מציאת שיפוצניקים במרכז ב-2020

הבית הוא המקדש שלכם! המחירים הטובים ביותר שתמצאו באינטרנט!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

שיפוצניקים הם בעלי מקצוע אשר בדרך כלל יודעים לבצע "כל מיני" עבודות קטנות בבית. צביעת הקירות, בניית קיר גבס ועד לביצוע עבודות בתחום החשמל, בתנאי שיש להם הכשרה מתאימה לעשות זאת. כשאנחנו מחפשים אחר שיפוצניקים במרכז, לא תמיד אנחנו יודעים מה בדיוק אנחנו רוצים שהוא יעשה ולעתים, בלי לשים לב אנחנו מזמינים את בעל המקצוע הלא נכון ולמעשה אנו זקוקים לקבלן שיפוצים.

במאמר זה ננסה לעשות סדר. נבחן אילו עבודות יכולות להתבצע במסגרת השיפוצים שאנחנו מתכננים לעשות בבית (או בכל מבנה אחר), נגלה מקורות השראה שיוכלו לעזור לנו לצאת לדרך ונצלול לתוך התחום. בסיומו של המאמר יהיה לנו קל יותר לבחור את בעלי המקצוע המתאימים עבור הפרויקט שלנו.

דירה עם בריכה משופצת

עבודות שיכולות להתבצע במסגרת השיפוצים

חיפוש שיפוצניקים במרכז יכול להתבצע לצורך פרויקט קטן, בתקציב מינימלי וקצר בזמן והוא יכול להתבצע אם אנחנו רוצים לבצע עבודות שישנו לחלוטין את פני המבנה. בחיפוש אחר בעלי המקצוע הנכונים עלינו לבדוק כי הם יכולים לבצע את העבודה וכי יש להם ניסיון קודם בעבודות זהות.

שבירת קירות

במסגרת עבודות השיפוצים ניתן לשבור את הקירות הקיימים ולשנות את גודלו של כל חלל. המטבח יכול להתחבר לסלון, חדר אחד יכול לגדול על חשבון האחר ובתכנון נכון אפשר לבצע שינויים רבים. עלינו לזכור שכגודל השינויים כך אורך השיפוץ ועם זאת, ברגע שכבר נתחיל להכניס אנשי מקצוע ולערוך שינויים בבית, כדאי להגיע לתוצאה שאנחנו באמת רוצים להשיג.

במידה והעבודה כוללת שבירה של הקירות הקיימים יהיה על השיפוצניקים לדאוג גם לפינוי מתאים והצבת פח בהתאם לתקנות. אנחנו יכולים להרוויח חלל חדש המתאים בדיוק לצרכים שלנו, רק חשוב להקפיד על תכנון נכון וכדאי להיעזר באיש מקצוע אם אנחנו רוצים לשבור קירות ולעסוק בשינוי מבנה.

החלפת חדר רחצה

החלפה, שדרוג או שיפוץ חדר הרחצה יוכלו להתבצע בדרכים שונות. אנחנו יכולים לשנות את כל החלל, להוציא את כל הכלים הסניטריים ואנחנו יכולים לשדרג אותו בלי להחליף את הכלים הנוכחיים. במקרה של מבנה ישן, כניסה לחדרים הרטובים תכלול בדרך כלל גם שדרוג של צנרת האינסטלציה.

שיפוץ דירה בלי ריהוט

כאשר אנחנו חושבים על שדרוג חדרי הרחצה אנחנו צריכים לשים לב שהשמיים הם הגבול. אנחנו יכולים לבחור במפרט בסיסי לעבודת הגמר ויכולים לשדרג עד לאינסוף. כדאי לחלק נכון את התקציב ואף להתייעץ עם שיפוצניקים מנוסים במרכז על תכנון נכון של התקציב.

שדרוג המטבח

המטבח הוא אחד החללים המהנים, הפעילים והמרגשים בבית. אנחנו נכנסים אליו בשעות שונות של היום והוא משמש את כל בני הבית. במקרה שהחלטנו לבצע שיפוץ שכולל גם את המטבח יהיה עלינו לקבל החלטות רבות לאורך הדרך.

