שיפוץ משרדים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

עלות שיפוץ משרדיםקבוצת עידן מתמחה בשיפוץ משרדים ומתחמים מסחריים באיכות ביצוע אופטימלית ולוחות זמנים המהירים בענף. אנו נלווה אתכם ביד ביד לכל אורך התהליך ונדאג לביצוע איכותי, תכנון מוקפד ולוחות זמנים המהירים בענף. לחברה רישיון קבלן רשום וניסיון בביצוע מגוון רחב של עבודות בניה הנדסיות. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ראשוני ללא עלות!

שיפוץ משרדים

מחפשים איש מקצוע לשיפוץ המשרד שלכם? שיפוץ משרדים אינו שונה במהותו משיפוץ דירה, ויחד עם זאת, הוא בהחלט דורש הבנה של סביבת העבודה בה מתנהל המשרד, ויכולת לבצע את עבודות השיפוץ בצורה חכמה שלא תפריע למשרד להמשיך ולהתנהל בצורה סבירה גם בתקופת השיפוצים. זה אומר שאתם צריכים איש מקצוע אכפתי ומסור, שגם שיפץ כמה וכמה משרדים בעבר ויכול להבין את המגבלות של המשימה.

מדוע שיפוץ משרדים דורש גישה ייחודית?

כאמור, שיפוץ משרדים אינו שונה בצורה מהותית משיפוץ דירה. בשני המקרים מדובר בהרבה עבודות גבס, שבירת קירות, החלפת ריצוף או שטיחים מקיר לקיר, עבודה על תשתיות המים, החשמל והתקשורת וכן הלאה. למעשה, שיפוץ משרד היא משימה קלה ופשוטה יותר מאשר שיפוץ דירה, פרויקט שיכול לכלול גם אלמנטים של הוספת מרפסות, חדרים וכן הלאה. יחד עם זאת, שיפוץ משרד מחייב הבנה של המגבלות בתוכן אמור להתנהל הפרויקט, ובראשן הצורך של המשרד להמשיך ולהתנהל בצורה סבירה גם לאורך תקופת השיפוץ. במקרים מסוימים, יוכלו בעלי המשרד להעתיק את כל המשרד למיקום חלופי זמני בו יוכל צוות המשרד להמשיך ולהתנהל עד לסיום פרויקט השיפוץ, אלא שבמרבית המקרים בעל המשרד לא יוכל לשאת בהשלכות התקציביות של מהלך כזה, ולכן יהיה עליו למצוא פתרון במסגרתו מבוצע השיפוץ במקביל להמשך העבודה במשרד.

מה זה אומר מבחינת איש המקצוע?

