דרוש קבלן שיפוצים

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו

073-3753262

תוכן עניינים:

בשביל איכות החיים שלכם דרוש קבלן שיפוצים

כל אחד רוצה לחיות באיכות החיים הגבוהה ביותר שיש, לכן עולה שאלה חשובה ביותר והיא כיצד ניתן להבטיח כי איכות החיים שלנו תהיה הגבוהה ביותר והטובה ביותר שיש? אם כן ניתן לומר כי אתם צריכים לחשוב על המון דברים בכדי להבטיח איכות חיים גבוהה אך אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לתת עליהם את הדעת הוא הנושא של הבית בו אתם גרים. ככל שהבית שלכם יהיה טוב יותר כך איכות החיים שלכם תהיה יותר גבוהה ועל כך אין עוררין. על רקע זה ברור מדוע כל כך הרבה בוחרים לשפץ את ביתם וזאת מכיוון שהם מבינים כי יש לכך השפעה אדירה על איכות החיים שלהם. על רקע זה ברור מדוע המשפט דרוש קבלן שיפוצים הוא כה נפוץ ומדוע רבים כל כך מחפשים אחר הקבלן המושלם לבית שלהם

המדריך לבחירת קבלן שיפוצים

יש הרבה החלטות חשובות שיש לעשות כאשר משפצים את הבית: מה הוא העיצוב המתאים ביותר לאישיות שלכם? האם כדי לבחור בגוונים שלווים ומרגיעים או בצבעים חזקים ונועזים? ומה עם התקציב שלכם? כל השאלות האלו חשובות, אך חשיבותן מתגמדת לנוכח בחירתו של קבלן השיפוצים המתאים ביותר לפרויקט שלכם.

קבלן שיפוץ שירותים

קבלן שיפוצים רשום

קבלן שיפוץ אמבטיה

בעזרת המדריך לבחירת קבלן שיפוצים תקבלו את הכלים ואת המידע אשר יסייעו לכם בבחירת הקבלן המושלם עבורכם, אשר יהיה מסוגל לעשו את ההחלטות הקשות ביותר. המדריך יסביר איך להפריד בין הקבלנים טובים לקבלנים הטובים ביותר עבורכם. ממחקר עד בחירה מדוקדקת, המדריך שלנו יעניק לכם התכונות הקריטיות שיש לחפש ואת השאלות הנכונות שיש לשאול על מנת למצוא ולהעסיק קבלן שיפוצים מכובד ואמין, אשר תיהנו לעבוד אתו ותשמחו להמליץ עליו.

הקדמה

בעלי בתים אשר מתכננים פרויקט שיפוץ לרוב לוקחים את אותם צעדים בתהליך החיפוש אחר קבלן השיפוצים. הם שואלים חברים ומשפחה ומבקשים המלצות, מחפשים במנועי חיפוש שונים אחר חברות מקומיות, בוחנים פרופילים ופרויקטים ברשתות החברתיות, בודקים חוות דעת וביקורות של לקוחות בגוגל, פייסבוק ועוד.

כל הצעדים האלה הם נהדרים כאשר אתם בשלבים הראשונים של חיפוש קבלן השיפוצים אשר יהפוך את החלום למציאות. הבעיה היחידה בכל איסוף המידע שצוין היא שקשה להבדיל בעזרתו בין קבלני השיפוץ הטובים לבין קבלני השיפוץ הטובים ביותר עבור פרויקט השיפוץ שלכם.

אל תטעו- ההבדל בין השניים הוא חשוב. כל קבלן שיפוצים שמחשיב את עצמו למקצועי יהיה בעל אתר אינטרנט מעוצב היטב, אשר מכיל תמונות באיכות גבוהה מפרויקטים קודמים, פרסים או תעודות הוקרה, מכתבי המלצה וחוות דעת מלקוחות, ועוד. סביר להניח כי תהיה להם גם ביקורת רצינית בהתייחסות מקוונת ואישית (במידה וזה אינו המקרה, אתם יכולים למחוק אותם מהרשימה מיד). אם כל קבלן שיפוצים מציג את עצמו בטוב ביותר, איך אפשר קבוע עם מי מבין כולם כדאי לעבוד בסופו של דבר?

