שיפוצניק בירושלים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ דירה מתחיל בשלב החלומות או בשלב התקלות והנזילות, גם זה קורה. תהיה הסיבה אשר תהיה, כשהחלטתם שהגיע הזמן לשדרג את הבית, צריך להתחיל לתכנן את השלבים ואת לוח הזמנים כדי לגרום לזה לקרות. אפשר להיעזר באנשי מקצוע לצורך תכנון ועיצוב, ואפשר גם לעשות זאת בעצמכם, אבל ברוב המקרים התכנון הראשוני מתרחב וגדל. בדרך כלל קשה לדעת מאיפה להתחיל ומה בדיוק לכלול בתהליך השיפוץ. הדרך הטובה ביותר היא להחליט מה הדברים הדחופים ביותר להחלפה ומה יפתור את הבעיות הקיימות: האם אתם רוצים לשנות את מבנה הבית, להחליף מטבח, חדרי מקלחת, להוסיף פרקט, להחליף חלונות ודלתות, לשנות את צבע הקירות, להוסיף עבודות גבס. יש אין-ספור אפשרויות לשיפוץ הבית, ועליכם רק לבחור במה להתמקד ומה התקציב שתרצו להקדיש לכך. לכן, כדאי להשקיע זמן ולשאוב השראה ורעיונות. ישנם כמה מקורות טובים כמו אתרי אינטרנט המכילים רעיונות לעיצוב, מגזינים לעיצוב, חנויות למוצרי קרמיקה וחדרי אמבטיה, אתרי נגרות ועוד. אם בחרתם לשכור מעצב או אדריכל לתכנון הבית, הוא יוכל לתת רעיונות ולהראות לכם דוגמאות לפי בחירתכם.

הגיע הזמן להתחיל

כשאתם מחליטים שהגיע הזמן לשיפוץ, חשוב מאוד לבחור נכון מבין שלל השיפוצניקים שיש באזורכם, ולבדוק שהאדם או החברה שנבחרו יוכלו להפוך את החלום שלכם למציאות בצורה איכותית. למעצב או לאדריכל יש ניסיון ויכולת לראות אפשרויות נוספות שלא חשבתם עליהן, והוא יוכל למקד אתכם ולהראות את התכנון בתלת ממד. יכולות העיצוב הטכניות הקיימות היום אצל מעצבים מאפשרות לראות את הרעיון בשטח. לפני שלב השרטוט יש למדוד את הדירה או הבית ולהשוות לתוכנית הקיימת שניתנה בעת הרכישה. אם אין לכם כזו, ניתן למצוא תוכנית מקורית במחלקת ההנדסה ברשות המקומית או במשרדי הקבלן או החברה שבנתה את הבית. ניתן גם להזמין מודד מקצועי שימדוד את הבית לצורך התוכנית. ולבסוף, לקראת התחלת תהליך השיפוץ, התוכנית תכלול את השינויים, התקציב, הרעיון העיצובי והמועד לתחילת העבודה ולסיומה.

איך מוצאים שיפוצניק בירושלים?

המלצות הן הדרך הטובה ביותר למצוא שיפוצניק מקצועי, ואם המעצב שבחרתם לפרויקט עבד עם שיפוצניקים בעבר, ייתכן שימליץ עליהם. הזמינו מספר שיפוצניקים לצורך קבלת הצעות מחיר והתרשמות. אחד הדברים החשובים בבחירת שיפוצניק הוא החיבור וההתאמה והתחושה שאתם יכולים לסמוך עליו. אם אתם נשארים בבית בזמן השיפוץ ולא עוברים או נוסעים לחופשה, תבלו יחד לא מעט, וחשוב שתרגישו בנוח. סביר להניח שיהיו שינויים או תוספות במהלך העבודה, וחשוב שהשיפוצניק יידע לקבל זאת ברוח טובה ותוכלו להרגיש שאתם לא מתפשרים על מה שחלמתם עליו.