את ארונות המטבח תכין החברה המבצעת כאשר השיפוצניק יצטרך להכין את נקודות החשמל והמים בהתאם לתכנון שלנו. כמו כן, אם אנחנו מתכננים להגדיל את החלל הנוכחי, עלינו לתכנן את המטבח עצמו כך שיהיה תואם לגודל שנקבל בסופו של דבר. המדידות הסופיות יתבצעו בשטח לאחר שהשיפוצניק יבצע שבירה של הקירות.

עבודות צבע ותיקונים קלים

עבודות שיפוץ לא חייבות להיות גדולות ולעתים כל מה שנדרש הוא עבודה של יום או יומיים כדי לשדרג את הבית או המבנה שלנו. תיקונים של פגעים בקירות, שיוף וצבע, יוכלו להעניק מראה נעים, חדש ומהנה. אנחנו יכולים להתייעץ עם השיפוצניק, לברר אם הוא מבצע עבודות קטנות ולשמוע מה נוכל לעשות במבנה.

כמובן, העובדה שאנחנו לא מתכננים לבצע עבודה גדולה במבנה, אינה אומרת שההנאה לא תהיה גדולה. בהתאם לרצונות ולתקציב העומד לרשותנו נוכל להחליט איזו עבודה לעשות ובאילו חדרים.
ראו גם: עבודות צבע במרכז

קבלנים מומלצים

עבודות גבס

שיפוצניקים במרכז יוכלו לבצע סוגים שונים של עבודות גבס. מהנמכת תקרה ועד לבניית שידות וספריות, הגבס הוא אחד החומרים השימושיים והנוחים לעבודה. השיפוץ יכול להתבצע על ידי שימוש בקורות גבס בלבד או שהעבודות ישולבו בעבודות עץ ואפילו בטון.

את עבודות הגבס יבצעו אנשי מקצוע אשר מתמחים בחומר ובמידת הצורך בשיתוף פעולה של אנשי חשמל או מיזוג אוויר. כל זאת בהתאם לדרישות ולתוכניות שלנו.

לקחת השראה לתהליך השיפוץ

תהליך השיפוץ מתחיל הרבה לפני שנכנסים לבית או לעסק אנשי המקצוע, אפילו לפני בחירת שיפוצניקים במרכז. ההתחלה של התהליך היא בחלום, ברצון להשיג מראה חדש, שונה ובתיקון בעיות שקיימות במבנה. השלב הראשוני, של החלום, הוא השלב בו כדאי לחפש אחר מקורות השראה. זה הזמן לחפש מה מעניין אותנו, מה גורם לנו להתרגש ולאסוף רעיונות שיכול להיות שישתלבו בבית שלנו.

ישנם שלל מקורות מהם נוכל לקחת השראה. אנחנו יכולים להסתכל על מגזינים של ממש, ללכת לתערוכת עיצוב וכמובן, האינטרנט הוא מקור השראה אינסופי. אתרי מעצבים, תמונות מן העולם ואתר "פינטרסט" הם מקורות מידע מעולים. הם לא יוכלו להחליף את הצורך בתכנון, אך יוכלו לעזור לנו לבנות בראש את החלום ולפנות לבעל מקצוע כדי לבצע את התכנון תוך התחשבות ברעיונות שמצאנו ומצאו חן בעינינו.

צביעת דירה

כאשר אנחנו לוקחים רעיונות להשראה עלינו לזכור דבר אחד, המבנה צריך להתאים לצרכים שלנו. לכן, אם מצאנו טרנד שנראה שקולע בול לטעם שלנו, נצטרך לבדוק כיצד הוא ישתלב בתוך המבנה. בשלב הבא, של התכנון, נצטרך להביא את כל המגבלות, כולל מגבלות במבנה עצמו ולבדוק אם אנחנו צריכים לקבל אישור בטרם התחלת הפרויקט.

האם הפרויקט שלנו דורש אישורים מקדימים?

לרוב, נוכל לבצע עבודות שיפוצים ללא כל צורך באישור מיוחד. עם זאת, עלינו לדעת שבמידה ואנחנו מתכוונים לעשות שינויים מבניים ובהם שבירת עמוד תומך ופתיחת פתח חיצוני (חלון או דלת לרבות הגדלה של פתח קיים), אנחנו צריכים לדאוג לאישור מתאים לפני התחלת השיפוץ.