שיפוץ שירותים

כדי לקבוע איזה קבלן שיפוצים הוא הטוב ביותר עבור פרויקט השיפוץ שלכם, מעורבת קצת יותר עבודת רגליים מכמה הקלקות על גלריות תמונות שונות או קריאת חוות דעת באינטרנט. אל דאגה, הקלנו עליכם ע”י הרכבת המדריך שלפניכם, אשר יסייע לכם לדעת בדיוק מה צריך כדי לזהות את קבלן השיפוצים הטוב ביותר עבורכם.

פרויקט עיצוב הבית שלכם אמור להיות חוויה כיפית, שיתופית ונטולת לחצים, והכול מתחיל עם מערכת היחסים שלכם עם קבלן השיפוצים. אנחנו משוכנעים כי המדריך שלפניכם יסייע לכם להגיע לדרך הנכונה לבחירת קבלן השיפוצים המושלם עבור הפרויקט שלכם, ואחד שתשמחו להמליץ עליו לחברים ולמשפחה שלכם.

עשו את שיעורי הבית שלכם

על כל קבלן שאתם שוקלים לשכור להיות בעל הכשרה מקצועית מינימלית, אותה יהיה קל מאוד למצוא ואשר. במידה ועדיין לא ביצעתם בדיקה, התחילו בלעשות מחקר זריז באינטרנט ולעקוב אחרי הצעדים הבאים:

שלב 1

השתמשו בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר כדי לגלות אילו קבלני שיפוץ מופיעים באופן קבוע בתוצאות מנוע החיפוש, ואז העמיקו יותר בתוך הפרופיל שלהם. חפשו תמונות באיכות גבוהה, תמונות לפני ואחרי וכל פרס או תעודות הוקרה אשר קיימים. שימו תשומת לב מיוחדת לביקורות המקוונות שלהם ובמיוחד איך הם הגיבו על הביקורות הללו. האם החברה הגיבה לכל ביקורת אשר הושארה להם, גם טובה וגם רעה? במידה וקיימת ביקורת שלילית, האם הם התמודדו עם הביקורת בצורה מידית ומקצועית?

קבלן שיפוצים רשום

מהמחקר המקוון שלכם לקבלני שיפוץ מקומיים בולטים, הביקורות המקוונות שלהם, עדות הלקוחות, איכות תיק העבודות ותמונות מפרויקטים קודמים, וכל מידע אחר שהצלחתם להשיג- יעזרו לכם ליצור רשימה של 3-4 קבלנים פוטנציאלים, אותם הייתם רוצים להכיר ולהתעניין יותר.

שלב 2

וודאו כי שלושת או ארבעת הקבלנים שבחרתם מבוטחים ובעלי רישיון. קבלני שיפוצים מורשים בעלי רישיון חייבים להיצמד לסטנדרטים ולתקנים תעשייתיים נוקשים. הסיכונים בהעסקת קבלן שיפוצים ללא רישיון כוללים: עבודה חובבנית, בעיה בקבלת אישורים והתרים, הפרת קוד הבניה, ואחריות כלכלית במקרה של פציעות ותאונות. כאשר יד ברשותכם את מספר הרישיון של קבלן השיפוצים, אתם יכולים לאמת פרטים כמו סטאטוס הרישיון, עסקים כלליים ומידע התקשרות, ובין היתר את מדיניות הפיצוי של חברת הקבלן. ניתן לבדוק האם הקבלן שלכם רשום ברשם הקבלנים בחיפוש פשוט במנוע החיפוש.

מהו רישיון קבלן?

