איך מתבצע רישום קבלני שיפוצים?

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

קבלן שיפוצים הוא סוג של קבלן המתמחה בשיפוצים ואחזקת מבנים. קבלני שיפוצים אחראים על תכנון, עיצוב וניהול פרויקטי בנייה. הם גם אחראים לשכירת קבלני משנה ועובדים להשלמת הפרויקט. סעיף זה ידון במה שנדרש כדי לרשום קבלן שיפוצים בממשלה.

שיפוצים 

שיפוצים יכולים להיות משימה לא פשוטה, וזה יכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל. הצעד הראשון הוא למצוא קבלן שיש לו את הכישורים והניסיון לעבודה שלך.

יש שלוש דרכים שבהן אתה יכול ללכת על זה:

1) מצא קבלן שיפוצים באזור שלך על ידי חיפוש בגוגל או על ידי בקשת המלצות מחברים או בני משפחה.

2) חפש קבלנים דרך עמותות מקומיות כמו איגוד בוני הבתים הקנדי (CHBA).

3) שאל את העירייה המקומית שלך אם יש להם הצעות איך אתה יכול למצוא קבלן באזור שלך.

קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים יכול להיות רשום בעיר או במחוז מקומי. הדרישות לרישום משתנות מתחום שיפוט אחד למשנהו. תחומי שיפוט מסוימים דורשים שלקבלן יהיה מיקום פיזי, בעוד שאחרים לא. אחרים עשויים לדרוש מהקבלן רישיון ליותר ממקצוע אחד, כגון עבודות אינסטלציה וחשמל. במקרים מסוימים, קבלנים נדרשים לקבל תעודת ביטוח לפני שהם יכולים להירשם בממשל המקומי שלהם. תהליך הרישום לקבלן שיפוצים אינו פשוט. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון לפני שניתן לבצע רישום, כגון מיקום משרד הקבלן, האם הם רשומים בגוף הרגולטורי המחוזי והאם יש להם ביטוח. על מנת להירשם כקבלן שיפוצים באונטריו, תחילה עליך להיות רשום בגוף הרגולטורי המחוזי ולהיות בעל ביטוח. אתה גם צריך שיהיה לך משרד הממוקם באונטריו אם אתה הולך לעבוד על פרויקטים במחוז זה.

שיפוצים הם השקעה גדולה. חשוב להיות בטוחים שאתם שוכרים את הקבלן המתאים לעבודה. ישנם שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון בעת שכירת קבלן, כגון רישוי וביטוח, כישורים ואסמכתאות. הצעד הראשון בהעסקת קבלן הוא למצוא אחד שיש לו את האישורים המתאימים. הרישיון הנפוץ ביותר עבור שיפוצים בבית הוא חוזה הבנייה הכללי. אם אינך בטוח מה המדינה שלך דורשת, בדוק עם משרד הממשל המקומי שלך או צור קשר עם מועצת הרישוי של המדינה שלך לקבלת מידע נוסף על רישיונות קבלנים או אישורים ספציפיים לאזור שלך. לאחר מציאת קבלן מוסמך, חשוב לבדוק אותם ביסודיות על ידי בקשת אסמכתאות ובדיקת כישוריהם לפני חתימה על חוזים או הסכמים איתם. אתה צריך גם לשאול על הכיסוי הביטוחי שלהם בגלל זה

קבלנים נדרשים להירשם בעירייות אם הם מתכננים לשפץ נכס. זה נעשה דרך אתר האינטרנט של קבלן רשום IL בכתובת https://rishumkablan.co.il תהליך ההרשמה פשוט מאוד וניתן להשלים אותו תוך 5 דקות או פחות. על המבקש לספק את פרטי ההתקשרות שלו, עותק של רישיון הקבלן שלו והוכחת ביטוח, וכן תיאור של העבודה שתבוצע בנכס. לאחר הגשתו, נרשמים הקבלנים למשך שנה או עד הגשת בקשה לחידוש. קבלנים שלא יעמדו בדרישה זו עלולים לעמוד בפני קנסות מ-$100-$2,000 ליום עבור כל יום שלא נרשמו, עד 10$. שיפוצים הם דרך מצוינת להוסיף ערך לבית. עם זאת, זה יכול להיות קשה ולוקח זמן למצוא את הקבלן המתאים לעבודה. עם כל כך הרבה קבלנים בחוץ, איך תדע איזה מהם הכי מתאים לך? איגוד השיפוצניקים הקנדי (CRA) יצר מרשם של קבלנים שעברו תהליך בדיקה מעמיק. רישום זה כולל את כל פרטי הקשר שלהם ומידע על השירותים שהם מציעים. אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים בקנדה, אתם מוזמנים לעיין ברישום זה וליצור קשר עם כל מי שמעניין אתכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!