מה החוק לעבודה בגובה

התחייבות לאיכות הכי גבוהה 

המחיר הכי זול 

השרות הכי טוב 

עד 11% הנחה בזמן קורונה 

ייעוץ של מהנדס או אדריכל בבית שלכם 

הכי זול ואיכותי בארץ בהתחייבות קבלו היום הצעה משתלמת 

התקשרו אלינו עכשיו

073-3753262

תוכן עניינים:

 

החוקים במדינת ישראל בכל הנוגע לענף הבניה עלולים להיות תקיפים במיוחד. זה לא מפתיע. כל מי שמגיע מהענף מכיר את הנתונים. כולנו יודעים עד כמה פגיעים העובדים שלנו לאורך שעות העבודה הרבות שלהם בחוץ, במזג האוויר הישראלי, תוך שהם נדרשים לא פעם לעבוד שעות ארוכות בתנאים לא נוחים.

עבודה בגובה מעל 2 מטר

זו הסיבה בגינה החוק במדינת ישראל קובע כי רק מי שקיבל אישור עבודה בגובה יכול לעבוד בגובה העולה על שני מטרים. על ההכשרה להיות מקיפה ועליה להיות מבוצעת על ידי מי שעבר לכך הכשרה מקיפה מטעם משרד הכלכלה. מי שאחראי על בטחונם של העובדים ומתוקף כך גם על ההכשרה שלהם הוא במידה רבה מנהל העבודה. כך שבהחלט מדובר כאן על אחריות כבדה מאוד היושבת על כתפיו של כל מנהל בתחום.

אלא שגם אם מדובר על תהליך מורכב, אין זה אומר כי אתם לא יכולים להיעזר באנשי המקצוע המתאימים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. זו הסיבה שלנו להיות כאן ולתת לכם יד תומכת ואוזנת קשבת כדי לאפשר לכם להעביר את העובדים שלכם את כל ההכשרה הנדרשת לאורך כל הדרך.

אז מה אנחנו מציעים, למה זה מה שהעובדים שלכם צריכים ועוד, במאמר הבא.

התפקיד שלנו הוא להתאים את עצמנו אליכם

אנחנו חושבים שאחד התפקידים המורכבים בשוק הוא התפקיד של מנהל העבודה המבצע את עבודת הבנייה. אנו כולנו מכירים את הבירוקרטיה הישראלית ויודעים עד כמה זה יכול להיות מורכב לעיתים. לכן, חשוב לבחור חברה מקצועית שתתן לכם את ההכשרה לה אתם זקוקים בלי לייצר עבורכם עבודה מיותרת.

זו בדיוק הסיבה בגינה אנחנו, כאן ב- מרכז להדרכות בגובה, מתעקשים לתת את השירות במהירות הגבוהה ביותר, המקיפה ביותר, זו שתאפשר לעובדים שלכם לעבור את התהליך בלי שאתם תעבדו קשה מדי לשם כך.

מדריך מוסמך לעבודה בגובה

אצלנו תוכלו למצוא מי שמכירים את התחום לפני ולפנים. מי שעברו הכשרות של משרד הכלכלה על מנת שיהיו זכאים להעביר הכשרות לעבודה בגובה אותם מבצע המרכז להדרכות בגובה . אנחנו כמובן מכשירים גם בעלי מקצוע הדוברים רוסית, ערבית וכן הלאה. זאת כדי להבטיח כי העובדים שלכם יקבלו את כל המידע המגיע להם בלי המכשול השפתי שלא פעם עומד לרועץ.

לאורך התהליך נלמד כיצד לעבוד בגובה באופן כזה שימנע מהעובדים להסתכן. נעבוד על האופן בו אנו יכולים לבצע פעולות כאלו ואחרות בגובה בלי לבצע פעולות נוספות וכן הלאה. אנחנו בטוחים כי לאחר ההכשרה, אחרי שהעובדים יכירו בסכנה העורבת לכם כאשר הם מתנהלים בגובה שלא כשורה, הם יזהרו בעשרות מונים יותר מבעבר.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר במהירות. בטלפון או דרך האתר. כדי שנוכל אנחנו, כאן ב- מרכז להדרכות בגובה, להכין את הדרוש כדי שהעובדים שלכם יקבלו הכשרה מקיפה.

כמה עולה פינוי אסבסט ?

  תהליך פינוי אסבסט הוא תהליך חשוב מאוד. אם אתם תוהים כמה הדבר יעלה לכם, כדאי מאוד שתדעו שהעלות הכלכלית של פינוי אסבסט היא אמנם

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

קבלן ריצוף מודד
ריצוף חוץ המדריך המלא

מחשבה רבה אנחנו מעניקים לכל הנושא של עיצוב הפנים של הבית רגע לפני שמתחילים בפרויקט שיפוץ דירה או בניית הבית שלנו, ובטח ובטח לריצוף שנחשב

קרא עוד »
קבלן מודד
המדריך לבטון מוחלק

בטון מוחלק הוא אחד מפתרונות הריצוף הנחשבים ביותר בפרויקטים של בניית בתים ושיפוץ דירות, על אף שרבים אינם מכירים אותו או שלא ראו אותו מימיהם

קרא עוד »
קבלן ריצוף מודד
ריצוף חוץ המדריך המלא

מחשבה רבה אנחנו מעניקים לכל הנושא של עיצוב הפנים של הבית רגע לפני שמתחילים בפרויקט שיפוץ דירה או בניית הבית שלנו, ובטח ובטח לריצוף שנחשב

קרא עוד »
קבלן מודד
המדריך לבטון מוחלק

בטון מוחלק הוא אחד מפתרונות הריצוף הנחשבים ביותר בפרויקטים של בניית בתים ושיפוץ דירות, על אף שרבים אינם מכירים אותו או שלא ראו אותו מימיהם

קרא עוד »

היחידה לשיפוץ דירות מזמינה אתכם לחווית שיפוץ ייחודית בישראל! ליווי מלא ואישי לכל אורך התהליך החל מלב התכנון ועד לסיום ריהוט הבית .

לחברתנו ניסיון  בביצוע כל סוגי השיפוצים עם ניסיון של 10 + שנים בשיפוץ דירות, בניית וילות ושיפוץ בניינים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות לפרויקט קומפלט במחיר הזול בארץ (חיסכון ממוצע של 23%)

צרו קשר

© 2021 All Rights Reserved

פרסום כתבות BEST LINKS ושירות בניית קישורים איכותיים  

התקשרו עכשיו