את האישור יש לבקש מהוועדה המקומית לתכנון ובניה. עלינו להגיע עם תוכניות השיפוץ כשהן חתומות על ידי המהנדס ולהמתין לאישור. הוועדה תדון בעניינינו במהירות (לרוב עד 45 יום) ונוכל לצאת לדרך ללא דאגה. שיפוצים רבים מתבצעים על פי חוק וללא כל אישור מקדים כיוון שאין צורך בכך. אם יש לנו ספק לגבי סוג העבודה והביצוע אנחנו יכולים להתייעץ עם איש מקצוע בתחום התכנון.

תכנון שיפוץ דירה

ההבדל בין שיפוצניקים במרכז לבין קבלן שיפוצים

רבים מאיתנו מחפשים שיפוצניקים גם בפרויקטים גדולים. כדי שנדע למי לפנות וכיצד הפרויקט שלנו עומד להתנהל, כדאי שנכיר את ההבדלים בין השיפוצניק לבין הקבלן.

שיפוצניק הוא בעל מקצוע אשר יכול לבצע עבודות שונות בבית. לעתים יהיה לו רישיון חשמלאי ולעתים הוא יהיה גם אינסטלטור. בפעמים אחרות הוא יוכל לבצע בעצמו פעולות ספציפיות קטנות (כמו צביעת הבית) אך הוא או אנחנו נצטרך להביא אנשי מקצוע נוספים כדי לבצע את השיפוץ המתוכנן כהלכה.

קבלן שיפוצים הוא בעל מקצוע עם רקע בתחום והוא מביא איתו צוות. הוא אחראי על הפרויקט, מביא את אנשי המקצוע ואחראי לכל התהליך. הוא הכתובת שנרצה לפנות אליה לפני השיפוץ, במהלכו ואם יהיה צורך אז גם לאחר מכן. רוב האנשים אשר מחפשים שיפוצניקים במרכז זקוקים למעשה לקבלן שיפוצים ולא לאיש מקצוע שיבצע עבודות קטנות.
אז מה עדיף? היכנסו לכתבה: שיפוצניק או קבלן שיפוצים?

טיפים מאת שיפוצניקים במרכז

בין אם השיפוץ שלנו עומד להיות קטן, מהיר וזול ובין אם אנחנו עומדים לקראת הגשמת החלומות שלנו, הטיפים הבאים יוכלו לעזור לנו לדעת לקראת מה אנחנו הולכים. שיפוצניקים שמכירים את התחום ואת העבודה יוכלו להמליץ לנו לפעול על פי הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – לשים דגש על התכנון

רבים מאיתנו רוצים לעבור במהירות משלב הגדרת החלום הראשוני לביצוע. ברגע שקבענו את התקציב והחלטנו שאנחנו יוצאים לדרך, אנחנו מתרגשים ורוצים לראות כיצד המבנה מקבל את המראה החדש. על אף ההתרגשות, ההמלצה היא לעצור לרגע ולתכנן את התהליך.

מומלץ לחשוב על החדרים שיקבלו טיפול, לבדוק מה אנחנו רוצים להשיג ואם אנחנו רוצים להיכנס לשיפוץ גדול, כדאי לפנות לבעל מקצוע בתחום התכנון שיכין תוכניות מסודרות. השיפוצניקים והקבלנים יצטרכו לעבוד בהתאם לתוכניות שנעביר אליהם.

דירה משופצת ליד הים

טיפ שני – לבדוק מה מבצע השיפוצניק

במקרה שאנחנו מזמינים שיפוצניק שיבצע עבודה קטנה, עלינו לבדוק מראש מהן היכולות שלו. למשל, אנחנו יכולים להזמין אותו כדי לבצע הנמכת תקרה, אך אחר כך להחליט שאנחנו רוצים גם ליצור שקעים לתאורה. במקרה זה הוא יוכל לבצע את העבודה רק אם יש לו רישיון לעסוק בחשמל.

