המדריך לשיפוץ שירותים

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

 

מעוניינים לשפץ את חדר השירותים בבית? נמאס לכם מהאסלה המיושנת, מהפסים השחורים בין אריחי הקרמיקה ומכיור שטיפת הידיים הקטן? רוצים להעניק לחדר השירותים שלכם מראה חדש, עיצוב חדש ואווירה חדשה? לאופן בו תנהלו את תהליך השיפוץ ישנו השפעה מכרעת על התוצאה שתקבלו, ובשורות הבאות נציג בפניכם את המדריך לשיפוץ שירותים, שיסייע לכם לעבור את התהליך בצורה הנכונה ביותר עבורכם,  50 טיפים לשיפוץ דירה מושלם

שיפוץ דירה ישנה

 

מתחילים בחזון שיפוץ שירותים

חזון? לחדר שירותים? התשובה היא בהחלט כן. רבים מדלגים על השלב הזה ופשוט מעניקים לאיש השיפוץ את החופש להחליט כיצד ייראה חדר השירותים שלהם. סביר להניח שבסוף עבודת השיפוץ במקרה כזה, חדר השירותים אכן ייראה טוב, אבל הוא לא ייראה כפי שהייתם רוצים שהוא ייראה וכשתחשפו לעיצובים אחרים שיכלו היו להיות שלכם, אתם כנראה תחושו חרטה על ההחלטות החפוזות שקיבלתם, ושבעקבותיהן השקעתם כבר עשרות אלפי שקלים שלא תוכלו לקבל בחזרה.

כשאנחנו אומרים חזון לחדר השירותים, לא מדובר בחזון מורכב או פילוסופי, אלא פשוט בקו העיצוב הכללי שתרצו ליישם בחדר השירותים שלכם. האם אתם רוצים חדר שירותים בהיר יותר או כהה יותר? האם זה אמור להיות חדר שירותים יוקרתי או כפרי? האם אתם רוצים כיורים עיליים על גבי שולחן, או כיורים שקועים? האם אתם רוצים אסלה רצפתית או תלויה? האם אתם מבינים את ההשלכות הפונקציונליות של כל בחירת עיצוב כזאת?

בשלב ההתחלתי הזה, אתם חייבים להשקיע מחשבה במה שאתם רוצים לראות בחדר השירותים שלכם, באווירה שאתם רוצים לחוות כשאתם משתמשים בו. לא תמיד נכון להיסחף עם הפתרונות המודרניים, שלא תמיד מתאימים לכל אחד ולא תמיד מציעים גם את הפתרון היעיל ביותר לכל אחד. על כן, בשלב הזה כדאי לחשוב על מה בדיוק אתם רוצים לשלב בחדר השירותים שלכם וכיצד אתם רוצים שהוא ייראה בתום התהליך.

 

תכנון אדריכלי לחדר השירותים?

תכנון אדריכלי? זה סך הכל חדר שירותים… למה נדרש תכנון אדריכלי? ובכן, תשאלו את אלו שהשקיעו עשרות אלפי שקלים בשיפוץ חדרי אמבטיה, רק כדי לגלות ששיפועי הרצפה לא מספיק עמוקים והמים מתפזרים בכל חדר האמבטיה. תשאלו את אלו ששיפצו את חדר השירותים שלהם וגילו שכיור שטיפת הידיים, לא מאפשר לדלת להיפתח עד הסוף. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא להשקיע את כל הכסף הנדרש בשיפוץ חדר השירותים שלכם, ולגלות בסופו של דבר שצינור הביוב שהורכב אינו מתאים, או שמרכיבים לכם צינור אקורדיון פשוט וזול. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא לגלות שהתקינו לכם מתגי הורדת מים מאיכות זולה שנתקעים בכל לחיצה שניה, או שהחלום שלכם למים חמים גם בברז בחדר השירותים, לא מצא את דרכו אל המציאות.

תכנון אדריכלי הוא התהליך שבסופו מתקבלת תכנית עבודה ביצועית, כוללת מידות, שיפועים, זוויות וכל פרט אחר שלא מותיר שום דבר לשיקול דעתו של איש השיפוץ, אלא קובע הכל מראש. ביצוע העבודה על פי התכנית תבטיח שחדר השירותים שלכם יתפקד במאה אחוז, ללא שום תקלה, וזה בהחלט שווה את ההשקעה.

