כל מה שצריך לדעת על הנמכת גבס במטבח

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

מעוניינים בביצוע הנמכת גבס במטבח? המומחים מטעם היחידה לשיפוצים ישמחו לסייע לכם שלב אחר שלב החל משלב הייעוץ ועד הביצוע תוך התחייבות לאיכות ורמת גימור סופר גבוהה. דרכנו תוכלו לחסוך זמן יקר, אנרגיה ולהוזיל את עלות השיפוץ בעשרות אחוזים.

זוג בשיפוץ ביתי

הנמכה של תקרת גבס במטבח היא אחת הטכניקות הפופולריות ביותר על מנת להשיג מגוון רב של דברים במטבח כמו אלמנטים עיצוביים ואלמנטים פרקטיים עבור הבית. כיום אנו רואים את הפרקטיקה הזו יותר ויותר בשימוש במגוון רב של דירות ובתים פרטיים, אך יש מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון לפני שאנו מתחילים עבודה של הנמכת תקרת גבס במטבח.

מהם השימושים של הנמכת תקרת גבס במטבח?

אחד השימושים היותר נפוצים שבגינם נבצע הנמכה של התקרה במטבח הם הדגשה עיצובית של אלמנט כזה או אחר. אם למשל יש לנו במטבח אי גדול שמורכב חלקו בפינת עבודה וחלקו מפינת ישיבה נרצה לבצע מעל השטח שלו בדיוק הנמכה של התקרה באמצעות עבודות גבס.

המטרה של ההנמכה בדיוק מעל האיזור של האי היא קודם כל הדגשת האלמנט העיצובי של האי במטבח. שנית באמצעות הנמכה של התקרה נוכל לקבל גופי תאורה שקועים בדיוק מעל השטח של האי, דבר שיעזור לנו רבות בהיבט של נוחות כאשר התאורה תהיה בדיוק מעל שטחי ההכנה של המזון ובאיזור בו נסעד יחד עם המשפחה.

שימוש נוסף של הנמכת התקרה של המטבח יכול להיות עבור יחידת מזגן עילי למטבח שכן המטבח ידוע בתור איזור שתמיד חם בו, בעיקר בעת הכנת האוכל והעבודה בו אך גם כאשר כולנו יושבים בשולחן לארוחת צהריים ביום קיץ חם. הימצאות מזגן עילי נסתר באיזור המטבח תתרום רבות לנוחות שלנו ושל כל יושבי הבית ומצד שני בהיבט העיצובי כלל לא ישימו לב לכך שיש שם מזגן כמו מזגן שתלוי על הקיר למשל.

ראו גם: שיפוץ מטבח מדריך

למה חשוב לשים לב בטרם אנו מתחילים את עבודת הנמכת גבס במטבח?

הדבר שהכי חשוב לשים אליו לב כאשר אנו מבצעים הנמכה של תקרת גבס הוא תיאום בין הקבלנים השונים. ציינו קודם לכן שבתוך התקרה המונמכת בדרך כלל נתקין מזגן או גופי תאורה שקועים ולכן חשוב מאוד שיהיה תיאום מושלם בין קבלן הגבס וקבלני החשמל ומיזוג האוויר. על קבלן הגבס לדעת בדיוק מה הקבלנים האחרים צריכים בתור הכנה לעבודה שלהם עבור המזגן ועבור החשמל ולעבוד עימם בסינרגיה. קבלני החשמל והמיזוג אוויר יצטרכו לדעת בדיוק מתי קבלן הגבס סיים את ההכנות ולאחר מכן הם יוכלו לבוא לבצע את העבודה שלהם.

ריצוף

מה המחיר של הנמכת גבס במטבח?

המחירים של תקרת גבס מונמכת משתנים ותלויים כמובן בלוח הגבס אותו תבחרו לעבודה, גודל התקרה וכמובן מהי רמת הגימור אותה אנו רוצים להשיג. ככל ששטח התקרה יהיה קטן יותר כך גם המחיר יעלה בהתאם כאשר בדרך כלל המחיר ההתחלתי של הנמכת תקרת גבס ינוע בדרך כלל בין 180 ש״ח ל-260 ש״ח למ״ר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!