רישיון קבלן הוא אישור, אשר ניתן ע”י רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. הרישיון מאפשר לבעליו לעסוק בעבודה קבלנית בצורה חוקית, בתחום הנדסת הבניינים. הגוף היחידי שמוסמך להעניק את הרישיונות, הוא רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. הרישיון הינו אישי לבעליו ומצהיר על יכולותיו של הקבלן. סעיף 4 (א) לחוק רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות, קובע כי הרשאים לקבל רישיון קבלן הם: הרשומים בפנקס המהנדסים והאדריכלים ובעלי ניסיון של לפחות שנתיים בביצוע עבודות בנייה, אשר נצברו במהלך חמש השנים האחרונות. על מנת להירשם כקבלן מורשה, עליכם להיות רשומים כאדריכל או כמהנדס מורשה, אשר עסקו בתחום הבניין לפחות כשנתיים מתוך חמש השנים האחרונות.

שלב 3

לאחר שווידאתם כי המועמדים ברשימה שלכם אכן מבוטחים כראוי ובעלי רישיון תקף, הגיע הזמן לקבל המלצות. מומלץ ליצור קשר עם לפחות 5 המלצות של כל קבלן, ותשקלו לבקר ב-2 או 3 אתרי פרויקטים מושלמים או בתהליך השלמה. בעת יצירת הקשר עם רשימת הממליצים, וודאו כי אתם שואלים גם על הפרויקט עצמו וגם על חוויית הלקוח בזמן התהליך. תרצו לדעת האם הפרויקט הושלם בזמן ולפי התקציב, אם היו בעיות או עלויות לא צפויות, כיצד אתר העבודה תוחזק בזמן הפרויקט, כיצד תהליך המכירה עבר, ואיך הייתה התקשורת הכללית עם כל עובדי החברה וכל בעל מקצוע אחר אשר הייתה להם אינטראקציה אתם במהלך הפרויקט.

בחינה (מדוקדקת) של הפיינליסטים

ייתכן כי לאחר שתשלימו את בחינת המועמדים הסופית, בה תוודאו כי הם עומדים בדרישות הבסיסיות שלכם, תצמצמו את הרשימה ותישארו רק עם קבלן שיפוצים אחד- נהדר! השתמשו בסעיפים הבאים לבחון את הקריטריונים ולוודא כי אתם עובדים עם בכל המקצוע הנכון.

תחום התמחות

אמור להיות לכם מושג כללי על תחום ההתמחות של הקבלן שלכם על בסיס המחקר שעשיתם, אך השתמשו בהזדמנות שלפניכם כדי לשאול אותם ישירות מהו הניסיון שלהם בשיפוץ מטבחים וחדרי שירותים, הוספת קומה או מרפסת שמש, עיצוב פנימי, עיצוב מחדש ועוד.

רוב הקבלנים יתמחו בתחום שיפוץ אחד או שניים, למרות שחברות רבות מסוגלות לעבוד עם מגוון רחב של פרויקטים. כמובן שתעדיפו לשקול כיצד התמחותו של הקבלן תואמת את הצרכים שלכם, והאם הוא אכן בעל המקצוע המתאים ביותר לפרויקט.

פרופיל החברה

משתלם להתעמק בהיסטוריית החברה של קבלן שיפוצים, על מנת לגלות עוד מידע עליהם, איך העסק שלהם מתפקד וכיצד הם נתפסים ע”י הקהילה המקומית. התחילו בשאלה כיצד החברה הוקמה וכמה זמן היא כבר קיימת. בדרך כלל, קבלן אשר נמצא בעסק לפחות 10 שנים או יותר הוא בחירה אמינה יותר. אולם, לא תמיד בטוח להניח שגיל הרישיון של הקבלן מייצג את הזמן האמיתי בו החברה עובדת ולכן מומלץ לבקש הוכחה.

בנוסף לזמן וניסיון בתעשייה, מוניטין החברה והמעורבות שלה בקהילה המקומית עשויים להגיד לכם הרבה על סוג האנשים אשר עובדים עבור הארגון וכיצד הם מנהלים את עצמם. האם הם תורמים לקהילה, תומכים בבית ספר או ארגון צדקה? מעורבת בקהילה היא אינדיקציה נהדרת לחברה אמינה ומוסרית.