 

בחירת איש שיפוץ וחתימת הסכם

כעת, אתם רוצים למצוא את איש המקצוע שיפוץ דירה שיבצע את העבודה, ולשם כך תוכלו להיעזר במעצב הפנים או האדריכל שאתם עובדים איתו. לחילופין, תוכלו "לרחרח" קצת בשוק, לבקש המלצות וחוות דעת מקצועיות ולבחור את איש המקצוע המתאים לכם ביותר. השוואת מחירים הוא שלב חשוב ונוסף שאתם רוצים לעבור, אך שימו לב שאתם לא דבקים דווקא בהצעה הזולה ביותר, אלא בהצעה שתיתן לכם את התוצאות הטובות ביותר במחיר הנמוך ביותר.

לאחר שבחרתם את איש השיפוץ, אתם רוצים לסגור איתו הסכם שיכלול את כל ההתחייבויות שמצופה מאיש מקצוע כזה. בכלל זה, אתם רוצים לקבע לוחות זמנים מחייבים, להגדיר אבני דרך שרק לאחר השלמתן יקבל איש המקצוע תשלום, וכמובן לשמור חלק ניכר מן התשלום לסוף הפרויקט. כמו כן, אתם רוצים לשלב בפרויקט התניה של בדיקת בדק בית לשיפוץ שירותים, בדיקה הנדסית שתבוצע בתום השיפוץ, ותפרט את כל ליקויי הבניה בחדר השירותים, אם קיימים כאלה. בהיבט זה, אתם רוצים לקבע את התחייבות קבלן השיפוצים לתיקון כל הליקויים הנדרשים כתנאי לקבלת התשלום האחרון בפרויקט.

בהיבט של פיקוח בניה, אין חובה להזמין מפקח בניה לטובת פרויקט של שיפוץ שירותים, אלא אם מדובר בחדר שירותים גדול ששיפוצו כרוכה בהשקעה גדולה במיוחד, ושמשולבים בתהליך גם היבטים של החלפת תשתיות. במקרה כזה, אתם דווקא כן רוצים מפקח בניה שיפקח לפחות על הצמתים המרכזיים של העבודה ויבטיח כי העבודה מבוצעת על פי הסטנדרטים הנדרשים ועל פי התחייבויות הקבלן.

 

לבסוף, בדיקת בדק בית

כפי שציינו קודם לכן, חשוב שתקבעו בהסכם העבודה את הנושא של בדיקת בדק בית לשיפוץ שירותים, וכי תקפידו לבצע את הבדיקה בתום הפרויקט. מייד לאחר שהפרויקט מסתיים ולפני שאתם מעבירים לקבלן את התשלום האחרון, אתם רוצים להזמין מהנדס או הנדסאי בניין שיבצע בדיקת בדק בית לחדר השירותים החדש שלכם. בבדיקה זו נבחנים שורה של היבטים אסתטיים, הנדסיים, פונקציונליים ובטיחותיים, ואם מתגלים במהלכה ליקויי בנייה שונים, כל אלה מפורטים בדו"ח הבדישיפוצים בנתניהקה הסופי, שגם משמש כראיה משפטית קבילה.

גם במקרה הזה, הרעיון של הזמנת בדיקת בדק בית לפרויקט מצומצם של שיפוץ שירותים עשוי להיראות לכם כמו רעיון מיותר, אבל ככל שתיכנסו לתהליך אתם תגלו שהפרויקט המצומצם הזה עולה לכם עשרות אלפי שקלים והוא כבר לא כל כך קטן, ושהשליטה שלכם על אופן ביצוע הפרויקט כמעט ואינה קיימת. הדבר שאתם כן יכולים להבטיח לעצמכם הוא לבדוק את התוצאה הסופית ולוודא שהיא עומדת בסטנדרטים ההנדסיים הנדרשים ובסטנדרטים שלכם לפרויקט, ואת הבדיקה הזאת תוכלו להשלים בתוך שעות ספורות על ידי איש המקצוע המתאים.

