אודות

היחידה לשיפוץ דירות

היחידה לשיפוצים הנו פורטל תוכן  , הפורטל מקשר בין בעלי מקצוע ללקוחות המעוניינים לשפץ דירות (הפורטל לא אחראי על איכות העבודה או על ההתקשרות בין הצדדים) מתמחה בשיפוץ דירות קומפלט, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, שיפוץ מבנים בכל גודל, בכל קומה ובסטנדרטים הגבוהים בשוק. היחידה לשיפוץ מורכבת מצוות של אנשי מקצוע בעלי ניסיון עצום בעולם השיפוצים, אנשי מקצוע בעלי השכלה רשמית בתחומי התמחותם ובעלי ניסיון רב בפרויקטים בשלל סדרי גודל, החל משיפוץ דירות בודדות ועד שיפוץ בניינים משותפים שלמים.

קבלני שיפוצים

שיפוץ דירות קומפלט

היחידה לשיפוץ מציעה פרויקטים של שיפוץ בכל היקף, בליווי אדריכלי והנדסי מלא עם אפשרות לניהול פרויקט השיפוץ מקצה לקצה, משלב התכנון ועד שלב הגמר ובדק הבית. במסגרת זו מגייסת החברה את כל קבלני המשנה הנדרשים, קבלנים שאותה בוחרת החברה בקפידה בהמשך לרשת מקצוענים אותה בנתה לאורך שנים של פעילות בתחום.

לצד העבודה המקצועית והמוקפדת עליה מתחייבת החברה, מקפידה היחידה לשיפוץ על עבודה צמודה עם הלקוח בניסיון מתמיד להבין את העדפות הלקוח, שינויים בהעדפות עם התפתחות תהליך השיפוץ, מוקדים בהם רוצה הלקוח לתת דגש אישי וכן הלאה. במקביל, מקפידה היחידה לשיפוץ לתמוך בלקוח מהבחינה המקצועית, לסמן את הגבולות ההנדסיים והעיצוביים ולעבוד בשיתוף פעולה עם הלקוח על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר מבחינה אסתטית והנדסית גם יחד.

הדירה שתמיד חלמתם

במסגרת עבודות השיפוץ של היחידה לשיפוץ, אנו מבצעים את כל סוגי העבודות הנדרשות לרבות שבירת קירות ומחיצות, החלפת ריצוף, החלפת תשתיות אינסטלציה וביוב, עבודות גבס, עבודות חשמל, הוספת מרפסות, חדרים וחדרי ממ"ד, טיח, צבע, החלפת חדרי אמבטיה קומפלט, החלפת חלונות ודלתות, החלפת מטבחים וכלים סניטריים, התקנת מערכות מיזוג והסקה מרכזית וביצוע שלל עבודות שיפוץ וחידוש הבית.

עבודות השיפוץ של היחידה לשיפוץ זוכות לליווי של אדריכלים ומהנדסים איתם עובדת החברה באופן קבוע על מנת לספק ללקוחות החברה חבילת שירות של כלל אנשי המקצוע תחת קורת גג אחת. יחד עם זאת, מציעה החברה שירות שיפוץ נטו על בסיס תכנון קיים וללא שירותים משלימים נוספים, על פי העדפות הלקוח. בכל פרויקט, בוחנת החברה לעומק את דרישות הלקוח והיקף הפרויקט הנדרש ומתחייבת לתת הצעת מחיר אטרקטיבית, הוגנת ותחרותית ביחס לכלל האפשרויות בשוק.

הבית החדש שתמיד חלמתם

חברתנו מתמחה בשיפוץ דירות מגורים קומפלט מהיסוד והפיכת הנכס הישן לפנינה מחודשת, הניסיון הרב שנצבר במרוצת השנים מאפשר לנו לספק ללקוחותינו חווית שרות ייחודית, תוך הקפדה על סטנדרטים מעולים של איכות שירות ויחס אישי.

עמידה בלוחות זמנים, שירות לקוחות מעולה ועבודה בסטנדרטים מחייבים של איכות הפכו אותנו לאחת מחברות השיפוצים המובילות בישראל

איזה שיפוצים אנחנו מבצעים ??

  • שיפוץ דירות קומפלט
  • שיפוץ חדרי אמבטיה
  • שיפוץ חדרי שירותים
  • חידוש דירות 

החברה המובילה בישראל לשיפוץ דירות

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!