בומנייט מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

בטון מוטבע או בשמו הנפוץ יותר בתעשיית הבניה, בומנייט, הינה שיטה ייחודית של יישום בטון שמעניקה לבטון מראה ייחודי ועיצובי יותר לאחר היישום וההתייבשות שלו. בשיטת בומנייט האפשרויות של יישום הבטון הם אינסופיות וניתן לעשות כמעט הכל באמצעות הבטון, החל ממשחק עם צבעים, משחק עם טקסטורות, הטבעות וצורות שונות על הבטון, גודל האבן, בחירת מספר סוגים של אבנים ועוד מגוון רב של דברים.

בומנייט מחיר – איפה ניתן לשלב?

כיום אנו רואים שימוש ביישום של בטון בשיטת בומנייט כמעט בכל פרויקט. אנו רואים זאת בשוק המוסדי, בין אם מדובר באולמות אירועים או מתחמים מעוצבים שדורשים אלמנטים ייחודיים כמו גלריות אומנות למשל, אנו רואים זאת רבות בפרויקטים מפוארים כמו בנייני משרדים למשל ואפילו במרחב הציבורי אנו רואים יישום בטון בשיטת בומנייט במקומות כמו גינות ציבוריות ועוד.

בומנייט – יתרונות

היתרון המרכזי של בומנייט הוא בראש ובראשונה הגמישות העיצובית שהוא מקנה לנו. בעזרת שיטת בומנייט ניתן להטביע את הבטון בכל צורה שנרצה ובכך להקנות לפרויקט שלנו גמישות עיצובית גדולה מאוד. למשל אנו נוכל לעשות משחקים עם הטקסטורות של הבטון וכך בפרויקט יוקרתי שנרצה לתת לו גוון עיצובי נקי נוכל ליישם בומנייט בטקסטורה חלקה וכך להשיג את העיצוב הנקי שאותו רצינו. בנוסף אם נרצה למשל להטביע בטון באיזור החצר או בשביל הגישה לבית עם תצורה של אבנים למשל נוכל לעשות זאת המגוון רב של דוגמאות וצבעים ובכך להתאים את ההטבעה לסגנון העיצוב אותו בחרנו לשאר הבית, שוב תודות לגמישות שהבומנייט מאפשר לנו. יתרון נוסף של הבומנייט הוא התחזוקה הפשוטה שלו שכן הבטון המוטבע כמעט ולא דורש כל תחזוקה שהיא והניקיון שלו הוא פשוט מאוד ונעשה באמצעות חומרי ניקוי רגילים ולא דורש שום חומר מיוחד.

בשונה מבטון רגיל

או כל רצפה אחרת שנעשה באיזור החצר הבומנייט לא מאפשר צמיחה של עשבים בין הרצפות שכן הוא אטום לגמרי. עוד יתרון של הבומנייט על פני פתרונות אחרים הוא היישום המהיר של החומר מהיר בהרבה מרוב הפתרונות האחרים לריצוף ולכן הוא כדאי. גם בהיבט של המחיר הבומנייט נחשב לפתרון ריצוף אטרקטיבי ולכן בוחרים בו בפרויקטים רבים לא רק לאור הגמישות העיצובית והיתרונות הרבים שהוא מביא עימו אלא גם לאור המחירים האטרקטיביים של יישום הבטון בשיטת הבומנייט. כל אלו בנוסף למראה המיוחד שהוא מקנה לפרויקט שלנו הפכו את הבומנייט בשנים האחרונות לאחד מפתרונות העיצוב המובילים בשוק הבניה ובהחלט כמו כל טרנד עיצובי נראה כי הוא רק הולך ומתפתח עם השנים ויהיה מעניין לראות לאילו כיוונים עוד יפתח הלאה.

המחירים של יישום בומנייט משתנים בהתאם למרחב שבו מיישמים את שכבת הבטון, הגודל, הסגנון העיצובי ואלמנטים נוספים. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל מה שקשור ליישום בומנייט בפרויקט שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!