כדאי שנדע מראש מהן היכולות של השיפוצניק, מהי דרך העבודה שלו ולברר האם הוא זה שעומד לבצע את העבודה או האם הוא מביא אנשי מקצוע אחרים. אם הוא מביא אנשי מקצוע, הוא צריך להיות אחראי על העבודה שלהם כיוון שההתנהלות שלנו היא מולו. מומלץ לחתום על חוזה מסודר לפני תחילת העבודה.

טיפ שלישי – בעבודות חשמל ואינסטלציה לבדוק את הרקע של איש המקצוע

ישנן עבודות שיכולות להתבצע על ידי אנשים עם "ידיים טובות". למשל, תיקון וצביעת הקיר יוכלו להתבצע על ידי אנשי מקצוע אכפתיים, שאוהבים את התחום ושיש להם את הכוח לבצע את העבודה. לעומת זאת, עבודות מסוימות דורשות רקע, ידע והשכלה מתאימים.

בכל הנוגע לעבודות חשמל ואינסטלציה, עלינו לוודא שאנחנו מזמינים אנשים שיש להם את האישורים המתאימים לעסוק בתחום. אנחנו יכולים לבקש לראות את הרישיון של בעל המקצוע ולא להתפשר על מישהו ש"יודע איך" להתקין מכשירים או לבצע פעולות דומות. במקרה שאנחנו מזמינים קבלן שיפוצים חשוב שנגדיר שבמסגרת העבודה יהיה עליו להביא רק אנשי מקצוע שמחזיקים ברישיון בתוקף.

כך נבחר שיפוצניקים במרכז לפרויקט שלנו

אחת השאלות החשובות שנשאל לפני שנצא לדרך היא כיצד נוכל לבחור את השיפוצניק המתאים ביותר לעבודה שלנו. אנחנו תמיד חייבים לבדוק שאיש המקצוע שנכנס למבנה יכול לבצע את העבודה הנדרשת. לכן, לפני שאנחנו מתחילים בחיפוש עלינו לברר עם עצמנו מה אנחנו רוצים להשיג. עלינו להגדיר את סוג העבודה ואת ההיקף שלה ולזכור כי אין להתפשר על אנשי מקצוע.

לאחר שהחלטנו מה אנחנו רוצים לבצע, אנחנו יכולים להתחיל בחיפוש. אנחנו יכולים לשוחח עם שיפוצניקים בטלפון ולהזמין את אלו שאנחנו רוצים לשמוע מהם פרטים נוספים לפגישה. בפגישה נוכל לתאר את הפרויקט, להציג את התוכניות שלנו וכמובן לשאול שאלות על הרקע של השיפוצניק, היכולות שלו, צורת העבודה ולבסוף לקבל הצעת מחיר רלוונטית לבקשות האישיות שלנו.

הדרך הפשוטה ביותר לקבל את המידע הנחוץ לנו היא לפנות אל היחידה לשיפוצים. כאן מחכה לנו צוות מקצועי המורכב מכל אנשי המקצוע שיכול להיות שנצטרך בזמן העבודה. אנחנו יכולים להיות רגועים כשאנחנו בידיים טובות ולשם כך כל שעלינו לעשות הוא ליצור קשר, לקבוע פגישה ולקבל הצעת מחיר לשיפוץ דירה בזול לעבודה הקרובה.