התאמה אישית ותרבותית

גורם חשוב נוסף שכדאי לקחת בחשבון במהלך הפגישה פנים מול פנים שלכם הוא: כמה טוב האישיות שלכם וחוש העיצוב שלכם משתלבים עם אלו של קבלן השיפוצים. כולנו היינו בסיטואציות חברתיות בהן הרגשנו תחושה לא טובה מאדם אתו דיברנו או שגרם לנו להרגיש קצת מוזר.

במידה ואתם חשים בצורה זו במהלך הפגישה ו/ או דיון עם קבלן פוטנציאלי, בהחלט מומלץ לקחת את התחושה בחשבון ולא להתעלם ממנה. אלה יהיו האנשים איתם תתקשרו ותהיו באינטראקציה על בסיס יום יומי במהלך השבועות הקרובים ואולי אפילו חודשים (תלוי בטיב השיפוץ). חשוב מאוד שתרגישו בנוח עם הצורה בה הקבלן מתקשר, כמה פתוחים הם אתכם בכל הנוגע להתקדמות הפרויקט, בעיות וכו’, וכיצד הם מיישמים את המשוב שלכם בעבודה עצמה.

בזמן שאתם ממשיכים לבחון את החברה, שימו לב לתרבות שלה. האם מדובר בצוות קרוב ואינטימי או בישות אירגונית מתפרשת? האם הם מתגאים בעיטור מיושן ובחדר תצוגה ענקיים או האם הם מתרכזים בקיצוץ תקורה, ייעול עלויות וביצוע עבודה טובה ואפילו טובה יותר בשירות הלקוח? בנוסף, כמה מעורבים הנהלת החברה או בעליה בפרויקט שלכם? האם תהיה לכם גישה ישירה למנכ”ל במידה ותצטרכו ליצור אתו קשר ישיר או האם הקשר הישיר היחידי שיש לכם הוא למנהל פרויקטים או נציג מכירות?

הבנת הצעות מחיר, אומדן ועלויות הפרויקט

יתכן כי השאלה החשובה ביותר אותה ישאל את עצמו בעל בית במהלך תהליך זה היא: כמה יעלה פרויקט השיפוץ שלי? ובצדק, בהתחשב בעובדה ששיפוץ בית רציני עשוי להיות אחת ההוצאות הגדולות ביותר עבור בעל נכס (לא כולל ההוצאות לרכישת הבית כמובן).

כאשר זה מגיע לאומדן הפרויקט ולהצעות מחיר, הפתגם “אתה מקבל מה שאתה משלם עליו” (You get what you pay for )- בהחלט נכנס לתוקף. הצעות מחיר נמוכות או גבוהות במיוחד משאר הצעות המחיר הן דגל אדום שיש להיזהר מפניו. במידה ואתם מקבלים מגוון הצעות מחיר לפרויקט שלכם ויש כמה הצעות הבולטות במחיר הקיצוני שלהן, בין אם הוא גבוה או נמוך- מומלץ לוותר על ההצעות הללו.

בנוסף, למרות ששיטת המחיר עבור מטר מרובע היא נפוצה במיוחד כדי לקבל אומדן עבור המחיר לפרויקט השיפוץ שלכם, שיטה זו אינה עובדת טוב עבור פרויקט עיצוב מחדש של הבית. הבדלים בסוגי החדרים לשיפוץ, חומרים, ניסיון מקצועי ואפילו מיקום עשויים לשחק תפקיד במחיר הסופי של שיפוץ הבית. קבלן שיפוצים אשר מבסס את אומדן העלויות רק על בסיס מטר רבוע, מתעלם ממידע קריטי אשר כנראה יעלה את עלויות הפרויקט בסופו של דבר.

