עבודות בנייה ושיפוצים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

אין ספק שכל התהליכים הקשורים לתוום הבנייה והשיפוצים הם סוג של כאב ראש אחד גדול. כחלק בלתי נפרד מבניה או שיפוץ עלינו לתאם עם קבלנים, לרוץ לקנות חומרים, לתכנן המון תהליכים בכלל חלל ועוד. במקביל, מדברים איתנו בשפה ומושגים שאנחנו לא מבינים וכל זה מלווה בלחץ של לתזמן את הכניסה שלנו לדירה בדיוק עם סיום חוזה השכירות של הדירה בה אנו גרים לתקופת השיפוץ, מה שרק מוסיף ללחץ ולכאב ראש שאופף את כל התקופה הזו. לכן על מנת שגם תקופת השיפוץ תעבור לכם בצורה קלה החלטנו לתת לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לצלוח את השיפוץ ולשרוד אותו יחסית בקלות.

מדידת לפני שיפוץ

תכנון מראש ועריכת תוכניות עם קבלן או אדריכל

אמנם לא כל שיפוץ צריך תוכניות מפורטות עם שרטוטים אך בהחלט שיפוצים גדולים של בתים או דירות ובטח שהקמת בית מאפס דורשים תוכניות מפורטות ככל הניתן. ברגע שיש תוכנית שאותה אנו מוציאים אל הפועל, תכנית שנכתבה ושורטטה על ידי בעלי מקצוע שמומחים בתחומם, השיפוץ יהיה קל מהצפוי. רוב תהליכי הבנייה ושיפוצים מתארכים מעבר לצפוי ובהתאם לכך התקציב גדל כתוצאה מתכנון לקוי או חוסר תכנון, אך ברגע שאנחנו מקיפים את עצמנו באנשי המקצוע הנכונים וקבלני שיפוץ מומלצים למשימה שחושבים על הכל עד הפרטים הקטנים ביותר ומסתכלים על השיפוץ בראייה רחבה ועתידית, השיפוץ לא יעבור את מסגרת הזמן שהוגדרה וגם לא את מסגרת התקציב.

בחירת אנשי מקצוע

בחירת אנשי המקצוע הוא כנראה הדבר הקריטי ביותר בכל תהליך בנייה ועבודות שיפוצים היות והוא משפיע גם על הלך הרוח של השיפוץ שכן אתם עתידים לעבוד עם אנשי המקצוע הללו בעתיד הקרוב ולכן צריך להיות לנו איתם סוג של חיבור אישי וכמובן בהיבט המקצועי של איך יראו הדברים אותם הם יבצעו בבית שלכם. בחרו את אנשי המקצוע בקפידה רבה על פי המלצות או על פי נסיון עבר של אנשים שאתם סומכים עליהם. לאחר בחירת כלל אנשי המקצוע ערכו פגישה של כולם בה תתאמו בדיוק נקודות חיתוך וממשק בין בעלי המקצוע השונים וכך גם תאריכי התחלת עבודה של כל אחד מהם היות ולעיתים עבודתו של האחד תלויה בגמר עבודתו של האחר.

ראו גם: חברת שיפוצים מנוסה ואמינה

היו מעורבים

אז כפי שכבר אמרנו קודם לכן, כל תהליך של בנייה ושיפוצים הוא כאב ראש אחד גדול אך במידה ותהיו מעורבים על בסיס יומי, תדעו לצפות בעיות מראש ולפתור אותן ביחד עם הקבלנים כל התהליך יהיה קל יותר. במידה ואתם לא רוצים להיות מעורבים חשוב מאוד שתשכרו בעל מקצוע מטעמכם שיפקח על הנעשה בכל תהליך השיפוץ והוא יהיה האדם מטמכם שאחראי על השיפוץ ומתאם כל מה שצריך עם בעלי המקצוע השונים. בסופו של יום אם תגיעו מוכנים לשיפוץ, הוא יהיה פשוט יותר ומהנה יותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!