שיפוצים בירושלים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

תהליך שיפוצים בירושלים כולל מספר שלבים פשוטים שיכולים לעזור לכם לתכנן ולנהל את הפרויקט בצורה יעילה וחכמה והמאמר הבא מפרט מהם.

שיפוצים בירושלים  – איך לעבור את השיפוצים בקלות

 כל אחד מאיתנו רוצה לשפץ את הבית שבו הוא גר כדי לשפר את איכות החיים, להנעים את השהות בבית ולהגדיל את הערך שלו בשוק. יחד עם זאת, כניסה לתוך פרויקט שיפוצים היא לא החלטה שאפשר לקבל ברגע אחד או ביום אחד והיא דורשת מחשבה והכנה. להלן חמישה שלבים שיעזרו לכם לעבור את השיפוצים בקלות ואולי אפילו לחסוך כסף.

קבלן שיפוצים בירושלים

רוצים לשפץ את הבית ומחפשים קבלן שיפוצים בירושלים? הדרך אותה תצטרכו לעבור עד שתבחרו את הקבלן המתאים לכם יכולה להשתנות בהתאם למידת ההקפדה שאתם רוצים ליישם ובהתאם להיקף השיפוץ שאתם רוצים לבצע. ככלל, ככל שהשיפוץ הוא יותר משמעותי ויותר יקר, כך אתם רוצים להקדיש יותר זמן לבחירת קבלן השיפוצים שיבצע את העבודה. בשורות הבאות מסבירים לכם המומחים של היחידה לשיפוצים את הסיבות שבגינן אתם רוצים להקדיש מאמץ וזמן לבחירת קבלן שיפוצים בירושלים ואת האלמנטים המרכזיים שאתם רוצים לזכור בתהליך הבחירה הזה.

מדוע חשוב לבחור את הקבלן הנכון?

הקבלן הנכון הוא מונח שמכסה בתוכו למעשה את כל ההיבטים שמגדירים בחירה מוצלחת. הקבלן הנכון צריך להיות קבלן שמציע מחיר אטרקטיבי גם אם לא הכי זול, קבלן שמציע רמה מקצועית גבוהה מאוד והתחייבות לתוצאות, קבלן שמלווה אתכם מא' ועד ת' ולוקח אחריות מלאה על התהליך כולו וכמובן קבלן אמין ומהימן שעומד בהתחייבויות שלו. כל סטייה מאחד מאלה יכולה להוביל לתוצאות עגמומיות, לעוגמת נפש רבה ולהוצאות כספיות שלא צפיתם אותן ויכולות להצטבר לסכומים גבוהים מאוד ולנזק כלכלי שלא חשבתם שתצטרכו לשאת בו.

אז איך בוחרים את הקבלן הנכון?

שיפוצים בירושליםבבחירת קבלן שיפוצים בירושלים אתם יכולים לנקוט באחת משתי השיטות הבאות, ולשתיהן מכנה משותף אחד. השיטה הראשונה היא לחפש המלצות וחוות דעת מקצועיות מכל מי שרק יכול ומוכן לתת לכן אותן. לאחר שתקבלו את ההמלצות וחוות הדעת הללו, תוכלו להיכנס לפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון ולבחון מי מהמומלצים הוא קבלן שיפוצים רשום ולהתמקד אך ורק ברשומים. אפשרות שנייה היא להיכנס מלכתחילה לפנקס הקבלנים ומתוכו לבחור מספר קבלנים אליהם תבצעו פנייה. בכל מקרה, כל בחירה של קבלן שיפוצים בירושלים חייבת להתבסס על כך שאתם עובדים עם קבלן רשום בלבד. יש לכך יתרונות קריטיים שלא נוכל לפרט בשורות המעטות העומדות לרשותנו פה, אבל קחו את זה כאקסיומה שאין צורך להוכיח אותה.