חשוב מאוד לסגור את הסדר התשלומים לפני תחילת השיפוצים ואף להוסיף סעיף בחוזה עם הקבלן בעניין התשלום. מומלץ לחלק את התשלום לפי שלבי ההתקדמות של הקבלן, כך ניתן יהיה לשמור על שליטה בעבודה, ולעצור את התשלום במקרה הצורך (תשלום לפי שלבים יכול למנוע מצב שבו הקבלן אינו מסיים את העבודה ונעלם עם הכסף). מהצד שלכם, התשלום האידיאלי הוא במלואו בסיום העבודה, אך מצד הקבלן, צורת התשלום הרצויה היא קבלת התשלום במלואו בתחילת העבודה. לכן חשוב להגיע לפשרה ותשלום לפי שלב, היא דרך מומלצת במיוחד להסדר התשלום, כאשר משאירים 20% בעת נתינת תשלום, אותם יקבל הקבלן בסיום העבודות.

שיפוצים במרכז

שאלות לשאול את הקבלן הפוטנציאלי שלכם

חשוב לשאול את הקבלן הפוטנציאלי שלכם את השאלות הנכונות על מנת להסיק האם הוא הקבלן המתאים לפרויקט שלכם. יצרנו עבורכם למטה רשימה של שאלות לשאול את הקבלן (או הקבלנים) הפוטנציאלים שלכם, בעת הפגישה פנים מול פנים.

  1. מהי סוג האחריות שאתה מציע ומה בדיוק היא מכסה?
  2. מי יהיה נקודת יצירת הקשר המרכזית שלי במהלך הפרויקט, והאם תהיה לי גישה לבעלים במידה ויעלה הצורך?
  3. לאיזו סוג של תקשורת עלי לצפות מצוות שלך במהלך הפרויקט שלי והאם יהיו ישיבות הדנות בהתקדמות הפרויקט והשגת יעדים?
  4. איך הצוות שלך אחראי ו/ או מתמודד עם כל בעיה בלתי צפויה שעלולה להתרחש במהלך הפרויקט?
  5. האם אביזרים וגימורים נכללים באומדן העלויות הכללי?
  6. כיצד מטפלים ומתמחרים שינויים בהזמנה?
  7. האם אתה מוסיף תשלום על חומרים, מכשירים וכדומה? אם כן, מהו תעריף השוק הסטנדרטי שלך?
  8. האם אתה מספק סיכום ברור וגלוי לב של כל העלויות והתשלומים לכל סוגי העבודה, חומרים וכו’?
  9. מהן צורת התשלום ותכנית התשלומים אותן אתה מציע?
  10. מהי המעורבות שלך לאחר שהפרויקט הושלם?

שיפוץ דירה

בין אם מדובר בפרויקט שיפוץ גדול או קטן או אפילו בפרויקט עיצוב מחדש של הבית- מדובר בתהליך מאוד אישי ומשמעותי. אתם הולכים לפתוח את הבית שלכם הפני צוות של זרים ולבקש מהם להפוך את החזון שלכם למציאות. קשר אישי עם האנשים אשר מבצעים את הפרויקט הוא חשוב ומשמעותי לחוויה הכללית, וללא ספק יהיה בעל השפעה על התוצאה הסופית. בחרו את קבלן השיפוצים הנכון ביותר עבור הפרויקט שלכם ע”י הצמדות למדריך והקשבה לתחושת הבטן שלכם. בחרו את הקבלן אתו הצלחתם להתחבר ולתקשר הכי טוב, הקבלן שיהיה הכי מקצועי, אמין ואיכותי.

דרוש קבלן שיפוצים – הבדילו בין סוגי השיפוץ השונים

אין ספק כי דרוש קבלן שיפוצים הוא משפט המלמד אותנו על החשיבות העצומה של קבלן השיפוצים ועל כך כי הקבלן הוא הכרחי לשיפוץ שלנו ואנו האחרונים שנטיל בכך ספק. אך עליכם לדעת כי הבחירה בקבלן היא לא הדבר היחיד שאתם צריכים לתת עליו את הדעת. לצד זאת אתם צריכים להבין כי ישנה משמעות גדולה לכך שתבחרו קבלן המתמחה בשיפוץ שאותו אתם רוצים לעשות. אתם צריכים להבין כי ישנה משמעות גדולה לכך שהקבלן יתמחה בשיפוץ מטבח אם אתם מחליטים לבצע זאת או אם מדובר על שיפוץ חדר ילדים ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