מבחינת קבלן השיפוצים, זה אומר סבלנות רבה יותר ומוכנות להאריך את משך הפרויקט על מנת לאפשר עבודה מדורגת ברחבי המשרד. זה גם דורש הבנה של המגבלות בהן הוא יכול לפעול, מוכנות לעבוד בשעות שמעבר לשעות העבודה, ויכולת לבצע את העבודה חדר אחרי חדר, תוך שינוע של אנשי צוות, פריטי ריהוט ואלמנטים המשתתפים במשימת השיפוץ ממקום למקום בנקודות זמן שונות לאורך הפרויקט. אבל בעיקר זה אומר, שעל איש המקצוע להכיר את התחום של שיפוץ משרדים, להכיר את המגבלות שחלות על הפרויקט ולהכיר את האילוצים שבהם צריך המשרד להמשיך ולעבוד, רק הבנה של כל אלה תאפשר לאיש המקצוע לבצע את העבודה בצורה מקצועית ויסודית, מבלי לפגוע בהמשך עבודתו של המשרד. חשוב לבחור בקבלן מקצועי ואמין עם ניסיון בביצוע עבודות שיפוצים שיגיע עם כלי העבודה הנדרשים לביצוע העבודה-דיסק חשמלי , מברגה חשמלית, קונגו, שפכטלים, מברשות צבע, ציוד הגנה לפועלים וכל כלי העבודה הנדרשים לביצוע העבודה בצורה מקצועית ומהירה. לפני שאתם מזמינים איש מקצוע לשפץ את המשרד שלכם, חשוב שתבדקו האם יש לו ניסיון בתחום של שיפוץ משרדים. הוא לא חייב להיות מאסטר בתחום, אבל הוא בהחלט צריך להבין את האילוצים והמגבלות של פרויקט כזה, ולדעת כיצד להתמודד איתם לטובת הלקוח בראש ובראשונה. אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני,,,ולכן אתם כבעלי נכסים ועסקים חייבים לבצע שיפוץ משרדים בכדי שלקוחות ועובדי החברה ירגישו שאכן מדובר בחברה מכובדת אין צל של ספק שחברה עם משרדים משופצים ומתוכננים נכון מותירה רושם מעולה על לקוחותיה ועובדיה נהנים מסביבת עבודה נעימה ובכך תפוקת העבודה של עובדי החברה עולה. כיוון ומדובר בעסק עובד וכל דקה שניתן לחסוך במשך השיפוץ מתורגמת לתפוקת עבודה ולכן כאשר בוחרים לבצע שיפוץ משרדים חשוב לבחור חברה אמינה ויציבה ובעלת יכולת ביצוע מהיר ואיכותי ללא עיכובים או תקלות בלתי צפויות , בשלב הראשון להליך שיפוץ משרדים חשוב להחליט על מטרת השיפוץ והתקציב אותו אתם מעמידים לטובת פרויקט שיפוץ המשרדים , קבוצת עידן מציעה ליווי מלא של תהליך שיפוץ המשרד החל משלב עיצוב הפנים וביצוע תוכניות העבודה הכוללות תוכנית הריסה למשרדים הישנים, תוכנית חשמל, תכנון שטחי עבודה , חדרי ישיבות, קבלן שיפוצים מומלץ, מטבח מזכירות וכל המרכיבים שמשרד מודרני כולל אי אפשר לדבר על קבלן שיפוץ משרדים מבלי להתייחס לנושא העיצוב של המשרד. שני הדברים הולכים יד ביד ויש להתייחס אל עיצוב גם כאשר אנחנו מדברים על קבלן שיפוצים של משרדים. קבוצת עידן מתמחה בין היתר בשיפוץ משרדים. אנו נדאג שהמשרד החדש שלכם ייצג את ערכי החברה וישרה אווירה המתאימה ביותר לעבודה פורה.

קבלן שיפוץ משרדים – ומה בדבר עיצוב המשרד?

עליכם להכיר בעובדה כי השאלה כיצד המשרד שלכם נראה היא משמעותית ביותר לחייכם וכי היא משפיעה על חייכם במידה ניכרת. על כן אתם צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לעצב את המשרד בצורה היפה ביותר שיש ועליכם לתת את הדעת על כך. ככל שהמשרד שלכם יהיה יותר יפה כך סביר להניח שתיהנו מהצלחה כלכלית יותר גדולה ולא פחות חשוב מכך גם תיהנו ממוניטין ושם יותר טובים. כידוע מוניטין ושם הם הדבר החשוב ביותר שעליו יש לתת את הדעת והם משפיעים על חיינו במידה ניכרת. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי השם שלכם הוא הטוב ביותר אתם צריכים לחשוב היטב על נושא זה ולקחת אותו בחשבון. עליכם לדעת כי נראות היא 80% בהצלחת העסק שלכם ואם העסק שלכם לא נראה טוב זה לא משנה כמה אתם ועובדיכם מוכשרים וזה לא משנה כמה תשקיעו במוצר שלכם או תייעלו את עבודתכם ועל כך מעטים יחלקו

קבלן שיפוץ משרדים – נסו להיעזר בגורמי מקצוע בעיצוב המשרד

אז כיצד נעצב את המשרד בצורה היפה ביותר? מה עלינו לעשות בכדי להבטיח כי המשרד הוא היפה ביותר שיש? התשובה היא שללא ספק אנחנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לבחור את גורמי המקצוע הטובים ביותר שיעזרו לנו. שיפוץ משרדים לא די לבחור קבלן שיפוצים משרדים בכדי לעצב את המשרד אלא כדאי ורצוי להיעזר גם במעצב פנים שיעזור לנו לעצב את המשרד. מעצב איכותי יכול מאוד להועיל לכם ואם יש לו ניסיון והוא מקצועי אתם תוכלו להיות בטוחים כי המשרד יעוצב בצורה הטובה ביותר שיש. על כן חשבו היטב מי המעצב שבו אתם בוחרים ואיך הוא ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.