שיפוץ דירה לפי סוג דירה וגודל דירה - עלויות שיפוץ דירה ממוצעות

גודל הדירהפירוט השיפוץ וסוגי עבודותטווח מחירים ממוצע
מחיר שיפוצים דירה בגודל ממוצע עבור עבודת הקבלןשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים1,100-1,600 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים כולל חומרי עבודה, חומר גמר, ספקים ובעלי מקצועשיפוץ קומפלט - דירת 3-5 חדרים2,200-5,200 ש“ח למ“ר
מחיר שיפוצים דירת 2-3 חדריםשיפוץ קומפלט- עבודות אינסטלציה וחשמל, החלפת ריצוף, קרמיקה בחדרי אמבטיה, עבודות צבע, טיח ועבודות גבס. 40,000-70,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה 3-5 חדרים מקבלןהכוונה לשדרוג דירת קבלן קיימת. המחיר לרוב יהיה זול יותר בהשוואה לשיפוץ של דירה ישנה מאפס, המחיר משתנה לפי החומרים שבוחרים ולפי גודל הדירה וכולל בין השאר בחירת חיפויים, שיפוץ המטבח הסלון והחדרים, פרקט ו/או ריצוף, צביעה של הדירה, שדרוג מרפסת, עבודות גבס ועוד. 60,000-100,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו עד לפני 15 שנההכוונה לשיפוץ בית קרקע עד שתי קומות100,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ וילה או שיפוץ בית פרטי שנבנו לפני 20-30 שנההכוונה לשיפוץ קומפלט140,000-220,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת גןשיפוץ קומפלט. המחיר נוטה להשתנה בהתאם לגודל הדירה וסוג השיפוץ. המחיר מתייחס לשיפוץ כללי הכולל התקנה של דק בחצר, פרגולה, החלפת ריצוף או פרקט בבית, חיפויים, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים וחדר שינה. 130,000-160,000 ש“ח
מחיר שיפוץ פנטהאוז או דירת דופלקס שתי קומותהכוונה לדירה בגודל של בין 80-150 מ“ר. שיפוץ קומפלט הכולל צביעה של הדירה, חידוש מערכת איטום, טיפול בבעיות רטיבות, אינסטלציה, חשמל, גבס, ריצוף, פרקט ועוד. 150,000-180,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה עד 4 חדריםהכוונה לשיפוץ קומפלט הכולל החלפה של מערכת האינסטלציה והחשמל, חיפויים, עבודות צבע, עבודות גבס, מזגנים, שיפוץ חללים, פרקט ועוד. 70,000-150,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 100 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 50,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירה בגודל של 80 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט: שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדר שינה, חדרי ילדים, החלפת חיפויים, קרמיקות, פרקט ועוד. 40,000-100,000 ש“ח
חידוש מראה דירה, שיפוץ בייסיקהכוונה לשיפוץ ללא שבירת קירות או החלפת מערכות, שיפוץ בסיסי בלבד להענקת מראה חדיש ואסתטי לנכס. עבודות צבע, טיפול בליקויים. לעתים כולל גם שיפוץ חלל אחד כמו חידוש חדר האמבטיה או המטבח. 10,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ דירת 5 חדרים עד 180 מ“רהכוונה לשיפוץ קומפלט ברמה גבוהה, שיפוץ מטבח, סלון, חדרי אמבטיה, חדרי ילדים, חדר שינה. עבודות חשמל, אינסטלציה, חיפויים, עבודות גבס, טיח וצבע, פרקט ועוד. 150,000-200,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוצים למשרדים, חנויות, מקלטים, מרפסות וכדומה

סוג הנכס סוג השיפוץטווח מחירים
מחיר שיפוץ יחידת דיור בגודל של עד 60 מ“רחשמל, אינסטלציה, צבע, טיח, עבודות גבס, תיקונים, איטום, אלומיניום ועוד30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ נכס שיכון בעלות נמוכההכוונה לשיפוץ ברמת סטנדרט, דירת עמידר של עד 3 חדרים, טיפול בליקויים כמו רטיבות, עובש וכדומה28,000-40,000 ש“ח
מחיר שיפוץ משרד הכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד 180 מ“ר. הוספה של מחיצות בסגנון OPEN SPACE, חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 60,000-120,000 ש“ח
מחיר שיפוץ עסק או חנותהכוונה לשיפוץ קומפלט, עלות שיפוץ לנכס עד80 מ“ר. עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות צבע, טיח, עבודות גבס, ריהוט ועוד. 30,000-50,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מרפסת עד 20 מ“רהכוונה לעלות עבור חומרים ומחיר עבודה, לא כולל עבודות גינון. החלפת ריצוף, עבודות צבע, טיח, טיפול ברטיבות. 7,000-15,000 ש“ח
מחיר שיפוץ מקלטהכוונה לעלות כוללת של חומרים ועבודה. עבודות צבע וטיח, החלפה של תאורה, הוספת מידוף או פתרונות אחסון מתאימים, חשמל, עבודות ניקיון והדברה. חידוש לפי הוראות של פיקוד העורף 5,000-10,000 ש“ח
מחיר שיפוץ בניין מגוריםהכוונה לבניין עד 6 קומות. השיפוץ הוא חיצוני ופנימי גם יחד, שיפוץ לובי, עבודות צבע, חיפויים, חשמל, אינסטלציה, לא כולל החלפה או התקנה של מעלית. 150,000-200,000 ש“ח
מחיר שיפוץ חיצוני עבור בניין עד 6 קומות. שיפוץ מעטפת המבנה לא כולל הוספה של מרפסות. עבודות צבע, טיח, חידוש מעטפת, חידוש מרזב, חידוש מערכת איטום ועוד90,000-150,000 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ חדר האמבטיה

