיר כוללת. כמו כן, בקשו ממנו לציין במפורט הצעה כוללת חומרים והצעה ללא חומרים, כך שתוכלו לבחור מה מתאים לכם יותר. רבים חושבים שעדיף להם לקנות את החומרים בעצמם, שכן גם על החומרים עושים אנשי המקצוע רווח, אלא שהרווח הזה מגיע לאנשי המקצוע בכל מקרה, ואם הם לא יגבו אותו דרך החומרים, הם יגבו אותו דרך מחיר גבוה יותר עבור העבודה.

בסופו של דבר, כדי לפשט את התהליך, פשוט בקשו הצעת מחיר רק וודאו שההצעה כוללת את כל מה שאתם צריכים ושאין שום פרט שאותו יוכל איש המקצוע לנצל בכדי לשנות את מה שסיכמתם לאחר שהוא כבר הגיע אליכם, או יותר גרוע, לאחר שכבר שילמתם לו, אפילו חלק מהתשלום.

מה לגבי אחריות?

אחריות הוא מרכיב חשוב מאוד בכל שירות הנדימן ולמרבה הצער לא כל אנשי המקצוע העוסקים בתחום זה, אכן מעניקים את האחריות הראויה על העבודה שלהם. אתם מבחינתכם רוצים להבטיח שאתם מקבלים אחריות על כל העבודה שבוצעה עבורכם, ואם איש המקצוע מביא איתו גם את החומרים, אז גם על החומרים הללו אתם רוצים אחריות מלאה. אחריות זו יכולה לנוע בין 3 חודשים ובין שנה, אבל איש מקצוע אמיתי פשוט יעניק לכם אחריות מלאה על הכל למשך שנה.

האם צריך לחתום על הסכם עבודה עם הנדימן?

ובכן, התשובה היא שזה בהחלט אפשרי, אבל לפעמים זה גם קצת מוגזם. במקרים רבים, מדובר במשימות קלות שההנדימן מבצע בבית וגם הסכומים המשולמים הם לא גבוהים במיוחד. אם הייתם נעזרים למשל בעורך דין כדי לנסח את ההסכם, ייתכן שרק דמי הטרחה של עורך הדין היו גבוהים יותר מהשירות כולו ואם זה מצדיק את זה שתחתמו על הסכם ללא ליווי עורך דין בגלל דמי טרחה, אז זה לא מצדיק הסכם מלכתחילה.

יחד עם זאת, אתם לא רוצים לעשות שום צעד מחייב לפני שהדברים כתובים ומפורטים בצורה ברורה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא לשלוח להנדימן בראשון לציון בו בחרתם הודעת דואר אלקטרוני ובה אתם מפרטים את כל הפרטים של השירות כולל עלויות, לוחות זמנים, תמחור עבודה, תמחור חומרים, אחריות, תנאי תשלום וכדומה ומבקשים מההנדימן לאשר לכם את הדברים במייל חוזר. מסמך כזה יכול בהחלט לשרת אתכם אם וכאשר תידרשו לצאת למאבק משפטי בהנדימן, אם כי בהחלט מדובר במקרה קיצוני למדי. אם אתם רוצים להקפיד הקפדה יתרה, תוכלו להדפיס את המייל, כולל האישור שנתן לכם עליו ההנדימן, וכשהוא מגיע אליכם, לפני שהוא מתחיל לעבוד, לבקש ממנו שיחתום על המייל ואף כדאי לצלם את תעודת הזהות שלו, אפילו באמצעות הטלפון שלכם.

מצד אחד, אתם רוצים להיות קפדניים ומצד שני אתם לא רוצים להוציא לבנאדם את החשק לעבוד איתכם. דברים אלה נכונים לכל תחום בחיים ולא רק להזמנת שירותי הנדימן, ואתם אמורים לדעת את המינון הנכון של הדברים על מנת להבטיח את עצמכם מצד אחד, ועדיין להבטיח שההנדימן יבצע את עבודתו בהנאה ובשמחה, מה שיפעל רק לטובתכם בסופו של דבר.

ממי מזמינים שירותי הנדימן בראשון לציון ?

שירותי הנדימן מסופקים היום על ידי שני סוגים של אנשי מקצוע: קבלני שיפוצים ואנשי שיפוצים המציעים גם שירותי הנדימן וכן אנשים פרטיים עם ידי זהב שמציעים שירותי הנדימן על אף שהם לא עוסקים בתחום השיפוצים כלל. מה יותר טוב? ובכן, לכל אפשרות יש את היתרונות והחסרונות שלה. מצד אחד, אנשי שיפוצים מגיעים אליכם עם הרבה יותר ידע, ניסיון והיכרות עם מעגלי ידע רחבים יותר ממה שנדרש לצורך ביצוע המשימות הקלות. מצד שני, ידע נרחב זה יכול להוביל אותם גם להציע לכם כל מיני הצעות לפעולות שאתם לא באמת זקוקים להן, אבל עבורם זה יכול לייצר עוד הכנסה מעבר לעבודות ההנדימן. בסופו של דבר, צריך לזכור שהעסק המרכזי של קבלני שיפוצים הוא שיפוצים ולשם הם תמיד יובילו בכל התנהלות עסקית שלהם.

אנשים פרטיים שמבצעים פעולות תחזוקה במודל הנדימן אמנם לא עוסקים בשיפוצים, אבל בדרך כלל יש להם את הידע הנרחב שנדרש כדי לבצע את כל המשימות הנדרשות ברמה הגבוהה ביותר ולא פחות מזו של אנשי שיפוצים. מצד שני, אם במסגרת הפעולות השונות בבית, אכן יתגלו ליקויים שדורשים פעולות שיפוץ נרחבות יותר, לא בטוח שאותו הנדימן פרטי ידע לבצע אותן עבורכם. אלא שזה לא לגמרי חיסרון כל עוד אותו הנדימן מביא לידיעתכם את הליקוי ואת האפשרות לתקן אותו, או אז תוכלו להזמין איש מקצוע מומחה לתיקון הספציפי.

חשוב יותר למצוא הנדימן בראשון לציון מקצועי, אדיב, שמציע את השירות שלו במחירים אטרקטיביים, שיודע לבצע כל עבודת תחזוקה קלה בבית ויכול לסייע לכם בכל המשימות העומדות על הפרק. אם ההנדימן מתחיל לסנן את המשימות וטוען שהוא לא יכול לבצע את חלקן, פשוט חפשו מישהו אחר. אתם לחלוטין לא רוצים להפוך את העניין הפעוט הזה של עבודות תחזוקה קלות בבית למשימה אינסופית שדורשת מעורבות של מספר אנשי מקצוע.

היחידה לשיפוצים מציעה לכם צוות של אנשי מקצוע, שחלקם עוסקים בשיפוצים נרחבים ועמוקים וחלקם מתמחים דווקא בעבודות הנדימן ומיועדים לשירות ספציפי זה של החברה. מיותר לציין שעל כל השירותים מפקחת החברה ומעניקה את ההתחייבות שלה לסטנדרטים ואת האחריות שלה על החומרים, העבודה וכל מרכיבי השירות.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

בלוג

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

בכל רחבי הארץ, כל שנה ניגשים סטודנטים למוסדות ההשכלה הגבוהה במטרה לבחור מקצוע לחיים. כחלק מהחלטה זו מתלבטים רבים בין לימודי פיזיותרפיה ולימודי סיעוד, שכן

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

הנדימן עבודות כלליות

מכיוון שאלפי ישראלים נמצאים יותר זמן בבית מאשר בחוץ, פרויקטים לשיפור הבית נמצאים בעלייה. יש מחסור בקבלנים, כמו גם בכלים לשיפוצים בשיטת עשה זאת בעצמך.

קרא עוד »
הנדמין בעומר

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בעומר לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק.

קרא עוד »
הנדמין בחריש

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בחריש לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק.

קרא עוד »
הנדמין בקריות

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בקריות לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק.

קרא עוד »
הנדמין ביפו

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן ביפו לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק.

קרא עוד »
הנדמין בגני תקווה

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בגני תקווה לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי

קרא עוד »
הנדמין בשוהם

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בשוהם לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק.

קרא עוד »
הנדימן עבודות כלליות

מכיוון שאלפי ישראלים נמצאים יותר זמן בבית מאשר בחוץ, פרויקטים לשיפור הבית נמצאים בעלייה. יש מחסור בקבלנים, כמו גם בכלים לשיפוצים בשיטת עשה זאת בעצמך.

קרא עוד »
הנדמין בעומר

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בעומר לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק.

קרא עוד »
הנדמין בחריש

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בחריש לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק.

קרא עוד »
הנדמין בקריות

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בקריות לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק.

קרא עוד »
הנדמין ביפו

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן ביפו לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק.

קרא עוד »
הנדמין בגני תקווה

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בגני תקווה לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי

קרא עוד »
הנדמין בשוהם

ברובם המכריע של המקרים, כאשר תחפשו הנדימן בשוהם לעבודות שונות בבית, אתם תגיעו לאנשי שיפוצים מקצועיים המבצעים פרויקטים נרחבים של שיפוץ דירות, משרדים ובתי עסק.

קרא עוד »
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!