קבלן שיפוץ משרדים – אל תזניחו את הטאצ' האישי שלכם בעיצוב

כאשר אתם בוחרים קבלן שיפוץ משרדים ומעצב פנים יש להם נטייה להחליט באופן עצמאי על העיצוב של המשרד וזה בסדר גמור. אך לאורך כל הדרך אתם צריכים להיות בטוחים כי אתם לא מזניחים את הטאצ' האישי שלכם וכי תעשו כל מאמץ בכדי שהמשרד יישא את טביעת האצבע הייחודית שלכם וכך תבטיחו כי הוא יהיה שונה מכל משרד אחר בשוק. אתם יודעים מה הדבר החשוב ביותר בכל עסק? מה משפיע על הצלחת העסק יותר מהכול ומכריע את גורלו לשבט או לחסד? לא זה לא המוצר שהוא מוכר או השירות שהוא נותן וגם לא מאמצי השיווק שלו או יעילות מחלקת התפעול שלו כי אם ההתנהלות הפיננסית שלו. ככל שההתנהלות הפיננסית תהיה יותר חכמה, יותר מחושבת ויותר מקצועית כך סביר להניח כי אתם תבטיחו שהעסק שלכם מנוהל על הצד הטוב ביותר שיש.

עלות שיפוץ משרדים

אתם חייבים לזכור זאת אם אתם רוצים להבטיח כי אתם מנהלים את העסק שלכם בצורה טובה וללא בעיות. כל פעולה שאתם נוקטים אתם צריכים לברר מה העלות שלה וכמה כסף תדרשו להשקיע בה לפני שאתם מחליטים האם לבצע את הפעולה הזאת. אם תחפפו או תזלזלו בנושא זה מהר מאוד העסק שלכם יקלע לקשיים ולפני שתספיקו להניד עפעף סביר להניח שתצטרכו לסגור את העסק. על רקע זה ברור מדוע עלות שיפוץ משרדים היא נושא כה חשוב שיש לתת עליו את הדעת. אם המשרד שלכם זקוק לשיפוץ, ומשרדים רבים אכן זקוקים אתם צריכים לברר מראש כמה בדיוק יעלה לכם לבצע את השיפוץ ורק לאחר מכן להחליט האם לבצע את השיפוץ הזה. קבוצת עידן מתמחה בשיפוץ משרדים באיכות מעולה ובלוחות זמנים מהירים ביותר

עלות שיפוץ משרדים – מדוע המחיר הוא לא חזות הכול

עלות שיפוץ משרדים היא חשובה ביותר והיא מהווה אבן יסוד בהתנהלות כספית נכונה ונבונה. שיפוץ משרדים לא ניתן להגזים בחשיבות הנושא ויש לזכור ולהפנים כי הוא משמעותי ביותר. אך עליכם להבין כי לצד העובדה כי עלות השיפוץ היא חשובה ביותר אסור בשום פנים ואופן להזניח את הנושא של איכות השיפוץ. אתם חייבים להבין כי הדבר האחרון שאתם רוצים הוא לבחור שיפוצניק לא איכותי אפילו אם המחיר שלו זול מכיוון שבסופו של יום אתם תצטרכו להשקיע הרבה יותר כסף בתיקון הליקויים של השיפוצניק הזול מאשר לו הייתם לוקחים מלכתחילה שיפוצניק איכותי. לכן חשבו על כן כאשר אתם בוחרים שיפוצניק ואל תלכו שבי אחריו.

עלות שיפוץ משרדים – בצעו סקר שוק מקיף לפני ההחלטה שלכם

בכדי לדעת מי עלות שיפוץ משרדים ובכדי לבחור את השיפוצניק האיכותי ביותר במחיר המשתלם ביותר אנחנו ממליצים לכם לבצע סקר שוק מקיף שבאמצעותו תוכלו לברור את השיפוצניק הטוב ביותר אשר יענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שיש. אל תזלזלו בנושא זה וזכרו כי הוא חשוב ביותר ויכול להשפיע עליכם מאוד ועל המשרד שלכם מאוד. שיפוץ משרדיםסביבת העבודה מקום חשוב אשר משמש לקבלת קהלן ועל כן חשוב שיהיה מסודר ונקי מבחינת המראה הכללי של המקום והן מבחינת המעשיות. על מנת לשמור על סביבת עבודה נוחה ואסתטית יש צורך בשיפוץ המשרד. באמצעות שיפוץ משרדים ניתן לתת למשרד מראה צעיר וחדשני שללקוחות יהיה נעים להגיע אליו ולשהות בו.

למה כדאי לכם לשפץ את המשרד?  קבלן  שיפוץ משרדים !