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיהשיפוץ סטנדרטי- החלפת קרמיקה וחיפויים, לרוב לא כולל החלפת צנרת. כולל החלפה של אסלה וכלים סניטריים. טיח, צבע, טיפול ברטיבות ובעובש. 7,000-12,000 ש“ח
מחיר שיפוץ קומפלט חדר אמבטיה שיפוץ יוקרתי - עלות כוללת החלפה של הצנרת, פירוק ריצופים וחיפויים כולל התקנה מחודשת, נקודות חשמל חדשות, התקנה חדשה של כלים סניטריים, צביעה, טיח, עבודות גבס, טיפול בעובש ורטיבות, החלפה של המקלחון ועוד. 12,000-30,000 ש“ח
מחיר התקנה של אסלה חדשההעלות כוללת את ההתקנה עצמה, אסלה מסוג תלויה או רגילה. התקנה חיבור לצנרת, איטום וחציבה בקירות. 400-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של ניאגרה מסוג סמויההמחיר כולל איטום וחציבה בקירות700-3,000 ש“ח
מחיר התקנה של כיור העלות כוללת התקנה של הכיור או שני כיורים, ברזים, חיבורים מתאימים לצנרת, חציבה בקירות ואיטום. 250-700 ש“ח
מחיר התקנה של אמבטיה העלות כוללת חיבור של האמבטיה אל הצנרת, הדבקה של האמבטיה ותהליכי איטום. לא כולל החלפה של אמבטיה ישנה בחדשה. 1,300-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של מקלחוןהעלות היא עבור התקנה של מקלחון חדש אבל לא כולל פירוק של אמבטיה קיימת או מקלחון קיים400-2,000 ש“ח
מחיר פירוק חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת פירוק של כל החלל כולל כלים סניטריים, כיור, קרמיקה ותהליכי פינוי. העלות איננה כוללת בדרך כלל התקנה של כל האמבטיה מחדש ומחיר זה נקבע מחדש. 800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מקלחון קייםפירוק מקלחון בלבד ופינוי הפסולת. 300-600 ש“ח
מחיר פירוק קרמיקה בלבדהעלות נקבעת לרוב לפי מ“ר וכוללת פירוק של כל החלל, פינוי הפסולת. העלות איננה כוללת השמה של קרמיקה וחיפויים חדשים. מחיר זה נקבע בנפרד. 1,500-4,000 ש“ח
מחיר פירוק אסלההעלות עבור אסלה רגילה, לא אסלה תלויה וללא ניאגרה סמויה150-300 ש“ח
מחיר התקנה של חיפויים וקרמיקות חדשים בחלל האמבטיההעלות לרוב לפי מ“ר וכוללת התקנה מחדש של כל החיפויים והריצוף בחלל. 150-400 ש“ח
מחיר שיפוץ חלל אמבטיה קומפלטהעלות כוללת את עבודות החיפויים והריצוף, החלפת כלים סניטריים ואיטום. 3,000-20,000 ש“ח
מחיר החלפת חיפוי רק בשירותיםהעלות כוללת את עבודות החיפוי בחלל השירותים 1,000-1,500 ש“ח