דרוש קבלן שיפוצים – שימו לב לחומרי הגלם שבהם עושה הקבלן שימוש

אם תקישו בגוגל את המשפט דרוש קבלן שיפוצים אתם תקבלו עשרות אלפי תוצאות וזה מעיד עד כמה הדרישה לקבלן איכותי היא נפוצה. אך אנחנו יכולים להגיד בביטחון רב כי לצד הבחירה בקבלן אתם צריכים לוודא כי הקבלן יעשה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר לבית שלכם. כמובן שכדאי להכניס בחוזה באיזה חומרי גלם הקבלן יעשה שימוש ומה החומרים שבם אתם רוצים שייבנה הבית שלכם. ניתן לומר כי ככל שחומרי הגלם יהיו יותר טובים כך הבית שלכם יהיה ברמה יותר גבוהה ועל כך אתם חייבים לחשוב כאשר אתם משפצים את הבית וכאשר אתם מחליטים לבצע זאת.

דרוש קבלן שיפוצים – בחנו את המוניטין ואת השם הטוב של הקבלן

אז כיצד נבחר קבלן שיפוצים איכותי? לא די לכתוב את המשפט דרוש קבלן שיפוצים ולקוות כי הקבלן הזה יצוץ, אלא אתם צריכים לקחת בחשבון כי אתם צריכים לבחון את המוניטין של הקבלן ואת השם שלו לפני שאתם בוחרים בו. ככל שלקבלן יש שם טוב יותר כך תוכלו לבחור בו בלב שלם יותר.

דרוש קבלן שיפוצים

מה החוק לעבודה בגובה

  החוקים במדינת ישראל בכל הנוגע לענף הבניה עלולים להיות תקיפים במיוחד. זה לא מפתיע. כל מי שמגיע מהענף מכיר את הנתונים. כולנו יודעים עד

בלוג

שיפוץ חדרי אמבטיה

אין ספק כי כולנו חולמים על אמבטיה מושלמת הכוללת בין היתר ברזים מזהב או טלוויזיה מעל המראה. לכל מאתנו חלומות לגבי חדר האמבטיה האידאלי. על

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
קבלן שיפוץ

המונח קבלן שיפוץ הוא מונח שלא רבים משתמשים בו. הרבה יותר אנשים, כאשר הם מחפשים איש מקצוע שישפץ להם את הבית או את העסק, מחפשים

קרא עוד »
איש עסקים
קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם צריכים לבחור את הקבלן? האם המלצה מחבר יכולה להספיק לכם בכדי לקבל החלטה? האם ישנם “סוגים”

קרא עוד »
רקע כלי עבודה
קבלני שיפוצים

קבלני שיפוצים אפשר למצוא ברשת ברשימה אינסופית, אבל כדי לדעת איך לבחור קבלן שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, קראו את המאמר הבא. קבלני שיפוצים

קרא עוד »
שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
קבלן שיפוץ

המונח קבלן שיפוץ הוא מונח שלא רבים משתמשים בו. הרבה יותר אנשים, כאשר הם מחפשים איש מקצוע שישפץ להם את הבית או את העסק, מחפשים

קרא עוד »
איש עסקים
קבלן שיפוצים בצפון

מחפשים קבלן שיפוצים בצפון? מהם הפרמטרים שעל פיהם אתם צריכים לבחור את הקבלן? האם המלצה מחבר יכולה להספיק לכם בכדי לקבל החלטה? האם ישנם “סוגים”

קרא עוד »
רקע כלי עבודה
קבלני שיפוצים

קבלני שיפוצים אפשר למצוא ברשת ברשימה אינסופית, אבל כדי לדעת איך לבחור קבלן שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר, קראו את המאמר הבא. קבלני שיפוצים

קרא עוד »

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

צרו קשר

© 2021 All Rights Reserved

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

התקשרו עכשיו