המשרד הוא סביבת העבודה היומית של כל עובד ועובד. אנו מבלים את מרבית שעות היום שלנו במשרד מדי יום ועל כן אנו חייבים שהמשרד יהיה מרשים ונעים מבחינה אסתטית הן מבחינת אישית והן מבחינה קבלת הקהל. לכן, אם אתם עובדים בבניין ישן או במשרד מיושן ולא אסתטי מספיק חשוב שתעשו שיפוץ משרדים. באמצעות שיפוץ משרדים תוכלו להקנות למשרד שלכם מראה חיצוני חדיש ויפיפייה אשר ישפיע על כל המשרד עצמו וכן על הלקוחות אשר מגיעים למשרד. משרד משופץ נקי ונעים עם אווירה קסומה ונינוחה ישרה על הלקוחות שלכם תחושה כייפית ונעימה, במיוחד שהוא מסוגנן ברמת גמר גבוהה ונראה ממש כמו משרד חדש. מעבר לכך, משרד משופץ לא רק שישפיע על הלקוחות שלכם אלא גם ישפיע על התפוקה שלכם אישית וכן על רווחיות העסק.

מה כולל תהליך שיפוץ משרד?

תהליך שיפוץ משרד המבוצע על ידי קבלן שיפוצים כולל שינוי מהותי של המשרד עצמו. אם מדובר על משרד אשר משמש לקבלת קהל, שיפוץ המשרד תקנה לו אווירה נינוחה ונעימה שכיף לשהות בו. על מנת לבצע שיפוץ משרדים יש צורך באנשי מקצוע מקצועיים וכן לבחור חברת שיפוצים רצינית ומנוסה שיודעת את העבודה. כמו כן, חשוב שתדעו איזה שיפוץ הולך לעבור המשרד שלכם. אם מדובר על שיפוץ חלקי מדובר על כמה ימים עד שבועות, אך אם  מדובר על שיפוץ יסודי הדבר עלול לקחת כמה חודשים טובים, מאחר שמדובר על עבודה רבה. השיפוץ עצמו כולל, הרחבת המשרד, צביעת הקירות, הוספת חלונות או חדרים ועוד. על מנת לבצע שיפוץ משרדים איכותי ומקצועי רצוי שלא תתפשרו על חברת השיפוץ שאתם עומדים לעבוד איתה.

למה כדאי לכם לעשות שיפוצים עם חברת שיפוצים?

שיפוץ דירה או שיפוץ משרדים היא משימה מורכבת שאורכת זמן רב ומצריכה אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים על מנת שיבצעו אותה בצורה הטובה ביותר. באמצעות חברת שיפוצים מנוסה ואמינה סביבת העבודה שלכם תהיה נעימה ומזמינה. חברת השיפוץ תדאג להפוך את המשרד לכם למשרד נוח, איכותי ויפה בהתאם לצרכים האישיים שלכם. מעבר לכך, בכל שאלה או בעיה שאתם נתקלים בה יש לך כתובת לפנות אליה. דבר זה חשוב מאוד במיוחד שמדובר על שיפוץ יסודי ומסיבי שאורך זמן רב ויש צורך באיש מקצוע על מנת להתייעץ איתו על נושאים שונים במהלך השיפוץ. לכן אל תחסכו על כמה שקלים ובחרו את חברת השיפוץ הטובה והמקצועית ביותר שתהיה שם בשבילכם. יש לכם משרד חדש שקניתם, משרד שזה עתה שכרתם או משרד שבבעלותכם ושאותו אתם רוצים להשכיר, אבל תחילה חשוב לכם לשפץ אותו? שיפוץ משרד במרכז או בכל מקום אחר, הוא תהליך שמחייב ידע ומקצועיות הרבה מעבר להיבטים הטכניים של תהליך הבנייה. המשרד שלכם הוא חלון הראווה שלכם, הוא סביבת העבודה שלכם ושל העובדים שלכם, הוא הרושם הראשוני שלכם על הלקוחות שלכם ועל השוק בכלל. בהתאם לכך, בתהליך של שיפוץ משרד, חשוב מאוד שלב התכנון בו צריכים לבוא לידי ביטוי כל השיקולים העיצוביים שיתמכו בערכים העסקיים של המשרד שלכם. על הנושא של שיפוץ משרד במרכז מדברים איתכם המומחים של קבוצת עידן, ממש פה בשורות הבאות.

