מהן עבודות עפר?

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753262

במהלך פירוק קרקעות, כגון כמויות אדמה או חלקים גדולים של סלעים, תהליכים הנדסיים אלה נקראים עבודות עפר. אלו הם תהליכים שנמצאים ברוב הפרויקטים של הנדסה אזרחית שמשנים את הטופוגרפיה של כל אתר. תהליכים אלה נחוצים לבניית כבישים, גשרים, בתים, פרויקטים מורכבים, בתי מלון וכן הלאה.

שני תהליכים חשובים להבנת עבודות עפר הם פירוק ומילוי. פירוק כרוך בהסרת נתחים גדולים של עפר. כך, לדוגמא, התהליך עשוי לכלול הסרת תלולית עפר, או חלק ממנה, ליצירת כביש. מילוי מתאר הנעה והעברה של חומר שנחפר, או מילוי לשטח אדמה אחר לצורך דחיסה.

הבנת מאפייני עבודות עפר

ללא קשר לסוג הבנייה חברת זוזו עבודות עפר תספק לכם שירות השכרת כלי עבודה, לפני תחילת הפרויקט, האתר צריך להיות מפולס ומפונה. כדי לחפור את האתר לרמה הנכונה, קבלן עבודות עפר משתמש במכונות מתאימות לביצוע חיתוכים של האתר בקרקע שבה מתרחשת הבנייה, כך שניתן יהיה להתקין את יסודות המבנה שלכם.

קיימים סוגים גדולים ורבים של מחפרונים שמשמשים לביצוע החפירות, בהתאם לחומר החפירה, כמו למשל אדמה, חול, חצץ, חמר, סלעים וכן הלאה, ובהתאם לתנאי האתר, כגון שיפוע, צמחיה וקלות גישה.

בובקטים ומחפרונים

בובקטים נהדרים לביצוע עבודות עפר בשטחים עם גישה מוגבלת, ומחפרונים משמשים בדרך כלל באזורים צרים, כשיש צורך לחפור כמויות גדולות, כך שמכשירים אלו הם הבחירות הטובות ביותר לביצוע פרויקטים גדולים בהם יש להניע כמויות גדולות של חומרים.

איך מתבצעות עבודות עפר?

מחפרונים צריכים להיות מופעלים רק על ידי אנשי מוסמכים ומורשים שיש להם את הידע והניסיון לבצע עבודות עפר באופן מדויק. תיקון היסודות הוא החלק החשוב ביותר בפרויקט מוצלח, כך שאין מקום לטעויות!

צוות העובדים יבצע שימוש חוזר בקרקע, בסלעים, בבטון או בחומרים אחרים שנחפרים במהלך החפירות באתר, או שהם יועברו מחוץ לאתר לצורך סילוק.

סוגי חפירות במהלך ביצוע עבודות עפר

ניתן לסווג את תהליך החפירות בשתי שיטות: ראשית, לפי סוג החומר שנחפר, ושנית, לפי מטרת החפירה.

חשוב מאוד שהחומר יזוהה במדויק כדי להפחית עלויות ולמנוע בעיות טכניות. מודדים ומהנדסים משתמשים בשיטות שונות למדידת קלות או קושי ביצוע עבודות עפר.

מי מבצע עבודות עפר?

מי שמבצע את עבודות העפר אלו הם קבלני עבודותעפר. יש עבודות מאוד מורכבות של גופים ממשלתיים או ציבוריים ואז לרוב מי שמקבל את הפרויקט זה מי שזוכה במכרזים הללו. לעומת זאת, יש עבודות עפר בהיקפים יותר קטנים ואז ניתן לפנות לקבלן עבודות עפר באופן פרטי. בכל אופן, חשוב לבחון את הניסיון של הקבלן, שיש התאמה בין סוג העבודה לביצוע שלה, לראות שיש התאמה בהיבט של לוחות זמנים, להשוות מחירים, לראות שהקבלן מחזיק בכל האישורים הנדרשים על פי החוק ובכל הביטוחים. המחירים לעבודות עפר משתנים ותלויים בסוג העבודה, רמת המורכבות שלה, הזמנים שיש לבצע אותה ועוד.

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753262

מה למדתם בכתבה:

מהן עבודות עפר?

במהלך פירוק קרקעות, כגון כמויות אדמה או חלקים גדולים של סלעים, תהליכים הנדסיים אלה נקראים עבודות עפר. אלו הם תהליכים שנמצאים ברוב הפרויקטים של הנדסה

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

גיזום עצים

  גיזום עצים הוא תהליך התחזוקה הנפוץ ביותר של סביבה עירונית ופרטית. להבדיל מעצי יער, עצי נוף זקוקים לרמת טיפול גבוהה יותר על מנת לשמור

קרא עוד »
היתר בניה למרפסות שמש

כעידן של היום, רוב האנשים היו רוצים שתהיה להם מרפסת בבית. לקחת הפסקה קצרה מהיום ולהיות במקום בו יוכלו לשבת באוויר הפתוח אבל מבלי לצאת

קרא עוד »
גיזום עצים

  גיזום עצים הוא תהליך התחזוקה הנפוץ ביותר של סביבה עירונית ופרטית. להבדיל מעצי יער, עצי נוף זקוקים לרמת טיפול גבוהה יותר על מנת לשמור

קרא עוד »
היתר בניה למרפסות שמש

כעידן של היום, רוב האנשים היו רוצים שתהיה להם מרפסת בבית. לקחת הפסקה קצרה מהיום ולהיות במקום בו יוכלו לשבת באוויר הפתוח אבל מבלי לצאת

קרא עוד »

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

צרו קשר

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

© 2021 All Rights Reserved

התקשרו עכשיו