מחירון ועלויות שיפוץ המטבח

סוג עבודה סוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר חידוש של המטבח הקייםהעבודה כוללת בין השאר החלפה של הדלתות לארונות קיימים או צביעה שלהם, החלפה של פורמייקה לדלתות קיימות וכדומה. לא מדובר בעבודת שיפוץ או החלפה של מטבח חדש במטבח קיים. 1,800-3,000 ש“ח
מחיר פירוק של מטבח העלות כוללת פירוק של המטבח כולו, כולל פינוי הפסולת. העלות משתנה בהתאם לגודלו של המטבח ולפי מורכבות העבודה, יש או אין מעלית, גישה וכדומה. 1,000-6,000 ש“ח
מחיר פירוק ארונות המטבח והתקנה של ארונות חדשיםהעלות משתנה בהתאם לסוג וכמות הארונות שיש לפרק ויש להתקין. 500-3,000 ש“ח
מחיר הכנה עבור מדיח כליםהעלות לרוב כוללת החלפה של נקודת ברז ישנה בחדשה מתחת לכיור, חיבור ברז יציאה למדיחה ויצירה של נקודות חשמל וביוב. במידת הצורך נקבעת עלות גם לפירוק והחלפה של הארון. 280-1,000 ש“ח
מחיר החלפה של הברז במטבחעלות משתנה280-600 ש“ח
מחיר התקנה של כיור במטבח העלות לרוב כוללת גם התקנה של הסיפון. לא כולל המחיר של החלקים. 280-1,000 ש“ח
מחיר התקנה של אי במטבחהעלות היא לפי מטר רץ ותלויה בסוג האי ובחומרים. 1,200-1,700 ש“ח
מחיר החלפה והתקנה של שיש למטבחהעלות לפי מטר רץ וכוללת גם את ההתקנה. 600-2,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית, מותקן על קלאפההעלות היא לפי מטר רץ270-1,200 ש“ח
מחיר התקנה לחיפוי זכוכית על הקיר עצמוהעלות היא לפי מטר רץ והיא משתנה בהתאם לסוג הזכוכית שבוחרים. ניתן לשלב חיפוי זכוכית חלק או עם דוגמאות, ניתן לשלב חיפוי זכוכית בהתאמה אישית. 700-2,000 ש“ח
מחיר התקנה של קנט למטבחהעלות היא למטר רץ. העלות משתנה בהתאם לעובי וסוג השיש, רמת גימור וגודל החלל. 150-400 ש“ח
מחיר לפירוק מטבח ישן והובלה של מטבח חדש העלות לרוב כוללת התקנה של שיש חדש וצנרת, אך איננה כוללת את תהליך הרכבת המטבח1,600-3,200 ש“ח
מחיר להחלפה של דלתות המטבח העלות משתנה בהתאם לסוג הדלתות וגודל המטבח160-400 ש“ח
מחיר החלפה של דלתות מטבח מדלתות רגילות לדלתות זכוכיתהעלות נקבעת לפי סוגי הדלתות וגודל המטבח.280-600 ש“ח
מחיר התקנה של מטבחון ליחידת דיור או התקנה של מטבח קטן שמגיע מוכן/מטבח מודולריהעלות היא עבור מטבחים קטנים2,200-2,900 ש“ח
מחיר צביעה של דלתות המטבחהעלות משתנה בהתאם לכמות הדלתות וסוגן400-700 ש“ח