•           המחיר

אל תמהרו לסגור חוזה עם השיפוצניק הראשון שנתן הצעת מחיר, גם אם נדמה לכם שהיא משתלמת. חשוב להשוות עם הצעות נוספות, גם אם הן נראות יקרות יותר. הקפידו לקבל פרטים מדויקים בהצעת המחיר, כמויות על פי גודל השטח אחרי מדידה, כדי למנוע שינויים קיצוניים בתקציב בהמשך. אל תוותרו על המלצות ודוגמאות של עבודות הקבלן, כך תוכלו להתרשם מאיכות העבודה שלו ומיכולות ההקפדה על פרטים עד הגמר. בקשו לדבר עם הלקוחות הקודמים של השיפוצניק, זה יאפשר לכם לדעת אם הוא נוהג לעמוד בזמנים, אם הוא מקצועי, אם הוא עובד היטב בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע נוספים ועוד.

•           תקופת שיפוצים

הרצון לשפץ ולשדרג את הבית מגיע בדרך כלל לקראת החגים בחודש ספטמבר, לקראת פסח או בחודשי הקיץ. הרצון לארח קרובי משפחה רבים ולהציג בית משופץ גורם לאנשים רבים להתחיל בחיפוש אחר שיפוצניק בתקופות אלה. לאור העומס שנוצר לקראת החגים, קשה יותר למצוא איש מקצוע זמין ואיכותי, ואתם עשויים להתפשר על בחירת המבצע. בנוסף, אם החלטתם לנסוע בזמן השיפוץ ולחסוך מעצמכם את הלכלוך והקושי, מומלץ למנות מישהו מטעמכם שיבקר באופן יום-יומי במהלך העבודה, כדי לבדוק שהתהליך מתקדם כפי שרציתם. 

•           בעלי מקצוע נוספים

הדבר הטוב ביותר הוא למצוא שיפוצניק שמעסיק תחתיו קבלני משנה מתחומים שונים כמו נגר, חשמלאי, אינסטלטור, איש גבס, מתקין חלונות או דלתות, איש מיזוג – אבל לא תמיד זה קורה, ולעיתים תצטרכו למצוא בעלי מקצוע אלה בנפרד. כל בעלי המקצוע למיניהם, כולל המעצב או האדריכל, יצטרכו לעבוד בשיתוף פעולה לאורך עבודת השיפוץ. רצוי מאוד לחתום עם כל אחד מהם על הסכם העבודה, זמני התשלומים, תקופת האחריות ולוח הזמנים הברור לסיום. חשוב שיהיה תיאום עם הקבלן המבצע, והם ידעו את תהליך העבודה ויגבשו את שיתוף הפעולה ביניהם.

•           תרשים ומיפוי המבנה, המדידה והכמויות – חשוב שלכל בעלי המקצוע יהיה תרשים זהה של מבנה הבית, מיקום הצינורות, החשמל, עמודים תומכים ועוד, כדי לצמצם את האפשרות לטעויות בתכנון ובביצוע.

•           הסכם פריסת התשלומים – חשוב לתאם את תאריכי התשלומים לאורך שלבי העבודה לפי ההתקדמות. מומלץ לפרט מה התשלום שיינתן בכל שלב, וכמובן מה הסכום הסופי. הקפידו לבקש מהשיפוצניק חתימה לאחר כל תשלום, כך יהיה סדר ולא יהיו טענות הדדיות.

•           פינוי פסולת הבנייה מהמקום – נושא שחשוב לתאם לפני תחילת העבודה. קיים איסור להשליך פסולת בסביבת המגורים או על המדרכה וזה אף עלול לגרור קנסות. בדקו האם השיפוצניק דואג למכולה ולפינויה כשהיא מלאה, ושהעלות כלולה במחיר שנתן.

•           ביטוח מטעם השיפוצניק – הקבלן מחויב לעשות ביטוח. בקשו לראות "טופס אישור עריכת ביטוח" חתום על ידי חברת הביטוח של הקבלן לפני תחילת העבודה.

כשבוחרים שיפוצניק באזור המרכז, שיפוצניק בירושלים או באזור הצפון, חשוב לדאוג לבדוק היטב את ניסיונו ולוודא שהוא אמין ומקצועי. היחידה לשיפוצים היא חברה בפריסה ארצית ונותנת מענה בכל מקום ובכל פרויקט נדרש. פנו אלינו ונשמח להגיע לתת הצעת מחיר משתלמת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!