עיצוב משרד כמהלך עסקי

המשרד שלכם הוא המקום אליו מגיעים אתם ועובדיכם בכל יום על מנת לבצע את כלל הפעולות העסקיות הנדרשות לקיום והצלחת העסק. המשרד שלכם הוא גם המקום אליו אתם מזמינים את הלקוחות שלכם, את השותפים שלכם, את הספקים שלכם ואת כל הגורמים המעורבים בסביבה העסקית שלכם. עבור העובדים שלכם אתם רוצים ליצור את סביבת העבודה התומכת ביותר, המעודדת ביותר, החיונית ביותר והנוחה ביותר, שגם תואמת את סוג הפעולות והתהליכים העסקים המבוצעים במשרד. עבור הלקוחות שלכם אתם רוצים ליצור את המשרד שישדר את ערכי היסוד החשובים שאתם רוצים להעביר לשוק, ובכלל זה יציבות, איתנות, יעילות, הצלחה, חדשנות ו/או שמרנות וכן הלאה. אחרי שאמרנו את כל זה, די ברור מדוע חשוב מאוד להשקיע זמן רב, מחשבה רבה ומקצועיות רבה כבר בשלבי התכנון של פרויקט עיצוב משרד במרכז. בשלב זה אתם רוצים להעמיד לצידכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר, אנשי מקצוע עם כישרון ויכולות מקצועיות ואישיות וכאלה שגם מציעים התמחות מיוחדת בתחום של עיצוב ותכנון משרדים. אלו הם אנשי המקצוע שיוכלו, פרט לעיצוב המשרד שלכם, גם לחשוף אתכם בפני מגוון אפשרויות לתכנון נכון של חלל המשרד מבחינה אקוסטית, טרמית וכדומה. כך למשל, תקרה אקוסטית, מחיצות אקוסטיות, ריצוף, שטיחים, ריהוט, כסאות עבודה ומנהלים, חדרי ישיבות וכדומה – כל אלה משפיעים ישירות גם על המראה של המשרד שלכם וגם על יכולת התפקוד במשרד.

לא רק תכנון – גם ביצוע

אחרי שאמרנו את זה ובהנחה שהשלמתם את שלב התכנון בצורה הראויה, כעת הגיע גם שלב הביצוע ובשלב הזה ישנה חשיבות מכרעת, קודם כל ליישום של תכנית השיפוץ אחד לאחד בלי שום פשרה בחומרי גלם, בתצורה, או בעיצוב וכמובן לרמת ביצוע גבוהה מאוד שהיא הרי הערך המרכזי שאותו אתם רוצים לשדר לכולם – גם לעובדים שלכם, גם לעצמכם וגם ללקוחות, לשותפים ולספקים שלכם. גם בתחום הביצוע, חשוב מאוד שלצידכם יעמדו אנשי המקצוע הטובים ביותר, אנשי מקצוע שמעבר ליכולות המקצועיות שלכם ולהיכרות שלהם עם כל חומרי הגלם, המכלולים והאלמנטים הלוקחים חלק בתהליך השיפוץ, יודעים גם להקפיד על הסטנדרטים הנדרשים להם מצפה כל לקוח שמבצע שיפוץ משרד במרכז.

אלמנטים נוספים שיש לתת עליהם את הדעת

משרד הוא בסופו של דבר עסק והדבר החשוב ביותר בעסק הוא שורת הרווח. על כן, כל פעולה שאתם מבצעים במסגרת פרויקט שיפוץ משרד במרכז חייבת לקחת בחשבון שיקולים של עלות תועלת. את השיקולים הללו עליכם לקחת בחשבון עוד בשלב התכנון ולקבל החלטות לגבי מה אתם חייבים, מה אתם לא חייבים ומה אתם חייבים שלא. מהם הקווים המנחים שלכם ומה הם הקווים האדומים שאתם לא רוצים לחצות אותם. אבל לאחר שכבר יצאתם לדרך, אתם זקוקים לגורם מקצועי שגם ינהל עבורכם את הפרויקט הזה בצורה כזאת שתאפשר לכם לנהל את התקציב בצורה נכונה, לנהל את העבודה על פי לוחות זמנים ללא חריגה וכמובן לנהל את העבודה על פי תכנית השיפוץ שגובשה. כל חריגה מאלה יכולה להיות בעלת השלכות חריגות גם על היכולת שלכם לקיים את פעילותכם העסקית וגם על סך עלות הפרויקט עבורכם. קבוצת עידן היא חברה שמתמחה בניהול פרויקטים כדוגמת שיפוץ משרד במרכז ומעמיד לרשותכם את כל אנשי המקצוע הטובים ביותר משלב התכנון, דרך שלב הביצוע ועד שלב ניהול הפרויקט על כל היבטיו, לרבות ההיבט התקציבי, לוחות הזמנים וכמובן הביצוע.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!