 

מדריך מקוצר לשיפוץ 

במסגרת המדריך לשיפוץ שירותים, אותו הבאנו בפניכם בשורות הנ"ל, מצויינים השלבים השונים שאותם כדאי לכם לעבור במסגרת התהליך של שיפוץ חדר שירותים. אתם יכולים בהחלט לגרוע שלבים נבחרים כרצונכם ובהתאם להיקף הפרויקט הפרטי שלכם. יחד עם זאת, אם אתם רוצים להבטיח את התוצאה הטובה ביותר, ואם אתם רוצים להימנע ממצבים של תקלות וליקויי בנייה שילוו אתכם לאורך שנים ארוכות, מומלץ בהחלט שתיישמו כמה שיותר שלבים בתהליך.

חדר השירותים הוא חדר בעל חשיבות לא מבוטלת בו מבלים זמן רב במהלך החיים והוא אף משמש אורחים המגיעים הביתה. לכן, חשוב לשים דגש על עיצוב נעים המתכתב עם הסגנון הכללי של הבית.קבלני שיפוצים

שיפוץ חדר שירותים

שיפוץ של חדר שירותים הוא משימה לבעל מקצוע מיומן, בעל ידע וניסיון הן בריצוף והן באינסטלציה תשתיות, טיח וצביעה. כשמדובר על חדר שירותים, חשוב להעניק לו עיצוב שהוא חלק בלתי נפרד מסגנון העיצוב הכללי השולט בבית ולהקפיד על התאמה מדויקת הכלים הסניטריים, הדלת, החלון ומיכל ההדחה לגודל החדר הנתון כדי לאפשר כניסה נוחה, ישיבה נוחה וכן שימוש נוח בכיור. מומלץ לעצב את חדר השירותים בסגנון אהוב ולהשקיע בפריטים יפים המעניקים מראה נעים לחדר.

שיפוץ מקצועי של שירותי אורחים

אם תמיד חלמת על חדר שירותים עם מראה עכשווי שהופך את השהות בו נעימה במיוחד, חשוב לקחת בחשבון מספר אלמנטים שיסייעו לך בהליך השיפוץ ביניהם: התקנת דלת הנפתחת בצורה נוחה שלא תיתן תחושה של צפיפות בחדר, אסלה בגודל המתאים לחדר ושאינה גוזלת מקום, כיור שיהיה נוח לשימוש, ארון קטן או מראה המתאימים לעיצוב הכולל של החדר ואינם תופסים מקום רב, חלון לאוורור אשר יוצב בגובה נכון וכמובן, ריצוף וקרמיקה איכותיים ולא בהירים מידי ועוד.

חדר עם נוחיות מושלמת

כדי להפוך את חדר השירותים לחדר נוח לשהות בו בין אם עבור בני הבית או עבור האורחים שלך, יש להקפיד על שיפוץ שירותים הנעשה בידיים מקצועיות ומיומנות אשר ישים דגש על כל האלמנטים החשובים. מומלץ להתאים את עיצוב החדר לסגנון העיצובי של כלל הבית. למרות שמדובר על חדר קטן, ניתן להגשים בו כל חלום עיצובי כיוון שעלות החומרים דוגמת ריצוף וקרמיקה לא תהיה גבוהה גם אם מדובר בחומרים יקרים יחסית.

מגמה של יופי

בין המגמות השולטות כיום בעיצוב חדרי שירותים ניתן למצוא שימוש בעץ המעניק מראה חם ונעים לחדר, הוספת עציצים המכניסים את הטבע לחדר, הצבת סולמות המיועדים לתליית מגבות, שיבוץ אריחים ייחודיים עם נגיעות של זהב או עיטורים מיוחדים המצוירים ביד וכן ריצוף קרמיקה עם דוגמאות טרנדיות ועוד אלמנטים רבים כדי הדמיון והכיס. ניתן לעצב את חדר השירותים בכל סגנון העולה על רוחך. בין אם מדובר על סגנון כפרי, סגנון תעשייתי הכולל רצפת בטון במראה מחוספס, סגנון מודרני מינימליסטי ועוד.