שנית, אתם רוצים כמובן לבדוק את המחיר אבל מעבר לזה בדקו את רכיב הניהול של הפרויקט, אותו מציע לכם הקבלן. לא כל קבלן שיפוצים בירושלים מסוגל לקחת על עצמו את הניהול הכולל של הפרויקט וקבלנים רבים מתמקדים בחלק הספציפי שלהם בפרויקט ולא מעבר לכך. בכדי להבטיח את הצלחת הפרויקט ואת זרימתו היעילה והחסכונית, בחרו בקבלן שמציע שירותי ניהול כולל לפרויקט משלב התכנון ועד שלב המסירה. כמו כן, סגרו הסכם עבודה מקיף ורציני שבו מחויב הקבלן למודל של תשלום מדורג לפי אבני דרך, בדיקת בדק בית, פיקוח בניה, סטנדרטים ותקנים וכן הלאה.

היחידה לשיפוצים מציעה לכם שירות של קבלן שיפוצים בירושלים עם ניהול מלא של הפרויקט, הסכם עבודה מקיף ומפורט וכמובן מחיר אטרקטיבי ותחרותי ביחס למחירי השוק.

שיפוצים בירושלים – הגדירו לעצמכם מטרה ואת הדרך אליה

הגדירו לעצמכם מה מטרת השיפוץ והאם מדובר בשיפוץ מלא או חלקי, כדי לעזור לכם להיות ממוקדים, גם בתכנון וגם בתקציב. הגדירו מה כולל השיפוץ ואילו אזורים בבית אתם רוצים לשפץ, האם מדובר בשיפוץ פנימי או גם בשיפוץ חיצוני. הגדירו אילו שיפוצים אתם רוצים לבצע בכל חדר בתוך הבית או בחזית הבית.

שיפוצים בירושלים – הכינו מפרט של עבודות וכמויות

דרך נוספת לעזור לכם להיות ממוקדים, לתכנן נכון את התקציב ולמנוע הוצאות מיותרות או בלתי צפויות היא להכין כתב כמויות. כתב הכמויות צריך להיות מפורט ככל האפשר ולכלול את כל העבודות הדרושות, את החומרים ואת הכמויות שנדרשות לביצוע השיפוץ. קחו בחשבון דרישות מקומיות כמו הדרישה בירושלים שחזיתות הבתים יהיו מאבן ירושלמית.

 שיפוצים בירושלים – הכירו את זכויותיכם וחובותיכם

 התייעצו עם אנשי מקצוע כדי לוודא שיש לכם את כל האישורים וההיתרים הדרושים לצורך השיפוץ ולפני בחירת קבלן שיפוצים, במידה וזהו שיפוץ שמשנה את שטח הבית או החצר, לדוגמא. בדקו ברשויות המקומיות מהן זכויותיכם, כמו למשל הנחה בארנונה. עירית ירושלים, לדוגמא,  מעניקה הנחה של עד מאה אחוז בארנונה לתקופה של עד שישה חודשים, אם אינכם גרים בדירה במהלך השיפוץ במשך 30 יום ברציפות.

שיפוצים בירושלים – העלו הכל על הכתב

בנוסף לכתב הכמויות, מומלץ להעלות על הכתב בחוזה מסודר מול הקבלן את כל הסיכומים בנושא אחריות הקבלן ואנשי המקצוע שהוא מביא איתו, לוחות זמנים כולל זמן מוקצב לחריגות, לוח תשלומים על פי שלבי עבודה והגדרת תגמולים כספיים במידה ושלב כלשהו מסתיים לפני הזמן שהוקצב וכן חריגות מהתקציב.

שימו לב שכתב הכמויות חייב להיות מצורף להסכם שאתם חותמים מול הקבלן.

שיפוצים בירושלים – אל תמהרו לשלם ולשחרר

לאחר שמסתיימים השיפוצים, אל תמהרו לשחרר את התשלום האחרון ואת קבלן השיפוצים או מי מאנשי המקצוע שעבדו בשיפוץ הבית שלכם. מומלץ בחום לבצע סריקה של הבית ולבדוק את כל עבודות השיפוץ שנעשו, מול כתב הכמויות שהכנתם או בעזרת חברת בדק בית, כדי לאתר ליקויים כאלה או אחרים. במידה וגיליתם כאלה, דרשו מהקבלן או איש המקצוע לתקן במסגרת האחריות הקבועה בחוזה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!