מחירון ועלויות עבור תוספות, עבודות בניה ושיפוצים כלליות ועבודות בניה מיוחדות

סוג העבודהסוג שיפוץ/התקנה/החלפהטווח מחירים
מחיר הוספה חדר על הגג העלות תלויה בגודל של החדר ובבחירת החומרים ונקבעת לפי מ“ר10,000-15000 ש“ח
מחיר לסגירה של חנייה העלות היא עבור סגירה של חניה מקורה באמצעות קירות מסוג בלוקים, בגובה של עד 3.5 מטרים לקיר7,500-12,000 ש“ח
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בייסיקהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט בינוניהעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 4,000 ש“ח למ“ר
מחיר לבניית בית צמוד קרקע פרטי בסטנדרט יוקרתי גבוההעלות נקבעת לפי סוג החומרים שבוחרים, בעלי מקצוע וכדומה… ממוצע 5,000 ש“ח למ“ר
מחיר בניה ירוקההעלות משתנה לפי סוג הבניה, סטנדרט הבניה, סוג החומרים שבוחרים, רמת גימור, בעלי מקצוע ועוד… ממוצע 3,500 ש“ח למ“ר
מחיר בניית שלד לבית פרטיהעלות עבור השלד בלבד ונקבעת לפי מ“רממוצע 1,500 ש“ח למ“ר
עלות הוספה של מרפסת שמש לבניין עומד העלות עבור דירה אחתממוצע 58,000 ש“ח
מחיר בנייה של ממ“דהעלות עבור דירה בבניין קייםממוצע 90,000 ש“ח
מחיר שבירת קירהעלות מתייחסת לקיר בלוקים. העלות נקבעת לפי מ“ר לקיר בעובי שנע בין 6-11 ס“מ. העלות לא כולל פינוי. 150-300 ש“ח
מחיר תיקון או חידוש פרגולההעלות מתייחסת לפרגולת עץ עבור שיפוץ, חידוש צבע, טיפול נגד מזיקים ושימון. העלות נקבעת למטר. 900-2,000 ש“ח
מחיר בנייה של קיר בלוקים או קיר בטוןהעלות לפי מטר380-500 ש“ח
מחיר השכרה למכולה עבור פינוי פסולת לעבודות שיפוצים. השירות מתאים הן עבור שיפוצים בבניינים והן עבור שיפוץ בבתים פרטיים. העלות נקבעת לפי יום.500-800 ש“ח
מחיר שיפוץ גג רעפיםהעלות הינה משוערת עבור תהליכי שיפוץ. מדובר בגג רעפים לבית פרטי. 1,800-2,200 ש“ח
מחיר לניקיון דירה או בית שעברו שיפוץהעלות משתנה ותלויה בסוג השירות וברמת מורכבות של הניקיון. 1,800-4,000 ש“ח
מחיר עבור יציקה של קורות בטוןהעלות היא לפי מ“ק וכוללת יציקה של בטון. העלות איננה כוללת תהליכי קידוח או הוספה של ברזלים. 1,400-3,000
מחיר סגירה מרפסת שמשהעלות נקבעת לפי מ“ר וכוללת סגירה של מרפסת עם וויטרינות מסוג אלומיניום וזכוכית גם כן, נהוג לשלב גג עשוי אלומיניום300-1,000 ש“ח
מחיר סגירת מרפסת באמצעות אלומיניוםהעלות תלויה בגודל המרפסת ונקבעת לפי מ“ר. הסגירה מתבצעת או באמצות אלומיניום או באמצעות תריסים6,500-9,000 ש“ח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מה למדתם בכתבה:

צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

הנדימן עבודות כלליות

מכיוון שאלפי ישראלים נמצאים יותר זמן בבית מאשר בחוץ, פרויקטים לשיפור הבית נמצאים בעלייה. יש מחסור בקבלנים, כמו גם בכלים לשיפוצים בשיטת עשה זאת בעצמך.

קרא עוד »
שיפוצניק לתל אביב

מנסים לאתר שיפוצניק לתל אביב? מחפשים המלצות ולא יודעים במי לבחור? בפוסט הבא נציג בפניכם את הקריטריונים החשובים בבחירת שיפוצניק. שיפוצניק לתל אביב – האם

קרא עוד »
שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »
הנדימן עבודות כלליות

מכיוון שאלפי ישראלים נמצאים יותר זמן בבית מאשר בחוץ, פרויקטים לשיפור הבית נמצאים בעלייה. יש מחסור בקבלנים, כמו גם בכלים לשיפוצים בשיטת עשה זאת בעצמך.

קרא עוד »
שיפוצניק לתל אביב

מנסים לאתר שיפוצניק לתל אביב? מחפשים המלצות ולא יודעים במי לבחור? בפוסט הבא נציג בפניכם את הקריטריונים החשובים בבחירת שיפוצניק. שיפוצניק לתל אביב – האם

קרא עוד »
שיפוץ דירה
עבודות גמר שיפוצים

אחד השלבים החשובים ביותר בשיפוץ הבית הוא שלב הגימור או כפי שמכונה בידי רבים שלב הפינישים. זהו השלב בו יבצע הקבלן את כל הפינישים בכל

קרא עוד »

בחרו את אזור השירות לשיחה

אזור דרום

אזור מרכז/צפון