כשאיכות פוגשת נוחות

אחד האלמנטים החשובים ביותר בשיפוץ חדר שירותים הוא האסלה ומיכל ההדחה. ניתן לבחור באסלה סטנדרטית, אסלה במראה תלוי או אסלת מונובלוק בה גם האסלה וגם הניאגרה עשויות חרס ונראות כיחידה אחת. מנגנוני ההדחה מגוונים כיום ונעים בין המנגנונים הפשוטים ביותר העשויים פלסטיק ועד מכלי הדחה סמויים הקבועים בקיר. ניתן לבחור בסוגי אסלות פשוטים העולים כמה מאות שקלים ואפשר גם ללכת על מותגים מובילים אשר מחיריהם בהתאם.

בונים על מקצוענות

כמו כל שיפוץ אחר בבית במסגרת שיפוץ דירה , גם שיפוץ שירותים דורש מיומנות ומקצועיות. אבן חושן היא חברת בנייה פרטית המתמחה בבניית וילות, בתים דו משפחתיים ושיפוצים. עשרות שנות ניסיון, צוותים מיומנים ומקצועיים ואינספור עבודות בנייה ושיפוצים איכותיות בכל רחבי הארץ הופכים אותה לאחת החברות המובילות בתחומה. אם יש לך צורך בחברת בנייה ושיפוצים איכותית, זה הזמן להשאיר לנו פרטים באתר או להתקשר ולקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות ולהתחיל להגשים חלום של בית.

שיפוץ שירותים

 

שלבים שנראים לכם מיותרים או מופרזים, עשויים להיות בדיוק השלבים שיבטיחו לכם את התוצאה הסופית. שלב הביצוע הוא השלב הטריוויאלי שיתרחש בין כה וכה, אבל אלו הם בדיוק השלבים המשיקים, החל משלב התכנון ועד שלב בדיקת בדק הבית, שמיועדים לספק לפרויקט שלכם את המעטפת המקצועית, שתמנע כשלון חלקי או מלא של הפרויקט. כמו כן, שימו לב לשלב סגירת ההסכם מול קבלן הביצוע, שלב בו עליכם לקבע אלמנטים חשובים כמו לוחות זמנים, תשלום מדורג לפי אבני דרך וכמובן התניית סיום הפרויקט בבדיקת בדק בית וביצוע תיקונים של כל הליקויים שיימצאו בבדיקה כזאת. למרכיב זה יש השפעה מכרעת על היכולת שלכם לעבור את הפרויקט בצורה חלקה ובטוחה, מבלי להשליך את כספכם לפח ולהרגיש מנוצלים. עשו את הדברים נכון, ותוכלו ליהנות מחדר שירותים חדש ומעוצב, ששווה כל שקל שהשקעתם בו.

שיפוץ שירותים

 

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ חיצוני יוקרתי
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי אם אתם גרים בבניין משותף או בבית פרטי כבר תקופה ארוכה, יש סיכוי גדול שהנושא של שיפוץ חיצוני יוקרתי יעניין אתכם. בחלוף

קרא עוד »
שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ

שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ הוא אחד הדברים הסנטימנטליים שיכולים להיות. תמיד כאשר אנחנו מגיעים אל דירה שינה התהליך הוא מרגש, אבל גם קצת כואב במקום

קרא עוד »
דירה עם נוף
שיפוץ מטבחים

חולמים על מטבח חדש, מעוצב, פרקטי ואסתטי? מטבח החלומות שלכם? המומחים מטעם ”היחידה לשיפוצים“ ישמחו לסייע לכם ולוות אתכם בכל שלבי השיפוץ החל משלב בחירת

קרא עוד »
שיפוץ חיצוני יוקרתי
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי אם אתם גרים בבניין משותף או בבית פרטי כבר תקופה ארוכה, יש סיכוי גדול שהנושא של שיפוץ חיצוני יוקרתי יעניין אתכם. בחלוף

קרא עוד »
שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ

שיפוץ דירה ישנה בקיבוץ הוא אחד הדברים הסנטימנטליים שיכולים להיות. תמיד כאשר אנחנו מגיעים אל דירה שינה התהליך הוא מרגש, אבל גם קצת כואב במקום

קרא עוד »
דירה עם נוף
שיפוץ מטבחים

חולמים על מטבח חדש, מעוצב, פרקטי ואסתטי? מטבח החלומות שלכם? המומחים מטעם ”היחידה לשיפוצים“ ישמחו לסייע לכם ולוות אתכם בכל שלבי השיפוץ החל משלב בחירת

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון