מחיר טיח לבית פרטי

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

הטיח הוא הכיסוי החיצוני של הקיר. הוא יכול להיות מיושם על הקירות החיצוניים, הפנימיים ועל התקרה. הטיח הוא אחד מחומרי הגמר והוא מסייע למבנה להיות בעל כושר עמידות גבוהה יותר מפני חדירת מים וכן מהווה שכבה נוספת של הגנה תרמית. הטיח לא חייב להיות השכבה האחרונה של הקיר ומעליו ניתן להניח גם שכבת שליכט.

כיצד מתבצעת עבודת הטיח?

את עבודת הטיח יש ליישם בדרך הנכונה. אם חשוב לך לקבל פרטים על מחיר טיח לבית פרטי, חשוב שיהיה לך מידע על העלויות אך גם מידע שיאפשר לך לדעת שקיבלת את העבודה הטובה ביותר. פירוט שלבי הנחת הטיח יעזור לך לדעת למה עליך לצפות.

שלב ראשון – שכבת הרבצה

בשלב הראשון יש להניח את החומר על הקיר. בתחילה המראה יהיה של נקודות חומר מרוחות באופן גס על גבי הקיר, אך אל דאגה, תוך זמן קצר המראה ישתנה.

שלב שני – יישור

השלב הראשון נעשים באופן רצוף ורק מי שיגיע לשטח יבדיל בין השניים. לאחר הרבצת החומר יעבור בעל המקצוע וימרח אותו כדי ליישר את הקיר.

שלב שלישי – שליכט

במידה ומתבצע שליכט על גבי הטיח אפשר יהיה ליישם אותו לאחר הנחת פריימר. ברגע שהקיר ישר וללא מפגעים אפשר להניח את הפריימר אשר יחבר בין שני החומרים ולאחר ייבוש להניח שליכט בתהליך שדומה להנחת הטיח.

מרכיבי מחיר טיח לבית פרטי

 כמו כל מרכיב בבניה, כך גם עלות הטיח יכולה להשתנות בין בית אחד לאחר. הגורמים אשר יכולים להשפיע על העלויות יהיו גודל הבית וככל שיש צורך לכסות שטח נרחב יותר כך העלות תהיה יקרה יותר. מרכיב נוסף הוא היכולת להגיע לאזורים שונים. לרוב מרכיב העבודה הוא סטנדרטי ונמדד על פי מטר מרובע, אך אם הקבלן יראה כי ישנם אזורים מורכבים שידרשו יותר זמן עבודה, הוא יביא זאת בחשבון.

מרכיב נוסף הוא אזור הטיח כאשר יכולים להיות הבדלים בין זה שמיועד לתוך הבית וזה שמיועד לקירות החיצוניים. כמו כן, יש לשים לב כי הקבלן מתאים את הטיח לכל חלל ולכל יישום. לאחר שהבנו כי ישנם הבדלים בין אזורים וחומרים שונים אפשר להסתכל על העלויות המוערכות למטר מרובע.

עלויות מוערכות למטר רבוע

  • טיח חוץ – העבודה יכולה להשתנות באופי ובמחיר בהתאם לגימור המבוקש וכן בהתאם לאופן ביצוע העבודה. טווח המחירים יכול לנוע בין 80 ועד 120 ₪ למ"ר.
  • טיח פנים – העבודה מתאימה לקירות חיצוניים וכן לחדרים רטובים ומשמשת כשכבת הגנה נוספת לבית. טווח המחירים יכול לנוע בין 65 ועד 100 ₪ למ"ר.
  • סוגי טיח שונים – ישנם סוגי טיח שונים כמו טיח אקרילי, טיח תרמי ואחרים. העלויות שלהם יכולות להשתנות בהתאם לצורך העולה ובעל המקצוע יעריך את העלות לאחר בחינת המקום.

המחירים יכולים להשתנות בין בית אחד לאחר וכן בין קבלנים שונים. בעת בקשה לקבלת הצעת מחיר יש לבדוק כי זו כוללת את העלות של החומר, העלות של העבודה ולבדוק כי הטיח תואם למקום המבוקש וכן לעבודה שביקשנו מבעל המקצוע.

היחידה לשיפוצים

היחידה לשיפוצים מבצעת שלל עבודות שיפוץ ומשתלבת בעבודות בניה. החברה מכירה היטב את עבודת הטיח על כל סוגיו ויכולה לספק הצעת מחיר טיח לבית פרטי שתהיה משתלמת ותואמת את הדרישות האישיות שלך. אנו מזמינים אותך ליצור קשר, לשמוע על עבודות קודמות שכבר ביצענו וליהנות מהצעת מחיר משתלמת ועבודה איכותית שמתבצעת על ידי צוות מנוסה ומקצועי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:
דויד לוי
דויד לוי

לאחר סיום הלימודים, החל לוי לעבוד כעובד בניין בחברה פרטית. הוא עבד בחברה במשך שש שנים, במהלכן רכש ניסיון רב בתחום.

בשנת 2004, החליט לוי להקים עסק עצמאי לעבודות בניין, שיפוצים ותיקון צבע. העסק הצליח מאוד, והוא צמח במהירות.

לוי הוא בעל מוניטין רב בתחום. הוא ידוע בזכות עבודותיו האיכותיות, שירות הלקוחות המצוין שלו, והמחירים הוגנים שלו. הוא זכה בפרסים על עבודותיו, והוא מומלץ על ידי לקוחות רבים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!